PDA

View Full Version : Грозно ли е без сутиен?



xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 16:21
Абе доста често излизам навън без сутиен.Всичките ми приятелки постоянно ме гледат в гърдите.Казват че било много грозно и трябвало да сложа сутиен.Попитах веднъж едно момиче дали мисли, че е изглежда грозно когато ходя без сутиен, а тя каза "Не".Вече ми кипна.Едни викат "грозно" други, "не е"..И така де..Какви са вашите мнения :) ?

straus
07-11-2011, 16:23
Не е грозно, стига циците ти да не се разминават с пъпа :lol: :lol: :lol:

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 16:23
:lol: добре тогава..

TheBeliever
07-11-2011, 16:28
Зависи и от модела на блузката/потничето. Някои дрехи прото не стоят добре без сутиен.

Rookie
07-11-2011, 16:29
По принцип става за гледане, ама да кажем че гаджето ми разцъква навън без сутиен... не не, няма да го бъде :)
Аз като видя такова момиче, веднага ми идват мисли, че е от по-"леките" :D

ma9
07-11-2011, 16:29
ами аз мисля че не е много грозно но все пак като излизаш ако има момчета и играете на нещо защо д ане си слойиш.. чакаи ас не разбрах не ти е удобно да носиш или ????????????? :?

Cucko0
07-11-2011, 16:32
ами аз мисля че не е много грозно но все пак като излизаш ако има момчета и играете на нещо защо д ане си слойиш.. чакаи ас не разбрах не ти е удобно да носиш или ????????????? :?
апф ](*,)

зависи с какво си облече,къде ще ходиш и какъв размера на бюста ти

Freakylol
07-11-2011, 16:42
ами аз мисля че не е много грозно но все пак като излизаш ако има момчета и играете на нещо защо д ане си слойиш.. чакаи ас не разбрах не ти е удобно да носиш или ????????????? :?

Учителката ти по български сигурно се гордее с теб :?

babity
07-11-2011, 16:44
Не само размера, но и формата на бюста. Например на приятелката ми имат формата на капка и стои супер яко когато е без сутиен. Моите обаче са по - заострени, така да се каже, и изглеждам ужасно без. Абе... макар спортен да е, по - хубаво е да си носиш.

ma9
07-11-2011, 16:44
по добре си замълчи

DarkAngelOfHope
07-11-2011, 16:52
Абе незнам ама на пипане е доста по приятно без сутиен :D даже и без блузка/потник и т.н. :D

иначе аз нямам проблем приятелката ми да излиза без сутиен макар че веднъж се случи случка :D май във Варна бяхме на гости на една приятелка и както се мотаме там всичките по центъра ли къде беше :D и аз нещо ръкомахах и без да искам малко и посъблякох потника :-D а тя беше без сутиен :grin: ама не ми се разсърди де ... хаха ... вика "ако бяхме в нашия град щях да те убия" :D

SisiStrange
07-11-2011, 16:59
Аз не обичам да ходя без сутиен. Някакво неудобно ми е. Но има рокли, за които просто не можеш да намериш подходящ и тогава ходя без.

Roxie
07-11-2011, 17:38
Тази тема ми хареса!
Ами да ти е БХ какво ти казват другите! Ако ти е удобно си ходи така, но гледай все пак да не прозират блузите..

Kinghood
07-11-2011, 17:49
Ако не ти пречи, хората да те заглеждат, не виждам причина да слушаш евентуално завистливите си приятелки. :)

marilyn
07-11-2011, 19:16
Ами много зависи колко ти е голям бюста, с какви блузки се носиш и как седи... Аз без сутиен не излизам, колкото и да не ми харесва няма как защото иначе имам чувство, че вс ме зяпат..

ubuntureload
07-11-2011, 19:26
Перфектната цица без сутиен е много далеч от грозното!Това е една от красивите летни картини които може да засече мъжкото око някъде по трасето!

gangstalove
07-11-2011, 19:38
хъх... не знам на мен ще ми е ужасно некомфортно, защото прозира... пък и както някой каза по - горе ще те помислят за някфа лека..

FuCKkK13
07-11-2011, 19:49
ами аз мисля че не е много грозно но все пак като излизаш ако има момчета и играете на нещо защо д ане си слойиш.. чакаи ас не разбрах не ти е удобно да носиш или ????????????? :?

Учителката ти по български сигурно се гордее с теб :? +1 :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
07-11-2011, 19:56
Откога пък без сутиен=лека жена? Вие знаете ли изобщо значението на израза, или го използвате с повод и без повод? :?

Зависи от гърдите. Ако са увиснали/прекалено големи(естествено големи, не силиконови) не е особено естетически красиво, понеже бягат насам-натам. 8-) В крайна сметка обаче изборът си е твой. Ако се чувстваш комфортно, няма какво да се съобразяваш със завистливите си приятелки.

Andrez
07-11-2011, 20:00
Не е грозно, стига циците ти да не се разминават с пъпа :lol: :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

viharcho
07-11-2011, 21:25
Ем не е Грозно но със сутиен е по sexy 8)

Audiophile
07-11-2011, 21:27
грозно е, ако в сутиена няма нищо..

mrazqkindergarten
07-11-2011, 21:53
Абе вие сте луди.. И до магазина не ходя без сутиен. :?

hristi
07-11-2011, 22:02
Аз си ходя без сутиен и без бельо и се чуствам страхотно!Важното е на теб как те е по-приятно и удобно,а не това какво мислят хората!

dream1707
07-11-2011, 22:29
Зависи от самата дреха и от бюста също... аз ходя без сутиен само с потници, които не позволяват такъв ( и то само на късички разстояния ;д ) или след басейн някой път ... Просто в останалите случаи се чувствам дискомфортно.. А теб не трябва да ти пука кой какво казва, щом ти е удобно, тогава си се носи както си искаш :P

chronic
07-11-2011, 22:32
Нека да е грозно,наболи зърна през блуза..Их че грозна картинка,ужас направо. :D

lamer4e7o
07-11-2011, 22:36
Нека да е грозно,наболи зърна през блуза..Их че грозна картинка,ужас направо. :D

Дам, подкрепям те, затова и аз съм на мнението, че е по-добре със сутиен. :P

chronic
07-11-2011, 22:45
Нека да е грозно,наболи зърна през блуза..Их че грозна картинка,ужас направо. :D

Дам, подкрепям те, затова и аз съм на мнението, че е по-добре със сутиен. :PИ аз те подкрепям,ама като е със сутиен да няма блузка отгоре. :-P :lol:

lamer4e7o
07-11-2011, 22:45
Да, и така е добре. :D :oops:

chronic
07-11-2011, 22:47
Ти си бил момче,сорка много бъркам форумните родове тази вечер.Ще извиняваш за емотките. :D

lamer4e7o
07-11-2011, 22:47
Няма нищо. Често ме бъркат с момиче… не знам защо. :D

chronic
07-11-2011, 22:49
Да не ти дреме за форума,гледай на живо да не е така,че тогава е опасно. 8-)

Rookie
07-11-2011, 23:16
Откога пък без сутиен=лека жена? Вие знаете ли изобщо значението на израза, или го използвате с повод и без повод? :?
Ти кога стана мъж, че да си толкова компетентна по тоя въпрос? Не можеш да имаш нашето мислене, както още по-малко, ние - вашето :D

umri
07-11-2011, 23:31
Питай момчетата дали им харесва. Какво очакваш да ти кажат завистливите ти "приятелки" ?

Аз като вида сгодна безсиликонова цица лишена от сутиен, за около 2 секунди ми спира мозъка.

ccdesigns
07-11-2011, 23:32
Викаш на смяна идва другата глава :D И аз мисля кат umri.

