PDA

View Full Version : Плочки/Отслабване



facepalm
07-10-2011, 20:15
Здравейте съфорумници...! Преди няколко дни навърших 15г. и съм висок 170-175 и съм 63-65 кг. Искам да посмаля малко долната част от корема... принципно когато си стегна корема усещам, че е здрав, но има малко "мазнинка" и не се виждат плочките. Почнал съм с бягане всеки ден по 30 минути и мисля идните седмици да дигна времето с до 30 минути+ ,но трябва да намаля малко храненето по-специално въглехидратите. Може ли да ми подскажете какво да не ям и какво да ям. Тоест към какво да наблягам и какво да отбягвам. И ако имате някакви идеи за бягането. Благодаря!

pencilwarrior
07-10-2011, 20:43
За яденето - наблягаш повече на белтъчини и мазнини, за сметка на въглехидрати. Сладко и хляб забравяш че съществуват. Ако искаш въглехидрати за енергия приемаш комплексни, примерно овесени ядки, кафяв ориз, картофи. Богати на белтък храни - яйца, месо, мляко и всякакви производни, това е. няколко часа преди да бягаш не приемаш въглехидрати, също и колкото по-късно става толкова повече намаляваш приема.
успех ;)

facepalm
07-10-2011, 21:02
За яденето - наблягаш повече на белтъчини и мазнини, за сметка на въглехидрати. Сладко и хляб забравяш че съществуват. Ако искаш въглехидрати за енергия приемаш комплексни, примерно овесени ядки, кафяв ориз, картофи. Богати на белтък храни - яйца, месо, мляко и всякакви производни, това е. няколко часа преди да бягаш не приемаш въглехидрати, също и колкото по-късно става толкова повече намаляваш приема.
успех ;)

Ами черен хляб по 1 филийка на ядена става ли? И ако може някакви по-конкретни ястия. Благодаря

pencilwarrior
07-10-2011, 22:30
Ами може по 1 филийка черен, не е фатално, само да е истински, не от тея боядисаните боклуци. А пък конкретни ястия - пилешка пържола на скара/дробчета, яйца както ти хрумнат, свински/телешки дроб на скара, риба. Също много богати на протеин са боб и леща, аз ям поне по един път на седмица от двете.

Gloppp
07-11-2011, 06:45
по-добре яж всичко (без мазно и калорично) тий като си в такава възраст и се нуждаеш от всичко . Иначе за проблемати
1.Гледай като си сам да се обличаш по-дебело за да се потиш и отслабваш
2.http://www.bb-team.org/exercise/3577_vakuumki-za-pribirane-na-korema#axzz1RmD2CAY2

hamilcar
07-11-2011, 08:13
има 200 такива теми.