PDA

View Full Version : Досадни хора



Zar4e
07-10-2011, 20:12
Здравейте! Пиша, защото вече не знам как да се справя. Преди месец се запознах с едно момче и си допаднахме, но се оказа, че някакво момиче от квартала го харесва и ревнува от това, че сме толкова близки. Първо не обръщах внимание, но когато тя и приятелките й започнаха да разправят на всеки срещнат, че ходим и непрекъснато говореха по наш адрес нямаше как да не обърна внимание. Понеже той ги познава, а аз само ги бях виждала, им обясни, че сме само приятели и ги помоли да спрат, но те започнаха още повече. Когато съм с него само си шушнат по мой адрес, смеят се и подобни. Той ми е казвал, че като е сам са го питали какво харесва в мен, защото според тях съм била грозна и тн... Винаги ме е защитавал пред тях, но сега той не е в града и е ад просто. Знаят къде живея и къде ходим често и се мотаят по цял ден, ако ме видят започват да се смеят и да обиждат и всякакви такива. Аз ги игнорирам и гледам да не се засягам, защото няма да падна на тяхното ниво да обиждам и да крещя по улиците. Но ми писна вече да не мога да изляза от нас без да ги видя и да чуя коментарите им за мен. Не искам само да му се оплаквам и той да ходи да ми решава проблемите, но наистина не знам какво да направя. Идеи как да ги накарам да ме оставят на мира? Той все ми повтаря да не обръщам внимание, но ми съсипват ваканцията просто.

ccdesigns
07-10-2011, 20:21
Тъпи комплексарки. Говори с тях, въпреки че няма да помогне. И като не помогне взимаш 1 http://images.wikia.com/residentevil/images/8/8d/Glock17.jpg и само им го показваш ;]

Concussion
07-10-2011, 20:32
Тъпи комплексарки. Говори с тях, въпреки че няма да помогне. И като не помогне взимаш 1 http://images.wikia.com/residentevil/images/8/8d/Glock17.jpg и само им го показваш ;]

Ааа, такава значи била работата! :shock:
Ако може да ми кажеш откъде да си взема и аз "1" такъв?

ccdesigns
07-10-2011, 21:35
За трол чувал ли си, бате? :D

Zar4e
07-11-2011, 09:28
:D Ако нищо не помогне ще си помисля дали да не си взема "1" такъв, но засега търся по- миролюбив начин. :D

TVDQueen
07-11-2011, 18:55
Ох само докато четох поста и си казах за тея момичета колко са жалки просто.Толкова много ти завиждат, че просто няма накъде.Като ги видиш ги затапи с нещо бе.Заслужават си го.Иначе браво на момчето, щом те защитава.Явно е свястно :) Недей да им казваш, че са жалки (което си е така :D ), защото 100 про ще стане по-зле.Опитай се да поговориш с тях колкото се може по..кхм..мило? Въпреки че аз на твое място така яко бих ги ступала, че после като ме видят ще бягат. 8-)

Zar4e
07-11-2011, 19:19
То проблемът е, че съм от срамежливите и досега не съм се разпразправяла сериозно с някой. :oops: Те гледат да се обаждат като съм сама, а те винаги са 4-5 и просто не знам какво да им кажа вече. Те да приели, че ходим и за тях е свършен факт, тоест не подлежи на обсъждане и само подмятат "ето я красавицата" или нещо подбно последвано от смях и шушукане. Просто не съм от хората с голямо самочуствие и някво се сдухвам като започнат. :? Ще се опитам да поговоря с тях, но не вярвам да има резултат, защото се сдухвам и се съмнявам да ме изслушат.

Milly4
07-11-2011, 23:08
Убий тъпака (в този случай тъпачките) с мълчание. Върши работа, като видят, че не ти пука ще те оставят на мира знам от личен опит. :)

ccdesigns
07-11-2011, 23:15
Ох само докато четох поста и си казах за тея момичета колко са жалки просто.Толкова много ти завиждат, че просто няма накъде.Като ги видиш ги затапи с нещо бе.Заслужават си го.

BOLD - Съгласен :)
underline - НЕ съм съгласен!

Ако се опита да ги затапи ще стане още по-зле. Дори да успее на мига, дори малко след това пак тя ще бъде затапената. Имам сериозен опит с такива индивиди, дори да не ви се вярва. Да седи мирна. Поне за сега...

fenasf
07-12-2011, 11:31
За трол чувал ли си, бате? :D

Ужасен опит за тролване...

filmmaker
07-12-2011, 11:35
Спокойно.Завиждат ти.Просто не им обръщай абсолютно никакво внимание,нека си говорят-пълен игнор.Понеже си с това момче много ти завиждат,пък и са комплексарки..Зарежи ги.