DarkTemplar
07-11-2011, 23:56
Абе вие сте луди.. И до магазина не ходя без сутиен. :?
Мда, и под душа скачай със сутиена. ;)

mitkoyyy
07-12-2011, 00:41
Класната ми не носи сутиен и е на 50 години, много е грозно. :D :D

chemist9009
07-12-2011, 01:56
Някои без гащи излизат,вие тука за един сутиен забележки ще правите :D :D :D

BrightGirl
07-12-2011, 02:24
Както всички неща и за това ще чуеш различни мнения: едната крайност, другата, безразлични...
Всеки случай грозно не е. :)

MojoJojo88
07-12-2011, 03:04
Има случаи, в които е грозно без сутиен :?
Но ако гърдите ти са с хубава форма, стегнати и не огромни-всичко си е чук и седи секси.
Моите са големи и не се харесвам без сутиен.
Но на който както му харесва.

angelskodqvol4e
07-12-2011, 08:19
Аз също не излизам без сутиен,даже и у нас съм с него

lamer4e7o
07-12-2011, 08:19
Аз също не излизам без сутиен,даже и у нас съм с него

Евала ти правя. :-P

Done
07-12-2011, 08:23
средно големи гърди и леко загатващи за присъствието си зърна под бяла или светла тениска... мммммммм sexy :-D

bubblef93
07-12-2011, 08:54
Има случаи, в които е грозно без сутиен :?
Но ако гърдите ти са с хубава форма, стегнати и не огромни-всичко си е чук и седи секси.
Моите са големи и не се харесвам без сутиен.
Но на който както му харесва.
+1

DeHu
07-12-2011, 09:21
Добре де,а за вас кой размер са средно големите гърди?Аз няколко пъти съм се опитвала да ходя така,обаче все ми е неудобно,въпреки че съм била с подходящи блузи.Изглежда наистина е според кой как се чувства :D

mrazqkindergarten
07-12-2011, 09:23
Абе вие сте луди.. И до магазина не ходя без сутиен. :?
Мда, и под душа скачай със сутиена. ;)

И кво ми вкарваш ирония?Без сутиен Е грозно, ако ще и още 20 човека да ме нападнат.Навън никога не съм без сутиен.

lamer4e7o
07-12-2011, 09:24
Подкрепям момичето над мен, въпреки че съм от мъжки пол. :oops:

mrazqkindergarten
07-12-2011, 09:25
Подкрепям момичето над мен, въпреки че съм от мъжки пол. :oops:

хихи мерси, ако беше за мен 8-)

lamer4e7o
07-12-2011, 09:25
Дам, за теб беше. :oops:

Done
07-12-2011, 09:29
Абе вие сте луди.. И до магазина не ходя без сутиен. :?
Мда, и под душа скачай със сутиена. ;)

И кво ми вкарваш ирония?Без сутиен Е грозно, ако ще и още 20 човека да ме нападнат.Навън никога не съм без сутиен.
има само 2 варианта в които мнението ти би звучало логично :
1-ви имаш мнооого малки гърди и разчиташ на подплънките в сутиена да ти повдигат самочувствието
2-ри имаш мнооого големи гърди и като ходиш от подскачането им, се повдига долния край на блузката ти и се вижда отпуснато коремче :D

не държа да знам кой от двата е правилния - не ми отговаряй ;)

mrazqkindergarten
07-12-2011, 09:31
:lol: Ох, Боже.. каквито и да са гърдите е грозно, ако има кво да се сложи в тоя сутиен. И много ясно, че няма да ти отговоря, ще вземеш и мерки да ми искаш още малко.

lamer4e7o
07-12-2011, 09:34
Може пък момичето да е надаренo, от къде знаеш? :oops:

mynichka
07-12-2011, 10:17
мразя да видя момиче без сутиен и лично аз самата не ходя без навън

NoMore
07-12-2011, 10:43
И според мен без сутиен е много грозно ама много. Наистина има блузи които стоят добре без сутиен и такива които не могат да се носят със, но от казаното от авторката тя няма предвид такива дрехи, а по принцип си ходи без. Ако имаш малки гърди и не се забелязват няма защо да носиш сутиен, но щом приятелките ти са забелязали и са ти казали, че не стой добре може би трябва да ги послушаш. Според мен си малка и сега започва да ти расте бюста и не си свикнала, но наистина е грозно ПОНЕ СПОРЕД МЕН! :)

lamer4e7o
07-12-2011, 10:45
Грозно е много ясно, друго си е със сутиенчето така… :oops:

DarkTemplar
07-12-2011, 11:19
Done е прав, другото са женски предразсъдъци.

SummerDream
07-12-2011, 11:22
К`вото и да си говорим, грозно е, да :)
На мен лично ще ми е неудобно, ако тръгна така някъде..

ShtrudeL
07-12-2011, 11:24
Грозно е. Точка.
Без ходя само с една рокличка, щото ного се вижда и не ми е удобно със... пък и то не си личи че съм без мхохо

prettyIdeath
07-12-2011, 11:24
Изобщо не е грозно ! Е стига да не са отпуснати...

fenasf
07-12-2011, 11:43
Пусни една симка и ще ти кажа. Ако имаш хубави гърди не е грозно

Biskfitka
07-12-2011, 11:59
Без сутиен ходя само с някои рокли и не личи,че съм без :)
Иначе ми тежат :D

ex7azy
07-12-2011, 12:00
Ами мисля, че не е много хубаво !

Аз не обичам да ходя без сутиен.
Някакво неудобно ми е.
Но има рокли, за които просто не можеш да намериш подходящ и тогава ходя без.
+1

Done
07-12-2011, 12:22
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

orexovka
07-12-2011, 14:55
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

Именнооооо ;-)

mrazqkindergarten
07-12-2011, 15:03
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.

Done
07-12-2011, 15:21
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.
неуместно е твоето включване по ред причини :
- не отговаряш на въпроса ми
- ТИ задаваш неуместен въпрос в/у моя, опитвайки се да преиначиш смисъла на поста ми
- пропагандираш някакви канони за това как човек трябва да се облича, предполагам произлизащи от факта, че не харесваш тялото си...

mrazqkindergarten
07-12-2011, 15:28
защо си мислиш, че мнението ми е изградено въз основа на моето тяло? че не си харесвам тялото така и тн.. тва няма нищо общо ,ама както и да е и даже много уместно си ти отговорих, но го разбирай както искаш :D

Priceless
07-12-2011, 17:10
Ми не. Стига да не ги риташ. Ако са стегнати - няма проблем.

ex7azy
07-12-2011, 17:12
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.
неуместно е твоето включване по ред причини :
- не отговаряш на въпроса ми
- ТИ задаваш неуместен въпрос в/у моя, опитвайки се да преиначиш смисъла на поста ми
- пропагандираш някакви канони за това как човек трябва да се облича, предполагам произлизащи от факта, че не харесваш тялото си...
А ти защо си мислиш, че казваме, че е грозно съдейки по себе си!
Ами ако момичето е дебело, с увиснали, големи гърди и ти е облякло някаква прилепнала блуза без сутиен и на всичко отгоре и се виждат и зърната! :D
Или пък играе баскетбол ( примерно ) .. няма да ти е много приятно да гледаш как се тресът циц*и и сланини!
Всеки със мнението си!!
Колкото до предположението ти за това дали сме грозни и дали не се харесваме ( "добра логика" ) !!:lol: :lol:
Ми не всички са манекенки, но явно не си запознат с това!
Според мен гледката ще е хипер грозна!
На някои пък им седи добре .. всеки си има мнение и вкус!
Това, че сме казали, че според нас е грозно и не бихме излезли не значи, че не се харесваме голи ( или нещо подобно )!
Пък и не сме казали, че на всички им седи грозно!!
Аз понякога, когато съм с рокля без презрамки ходя без сутиен!
На мен ми е някакво неудобно без сутиен ( сякаш нещо ми липсва)!
Малко се увлякох ;д ..

Rookie
07-12-2011, 17:21
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.
неуместно е твоето включване по ред причини :
- не отговаряш на въпроса ми
- ТИ задаваш неуместен въпрос в/у моя, опитвайки се да преиначиш смисъла на поста ми
- пропагандираш някакви канони за това как човек трябва да се облича, предполагам произлизащи от факта, че не харесваш тялото си...
Аман от капацитети.

