PDA

View Full Version : Може ли?!?



nolovexxx
07-10-2011, 18:29
Възможно ли е хубаво момиче да не бъде харесвано, защото е много срамежливо и няма високо самочувствие?

Просто ми е интересно :D Съжалявам ако има такава тема, не съм търсила.

Lincheto
07-10-2011, 18:42
Възможно е. Що да не е?

ivcheto0o
07-10-2011, 18:57
Да възможно е,все пак хората те възприемат така както ти се възприемаш.

alice13
07-10-2011, 19:09
напълно възможно. За да харесват някого.. първо той трябва да си изгради високо самочувствие

BlueGirl
07-10-2011, 19:11
Не всичко е визия.Не може човек да не се харесва и да очаква от другите да го харесат.

ScarlettS
07-10-2011, 19:14
Често хората харесват излъчването на някого, не само външния вид..така че - да възможно е.

FuCKkK13
07-10-2011, 19:25
Често хората харесват излъчването на някого, не само външния вид..така че - да възможно е. +1 ... а и бтв. аз съм много срамежлива, ама наистина много и честно казано до сега не съм била лишавана от мъжко внимание или изобщо от внимание от околните.. но все пак това си е до човек :)

4o4ina
07-10-2011, 20:17
Възможно е!

SmilezZz
07-11-2011, 06:14
Не мисля така. За всеки влак си има и пътници.
Пък и не ми се вярва да е чак прекалено срамежлива.

SisiStrange
07-11-2011, 06:20
Може... щом е възможен обратния вариант. :-o

Не сте ли виждали как разни дебели момичета с конски физиономии, набутани в тесни дънки и обикалящи света на високи токчета, винаги си имат поне по двама "ухажори", защото са отракани и имат самочувствие до небето? Увереността си има определено притеглящо влияние...

stefko1996
07-11-2011, 06:40
Да защо да не е възможно,ако момичето е срамежливо как ще се хареса на едно момче,ако седи в някои ъгъл на стаята докато другите момичета завъртат главите на момчетата.Не е достатъчно само красота.Едно момиче за да се хареса на момче не трябва да бъде срамежлива,трябва да е общителна да се върти около момчетата.

MaLkaTa_LaDy
07-11-2011, 07:24
Може... щом е възможен обратния вариант. :-o

Не сте ли виждали как разни дебели момичета с конски физиономии, набутани в тесни дънки и обикалящи света на високи токчета, винаги си имат поне по двама "ухажори", защото са отракани и имат самочувствие до небето? Увереността си има определено притеглящо влияние...
Точно това щях да кажа и аз. От по-голямо значение е себеуважението, отколкото дали ще си 5 кила надолу, например. Това не значи, че трябва да се надуваш като тези момичета, които описа SisiStrange, но срама само ще ти пречи.

soul1199
07-11-2011, 07:28
Възможно е.

bubblef93
07-11-2011, 07:33
Разбира се,че е възможно

babity
07-11-2011, 07:37
Хах, 'що винаги когато стане дума за това как хубавите ябълки прасетата ги ядат, и се сещате за дебелите момичета с тесни дънки. Ебаси, така освен дебела, ме карате да се чувствам и тъпа, 'щото от край време съм си ячка мадама, пък нямам толкоз' ухажори, колкото казвате... :D

w0sh
07-11-2011, 08:15
Само като прочета "за всеки влак си има пътници" нещо в мен умира

Няма по-тъпо, клиширано, наивно и невярно изказване.

umri
07-11-2011, 08:51
Може... щом е възможен обратния вариант. :-o

Не сте ли виждали как разни дебели момичета с конски физиономии, набутани в тесни дънки и обикалящи света на високи токчета, винаги си имат поне по двама "ухажори", защото са отракани и имат самочувствие до небето? Увереността си има определено притеглящо влияние...
Тия охажори най-често са мега смотаняци.

Mojito0
07-11-2011, 10:06
Само като прочета "за всеки влак си има пътници" нещо в мен умира

Няма по-тъпо, клиширано, наивно и невярно изказване.
Мдаа, така е.Не за всеки влак си има пътници и не на всяка гара спира влака.Спира главно по големите, дето много народ се е напъплил :-D
Изводът, девойки: бъдете големи, да се вжидате отдалеч, бъдете нахакни, бъдете ярки, да не кажа и кичозни...Колкото повече така, толкова повече влакове и пътници 8)

umri
07-11-2011, 12:43
К'во означава, че трябва да си задължително нахакан и нагъл, за да живееш добре и да се справяш?

