PDA

View Full Version : Готик пола



Yassena
07-10-2011, 18:37
Много си търся готик пола, да не е много дълга ,ама аз все ги намирам едни .... :D Ако може , кажете някакъв сайт :oops: :oops: Търсих в гугъл, ама всички поли са много дълги :( аз си търся някъде до коляното , може и малко по - къса :) Моля много и извинете ,ако темата не е за този раздел или нещо друго не е наред, но съм нова :oops: :oops:

SuperBadSuperFresh
07-11-2011, 13:59
Ами купи си дълга и иди на шивач да ти я одрежат.Или си купи плат и дай модел да ти ушият

machoka
07-11-2011, 19:04
какво е готик пола? има ли много шипове по нея :-o

jghgh
07-11-2011, 19:44
^Честно казано изтъпяваш с предположенията си, макар и на мен този стил вече да не ми харесва.

Кажи от кой град си да ти предлагат магазини. В София знам, че Горгон правят готик дрешки. Ние тук във Варна имаме едно магазинче, Авангард, наистина доста авангардни дрешки се продават и доста сайбър-готици оттам си набавят дрехи. Не знам за дълги рокли, поли и т.н., защото повечето неща, дето съм виждала там, са по-скоро авангардни и провокативни, но предполагам може да се говори нещо с продавачката, която, до колкото аз знам, сама си шие моделите и дрехите ;]

А бтв готичките тука си ходят с дълги черни поли от тия, дето можеш да намериш във всеки пазар. В крайна сметка не си личи кви са, що са. Отгоре кат' сложиш корсет, синджири и някакви там аксесоари имиджът се докарва моментално. 8-)

machoka
07-11-2011, 19:51
^Честно казано изтъпяваш с предположенията си, макар и на мен този стил вече да не ми харесва.


извинявай, че не разбирам.

RageAgainstTheMachine
07-11-2011, 19:53
Ъъъъ...

http://lmgtfy.com/?q=%D0%93%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA+%D0%BF%D0%BE%D0% BB%D0%B8


и после цъкаш на първия линк :?

BlindedAngel
07-12-2011, 10:36
^Честно казано изтъпяваш с предположенията си, макар и на мен този стил вече да не ми харесва.

Кажи от кой град си да ти предлагат магазини. В София знам, че Горгон правят готик дрешки. Ние тук във Варна имаме едно магазинче, Авангард, наистина доста авангардни дрешки се продават и доста сайбър-готици оттам си набавят дрехи. Не знам за дълги рокли, поли и т.н., защото повечето неща, дето съм виждала там, са по-скоро авангардни и провокативни, но предполагам може да се говори нещо с продавачката, която, до колкото аз знам, сама си шие моделите и дрехите ;]

А бтв готичките тука си ходят с дълги черни поли от тия, дето можеш да намериш във всеки пазар. В крайна сметка не си личи кви са, що са. Отгоре кат' сложиш корсет, синджири и някакви там аксесоари имиджът се докарва моментално. 8-)
И аз съм за Авангарда.Имам няколко ризи от там, невероятно направени, самия плат е хубав и издържлив, а двойката която държи магазина са много разбрани и могат да ти направят по поръчка кажи-речи всичко, което искаш.И наистина всичките дрехи ги правят сами.