PDA

View Full Version : Нещо свръхестествено .. или?



qnkata5
07-11-2011, 09:46
Преди 6 месеца баба ми почина внезапно. След смъртта и звънеца започна сам да звъни..! Може и да ви се струва странно, но ако не отидехме 1 ден на гробищата, звънеца сам звъни. Нашите са разведени и баща ми живее сам, преди живееше с баба ми и като дойда в апартамента на баща ми звънеца постоянно звъни, понеже не ходя много често на гробищата, а като съм сам в нас и звънеца като звънне в 03.00 през нощта направо умирам от страх ...! Купихме нов звънец, същата работа, но постоянно звънеца звъни по 2 пъти ! И звъни в някакви различни часове, във 5 сутринта, 3 сутринта, 12 вечерта .. снощи в 1 часа звънна и сега преди половин час пак звънна .. направо полудявам :( кажете какво да правя..

asasa
07-11-2011, 10:01
първо моите съболезнования, не разбирам от тия работи, но може би баба ти е имала да ви каже нещо и не може да почива в мир :(

nin0o0
07-11-2011, 10:02
Махни звънеца ? Ако пак се появи нещо странно пиши отново.

qnkata5
07-11-2011, 10:04
Значи, постоянно е махнат снощи го сложих и започна да звъни...
Някой път дори се чука на вратата и няма никой, но явно си внушавам ... но наистина се чукаше и баща ми даже го чу..

DirtySmile
07-11-2011, 10:41
Moите съболезнования :( Звънеца е почнал да звъни, след като баба ти е починалла или и преди това си е позвъънвал?След това може да смените кабелите и ключа да не би там да е проблема!И ако продължи отидете на църква и се помолета за баба си !

nin0o0
07-11-2011, 11:11
Значи, постоянно е махнат снощи го сложих и започна да звъни...
Някой път дори се чука на вратата и няма никой, но явно си внушавам ... но наистина се чукаше и баща ми даже го чу..

Ами може да пробвате да сложите една камера навън. Може да са някакви лапетий да си правят майтап. Или помоли съседите да се редувате да бодувате.

Bonbonchencetyy
07-11-2011, 11:28
Първо,моите съболезнования.Та значи при мен е същото,само че починалият е дядо ми,нещата стават в татковия апартамент(в нашия има друго нещо),не е заради ходене в гробищата а заради нещо друго(не съм сигурна какво) и не звънят звънци,а по-скоро се усеща присъствие в стаята или се чува тежко дишане.Съветвам те да проверите звънеца,може да има проблем със самия звънец...Също така може просто някой да си прави майтап,затова сложете камера или отидете в църквата и се помолете за баба ти.

martin97
07-11-2011, 11:44
Може би не,може би баба ти е имала да каже нещо,което не е казала и сега духът и(призрак) иска да го каже по някакъв начин.:)


ПП:не вярвам в паранормални явления,но дано съм помогнал.

martin97
07-11-2011, 11:57
Също така може просто някой да си прави майтап,затова сложете камера или .

Възможно,но я си представи духа на покойната му баба да е в кадър...

maksimal
07-11-2011, 12:15
Ах този човешки разум... Когато не можем да си обясним нещо което действа по законите на физиката и механиката, веднага хвърляме заключения за паранормални действия... :? трябва да се опрем на факти
Моите съболезнования..

marilyn
07-11-2011, 13:48
Моите съболезнования. :( Значи не знам какъв ви е звънеца, ама ние си купихме преди време един без кабели, с батерийки уж модерен нз си к'ъв и той започна да звъни сам. Беше мн шантаво звънеше си когато иска и накрая се оказа, че дистанционното за телевизора на съседите е настроено на тая честота или нещо подобно и затова звъни така...
Не казвам, че и при вас е така.. ама се сетих за тая случка. Има и вариант да не е в звънеца проблема (като каза че си чула чукане... ) може би баба ти иска да ви каже нещо, да ви предупреди, да ви подскаже нещо с цел да ви предпази...

maksimal
07-11-2011, 14:08
хора наистина ли си вярвате? всмисъл такъв и аз вярвам в задгробния живот, но айде да не се вживяваме толкова.. чукане, присъствие нз си ко.. всичко опира до ефекта плацебо ;) ( силата на внушение )

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 15:54
Обади се на Мелинда от "Шепот от отвъдното" :-D Добре, а сега сериозно..Имаш право да се боиш, но за жалост търсиш помощ не където трябва.Ние не можем да ти помогнем :( Моите съболезнования.