PDA

View Full Version : Мека и рядка коса с тънък косъм (момче)! (КЪДРИЦИ) :Х !



EnjoySkateboarding
07-10-2011, 23:45
Апфф...Здравейте . Момче на 14 години съм и косата ми е основен проблем при тялото ми . Тя е Мека рядка с тънък косъм :Х . Случвало ми се е да я правя по обемна и наистина тогава ставам перфектен , но този обем изчезва буквално за часове . Най-големия ми проблем са къдриците които се получават като се изпотя ходя или въобще правя по интензивна работа, най-вече зад врата се получават и не заемат никаква форма :Х . Винаги си казвам ,че с възрастта ще стане по гъста ,но имам чувството ,че става обратното . На мен ми отива по дългата коса ,но не знам как да я поддържам с тези критерии за да изглеждам добре . Някакви съвети ,идеи и насочвания ? :)

Auriss
07-10-2011, 23:52
Не разбрах какво всъщност искаш ? Обем ли ?

EnjoySkateboarding
07-10-2011, 23:55
Не разбрах какво всъщност искаш ? Обем ли ?


как да се премахнат с времето къдриците най- вече зад врата ? :) Както и обем да :) ?

Josefinne
07-11-2011, 10:42
Ами аз не мисля, че какъвто и да е продукт би ти помогнал, тъй като явно формата се получава поради намокрянето на косата с пот. Бих ти препоръчала просто да се подстригваш по-късо на врата и да си оформяш останалата коса с пяна. Другият вариант е, ако искаш наистина по-дълга коса, да си я пуснеш и когато тренираш, да си я връзваш, за да не се поти и тя.

FuCKkK13
07-11-2011, 11:10
Ами аз не мисля, че какъвто и да е продукт би ти помогнал, тъй като явно формата се получава поради намокрянето на косата с пот. Бих ти препоръчала просто да се подстригваш по-късо на врата и да си оформяш останалата коса с пяна. Другият вариант е, ако искаш наистина по-дълга коса, да си я пуснеш и когато тренираш, да си я връзваш, за да не се поти и тя. +1 .. или ако ходиш на село примерно за 2 седмици се обрасни така косата става по-плътна.. за да може като си там никой да не те види - ако толкова не ти отива с никаква коса или с много къса и тя ще ти порасне.. на момчетата бързо ви растат косите :)

FuckingFreak
07-11-2011, 12:50
Остригай се 2-3 номер и тогава няма да ти се къдри :)