Супер тъпото е т'ва твърдение.
И е почти толкова клиширано колкото "за всеки влак си има пътници".
Чул някой, че животът е труден, ако не си нагъл и нахакан и айдееее т'ва е вече правило, което трябва да се спазва. Човек може да си позволи такова поведение, само ако има шанса и възможностите да го защити по някакъв начин. А в последно време т'ва си е рядко срещано явление, по простата причина, че всеки мислещ се за големия нахакан гъзар бъка от простотия. Няма значение женско или мъжко ще е.
Я да видим между едно тихо/красиво/умно момиче и /нагло/красиво/просто момиче, кое ли ще е по на далавера в живота? Т'ва където може да си намери мъж, който я цени заради всяко нейно качество, обществото също да оценява личността ѝ. Или тази, която може да постигне нещо с наглостта си само до определен момент и то при глупаците, защото, където и другаде да прилага поведението си, трудно ще бъде прието. Директно шут в гъза ще ѝ бият и до там.
Първо пишка, после шут! Детайлите, КРАНберии, детайлите забравяш.

Тия нахаканите мастии без покритие са прекалено много и навсякъде. Вече не се търси това.

Hukuu
07-11-2011, 12:55
напълно възможно. За да харесват някого.. първо той трябва да си изгради високо самочувствие

Да точно нека всички да сте с ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ без никакво покритие .. :razz: :-x тъпо кифлинско мислене .. СТАНЕТЕ ПРИНЦЕСИ ВСИЧКИ :razz: :razz: :razz:

Zarity
07-11-2011, 16:12
напълно възможно. За да харесват някого.. първо той трябва да си изгради високо самочувствие

Да точно нека всички да сте с ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ без никакво покритие .. :razz: :-x тъпо кифлинско мислене .. СТАНЕТЕ ПРИНЦЕСИ ВСИЧКИ :razz: :razz: :razz:
И що пък реши че нямаме покритие.Вярно,че има такива,ама айде да не слагаш всички дето си имам самочуствие за кифли.Айде моля ви се ..

Та,да възможно е.Както казаха,трябва ти да се харесваш за да те хареса някой друг.
ОБИЧАЙТЕ СЕБЕ СИ БЕ ХОРА!

babity
07-11-2011, 19:02
Тия нахаканите мастии без покритие са прекалено много и навсякъде. Вече не се търси това.

Точно ти ли? Все едно ще тръгнеш след някоя красива и скромна... девственица заради прекрасните и кафеви очи и способността и да разсъждава с часове върху глобални проблеми. И не знам какво мислиш, че е на мода в момента, но както всички ние виждаме, идеалите на нашето общество са точно мастии, курви и далавераджии в по - голямата си част.

Моите уважения към кранбери, но на прима виста не ми идва наум човек, обитаващ публичното ни пространство заради личните си качества. Всеки е ебал/го ебат поради някаква причина, за нещо.... Живота много рядко е справедлив и почти никога няма хепи енд.

sasha_90
07-11-2011, 19:03
Възможно е,да.

blaaablaaablaaa
07-11-2011, 19:21
Не всичко е визия.Не може човек да не се харесва и да очаква от другите да го харесат. +1
Ако не си някаква злобна улич****, и ако зад срамежливостта се крие добра същност, нямаш проблеми.

ppeettqq97
07-11-2011, 20:36
Аз не съм битер без самочувствие, ама да си призная честно, имам толкова лоши качества и недостатъци във външността.... Аз съм на принципа: "Никой не е повече от мен и аз не съм повече от никого!!!" :)

IAmTheRealMe
07-11-2011, 21:07
Възможно е човек да не те хареса от пръв поглед ако си срамежлива,защото не си общувате,но може да те хареса по външен вид ако си хубава.Просто трябва да завържете някаква интересна тема и всичко може да се промени. :))

magita
07-11-2011, 21:57
Еми не всичко е до външността все пак... + тва ти к'во очакваш всички да те харесват ли

umri
07-11-2011, 23:17
Тия нахаканите мастии без покритие са прекалено много и навсякъде. Вече не се търси това.

Точно ти ли? Все едно ще тръгнеш след някоя красива и скромна... девственица заради прекрасните и кафеви очи и способността и да разсъждава с часове върху глобални проблеми. И не знам какво мислиш, че е на мода в момента, но както всички ние виждаме, идеалите на нашето общество са точно мастии, к**ви и далавераджии в по - голямата си част.

Моите уважения към кранбери, но на прима виста не ми идва наум човек, обитаващ публичното ни пространство заради личните си качества. Всеки е е***/го ебат поради някаква причина, за нещо.... Живота много рядко е справедлив и почти никога няма хепи енд.
Ако й позволиш и най-доброто момиче може да ти се качи на главата и да ти унищожи живота.

Патологичните мастии и к'урви печелят битки, но губят войната, щото за нещо сериозно не стават, а умните мъже боклуци до себе си не държат за дълго.

Всичко е доста сложно и има от всички случаи по много. Не може да се генерализира за такова нещо. Най-важното е химия да има.

