PDA

View Full Version : приказката си замина



MiChKoO
07-11-2011, 14:32
както всяка приказка и моята приключи , липсва и само щастливия край. Бяхме заедно 3 месеца , началото беше същинска приказка , някак вълшебно беше чувството между нас .. имали сме и леки кавги което е нормално но незнайно защо магия взе да отлита капка по капка .. говорихме за това ии се разбрахме да изчакаме , усещах накъде отиват нещата , опитвах се да спася проклетата си връзка на всяка цена но уви нямах време наложи се да замина в чужбина за около седмица и дори тази седмица утъжни нещата , ден след връщането ми краят дойде ..
не исках да го мъча , исках да му да свободата
казваше ми че сега е по добре и двамани че по късно ще боли повече , че тръпката взела да си отива и да се появява все по рядко..
всъщност за 3 месеца се влюбих . малко са и звуча банално но е така липсва ми .. сега незнам да го мразя или да го обичам .. уж беше различен , 4 -5 дни след раздялата се появи друга , да я гледам до него ми стои изкуствено , искам го пак в моите прегръдки .. обвинявам себе си за раздялата
трудно ми е да повярвам че той продължи напред , че има друга но това е истината .. толкова въпроси имам и получавам неговото мълчание ..
исках да споделя , всички тези неща ме побъркват , всики висящи мои въпроси и неговото крещящо мълчание :)

ivcheto0o
07-11-2011, 14:45
Опитай се и ти да продължиш напред.Колкото и банално да звучи след време ще си поне малко по-добре.

onestar
07-11-2011, 14:51
Той не е имал истински чувства... личи си по всичко.

Лято е, забавлявай се. Не е казано, че веднага трябва да се впуснеш в нова връзка. Дой си време ако ти трябва и само ще усетиш как постепенно се отърсваш от него.

Princessani
07-11-2011, 14:56
както всяка приказка и моята приключи , липсва и само щастливия край. Бяхме заедно 3 месеца , началото беше същинска приказка , някак вълшебно беше чувството между нас .. имали сме и леки кавги което е нормално но незнайно защо магия взе да отлита капка по капка .. говорихме за това ии се разбрахме да изчакаме , усещах накъде отиват нещата , опитвах се да спася проклетата си връзка на всяка цена но уви нямах време наложи се да замина в чужбина за около седмица и дори тази седмица утъжни нещата , ден след връщането ми краят дойде ..
не исках да го мъча , исках да му да свободата
казваше ми че сега е по добре и двамани че по късно ще боли повече , че тръпката взела да си отива и да се появява все по рядко..
всъщност за 3 месеца се влюбих . малко са и звуча банално но е така липсва ми .. сега незнам да го мразя или да го обичам .. уж беше различен , 4 -5 дни след раздялата се появи друга , да я гледам до него ми стои изкуствено , искам го пак в моите прегръдки .. обвинявам себе си за раздялата
трудно ми е да повярвам че той продължи напред , че има друга но това е истината .. толкова въпроси имам и получавам неговото мълчание ..
исках да споделя , всички тези неща ме побъркват , всики висящи мои въпроси и неговото крещящо мълчание :)Ако наистина го обичаш бори се за любовта си,докажи му какво е имал и какво губи .. но както всичко си има граници,не тичай след него като кученце .Ти го познаваш най -добре може би не всичко е загубено,направи нещо ще ти дам идея :
Направи му романтична изненада като ти помогне някой приятел ,направи му романтичен филм с ваши снимки и текст-кажи ми това ,което чувстваш ,бъди искрена, но това трябва да е тайно някои друг да го заведе на даденото място подпретекст ,че ще ходят на кино.Помоли в някое кино да ти пуснат филм и към финала се появи<едва ли ще струва много.Поне ще знаеш заслужава ли си да се бориш за него.Ако е останало поне малко в него от любовта му ще си проличи :.Успех

bubblef93
07-11-2011, 15:08
Според мен за да те замени толкова лесно не е изпитвал чувствата които ти изпитваш към него!Просто за него е било увлечение и в началото е било по силно

Princessani
07-11-2011, 15:12
както всяка приказка и моята приключи , липсва и само щастливия край. Бяхме заедно 3 месеца , началото беше същинска приказка , някак вълшебно беше чувството между нас .. имали сме и леки кавги което е нормално но незнайно защо магия взе да отлита капка по капка .. говорихме за това ии се разбрахме да изчакаме , усещах накъде отиват нещата , опитвах се да спася проклетата си връзка на всяка цена но уви нямах време наложи се да замина в чужбина за около седмица и дори тази седмица утъжни нещата , ден след връщането ми краят дойде ..
не исках да го мъча , исках да му да свободата
казваше ми че сега е по добре и двамани че по късно ще боли повече , че тръпката взела да си отива и да се появява все по рядко..
всъщност за 3 месеца се влюбих . малко са и звуча банално но е така липсва ми .. сега незнам да го мразя или да го обичам .. уж беше различен , 4 -5 дни след раздялата се появи друга , да я гледам до него ми стои изкуствено , искам го пак в моите прегръдки .. обвинявам себе си за раздялата
трудно ми е да повярвам че той продължи напред , че има друга но това е истината .. толкова въпроси имам и получавам неговото мълчание ..
исках да споделя , всички тези неща ме побъркват , всики висящи мои въпроси и неговото крещящо мълчание :)На пълно е възможно другото момиче да го е имало още когато е бил с теб.. но се надявам да не е така .Ако искаш нещо трябва да го постигнеш .Не всичко е даденост...

