PDA

View Full Version : Защо се получи така ?!



Lexyy
07-10-2011, 18:26
Ох, от къде да започна, аз съм момиче на 15 год. имах двумесечна( знам, че не е много дълъг период от време, но беше доста сериозно) връзка с момче, на моята възраст. Два месеца пълно щастие с него, колкото и преувеличено да звучи, той ме накара да се чувствам като принцеса-всеки ден изненади, подаръци, удоволствия, внимание, любов, всеотдайност, загриженост - ВСИЧКО, което може да те направи най-щастливият човек ! Като направихме два месеца, няколко дена след това, той все едно забрави за мен, имах чувството, че за него аз не съществувам и така една седмица - без да се обади, без да пише - НИЩО ! Не се сдържах и му писах, уж се оказа, че имал сериозни проблеми и аз реших да не го притеснявам, но преди това, той ме обеди, че все още ме обича и иска да продължи с мен ! След три дни, аз ставам сутринта, влизам в "facebook" и го гледам, той обвързан с друго момиче ! Веднага му се обадих и му казах - "имаш ли нещо да ми казваш", и той нали така съвсем на кратко и просто ми обясни, че това бил краят ! Хиляди пъти го помолих да ми обясни каква е причината, но той не пожела. Вече две седмици сме разделени и ако някой ме попита сега защо сме скъсали, аз няма какво да му кажа, защото просто незнам ! За първи път в живота ми попадам в такава неловка ситуация, да бъда оставена в невидение как една перфектна връзка се срива, поради незнайни причини ! На мен не ми стана толкова гадно, че е с друга, а от факта, че дори не ми каза ! Но аз заблудената все още го обичам и не мога да си го искарам от главата ! Ето моята адски тъпа ситуация, реших да споделя, защото такова нещо за мен е просто неразбираемо и неадекватно ! ..Това е от мен, ще се радвам да видя и други мнения на темата ! :)

roseleaf94
07-10-2011, 18:47
Казвай на хората, че сте скъсали, защото той е задник. Няма какво да му мислиш. Ти си била неговата играчка, а всички деца знаят, че играчките бързо омръзват. Не се самозалъгвай, а се опитай да го забравиш! Живей в настоящето, а не в миналото! :)

ivcheto0o
07-10-2011, 19:03
Той е дете,дори не е могъл да ти го каже в очите сам :? Какво да кажеш на другите-ами това което си написала тук.Постъпката му е глупава и детинска,не заслужава да го мислиш толкова.Все още си малка,предстоят ти и други разочарования (не само от момчета,ами и от живота и от хората като цяло ).

alice13
07-10-2011, 19:08
но комент.... :shock: :shock: :shock: Изключи го напълно от твоя свят.. трудно е.. но със силна воля всичко се постига.. опитай се да продължиш напред..

OnlyMeAndYou
07-10-2011, 19:17
Не случайно някой хора казват, че едно момиче трябва да ходи с момче с поне 2 години по-голямо. :wink: Ти си мислила, че е нещо повече, защото вече искаш нещо повече от двуседмични връзки, но е факт, че на тази възраст момчетата много ги бие хормона. Явно е бил поредния идиот. Продължавай на пред, но първо си дай малко почивка. Щом го обичаш, значи в момента си уязвима и ако тръгнеш с друг може пак да не го прецениш правилно. Горе главата, мъже/момчета има, а ти имаш и време. :wink:

magita
07-10-2011, 23:08
че защо търсиш причина... дори и да можем да ти отговорим това няма да промени нищо. Затова забрави за него. А толкова ли не можеш да кажеш: Просто така реши?! Кво толкова ще ти стане

BlindedAngel
07-11-2011, 04:09
А причината е веднага на лице - намерил е по - добра от тебе.

SisiStrange
07-11-2011, 05:17
Ей заради такива неща не харесвам Фейсбук.

Заеби, той е пълен кретен. Ти за нищо не си виновна. Даже ми правиш впечатление на много свястно момиче от това:


се оказа, че имал сериозни проблеми и аз реших да не го притеснявам

Един тон "мацки" веднага биха се намусили и навирили нос, че в такъв случай тоя трябва да иска да са до него и да му подават носни кърпички, щото не зацепват как понякога човек просто трябва да си реши проблемите сам.