Когато сексът вече излезе от първоначалния еуфоричен дневен ред, изпъкват другите качества. Като си до някоя тъпа селска брадва, с която няма какво да си кажеш и нищо не може да прави, като качества, усетиш я че няма бъдеще, не мисли за него, няма реални мечти и като цяло е празноглав катил... тогава е различно. Колкото и добър секс да прави една жена, ако няма други способности за нищо не става. Ако не може да те накара да се чувстваш добре като ти е криво - за нищо не става, ако нищо друго не може да прави освен да дрънка глупости и да се е'бе с теб... пак за нищо не става.

anonymous708973
07-13-2011, 15:11
Просто мисля да спра да коментирам постовете на umri и само да ги цитирам. За пореден път съм супер съгласна. Сексът е адски, адски, ама адски важен, но далеч не е всичко. Имаше един лаф, не съм много сигурна - "Една жена трябва да е дама в обществото, домакиня в кухнята и курва в леглото". Трябва да е нежна, да има стил (не говоря за обличане), да е на същото интелектуално ниво като партньора си, да му помага и съпътства, защото се предполага, че му е най-близкият човек.

Както и да е, отнесох се.

babity, така и не разбрах защо жените се делят на:
1. красиви и скромни девственици със способност да разсъждават с часове върху глобални проблеми
и
2. мастии, курви и далавераджии

Защо се налага мъжете да избират между тия два типа? Има много момичета, които са точно като максимата по-горе. :)

BloodRunsCold
07-13-2011, 15:35
По-добре такова, отколкото някакво с мега самочувствието и да лети в облаците. Аз бих харесал такова момиче.

slun4ice_90
07-13-2011, 18:25
много даже,така че трябва да се промени :D

Priceless
07-13-2011, 18:54
Може, бе. Също както има и ебаси мастиите с огромно самочувствие.

babity
07-13-2011, 18:59
babity, така и не разбрах защо жените се делят на:
1. красиви и скромни девственици със способност да разсъждават с часове върху глобални проблеми
и
2. мастии, к**ви и далавераджии

Защо се налага мъжете да избират между тия два типа? Има много момичета, които са точно като максимата по-горе. :)

Защото съфорумника ни, към който беше репликата ми, претендира да е човек, който да няма видими мераци към такъв типаж момичета. Тънкият намек беше многократно изказаното в темата. Ако нямаш добро самочувствие не се харесваш. Ако не се харесваш - и другите не те харесват. Ако си срамежлив, не виждам по какъв начин можеш да впечатлиш когото и да е. С т'ва, че само мълчиш и гледаш пода ли? 'Щото ако някой се възбужда от това, има голяма вероятност и да е некрофил също така. Не казвам, че момичетата са само два вида на света, а се опитах да кажа всичко, което обяснявах до момента. ;)

sladur4etyYy
07-13-2011, 20:23
що за въпрос? разбира се, че е възможно. :)

umri
07-14-2011, 01:27
babity, така и не разбрах защо жените се делят на:
1. красиви и скромни девственици със способност да разсъждават с часове върху глобални проблеми
и
2. мастии, к**ви и далавераджии

Защо се налага мъжете да избират между тия два типа? Има много момичета, които са точно като максимата по-горе. :)

Защото съфорумника ни, към който беше репликата ми, претендира да е човек, който да няма видими мераци към такъв типаж момичета. Тънкият намек беше многократно изказаното в темата. Ако нямаш добро самочувствие не се харесваш. Ако не се харесваш - и другите не те харесват. Ако си срамежлив, не виждам по какъв начин можеш да впечатлиш когото и да е. С т'ва, че само мълчиш и гледаш пода ли? 'Щото ако някой се възбужда от това, има голяма вероятност и да е некрофил също така. Не казвам, че момичетата са само два вида на света, а се опитах да кажа всичко, което обяснявах до момента. ;)

Има мерак и мерак... Истинската битка на една жена не е да вкара някой в леглото за една вечер, щото тва е лесно. Боят е за това дали ще успее да го направи много добър неин секс-приятел, с който си споделят и говорят или пък да са заедно в сериозна връзка. По един или друг начин да си спечели уважението му.

И аз като видя някоя готина, но празноглава бих искал да е чукам, макар че понякога толкова ме отблъскват с тъпото си държание и патологичния си идиотизъм, че и да ги е'ба не искам. За това, че е взела красивите гени от майка си и баща си като се е родила няма заслуги.

