PDA

View Full Version : Моля помогнетеееееее



go6o96
07-11-2011, 15:05
Значи от както се помня след като пораснах не мога да си обеля главичката при надървено състояние :( :( и от 1 година съм забелязъл че главичката ми е леко синкава .. моля помогнете несъм дърпал силно че да спра притока на кислород и не ми е заставала по такъв начин че да не мога да я върна.. седи ми постоянно прибрана на 14 съм от Варна страх ме е да кажа на никой за това моля кажете какво да правя. Възможно ли е да нямам деца както четох за парафимозата :( :( :( защото е леко посиняла от повече от 1 година

go6o96
07-11-2011, 15:19
Изкам да ви кажа че пускам така наречената сперма ма незнам дали е годна и дали ще имам деца просто се потресох като четах за тоя проблем и сега се треса от страх направо :( :( :(

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 15:59
Още щом си разбрал за това е трябвало да отидеш на уролог.Уплашен си, ясно ми е.Трябва да кажеш на родителите си колкото и да се притесняваш.

go6o96
07-11-2011, 16:37
Дали ще остана без деца ? ако изчакам още то няма на къде повече да се усложнява нали ?

lili12
07-21-2011, 15:48
Още щом си разбрал за това е трябвало да отидеш на уролог.Уплашен си, ясно ми е.Трябва да кажеш на родителите си колкото и да се притесняваш.
+1
към автора: Недей да чакаш, а действай!

vpowerrr
07-21-2011, 20:44
Айде вземи прочети темата направена СПЕЦИАЛНО за такъв проблем, а? Нямаш парафимоза, ако имаше от 1 година главата ти щеше да прилича на ябълка. Прочети темата и се обърни към @batkodoki, той е голям спец. ;)