CrunKinG
07-12-2011, 17:29
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.
неуместно е твоето включване по ред причини :
- не отговаряш на въпроса ми
- ТИ задаваш неуместен въпрос в/у моя, опитвайки се да преиначиш смисъла на поста ми
- пропагандираш някакви канони за това как човек трябва да се облича, предполагам произлизащи от факта, че не харесваш тялото си...
А ти защо си мислиш, че казваме, че е грозно съдейки по себе си!
Ами ако момичето е дебело, с увиснали, големи гърди и ти е облякло някаква прилепнала блуза без сутиен и на всичко отгоре и се виждат и зърната! :D
Или пък играе баскетбол ( примерно ) .. няма да ти е много приятно да гледаш как се тресът циц*и и сланини!
Всеки със мнението си!!
Колкото до предположението ти за това дали сме грозни и дали не се харесваме ( "добра логика" ) !!:lol: :lol:
Ми не всички са манекенки, но явно не си запознат с това!
Според мен гледката ще е хипер грозна!
На някои пък им седи добре .. всеки си има мнение и вкус!
Това, че сме казали, че според нас е грозно и не бихме излезли не значи, че не се харесваме голи ( или нещо подобно )!
Пък и не сме казали, че на всички им седи грозно!!
Аз понякога, когато съм с рокля без презрамки ходя без сутиен!
На мен ми е някакво неудобно без сутиен ( сякаш нещо ми липсва)!
Малко се увлякох ;д ..
Малко ли? Абе квото и да си говорим, ако имаш някакви малки развиснали се цици.. не върви, да си без сутиен.

ex7azy
07-12-2011, 17:43
въпрос : грозно ли е като сте голи ?
:grin:
ако смятате че да - то проблема е по-сериозен и не се изчерпва само до присъствието или липсата на сутиен ;) 8)

А видял ли си някой да е тръгнал както майка го е родила по улицата? :-o Така че сравнението ти е супер неуместно.Вкъщи ако иска и гола да си ходи не само без сутиен, навън-не.
неуместно е твоето включване по ред причини :
- не отговаряш на въпроса ми
- ТИ задаваш неуместен въпрос в/у моя, опитвайки се да преиначиш смисъла на поста ми
- пропагандираш някакви канони за това как човек трябва да се облича, предполагам произлизащи от факта, че не харесваш тялото си...
А ти защо си мислиш, че казваме, че е грозно съдейки по себе си!
Ами ако момичето е дебело, с увиснали, големи гърди и ти е облякло някаква прилепнала блуза без сутиен и на всичко отгоре и се виждат и зърната! :D
Или пък играе баскетбол ( примерно ) .. няма да ти е много приятно да гледаш как се тресът циц*и и сланини!
Всеки със мнението си!!
Колкото до предположението ти за това дали сме грозни и дали не се харесваме ( "добра логика" ) !!:lol: :lol:
Ми не всички са манекенки, но явно не си запознат с това!
Според мен гледката ще е хипер грозна!
На някои пък им седи добре .. всеки си има мнение и вкус!
Това, че сме казали, че според нас е грозно и не бихме излезли не значи, че не се харесваме голи ( или нещо подобно )!
Пък и не сме казали, че на всички им седи грозно!!
Аз понякога, когато съм с рокля без презрамки ходя без сутиен!
На мен ми е някакво неудобно без сутиен ( сякаш нещо ми липсва)!
Малко се увлякох ;д ..
Малко ли? Абе квото и да си говорим, ако имаш някакви малки развиснали се цици.. не върви, да си без сутиен.
Точно ТОВА се опитвам да кажа!
Не на всеки му седи добре и не на всеки му е удобно без сутиен!
Надявам се да сте ме разбрали ..

Done
07-12-2011, 17:50
Точно ТОВА се опитвам да кажа!
Не на всеки му седи добре и не на всеки му е удобно без сутиен!
Надявам се да сте ме разбрали ..
разбрах, че поддържаш моята теза, а именно :
- не на всеки му седи добре - индивидите от тази група казват, че е грозно защото не харесват себе си без сутиен..
- не на всеки му е удобно без сутиен - това не важи, защото ако неудобството пречеше на дамската суета нямаше да има високи токчета, къси поли, коламаска, козметици и т.н. Та да приемем че индивидите от тази група се причисляват или към горната или към тази по-долу.
- остана групата на индивидите които се харесват без сутиен...

ПП : баси колко време загубих да се занимавам с глупости...стига толкова от мен ;)

DarkTemplar
07-12-2011, 17:58
Бате кво си губиш времето да спориш с хора, които дори не могат да си формулират ясно мислите и реално не знаят коя теза поддържат...

Иначе е ясно, че всяко момиче/жена съди преди всичко по себе си за повечето неща (особено пък тези, свързани с външния вид), просто така са устроени.

anonymous708973
07-12-2011, 19:25
- не на всеки му седи добре - индивидите от тази група казват, че е грозно защото не харесват себе си без сутиен..
- не на всеки му е удобно без сутиен - това не важи, защото ако неудобството пречеше на дамската суета нямаше да има високи токчета, къси поли, коламаска, козметици и т.н. Та да приемем че индивидите от тази група се причисляват или към горната или към тази по-долу.
- остана групата на индивидите които се харесват без сутиен...


Олеее, как ме дразните такива. Къв си бе?! Нали мъж се водиш?! Сутиен носил ли си?! Знаеш ли колко е удобен (ако е подходящ размер) и как се свиква с него, като го носиш от години? Ама айде, излез по пишка, нали е много удобно.

ДА, на мен не ми е удобно без сутиен. ДА, не харесвам тялото си дотолкова, че да се чувствам комфортно почти гола на улицата.


има само 2 варианта в които мнението ти би звучало логично :
1-ви имаш мнооого малки гърди и разчиташ на подплънките в сутиена да ти повдигат самочувствието
2-ри имаш мнооого големи гърди и като ходиш от подскачането им, се повдига долния край на блузката ти и се вижда отпуснато коремче

Ти ли ще ми кажеш колко варианта има?! За мен нито единият не е верен. Кво прайм?

Всички мъжки, дето ни се нахвърлиха, първо да помислят обективно и да не изказват мнение, базирано на желанието си да виждат по-често жени без сутиени по улицата.
Много разбиращи беее... ама много. Половината топките не могат да си избръснат сами, ама много им знае балалайката.

cvetinka94
07-12-2011, 20:50
Вчера ходих на басейн и рамената ми така зверски изгоряха ,че не мога да си сложа сутиен или потник със по стегнати презрамки!За мое щастие имам много потници с чашка ( http://joli-fashion.com/product_images/x/dsc03260__94109.jpg ) абе нещо такова ама самата чашка е мека г\д колкото сутиена и си ги нося без сутиен и не ми прозира и изглежда много добре ,не е смешно !! Но за мене е грозно да си например с памучен потник и да ти прозират зърната ....

Принципно е много секси
Нагледно-
http://359fun.com/uploads/posts/2011-02/1298439688_tn.jpg

Но сега си представете едно 15-17 момиче кака да ходи по улиците пред всички от малки деца до дядовци и баби ??? И ми било хубаво?Да не сме порно актриси..Смешно е особено на деца.

Rookie
07-12-2011, 22:25
Точно ТОВА се опитвам да кажа!
Не на всеки му седи добре и не на всеки му е удобно без сутиен!
Надявам се да сте ме разбрали ..
разбрах, че поддържаш моята теза, а именно :
- не на всеки му седи добре - индивидите от тази група казват, че е грозно защото не харесват себе си без сутиен..
- не на всеки му е удобно без сутиен - това не важи, защото ако неудобството пречеше на дамската суета нямаше да има високи токчета, къси поли, коламаска, козметици и т.н. Та да приемем че индивидите от тази група се причисляват или към горната или към тази по-долу.
- остана групата на индивидите които се харесват без сутиен...

ПП : баси колко време загубих да се занимавам с глупости...стига толкова от мен ;)
А не се ли сети, че индивидите които намират това за грозно, може просто да не искат всеки да им зяпа зърната, дори и да са с перфектните гърди? И както при мен поне - някой да си помисли че са по-"леки".
Айде като пораснеш още малко, ще ти дойде акъла в главата, още мислиш по детски. Ясно ми е, че си от тези които като видят настръхнало зърно по улицата и припадат, ама недей така наяве го показвай.

anonymous708973
07-13-2011, 14:47
А така. Като видиш приятелката си да ходи така по улицата, би ли ми казал тя от кой тип е :wink: Ама да, настръхналите, прозиращи зърна са тооолкова секси. После иди съди мъжете по улицата ще зяпат приятелката ти в циците.

bloodyF
07-13-2011, 15:27
грозно ми е, не го правя
онзи ден за първи и последен се разходих така до магазина само с една рокля без презрамки, че бях жестоко изгоряла и всичко ме болеше (с нея нищо не си личи )
но например още си спомням преди няколко седмици група спортно облечени хора (възрастни) и една малко по-младичка със стегната тениска и зърната и прозираха -.-
супер неестетично ми е , пък и още повече че не искам да изляза така че да ми се виждат прелестите и после някой да лъска и да си представя това което е видял на улицата например.
иъл.