Има пластична хирургия, фитнес програми, диети, гримове, хубави дрехи, токове. Едно грозно момиче може да се превърне в мега модел за нула време. Това, което си остава като константа е в главата ти. Ако е проста, невежа, малоумна овца, която не знае как да се държи и какво да говори, НИКОГА, ама НИКОГА не може да поумнее. Колкото и книги да изчете, каквото и да прави... единственият начин за подобрение е да осъзнае колко е проста и да иска да се промени, но в момента, в който го осъзнае, тя вече спира да бъде проста. Работата е там, че никоя досега не се е осъзнала, защото селското его и вътрешната илюзия за върховност не им го позволяват. Това да си шибан малоумник си е донякъде генетика, и донякъде съдба, или иначе казано, как са ти минали първите 15-20 години от живота. След това... ако нямаш потенциал за умствено развитие си забиваш на същото ниво докато не умреш. Един ден, не след дълго време си отива и красотата ти и оставаш грозен и тъп. Кофти реалност, ама няма какво да се лъжем.

Има много разновидности на това да си тъп. Ето единия от вариантите.
Клипът.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=747076

LambOfGod
07-14-2011, 01:40
С годините и самочувствието пораства. Аз не си представям как едно момиче, което навлиза в пубертета и не е много развито може да има самочувствие относно външният си вид.
Когато човек стане на определена възраст и вече има изграден начин на мислене, завършен външен вид и качества/характер може да говори за самочувствие.
Едно е да не се харесваш, защото си на определена възраст и не се знае дали ще станеш хубав и дали ще се окажеш умен, друго е да не се харесваш, защото се съмняваш във вече изградени неща.

anonymous708973
07-14-2011, 06:46
Съфорумникът ни е мъж. Това го прави предвидим - малко или много. (Също както една жена.) Почти всеки мъж има видими мераци към някоя красива мацка. И когато тая мацка си отвори устата и се окаже проста като гъз, част от мъжете оттеглят тия мераци, защото това ги отблъсква. Други пък нямат против да си спят с тази и после да й бият шута.

Всеки мъж търси жената за себе си - онази, с която да иска да се събужда сутрин. Междувременно обаче никой не му пречи да се кани на всяка. Идеята ми е, че не видимите мераци са важни, а невидимите. Едва ли има мъж, който да не търси съчетание от външна и вътрешна красота, съчетани с проницателност и интелигентност. Поправете ме, ако греша.

umri
07-14-2011, 10:24
Съфорумникът ни е мъж. Това го прави предвидим - малко или много. (Също както една жена.) Почти всеки мъж има видими мераци към някоя красива мацка. И когато тая мацка си отвори устата и се окаже проста като "задни части", част от мъжете оттеглят тия мераци, защото това ги отблъсква. Други пък нямат против да си спят с тази и после да й бият шута.

Всеки мъж търси жената за себе си - онази, с която да иска да се събужда сутрин. Междувременно обаче никой не му пречи да се кани на всяка. Идеята ми е, че не видимите мераци са важни, а невидимите. Едва ли има мъж, който да не търси съчетание от външна и вътрешна красота, съчетани с проницателност и интелигентност. Поправете ме, ако греша.

Section 4: PARAPHRASE :D

То си е така... както и да бъде завъртяно и засукано - истината е една. Това.

babity
07-14-2011, 19:41
Мда, няма смисъл...

jghgh
07-14-2011, 19:54
Така се случват нещата в поне 90% от семействата.
Umm.... yea? 8-) :lol:



Иначе вие къде отидохте в разсъждения? Темата има зададен конкретен въпрос. Може ли да не те харесват, ако си срамежливо, но красиво момиче? Може. Всичко може на тоя свят. Обикновено когато не те харесват, рядко е заради външния вид. Ако си красив, но прост; или красив, но надут, или красив, но студен, нещата не стават. Често да си срамежлив не е чаровно, ами по-скоро отблъскващо, защото срамежливият човек иска да се защити и отдръпне и пуска такива сигнали: "Не те искам. Не ме занимавай. Стой далеч от мен". Невербални сигнали имам предвид. И после се чуди къде е проблема.
Случвало ми се е. Бях на партЕ. До мен стоеше много симпатично момче, което си бях харесала. Незнайно защо бях спекла. Не отговорих на никакъв намек за танц, дори не се усмихнах от спек и кой знае колко студена съм изглеждала. Не мисля, че съм грозна. Ето отговор на въпрос може ли да НЕ те харесат, ако изглеждаш нормално, но си срамежлива. Може. Да.
Убедена съм, че момчето затова повече и не се пробва с мен, защото в очите му съм била студена. Той не е знаел какво ми е от притеснение, виждал е единствено как стоя сковано и не отговарям на никакви негови покани и знаци за близост.

А в допълнение с ниското самочувствие, за което авторката говори, нещата отиват на зле. Хората с ниско самочувствие са склонни да се държат не само дръпнато, но понякога и жалко, или откровено странно, защото са притеснени от себе си. Така че отново ДА на въпроса. Може.