PDA

View Full Version : Пушене на кафе



EMBAZA
07-11-2011, 09:14
като бях малък си свивах цигарка пълна с кафе и дърпах колкото и странно да звучи не съм я палил само дърпах и се замайвах (защщото миризмата от кафето беше силна) това вреди ли??

пп: защо заключихте темата? не се шегувам!

абе не разбрахте ли ве темата не е фейк ве ко я закл'чвате :-x питам нещо нормално вии ми се праите на кой съм аз

Red_Hair
07-11-2011, 09:39
Виждам, че си малоумник, затова ще ти отговоря!Първо това с пушенето на черен, зален чай,salvia officinalis, salvia divinorum и прочие са пълни простотии.Просто защото няма достатъчно силни алкалоиди за да въздействат психотропно.Единствено salvia divinorum,но в съвсем култивиран вид в Южна Америка и Африка, може да има ефект.В твоя случай ти дори не си запалил кафето,в което най-силният алкалоид е кофеинът, а за да те замае, трябва да си приел доза от поне 100мг на веднъж!От миризмата на кафе е абсурдно да си поел кофеин в тялото си, единтствено може, ако е била много силна да те отблъсне.Вероятно ти си си въобразил, че те замайва.

martin97
07-12-2011, 14:47
Виждам, че си малоумник, затова ще ти отговоря!Първо това с пушенето на черен, зален чай,salvia officinalis, salvia divinorum и прочие са пълни простотии.Просто защото няма достатъчно силни алкалоиди за да въздействат психотропно.Единствено salvia divinorum,но в съвсем култивиран вид в Южна Америка и Африка, може да има ефект.В твоя случай ти дори не си запалил кафето,в което най-силният алкалоид е кофеинът, а за да те замае, трябва да си приел доза от поне 100мг на веднъж!От миризмата на кафе е абсурдно да си поел кофеин в тялото си, единтствено може, ако е била много силна да те отблъсне.Вероятно ти си си въобразил, че те замайва.

Red_Hair ти го каза.стига си я слагал тая тема,всеки път ще ти я заключат!

GLaDOS
07-12-2011, 20:00
ХА-ХА-ХА Сега кафето ли е на мода ? Преди беше чай :razz:
Стига сте питали ,ами хващайте всичко що става да гори и пушетее хаха :lol:

_InSaNe_
07-13-2011, 11:07
:lol: :lol: :lol: света е изпушил отвсякъде ей... :D