Hilary_
07-13-2011, 15:43
На мен не ми харесва .. естетически НЕ изглежда добре .. ;)
Защо е нужно целия град да види всичко? :-o

SmilezZz
07-13-2011, 16:05
Аз също не излизам без сутиен,даже и у нас съм с негоИ аз съм така. Даже се е случвало да спя с него - не ми пречи. ;d

SpeedRacer
07-13-2011, 18:18
Може някой друг да е предложил , ама защо не дадете снимков материал , пък ние ще преценим да кажем :) Шегувам се (освен ако не сте навити) :) :D

Shia
07-13-2011, 19:13
Нося го,придава форма на гърдите,повдигащ и оформящ ефект.
Не се срамувам от тялото си,но ми е неудобно без сутиен и е хубаво да носиш първите години сутиен,за да израснат оформени гърдите.

dimdim
07-13-2011, 19:47
Аз пък си ходя и със и без. Предпочитам без,но даже и вчера един приятел ми направи забележка. Какъв ви е проблема че ходя гола отдолу???? Ще си ходя както си искам,особено в жегите. ПЪК!!!

8) 8) 8)

anonymous708973
07-14-2011, 07:02
Мацко, не ни е проблем, разбираш ли? Всеки да си ходи както иска.
Обаче няма някъв си там да седне да ми обяснява, че или страдам от някви комплекси, или съм с мини/гигантски цици, че не искам да ходя без сутиен.

tanqkirowa
07-14-2011, 07:55
Зависи от гърдите ти, от дрехите който носиш... :)

SisiStrange
07-14-2011, 08:40
Не е истина колко съм съгласна с Пантерката. :-o Done, ти някога имал ли си гадже? Имам усещането, че си на 13-14 и си нямаш ни най-бегла представа нито от мисленето на едно момиче, нито от ежедневните и навици. И от външния им вид също, явно порното не дава ясна представа.

SweetAngell
07-14-2011, 10:44
Абе друго си е със сутиен.... :D

Ronnan
07-14-2011, 12:19
пък и още повече че не искам да изляза така че да ми се виждат прелестите и после някой да лъска и да си представя това което е видял на улицата например.
иъл.

За това пък тесните дънки, с ниска талия и прилепналите блузки, толкова добре прикриват тялото, че не оставят абсолютни никаква храна за въображението на уличните чикиджии :D.

Всеки да си се облича както си иска. Които има хубаво тяло и не го е срам да го показва..., ми да го показва :P. Да не говориме че "естетически" си е модно понятиие... Ако можеха пра-прабабите да ни видят как се обличаме днес сигурно биха се обърнали в гроба.

Palpatin
07-14-2011, 13:50
Ходи без сутиен и да не ти пука за другите. То мъжете винаги се заглеждат в циците.

lamer4e7o
07-14-2011, 13:51
Ходи без сутиен и да не ти пука за другите. То мъжете винаги се заглеждат в циците.
Така е, но е по-загадъчно, когато има сутиен. Поне според мен. :oops:

st3finka
07-19-2011, 12:48
Зависи от размера на бюста.. : ) Ама щом не носиш сутиен,все пак гледай да не носиш блузки и потничета,които прозират.Аз лично без сутиен не мога.. :)

PaperMonster
07-19-2011, 12:52
Аз лично предпочитам със сутиен .. но пък то си е и до човек :oops:

DeHu
07-19-2011, 14:04
пък и още повече че не искам да изляза така че да ми се виждат прелестите и после някой да лъска и да си представя това което е видял на улицата например.
иъл.

За това пък тесните дънки, с ниска талия и прилепналите блузки, толкова добре прикриват тялото, че не оставят абсолютни никаква храна за въображението на уличните чикиджии :D.

Всеки да си се облича както си иска. Които има хубаво тяло и не го е срам да го показва..., ми да го показва :P. Да не говориме че "естетически" си е модно понятиие... Ако можеха пра-прабабите да ни видят как се обличаме днес сигурно биха се обърнали в гроба.
Доста добре казано!!
Ей,аз пък много се дразня на момчетата дето се събличат голи до кръста...вярно,че е топло ама все пак центъра на града не е точното място.В тази връзка-щом момчетата могат да си ходят голи,защо момичетата да не ходят без сутиен?

fenkaaa
07-19-2011, 14:10
Еми зависи от самите гърди,форма и т.н .. лично аз не обичам да излизам без сутиен,но тези дни си купих един потник,който отвътре има едни ластици стегнати не ги знам кви са :D и в магазина ми казаха,че се носи без сутиен.. викам си айде добре ще го взема.. лично на мен приятелки и дори момчета ми казаха,че ми стояло много добре така,че циците ми били някви големи,кръгли и стегнати .. е това че умрях от срам беше друго нещо :D :D

muhtesemfan
07-20-2011, 08:19
Честно казано,без сутиен не е приятно :oops:

GrippingBosh
07-20-2011, 08:22
Думата не е точно "грозно" ,но не е приятно.Лично мое мнение.Това е съвсем нормална част от белъото на жената.Никога не излизам без и не бих го направила.

bubblef93
07-20-2011, 08:29
Зависи от размера и формата на гърдите ти :)

BloodRunsCold
07-20-2011, 08:52
Зависи от облеклото... не знам.

Violenza
07-20-2011, 09:24
Ако е някое стегнато бюстие, няма нужда от сутиен (стига гърдите да не са огромни де).

motoman87
04-17-2013, 21:40
За съжаление българката се е вманячила в сутиена.Далеч по красиво е да покажеш естествената красота на гърдите си,дори и да не са супер стегнати или големи.просто гледката е мн. по секси от колкото вдървения сутиен които ти качва циците на врата.Освен това е доказано,че постоянното носене на сутиен особено в пубертета може да деформира гърдите.

anonymous708973
04-18-2013, 09:21
Дааа, определено е секси да ми се наведе и да й гледам зърната или да й прозират през блузата.
Пошло е.
И остави на момичетата да преценят дали сутиенът е "вдървен". Баси мъжете, бе, всичко разбирате.

girlwithblueeyes
04-18-2013, 09:31
И на мен ми е грозно и пошло като видя някое момиче без сутиен . Никак не ми е естетическо . Не ми харесва , има дрехи на който без сутиен омже и да седи хубаво като някой рокли . Но иначе да си ходиш така в ежедневието е много грозно .

mlakniwe
04-18-2013, 09:48
Една съученичка на майка ми си сложила силикон и казала, че ако имаш силикон не носиш сутиен, ако нямаш пак може стига да изглежда добре

и като стана дума за цици...
http://bbsimg.ngfiles.com/1/24194000/ngbbs50421f6ab9967.jpg

ShtrudeL
04-18-2013, 09:51
ест че е грозно бе

Хубаво е единствено с някои рокли, които са с триъгълници на гърдите и по-особена материя..

ubuntureload
04-18-2013, 12:19
И кое му е грозното?
http://prikachi.com/images/42/3529042C.jpg
http://kifla.bg/wp-content/uploads/2012/10/woman_no_bra.jpg
Грозно е като са гадни циците ;)

tori
04-18-2013, 12:26
И кое му е грозното?
http://prikachi.com/images/42/3529042C.jpg
http://kifla.bg/wp-content/uploads/2012/10/woman_no_bra.jpg
Грозно е като са гадни циците ;)
Втория линк - да, първия определено не се вписва в границите на красотата. Поне според мен, може на някой да му харесва. Колкото до мен - казвам "зависи". На мен нито ми седи добре, нито ми е удобно без цицодръжник. ДА, ТАКАВА ДУМА СЪЩЕСТВУВА, НЕ СЕ ОПИТВАЙТЕ ДА МЕ ОБОРИТЕ, ЧЕ НЯМА - ТОКУ-ЩО я измислих.

anonymous708973
04-18-2013, 12:48
И кое му е грозното?
http://prikachi.com/images/42/3529042C.jpg
http://kifla.bg/wp-content/uploads/2012/10/woman_no_bra.jpg
Грозно е като са гадни циците ;)

Първата е кошмар. Зърната й не са продължение на гърдите, а отделни конусообразни... неща.
Втората... тва само мъж може да вярва, че ще стои така повече от 3 секунди :д Баси наивния. Тая е застанала специално за снимка, мръдне ли встрани, цицата й е навън и ще се започне едно: "Баси курвата" точно от тия, дето допреди 2 минути са се кефели. И ще са прави в интерес на истината, защото така ще тръгне само една доста лека жена.

