PDA

View Full Version : достойнство?



wasch0
07-11-2011, 10:12
Бяхме голяма компания. Всеки си харесваше някой.
Момчето,което аз харесвах беше прекалено грубо. Никога не спестяваше обидите си. Веднъж се пошегува с мен и аз го приех много навътре. Блокирах го навсякъде. Навън се правех,че не съществува. Той също ме харесваше. Беше ядосан,че се сърдех, но нали е пич никога не се извинявал. Писах му първа, защото беше тъпо всеки ден да сме заедно, пък да се гледаме накриво. Извини ми се, сдобрихме се. След време се изпусна, че ми е написал дис (за незапознатите това е песен, с която те товари по всякакъв възможен начин).
От там още три момчета ме харесват. И тримата на една вечер ми предложиха. Естествено им отказах, защото нямам чувства към тях. И просто ей така компанията се разпадна.. ще ми липсват адски много, бяхме като семейство,но мисля, че трябва да запазя останалото ми достойнство и да не се появя повече там..
Вие как мислите?

Junieee8
07-11-2011, 12:13
Ами аз горе-долу нищо не схванах,май... но иначе сама си прецени- с достойнство или с компания :)

Fiction7577
07-11-2011, 14:29
Еми щом си отрязала всички, за какво ще се появяваш там? Къде е смисъла въобще...

Yancheto
07-11-2011, 21:00
Компанията само от тези тримата ли се състои? Ако не, не виждам защо да спреш да се виждаш с другите заради тях. Можеш да се дистанцираш за известно време, не ги търси, виж дали те ще ти се обадят.

KumchoValcho
07-12-2011, 13:44
Тегли си куршума най-добре.