alice13
07-11-2011, 15:24
хм не мисля че си заслужава толкова усилия за момче, което я заменило с друга.. Продължи напред... знам че е трудно но се иска воля :)

sasha_90
07-11-2011, 19:37
Не знам с какво историята ти е по-различна от другите.Но страшно много ми напомни за моята... :(
Не обвинявай себе си за краят.Не ти си виновната,вината е в него.Не виждаш и колко малко си значила за него?Едвам сте се разделили и си е намерил друга.Прав му път.Остави го,след време ще намериш по-достоен за теб.

chemist9009
07-11-2011, 22:00
Любовта в началото е химия,после математика,а накрая е история!!!И така всяка приказка има начало и край!!! :lol: 8)

MiChKoO
07-12-2011, 12:22
благодаря за мненията Ви .. всъщност не мисля да се боря за него , ако някога е имало нещо истинско .. то може би той ще ме потърси ако ли не .. да си върви с друга ..

Priceless
07-12-2011, 12:37
Хубаво момиче си, недей тей. Продължи си напред и ще видиш, че ще откриеш някой много по-свестен.

MaLkaTa_LaDy
07-12-2011, 14:43
Не го обвинявай, че се опитва да продължи напред. Може да лъже себе си, че с нея му е хубаво... Свършило е вече, трябва и ти да се отърсиш от мисълта за него.
П.с. заглавието ми напомни на http://www.youtube.com/watch?v=qFVml8crSh4

fenkaaa
07-16-2011, 14:11
Тръпката ви е изчезнала за 3 месеца ?! .. Или само от негова страна ( да не се връщам сега пак да чета темата,както и да е) това е кофти.. с приятеля ми сме заедно 9 месеца а той продължава да ме обича както в началото както и аз него.. даже като заминах на море дойде при мен още на 4-тия ден .. ей така измина 400 км само защото му липсвам .. Дано нещата между вас се оправят.. ;)

NightGuardian
07-16-2011, 15:01
Ами по-добре ще е да продължиш и ти ,а не да се вреш пак там и да развалиш една , може би щастлива бъдеща двойка :)

DeviL_AsS
07-16-2011, 16:15
Продължи напред,ясно е че не те цени и не те заслужава.Няма смисъл да се бориш за любовта му.Много бързо е минала тръпката ви...

Rebirthing
07-16-2011, 22:27
Гледай напред, ще има и по-хубави приказки и да ги пишеш и да ги четеш 8) .

shoael
07-17-2011, 08:28
Разбирам, че си влюбена, но той толкова бързо те е разкарал, а още по-бързо си е намерил друга, от което съдя, че явно той не е влюбен в теб. Не трябва да се обвиняваш, влюбването е подсъзнателно нещо, което ти не можеш нито да подтикнеш, нито да спреш. Просто не сте били един за друг, той не е могъл да изпита това, което ти си изпитала. Спокойно, скоро ще ти мине любовната мъка. ;)

rebeccaa
07-17-2011, 10:55
както всяка приказка и моята приключи , липсва и само щастливия край. Бяхме заедно 3 месеца , началото беше същинска приказка , някак вълшебно беше чувството между нас .. имали сме и леки кавги което е нормално но незнайно защо магия взе да отлита капка по капка .. говорихме за това ии се разбрахме да изчакаме , усещах накъде отиват нещата , опитвах се да спася проклетата си връзка на всяка цена но уви нямах време наложи се да замина в чужбина за около седмица и дори тази седмица утъжни нещата , ден след връщането ми краят дойде ..
не исках да го мъча , исках да му да свободата
казваше ми че сега е по добре и двамани че по късно ще боли повече , че тръпката взела да си отива и да се появява все по рядко..
всъщност за 3 месеца се влюбих . малко са и звуча банално но е така липсва ми .. сега незнам да го мразя или да го обичам .. уж беше различен , 4 -5 дни след раздялата се появи друга , да я гледам до него ми стои изкуствено , искам го пак в моите прегръдки .. обвинявам себе си за раздялата
трудно ми е да повярвам че той продължи напред , че има друга но това е истината .. толкова въпроси имам и получавам неговото мълчание ..
исках да споделя , всички тези неща ме побъркват , всики висящи мои въпроси и неговото крещящо мълчание :)








Бях във абсолютно същото положение и реших, че щом я няма тръпката аз вече не знача нищо за него и няма смисъл да продължаваме.Така и стана, и сега е с друга от около 5 месеца, обича я, щастлив е с нея , но до колкото знам тя само го използва.Както и да е.


Колкото и да ти е трудно опитай се да го забравиш.Нормално е да се влюбиш за три месеца и да свикнеш с него, но щом сте се разделили така е трябвало да стане...Господ ти дава нещата който можеш да понесеш,а някой хора идват само, за да си отидат.Риби в морето колкото искаш, надявам се някой ден да срещнеш човекът, за теб който ще те цени и не само теб, а и това което правиш за него.