ShtrudeL
04-18-2013, 13:10
http://prikachi.com/images/42/3529042C.jpg

Мойта форма е сякаш същата и въпреки това не бих излязла без сутиен лол
Имам някои блузи/потници, които като ги облека и не личи много дали имам или нямам, ама пак ще ми е мега неудобно и ще се чувствам гола.

Chacho
04-18-2013, 13:24
Жените без сутиен, мъжете без боксерки - това е единствения път към истинска демокрация.

Fisherman
04-18-2013, 14:53
имам една колежка,която ходи без и мога да кажа че ми се връща храната като я видя.стегнете се малко, как се наричате хомо сапиенс и ходите като животни.

не искам да ти гледам гнусните малки щръкнали цицки

xdreamerx
04-18-2013, 15:24
Еми не е грозно, но лично аз предпочитам със сутиен :D

Slobbery
04-18-2013, 16:07
Ако гърдите са нещо подобно на ТОВА (http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602036_356791037764041_2017951392_n.jpg) съм за,иначе е грозно.

NomNomNom
04-18-2013, 16:14
Оо, интересно.
Обичам да нося рокли и потници, които са ми много широки и които крият бюста, без сутиен.
Като тази : https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/381026_3552644415552_1056807226_n.jpg
Имам и рокли, които имат чашка и тях нося без сутиен.
Не бих си позволила иначе да тръгна с нещо, което очертава бюста ми и да съм без сутиен.

anonymous908491
04-18-2013, 17:59
Оо, интересно.
Обичам да нося рокли и потници, които са ми много широки и които крият бюста, без сутиен.
Като тази : https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/381026_3552644415552_1056807226_n.jpg
Имам и рокли, които имат чашка и тях нося без сутиен.
Не бих си позволила иначе да тръгна с нещо, което очертава бюста ми и да съм без сутиен.

С тази може да се скрие и деветмесечна бременост.


Мойта форма е сякаш същата и въпреки това не бих излязла без сутиен лол
Имам някои блузи/потници, които като ги облека и не личи много дали имам или нямам, ама пак ще ми е мега неудобно и ще се чувствам гола.

Формата може би, но размера не, което също е от значение.

ubuntureload
04-18-2013, 20:38
Първата е кошмар. Зърната й не са продължение на гърдите, а отделни конусообразни... неща.
Втората... тва само мъж може да вярва, че ще стои така повече от 3 секунди :д Баси наивния. Тая е застанала специално за снимка, мръдне ли встрани, цицата й е навън и ще се започне едно: "Баси курвата" точно от тия, дето допреди 2 минути са се кефели. И ще са прави в интерес на истината, защото така ще тръгне само една доста лека жена.

Няма да преподавам анатомия, защо и били такива циците на първата и т.н., като ги засмуче човек и стават като кисели краставички зърната....

А колкото до втората... дори и прекалено невероятно да звучи ... представи си знам че биха изскочили... снимката е просто за идеята на темата ;)


И Щруделче... много скромно го раздаваш за Плевенчанка... защо така? :р

liglata_bg
04-19-2013, 06:31
Някои рокли стават без и дори го изискват.Но бих тръгнала без прашки, но без сутиен не.

Supermassive____
04-19-2013, 06:58
Абе както искате ходете и без дрехи ако искате тръгнете :д Лично аз нямам нищо против. Не случайно сме създадени да сме без дрехи. хахах ;д

bossbgm
04-19-2013, 09:16
Зависи и от модела на млекоцентралите.Ако са няк'ви остри такива..забрави :Д

3oPuTy
04-19-2013, 10:17
Много зависи от дрехата,както и от големината и формата на бюста.
За мен е без значение дали някоя ще е или няма да е със сутиен.Аз самата без сутиен не излизам,защото бюста ми е по-голям и ако няма упора ми натежава още повече :?

Относно онази рокля,която се хванахте да коментирате - за подобни рокли си има лепенки.Едва ли някоя нормална жена ще облече подобен модел без да си сложи такава.
Между другото и мен ме дразнят момичета,на които са им изскочили зърната,но и за това си има решение - има лепенки,с които да се прикриват.

druzilla
04-19-2013, 10:48
Подкрепям повечето мнения,че дали е грозно,зависи от формата и размера на гърдите.
Аз лично мразя да нося сутиен,вкъщи никога не стоя със,но навън не излизам без,овен ако не съм
със някаква широка или дебела блуза,която да не прозира или може би ако отивам у някоя
приятелка.Иначе ако някой приятел(от мъжки пол) дойде до нас да ме види и съм без сутиен
само там гледа и почва "О , ти си без сутиен " и някви такива,а дори гърдите ми не са голями.
И най-грозно от всичко е когато имаш някакви големи и остри зърна,които прозират.
Все пак ако една жена се чувства комфортно без сутиен,няма нищо лошо в това да не носи.Това
си е личен избор,не я прави лека.

Ivaaaaa
04-19-2013, 13:10
аз се харесвам и без сутиен, но не бих си позволила да изляза без..мразя да ме зяпат
не че са ми големи, напротив мен пък си ми харесват и така де ;д

sofityoy
04-19-2013, 14:33
Много зависи от дрехата и от гърдите ти,но според мен е грозно.Нищо лично.

FuCKkK13
04-19-2013, 20:42
Много зависи от дрехата,както и от големината и формата на бюста.
За мен е без значение дали някоя ще е или няма да е със сутиен.Аз самата без сутиен не излизам,защото бюста ми е по-голям и ако няма упора ми натежава още повече :?

Относно онази рокля,която се хванахте да коментирате - за подобни рокли си има лепенки.Едва ли някоя нормална жена ще облече подобен модел без да си сложи такава.
Между другото и мен ме дразнят момичета,на които са им изскочили зърната,но и за това си има решение - има лепенки,с които да се прикриват.
+ .. излизала съм без сутиен само с една рокля,която на бюста си има чашки точно с тази цел - да не стои грозно и щото е без презрамки и сутиена да не загрозява и особено лятото се възползвам доста от това 8-)

autumn_eyes
04-19-2013, 22:24
Зависи си много от дрехата. Има блузи и рокли, на които просто не може да сложиш сутиен. Примерно блуза с отворен гръб и ти да сложиш сутиен, които ще се вижда- супер гадно. Или пък някаква вечерна рокля от по-фина материя. Но за ежедневието- предпочитам да се носи. Правилно подбран не пречи. :)

Slobbery
04-20-2013, 20:12
Но бих тръгнала без прашки, но без сутиен не.

Бъди по-нехигиенична или повече от това няма накъде?

mir4eto93
04-24-2013, 18:19
Ако имаш красиви, малки, стегнати гърди няма проблем. При по-големите вече си трябва сутиен. Макар че мъжката част едва ли ще са съгласни с мен ;д

Tsukuda_Hiroshi
04-24-2013, 20:05
Това е свободна държава! Или поне така казват... Ходи, както си искаш! ;) Ако си ти на гиф-чето: завиждат ти просто ;) :lol:

TheNearBy
04-24-2013, 21:33
Грозно не е, но в най-общия случай е неподходящо.

IseeDEADbodies
04-24-2013, 22:04
Зависи от циците.

ubuntureload
04-25-2013, 08:34
Тези с готините цици са ОК, не биха са притеснили да излязат без сутиен, а тези с гадните такива винаги ще защитават тезата , че без сутиен е грозно и т.н. Има малък % с читави цици които няма да излязат само по тях, понеже са много срамежливи....

anonymous708973
04-25-2013, 13:10
Тези с готините цици са ОК, не биха са притеснили да излязат без сутиен, а тези с гадните такива винаги ще защитават тезата , че без сутиен е грозно и т.н. Има малък % с читави цици които няма да излязат само по тях, понеже са много срамежливи....