Zar4e
07-12-2011, 14:10
Значи ще се придържам към сегашните си действия- пълен игнор. Засега са поспрели да дежурят по цял ден в квартала, но като се върне със сигурност ще продължат пак. Мерси за съветите и ако знаете ощен ещо, което ще помогне пишете. :)

PLEYGIRL
07-12-2011, 21:42
Дано игн. ти помогне ако ли не по добре си вдигни самочувствието и ги затапвай всеки път когато те кажат "Ето я красавицата" отговори нагло нахално и високомерно "Ето ги тролите" (някой спомена нещо за троли ,но май не беше по темата ) 8-) .... На мен ми се е случвало и тъй като съм доста лесно запалима съм била понякога много груба... :D

Chacho
07-12-2011, 21:45
Ако не спрат, наистина трябва да ги настъпиш по мазолите. filmmaker ти ги посочи - комплексите и завистта. А за да не се спират толкова време, явно голяма част от живота им се завърта около тези неща.

Shia
07-12-2011, 22:14
"Радвам се,че си губите времето да ме обсъждате,явно съм Ви трън в очите,жалко,че аз нямам време за Вас"

PLEYGIRL
07-12-2011, 22:16
Еййй това си го биваше..... :grin: :grin: :grin:

xch0colattegiirlxx
07-13-2011, 14:36
Игнорирай ги!Те ще загубят интерес и ще те оставят намира.Пък ако не го направят..аз бих ги ступала 8-)

Shia
07-13-2011, 20:12
Гадните хора не приемат игнор,надъхват се повече като виждат,че пред тях ходиш с наведена глава и червена.Като изглеждаш уплашен игнор не помага.

george000
07-15-2011, 00:26
Просто изчакай някоя от мършоляците да се разхожда САМА и я привикаи.Кажи и следното:"Защо сега като си сама не говориш така ,както пред останалите? Кажи сега каквото имаш да ми кажеш." И обезателно я попитай защо прави така и дали си я обидила по някакъв начин.

Zar4e
07-15-2011, 09:10
От близо 2 дни не съм ги виждала- май най- накрая разбраха, че той не е в града. Сигурна съм, че ато се върне ще започнат отново, но няма да им се връзвам. Мерси за съветите, защото определено ще ми потрябват ако отново започнат да се заяждат.

mntupo
07-15-2011, 11:13
Някой ден ще осъзнаят колко са били жалки ...

dream1707
07-15-2011, 11:29
Боже, на колко години сте... подобни проблеми имах в... Ъъ .. 3-4 клас :-o :lol: Просто не им обръщай внимание... завиждат.

Demolina
07-15-2011, 21:22
Ако бях на твое място щях да им затворя едно хубаво устата. Взимаш си някоя приятелка под ръка и отиваш при тях и ги питаш к'ъв им е проблема. Не е толкова сложно, щом с мълчание не спират, със малко викане ще стане. Няма к'во да те е срам или страх, куче което лае - не хапе.

DeI4iTyYyY
07-16-2011, 00:48
Въи такива гадни зависливки най мноо ги мразим тука .!. Моа съвет - заеби ги муцинка 8-)

MissArrogance
07-16-2011, 10:26
Хаха, това са някакви комплексирани, пикли. Не им орбъщай, чак такова, голямо внимание. Недей и, всеки път, когато ги видиш да им отвръщаш на глупостите, защото, на подобни хора, няма да им запука, дори и всеки ден да ги псуваш с възможно най - цветущите псувни. Те просто са си глупави и жалки, и не знаят, как да получат това което искат, затова и прибягват до такива, глупави действия. Някой, по - горе, беше споменал нещо, от рода на това, да вземеш, някоя твоя приятелка под ръка и да ги посетиш, само че, когато не са цялата групичка, ами, да речем само две от тях, например, най - отворените. Тегли им една майна и им кажи да престанат да се правят на шутове, защото само се хабят излишно, тъй като, ти не даваш и пукната пара за някакви си селянки. А , ако продължават , да не ти пука. Все някога ще им писне да се държат като бебета, ще намерят някой друг, на който да заиждат и ще те оставя намира.

Zarity
07-16-2011, 11:54
Завистливи комплексарчета.Заслужават един як бой.На колко сте години впрочем,12-13?Гледай нещо да ги затапиш,помисли си кво може да ги засегне най-много,че да се сад-нат :D