PDA

View Full Version : NOD 32



anonymous682486
07-11-2011, 15:42
Здравейте! Моля помогонете ми как да оправям тая антивирусна защото като сканира нещо бави жестоко :(

GregoryHouse
07-11-2011, 15:45
Ми или не сканирай, или не ползвай компа докато сканира. А може и да я смениш. www.avira.com

robertdowney
07-11-2011, 16:20
Тая програма като я имах даже изобщо не искаше да започне да сканира и винаги ми пише, че компютъра е напълно защитен и като го занесох на поправка хората ми казаха, че бил пълен с вируси, който заемали 10 гигабаита място на диск С. Преинсталираха го и сега съм с Micrasoft Security Essentials(дано и тая се не изложи). Та по добре отиди да ти го преинсталират и с друга антивирусна, защото може да е станало като при мен и да имаш вируси, за които не знаеш и когато си я сменяш сам да се разпръснат, защото колкото и да е скапана поне ги е ограничавала.
Но може и да не е така, защото аз тия работи ги не разбирам много, много.

galin4o0o
07-11-2011, 17:10
Тая програма като я имах даже изобщо не искаше да започне да сканира и винаги ми пише, че компютъра е напълно защитен и като го занесох на поправка хората ми казаха, че бил пълен с вируси, който заемали 10 гигабаита място на диск С. Преинсталираха го и сега съм с Micrasoft Security Essentials(дано и тая се не изложи). Та по добре отиди да ти го преинсталират и с друга антивирусна, защото може да е станало като при мен и да имаш вируси, за които не знаеш и когато си я сменяш сам да се разпръснат, защото колкото и да е скапана поне ги е ограничавала.
Но може и да не е така, защото аз тия работи ги не разбирам много, много.


Доколкото съм чувал е много добра антивирусна и ако си с 7-ца ти е и безплатна дори :) Бил съм с нея но малко,сега си пердаша с Avira ;p

LubomirIvanov
07-11-2011, 18:21
Аз лично използвам безплатният Avast + Malwarebytes и нямам проблеми с вируси.