Очаквах подобно гениално заключение.

ubuntureload
04-25-2013, 14:05
Очаквах подобно гениално заключение.
Факт, ходи го отречи ;) Лични наблюдения ;)

anonymous708973
04-25-2013, 14:13
Познавам случаи, в които се провалят тия твои лични наблюдения.

ubuntureload
04-25-2013, 14:18
Хаха, ами прочети последното изречение на "гениалното" ми изказване. А наблюденията ми не са били провалени а криворазбрани, за което силно не ми пука ;)

Brook
04-26-2013, 01:51
Изпокаахте се зяко за това.Всеки с мнението си важното на теб акак ти харесва и как ти е удобно.Наистина не би било много ами уместно ако имаш голям бюст наистина голям и излезеш без сутиен,но пък ато така ти е удобно няма проблем.Аз имам един чифт сутиен и ми се случва един два пъти да го забутам някъде и се принуждавам да изляза без отдолу да имам сутиен тъй като имам дуг сутиен но пък е набутано с подплънки и гърдите ми изглеждат ужасно-големи и седи грозно и предпочитам да изляза така с известен риск зърната ми да се виждат което не се е случвало тъй като си слагам горнище върху блузката или потника отколкото да изглеждам като някоя крава.Като четох че има момичета които носят сутиен вкъщи ами очудена съм кому е нужно това.Едно е като излезеш да сложиш ама вкъщи не е полезно това посотянно да си сутиен да спиш с него колкото и удобен да е а и в интерес на истината ако се вярва на тия проучвания повечето жени не си купуват точния размер сутиеен и да носиш постоянн неподходящ размер как мислите няма да оказе никакво влияние ли ами не.В прочие да попитам тъй като просто ми е тършнало да гледам навсякъде да се продават сутиени с подплънки.Има монго хубави сутиени но са прекалили с подплънките.Ако някой зане сайт където може да се намеи сутиени без подплънки или където има нормално количество подплънки а не ти е натъпкано сякаш сутиена ти е предназначен за жена бс страшно малък бюст да каже.

onelove
04-26-2013, 03:52
Вече, може би, от около година не нося сутиени и ми е много по-удобно. За да не си личи толкова, можеш да си избираш блузки и потници с непрозрачна, по плътна материя, или да слагаш бюстиета.. удобни са. (: А дали е грозно или не, не мога да ти кажа. За мен е важно да ми е комфортно.. не красиво, но на цената на какво? - здравето.. (:

anonymous708973
04-26-2013, 04:52
Изпокаахте се зяко за това.Всеки с мнението си важното на теб акак ти харесва и как ти е удобно.Наистина не би било много ами уместно ако имаш голям бюст наистина голям и излезеш без сутиен,но пък ато така ти е удобно няма проблем.Аз имам един чифт сутиен и ми се случва един два пъти да го забутам някъде и се принуждавам да изляза без отдолу да имам сутиен тъй като имам дуг сутиен но пък е набутано с подплънки и гърдите ми изглеждат ужасно-големи и седи грозно и предпочитам да изляза така с известен риск зърната ми да се виждат което не се е случвало тъй като си слагам горнище върху блузката или потника отколкото да изглеждам като някоя крава.Като четох че има момичета които носят сутиен вкъщи ами очудена съм кому е нужно това.Едно е като излезеш да сложиш ама вкъщи не е полезно това посотянно да си сутиен да спиш с него колкото и удобен да е а и в интерес на истината ако се вярва на тия проучвания повечето жени не си купуват точния размер сутиеен и да носиш постоянн неподходящ размер как мислите няма да оказе никакво влияние ли ами не.В прочие да попитам тъй като просто ми е тършнало да гледам навсякъде да се продават сутиени с подплънки.Има монго хубави сутиени но са прекалили с подплънките.Ако някой зане сайт където може да се намеи сутиени без подплънки или където има нормално количество подплънки а не ти е натъпкано сякаш сутиена ти е предназначен за жена бс страшно малък бюст да каже.

New Yorker, H&M.

Chacho
04-26-2013, 07:31
Мисля да основа партия и да обещая забрани на сутиените. Всички мацки ще ходят с опънати тениски. Докато не забраня и тениските. :evil:

minchorna
04-26-2013, 07:36
Изпокаахте се зяко за това.Всеки с мнението си важното на теб акак ти харесва и как ти е удобно.Наистина не би било много ами уместно ако имаш голям бюст наистина голям и излезеш без сутиен,но пък ато така ти е удобно няма проблем.Аз имам един чифт сутиен и ми се случва един два пъти да го забутам някъде и се принуждавам да изляза без отдолу да имам сутиен тъй като имам дуг сутиен но пък е набутано с подплънки и гърдите ми изглеждат ужасно-големи и седи грозно и предпочитам да изляза така с известен риск зърната ми да се виждат което не се е случвало тъй като си слагам горнище върху блузката или потника отколкото да изглеждам като някоя крава.Като четох че има момичета които носят сутиен вкъщи ами очудена съм кому е нужно това.Едно е като излезеш да сложиш ама вкъщи не е полезно това посотянно да си сутиен да спиш с него колкото и удобен да е а и в интерес на истината ако се вярва на тия проучвания повечето жени не си купуват точния размер сутиеен и да носиш постоянн неподходящ размер как мислите няма да оказе никакво влияние ли ами не.В прочие да попитам тъй като просто ми е тършнало да гледам навсякъде да се продават сутиени с подплънки.Има монго хубави сутиени но са прекалили с подплънките.Ако някой зане сайт където може да се намеи сутиени без подплънки или където има нормално количество подплънки а не ти е натъпкано сякаш сутиена ти е предназначен за жена бс страшно малък бюст да каже.

Спиндерман!

Amore-Mio*
04-26-2013, 14:29
Според мен е грозно.
Някак, да виждаш зърната на дадено момиче за мен не е особено приятна гледка.

Rabalka
04-28-2013, 05:29
Аз ходя без, защото няма на какво да го сложа....

sword
04-28-2013, 06:09
Аз за 18 години си останах плоска кат дъска и все още се колебая - със или без..

anonymous929647
04-30-2013, 16:28
nosi si sutien ... mn e grozno da si bez :D znam ot lichen opit ... sry, che pisha na latinica, no sum ot laptop ...

zliat
04-30-2013, 18:07
Авторке...и не само...покажете снимка/и и ще дам искрен отговор.Честно.

пп.:безплатно :D

scioquoniamsuccedere
05-04-2013, 19:13
Ако имаш хубави уформени гърди момчетата го намиеат за много секси, но ако са ти неравномерни и издадени напред като шапки за детски рожден ден то тогава не слушай никого и си носи сутиен или биюстие с подплънки :)

AliceSw
05-04-2013, 20:11
ммм, винаги съм се дразнила на жените, които не излизат без сутиен никога...по-добре да има се вижда половината бельо, силиконови презрамки, гърбове и други противни неща, ама да имат сутиен...има дрехи, за които е необходимо да няма, има дрехи, които е приемливо да се носят без/ с бюстие, има дрехи, които не могат да се сложат без сутиен...е, има и цици, които е по-добре да не се виждат без, ама все се случва в един момент...моите харесвам достатъчно, за да не ме интересува...ПП не знам колко често си мислите, че се виждат зърната, ако не ви заливат със студена вода или температурата е под 10 градуса и си по тениска и цици само...

ledenakrasota
05-04-2013, 20:17
Аз ходя без сутиен, когато нося рокли, бюстиета. Няма лошо. Повечето хора не зяпат, но прави впечатление. :D Държа да отбележа, че е голяма грешка да се носи сутиен на бюстие или рокля. Повечето кройки не го позволяват.

granger
05-04-2013, 20:21
В някои случаи. Ако си с рокля без презрамки/бюстие пък е грозно да си със сутиен и презрамчиците да развалят всичко. Ако е без тях , бива,но и без него минава номера.

ledenakrasota
05-04-2013, 20:28
В някои случаи. Ако си с рокля без презрамки/бюстие пък е грозно да си със сутиен и презрамчиците да развалят всичко. Ако е без тях , бива,но и без него минава номера.

Да, за по притеснителните са силиконовите презрамки.

prosto_chovek
05-04-2013, 20:29
От мъжка гледна точка - жените без сутиени доста често са хубава гледка, стига да са с хубава форма.

granger
05-04-2013, 20:56
Абе да ти кажа оня ден видях една мацка така без, с онези подобия на гащеризон - къси шорти и бюстие на едно...е нямаше такава грозотия.Ама важното,че не и пукаше

ledenakrasota
05-04-2013, 20:58
Ама важното,че не и пукаше

Най-важното! :D

prosto_chovek
05-04-2013, 21:02
Абе да ти кажа оня ден видях една мацка така без, с онези подобия на гащеризон - къси шорти и бюстие на едно...е нямаше такава грозотия.Ама важното,че не и пукаше

То и от формата зависи :D

seek&destroy
05-04-2013, 22:24
Аз пък не разбирам каква роля играят тия силиконови презрамки? При положение, че нищо не прикриват ( а май това е целта) и стоят отврат, пълна гняс!
Има си подходящи сутиенчета за сичко, бриджитки, миджитки, е за гол гръб вече е трудна задача.
А и мисля, че не е особено на място да говорим за изявата без сутиен на възраст 13-18г. Тепърва оформящите се гърди на подрастващите момиченца, изглеждат ужасно.
Яките цици под мокрите тениски може да си ги гледате само по филмите, реалността е по-различна и определено съм против. Все пак ако не става въпрос за излизане до магазина и намятане набързо на няква връхна дреха.

ameli
05-04-2013, 22:31
Рядко си позволявам да ходя без сутиен, но има и такива дни в които се налага или просто ме мързи да си сложа.. нямала съм критики, така че едва ли е чааак толкова грозно.