Той губи и според мен като с новата се разпърдят ще те потърси. Ти го отрежи.

SmilezZz
07-11-2011, 05:53
Не си заслужава да хабиш нерви,заради такъв човек.
Забрави го. Трудно е ,да. Но трябва да се справиш. А и си само на 15. Не бива да се предаваш от сега.
Занимавай се с нещо,което харесваш и което ще ти достави удоволствие,когато го правиш. Излизай с приятели. И недей да мислиш за него.

stefko1996
07-11-2011, 06:47
Остави го щом дори е нямал смелост да ти го каже в очите не е бил за теб.Поговори с него кажи му как се чувстваш кажи му ,че си го обичала (че може би все още го обичаш)

Lexyy
07-11-2011, 06:52
Мерси на всички ! На мен просто ми тежи, това, че не знам, защо се получи така, а и той не иска да ми обясни, но явно на някои неща няма как да им се даде обяснение, и то от страхливец като него, който дори не дойде да ми го каже в очите. Ще си спомням хубавите моменти, разбира се, че когато ми стане гадно, ще пролея някоя, друга сълза за него и това. Всичко с времето ще отмине- ще го забравя и чувствата ще изчезнат. А по повод на проблемите ( те май са единия фактор, поради който връзката ни да се разпадне) , не съм от хората, на които като им се каже "имам си проблеми" , аз да тръгна да разпитвам и да се опитам да помогна, но въпросното момче, каза, че не искал да ме завлича покрай тези проблеми, искал да съм добре. Но според мен, няма как да бъда добре, при положение, че той ме лъже, използва и манипулира. И накрая най-смешното се оказа, че аз без да го проверявам и следя с кого излиза, аз разбирам, че той се зарибява с други момичета, защото те ми казват ! Просто се случи така, че ги познавам, видяхме се и ми разказаха за всичко ! Адски смешна и някак си глупава ситуация ! :D :D

balu4ka
07-11-2011, 06:54
Заеби го,всичко е свършило.Имала си късмет,че по-рано си разбрала ...какъв човек имаш до себе си .Причината да се разделите е ,че той е бил тъпак и не е оценил времето което сте имали,което наистина е малко.След като дори не може да ти каже ,ясната причина на края...то тогава няма смисъл да страдаш.Продължи напред,излизай ,забавлявай се и всичко ще си дойде на мястото .

Lexyy
07-11-2011, 06:56
А причината е веднага на лице - намерил е по - добра от тебе. едва ли е това, защото, ми се беше казано, че съм прекалено добра за него .

soul1199
07-11-2011, 07:24
Просто си е харесал друга и е решил да е с нея.Може би чувствата му са истинали и след 2 месеца и с новото момиче ще стане същото.Спри да мислиш за него и си живей живота.
:)

Done
07-11-2011, 07:29
какво занчение има кой кого е зарязал и защо... няма да ти е последния мъж, не се унижавай като му искаш обяснения. подозирам че скоро той пак ще се сети за теб, и тогава вече избора ще бъде в твоите ръце. а иначе - приеми го за loser и че той прави голяма грешка за която все някога ще си плати ;)

BlindedAngel
07-11-2011, 11:25
А причината е веднага на лице - намерил е по - добра от тебе. едва ли е това, защото, ми се беше казано, че съм прекалено добра за него .
Много ясно, че това ще ти каже, нали все пак трябва да си остави вратичка :lol: Няма да дойде и да ти каже " Ми, не те харесвам вече, искам друга и т.н."

Lexyy
07-11-2011, 12:07
Отново ви благодаря за всички мнения ! Ще го видим какви ще ги мисли за по нататък ! :) Иначе, аз съм му казала, че го обичам, но гледам да не проявявам много интерес вече към него и просто не му обръщам внимание, макар че ми е трудно!

Josefinne
07-11-2011, 12:32
Ебаси нещастника! :-x На твое място бих се отдалечила възможно най-много от него. Явно не изпитва истински чувства, а само си играе на връзки. Сигурно след 2 месеца и с другото момиче ще се случи същото :? С интриганти и несериозници не се захващай. Занимавай се с нещо друго и когато ти се прииска да му се обадиш, се сещай за смотаното му обяснение и ужасната ситуация, в която те е поставил.