PDA

View Full Version : Какво да правя ?



nikita94
07-11-2011, 13:07
Момчето което харесвам можеби си има приятелка . Във Facebook е написал ,че е обвързан как мога да разбера дали това е вярно и как да му покажа , че го харесвам ?

SuperBadSuperFresh
07-11-2011, 13:08
Говори,говори,говори! И не във фейса!

lamer4e7o
07-11-2011, 13:08
Ако го нямаше ш*бания Facebook какво би направил/а? Стегнете се малко и забравете за тия свалки през интернет…!

roseleaf94
07-11-2011, 13:18
Говори с него! Тц тц тц тц толкова ли е трудно??? :(

Josefinne
07-11-2011, 13:35
Питай го.

PLEYGIRL
07-11-2011, 15:38
Много просто.... Давам ти пример за фейс.: Харесай няколко негови снимки , изчакай той да върне жеста ... после пиши коментарчета изчакай той да ти върне жеста ... пиши му съобщение и от дума на дума го попитай "коя е щастливката" .... :-D елементарно е ... макар ,че ако го познаваш по добре можеш и лично очи в очи да го попиташ дали е обвързан ... и като те пита защо му задаваш този въпрос бъди честна искрена и много откровена... не се срамувай и не отговаряй "ами щото аз такова ... просто питам" , защото е суупер тъпо и детинско :lol:

Zarity
07-11-2011, 15:43
Ами вероятно найстина има приятелка. :-o

ПП:прости,простиии ..

magita
07-11-2011, 15:51
Много просто.... Давам ти пример за фейс.: Харесай няколко негови снимки , изчакай той да върне жеста ... после пиши коментарчета изчакай той да ти върне жеста

кви са тия тъпотии ... тва да не ти е импулс и софиянци и другите тъпи сайтове за запознаства ...

PLEYGIRL
07-11-2011, 16:15
не знам дали се опита да ме обидиш или просто изказваш мнение.....
това е моето мнение по въпроса , а човека с проблема сам ще реши какво да направи :lol:

Limitless
07-11-2011, 16:57
Нали за това е интернет ... да питаш и без да се притесняваш от каквото и да било :) Все пак остава да започнем и да даваме курсове тип "как да зарибя някой в нета" :D в кръгът на шегата естествено ... както и да е пожелавам ти успех .. дано да не е обвързан!

blaaablaaablaaa
07-11-2011, 20:04
Или го питай директно, или от дума на дума закачи темата. Например нещо от сорта на: между другото, много готини снимки... (изчакваш да отговори) гаджето ти не ревнува ли от другите? А можеш и да питаш някой негов или общ приятел. Успей! :)

IAmTheRealMe
07-11-2011, 21:13
Ауч.И на мен ми се е случвало,но за жалост той си имаше гадже.При теб може да не е така.Имам един познат,който е написал,че е обвързан с някакво момиче,а всъщност са просто много добри приятели.Или пък ако е една от онези глупости (предизвикателства) да се обвържеш с някой за 24 часа, а после забрави да го премахне.А най-добре ще е ако "неволно" попиташ него или някой негов приятел.

ccdesigns
07-11-2011, 21:18
При мен пък първата стъпка беше в скайп и беше от рода на:

Тя си беше написала в скайп някакъв цитат от любовна песен (няква чалга), но не се сещам какво беше. Питам я за кого се отнася и тя ми казва нали. И натам: (А-аз Б-тя)
Б-А ти кого си харесваш?(хях)
А-Теб.
И т.н.

Просто не прикривай чувствата си, това исках да кажа с всичките изписани глупости.

jeezloxxy
07-11-2011, 21:40
Ако го нямаше ш*бания Facebook какво би направил/а? Стегнете се малко и забравете за тия свалки през интернет…!

Ужасно си прав/а!
По дяволите,какво стана?Това ли е единственият ви начин да разберете нещо за НЯКОГО?
Толкова ли е трудно да го заговориш?А не да висиш по цял ден във Фейса като лешояд?

JimmyShady
07-11-2011, 21:42
Кирилицата е задължителна.
Еxtremescream

magita
07-11-2011, 21:46
не знам дали се опита да ме обидиш или просто изказваш мнение.....
това е моето мнение по въпроса , а човека с проблема сам ще реши какво да направи :lol:

I'm just saying man ...