IvyLoo
05-05-2013, 20:18
Рядко нося сутиен напоследък,ако прозира или нещо не ме кефи слагам ,но определено ми по-комфортно без,а и гърдите ми са с нормална големина,не са някакви отпуснати да подскачат,нито имат форма,която да има нужда от сутиен ,за да изглежда добре,така че го смятам за ок. Никой не ми е казал,че ми има нещо,по-скоро ми се чудят как ми било удобно,защото имам приятелки,които спят със сутиен.Не знам как издържат и не искам да разбирам никога. Обичам да ми е свободно пък :D

nosferatu23
05-06-2013, 03:16
Рядко нося сутиен напоследък,ако прозира или нещо не ме кефи слагам ,но определено ми по-комфортно без,а и гърдите ми са с нормална големина,не са някакви отпуснати да подскачат,нито имат форма,която да има нужда от сутиен ,за да изглежда добре,така че го смятам за ок. Никой не ми е казал,че ми има нещо,по-скоро ми се чудят как ми било удобно,защото имам приятелки,които спят със сутиен.Не знам как издържат и не искам да разбирам никога. Обичам да ми е свободно пък :D
Ми как издържат , по същия начин по който дебеланата издържа да не си свали дрехите на плажа и да влезе директно с юрганите и чорапите във водата :smt023 А някой ще почне в момента да се смее и да каже че съм психар , но това се заклевам виждал съм го лично с очите си , един шопар беше влязъл на един аква парк с чорапите и дънките вътре в басейна , и после седнал на тия барове дето са вътре в басейните.И от чорапите смърдеше на скумкрия.Пълна утайка.Както и да е много се отклоних,мисълта ми е че от комплекс спят със сутиента , примерно че са им малки циците или неравномерни , или друго :smt023 Дали им е тъпо :?: Много ясно , ама никога няма да си признаят , и затова лъжат като дърти циганки ;)

IvyLoo
05-06-2013, 10:28
^ Хаха, еми сигурно си прав,имайки в предвид и факта,че носят подплънки,което ме озадачава(ше) още повече. Иначе на плажа съм с горница винаги!! :D

nosferatu23
05-06-2013, 11:06
^ Хаха, еми сигурно си прав,имайки в предвид и факта,че носят подплънки,което ме озадачава(ше) още повече. Иначе на плажа съм с горница винаги!! :D

Ама на плажа под горницата кво има :smt077

Uzerneim
05-06-2013, 11:30
Ами красиво е ако имаш хубави цици, но е грозно ако имаш гадже, защото те прави горе-долу лека.

nosferatu23
05-06-2013, 11:41
Ами красиво е ако имаш хубави цици, но е грозно ако имаш гадже, защото те прави горе-долу лека.

Всички трябва да са леки ве , лек :smt077 Който не е лек , той не е готин :smt077 Тва е правилото на бургас

Ся гледай , дори и да изглежда като монахиня тя пак може да има мръсни мисли и да иска да се плясне с друг , сутиена няма да я спре , усещаш ли ме :?: 21 век сме и тия неща са глупости за мен ;) и стереотипи

IvyLoo
05-06-2013, 12:32
Ами красиво е ако имаш хубави цици, но е грозно ако имаш гадже, защото те прави горе-долу лека. Желязна логика имаш:D Ами,ако не знаеш въпросната дама дали има гадже или не,какво правиш? Почваш да се чудиш дали ти харесва или не ли? :lol:

fuk.em
05-06-2013, 12:40
Момичета я качете по една снимка със сутиен, без сутиен с потниче/блузка и една без нищо, пък ние ще ви кажем как ни допадате! :cool: :)

IvyLoo
05-06-2013, 13:11
^ Мен лично никак не ме вълнува мнението ти

FuCKkK13
05-06-2013, 13:12
Ми как издържат , по същия начин по който дебеланата издържа да не си свали дрехите на плажа и да влезе директно с юрганите и чорапите във водата :smt023 А някой ще почне в момента да се смее и да каже че съм психар , но това се заклевам виждал съм го лично с очите си , един шопар беше влязъл на един аква парк с чорапите и дънките вътре в басейна , и после седнал на тия барове дето са вътре в басейните.И от чорапите смърдеше на скумкрия.Пълна утайка.Както и да е много се отклоних,мисълта ми е че от комплекс спят със сутиента , примерно че са им малки циците или неравномерни , или друго :smt023 Дали им е тъпо :?: Много ясно , ама никога няма да си признаят , и затова лъжат като дърти циганки ;)
глупости .. имам приятелка ( за протокола на 18 ) която има ужасно хубав бюст ( не е голям - среден,но е с хубава форма и съм я виждала с блуза без и седи ужасно яко) ,но ходи постоянно със сутиен - даже и у тях и като я питам защо тя ми отг. щото съм свикнала и ако го махна ми е все едно ходя без гащи ( бельо ) и ми обясни,че имала чувството,че ще и паднат 8-)










по темата: зависи



за прозрачните презрамки мернах нещо - слагат се с цел да не си с 100 презрамки или ако си с рокля/бюстие/блуза без презрамки да не стои грозно

Uzerneim
05-06-2013, 13:30
Всички трябва да са леки ве , лек :smt077 Който не е лек , той не е готин :smt077 Тва е правилото на бургас

Ся гледай , дори и да изглежда като монахиня тя пак може да има мръсни мисли и да иска да се плясне с друг , сутиена няма да я спре , усещаш ли ме :?: 21 век сме и тия неща са глупости за мен ;) и стереотипи

Бла бла, ама като се сетиш кви мисли имат другите момчета в главите за твоето момиче не ти става много приятно. И те са провокирани главно от липсата на сутиен примерно. А и да, разбра се, няма значение как се обличат хората, но е факт, че тези които се обличат по-леко са и по-леки. МОЖЕ и да не са, но повечето от тях са. Като се облича леко се присъединява към стереотипа както ти каза и вече става лека в на всички други очите. Все едно да се обличаш като някъв просяк и да се сърдиш на хората, че те мислят за такъв. За теб може да са глупости, но за мен е глупост да се каже, че това са глупости. Това няма да бъде изкоренено колкото и да си вярваш, че е глупост.

nosferatu23
05-06-2013, 14:11
Бла бла, ама като се сетиш кви мисли имат другите момчета в главите за твоето момиче не ти става много приятно. И те са провокирани главно от липсата на сутиен примерно. А и да, разбра се, няма значение как се обличат хората, но е факт, че тези които се обличат по-леко са и по-леки. МОЖЕ и да не са, но повечето от тях са. Като се облича леко се присъединява към стереотипа както ти каза и вече става лека в на всички други очите. Все едно да се обличаш като някъв просяк и да се сърдиш на хората, че те мислят за такъв. За теб може да са глупости, но за мен е глупост да се каже, че това са глупости. Това няма да бъде изкоренено колкото и да си вярваш, че е глупост.

Ми що пък да не ми е приятно ве :?: По скоро съм неутрален ;) В смисъл нямам съмнения в себе си за каквото и да е било , демек няма да ревнувам като путяк че тя ше си хареса друг щото тва няма да стане :smt077 После другото ако някои от тия "младежи" станат агресивно настъпателни , от моя страна ще последват не една , а ДВЕ стъпки към тях :smt077 Мен ме кефят леките хора , като мен , лек :smt077 Важното е да си освободен и да се чувстваш леко , и тялото ти и духа да са олекотени тъй да се каже , кат олекотена спортна КОЛА , върви мноо по бързо , нали тъй :?: :smt077 Момичета които се обличат готино не бих ги възприел по начина по който ти например , т.е никога няма да бъда консервативен , всеки има шанс на личен избор , живота си е личен :smt023



глупости .. имам приятелка ( за протокола на 18 ) която има ужасно хубав бюст ( не е голям - среден,но е с хубава форма и съм я виждала с блуза без и седи ужасно яко) ,но ходи постоянно със сутиен - даже и у тях и като я питам защо тя ми отг. щото съм свикнала и ако го махна ми е все едно ходя без гащи ( бельо ) и ми обясни,че имала чувството,че ще и паднат 8-)


Мацо отговорът тука е лесен , не е свикнала да ходи чисто гола без бикини, прашки и т.н. , важното е да се чустваш яко в тялото си. Ако къщите на съседите не бяха толкова високи , и навън щях да се разхождам без дрехи , доста по яко е :smt077 По тоя начин също може да хвана тен и т.н. и няма да се налага да ходя на плаж :smt077

rozi4ka18
05-06-2013, 14:31
Ами на мен лично би ми било неудобно без сутиен, но иначе и аз съм за формата ако са добре оформени защо не от време на време да се разхождаш без :D

Hayashi
05-06-2013, 14:34
И аз не ходя без сутиен. Аз даже в 90% от случаите спя с него. Което не ми пречи цяло лято у нас да си се размотавам само по сутиен.
С моя миниатюрен бюст не би стояло грозно, но не бих излязла без. Това е все едно да излезеш без бельо. Може, ама е по-комфортно със.

FasterBeach
05-06-2013, 14:44
хубаво - http://extremelypopular.com/wp-content/uploads/2012/05/celebs-without-bra-23.jpg

грозно - http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00560/Lindsay_Lohan_560469a.jpg

Uzerneim
05-06-2013, 14:53
Ми що пък да не ми е приятно ве :?: По скоро съм неутрален ;) В смисъл нямам съмнения в себе си за каквото и да е било , демек няма да ревнувам като путяк че тя ше си хареса друг щото тва няма да стане :smt077 После другото ако някои от тия "младежи" станат агресивно настъпателни , от моя страна ще последват не една , а ДВЕ стъпки към тях :smt077 Мен ме кефят леките хора , като мен , лек :smt077 Важното е да си освободен и да се чувстваш леко , и тялото ти и духа да са олекотени тъй да се каже , кат олекотена спортна КОЛА , върви мноо по бързо , нали тъй :?: :smt077 Момичета които се обличат готино не бих ги възприел по начина по който ти например , т.е никога няма да бъда консервативен , всеки има шанс на личен избор , живота си е личен :smt023
Еми различни хора сме просто :D Аз съм силно консервативен относно много неща, за мен точно сдържаността на духа те прави истински качествен, като спортна кола. Колкото повече я пазиш, толкова по-...запазена е тя. Не се опитвам да ти налагам мнение разбира се. Живей по начина, по който ще си щастлив, стига да не нараняваш другите. Но виж, да казваш неща от сорта на "няма да стане" е глупост, защото винаги трябва да си имаш едно на ум. Ще ти обърнат живота с главата на долу преди да се усетиш ако си прекалено наивен.

nosferatu23
05-06-2013, 15:18
Еми различни хора сме просто :D Аз съм силно консервативен относно много неща, за мен точно сдържаността на духа те прави истински качествен, като спортна кола. Колкото повече я пазиш, толкова по-...запазена е тя. Не се опитвам да ти налагам мнение разбира се. Живей по начина, по който ще си щастлив, стига да не нараняваш другите. Но виж, да казваш неща от сорта на "няма да стане" е глупост, защото винаги трябва да си имаш едно на ум. Ще ти обърнат живота с главата на долу преди да се усетиш ако си прекалено наивен.

От опит ти го казвам това че може да се облича като монахиня но това няма да я направи "добричка" :smt023 Не си ли се замислял че може да се прикрива момичето :?: Т.е. да те заблуди и през това време да върти игрите :smt023 ще си кажеш ох тая ква е задръстена , тя е вечно моя вярна и т.н. и през това време си преебан.

Това за никога няма да стане го казах като майтап , не ме ли усети :?: Няма сигурни работи , винаги ще се намери шматка която да се опита да те изиграе ;) Никой не е прекалено умен и прекалено предпазлив , хора сме и правим грешки ;)

Uzerneim
05-06-2013, 15:40
От опит ти го казвам това че може да се облича като монахиня но това няма да я направи "добричка" :smt023 Не си ли се замислял че може да се прикрива момичето :?: Т.е. да те заблуди и през това време да върти игрите :smt023 ще си кажеш ох тая ква е задръстена , тя е вечно моя вярна и т.н. и през това време си преебан.

Това за никога няма да стане го казах като майтап , не ме ли усети :?: Няма сигурни работи , винаги ще се намери шматка която да се опита да те изиграе ;) Никой не е прекалено умен и прекалено предпазлив , хора сме и правим грешки ;)

Не усетих майтапа :D Ама окей, съгласен. Cheers bro.

nosferatu23
05-06-2013, 15:42
Не усетих майтапа :D Ама окей, съгласен. Cheers bro.

:smt006

Supermassive____
05-06-2013, 15:53
Хахах много зависи от това на каква възраст е носителят хахах :D

fUcKsMiLe
05-06-2013, 21:13
Не мога без сутиен. Преди го мразех, докато свикнах.
Мога да забравя, че е на мен и да заспя с него. Като втора кожа ми е.
У нас ходя без, защото съм чувала, че не е хубаво постоянно да се носи,
но навън, даже до магазина си се обличам подобаващо.
Ако не го сложа, се чувствам гола и че нещо ми липсва :3

Лично аз не бих ходила без.. навън, освен ако не съм с бански на плажа (горен бански = сутиен... почти, но да ;д).

nosferatu23
05-07-2013, 02:19
Не мога без сутиен. Преди го мразех, докато свикнах.
Мога да забравя, че е на мен и да заспя с него. Като втора кожа ми е.
У нас ходя без, защото съм чувала, че не е хубаво постоянно да се носи,
но навън, даже до магазина си се обличам подобаващо.
Ако не го сложа, се чувствам гола и че нещо ми липсва :3

Лично аз не бих ходила без.. навън, освен ако не съм с бански на плажа (горен бански = сутиен... почти, но да ;д).

Не е ли яко да се чувстваш гола , или синонимът е освободена :smt077 Според мен се отпусни , или няма кой да те отпусне в момента :?: :smt077

AliceSw
05-07-2013, 13:46
пфффф, ходете ми обяснявайте, че ви е като втора кожа на 40 + градуса навън, някоя да ми каже, че при тая температура като го свали не тече вода от нея...

не се чувствам гола, винаги съм слагала нещо подобаващо непрозрачно

напомняте ми на една съквартирантка...и тя не го сваляше, обясняваше зимата, че и топли и слагаше едни 2-3 см подплънки и шибании....лятото минаваше на стандартен вариант с малко по-тънки подплънки, но все пак винаги с тях

моя милост мрази усещането на изкуствени подплънки, банели и тн...

fUcKsMiLe
05-07-2013, 13:55
Не е ли яко да се чувстваш гола , или синонимът е освободена :smt077 Според мен се отпусни , или няма кой да те отпусне в момента :?: :smt077

Не е яко, особено, ако 100 човека са вперили поглед в теб. На мен лично не ми харесва

AliceSw, за тази работа има и сутиени, които нямат подплънки или силиконови. Въпрос на вкус. ;)
Никой на никого не забранява да ходи със или без :))

IvyLoo
05-07-2013, 18:23
От силиконови презрамки по-грозно няма х.х

thewhitelotus
05-07-2013, 19:30
Зависи дали имаш големи гърди или не. Ако не са много големи, не е грозно, дори според някои мъже е секси, просто рядко се прави и някои хора не го възприемат, защото си правят разни асоциации с разпуснато поведение и пр.
Ако имаш по-големи гърди едва ли ще ти е удобно да не носиш сутиен, а и при другия случай пак казват, че било по-полезно да носиш, но и тук има различни мнения.

А пък ако имаш хубав бюст е възможно приятелките ти просто да се дразнят, особено ако забелязват, че привличаш погледите на момчетата, така че не приемай всичко, което ти казват, ходи както ти е удобно. :)

problem4eeee
05-18-2013, 16:21
Аз си ходя без сутиен и без бельо и се чуствам страхотно!


ходиш си ти ... |(

Fisherman
05-18-2013, 16:24
По зле от неандерталци станахте

PainInTheAss
05-21-2013, 20:59
Тази тема ми хареса!
Ами да ти е БХ какво ти казват другите! Ако ти е удобно си ходи така, но гледай все пак да не прозират блузите..

То май това и е идеята? :D

SpiritInBlack
05-22-2013, 12:57
Грозно е когато не можеш да определиш дали има сутиетн ahaha