PDA

View Full Version : упражнения зя отслабване



asasa
07-11-2011, 17:21
Може ли някой да предложи някакво видео с упражнения за отслабване, ама да има ефект за 1-2 месеца (ваканцията). Знам, че има и др. подобни теми, ама тях никой не ги поглежда вече :)
Благодаря предварително дори и че сте си направили труда за да го прочетете 8) :)

По-удачно ми се вижда темата да е в Козметика и диети.
kalpazanka

w0sh
07-11-2011, 17:24
Едномесечен глад.

asasa
07-11-2011, 17:26
Едномесечен глад.
и после йо-йо ефект хммм не благодаря :?

w0sh
07-11-2011, 18:57
Ами съжалявам да те информирам, но всяко скоростно отслабване води до йо-йо ефект.

Като си хапвала стабилно 10 годинки и се търкаляш по улицата, няма как за 1-2 месеца да ти се изпарят сланинките.

NomNomNom
07-11-2011, 19:32
Прави секс и яж сперма. Видеота няма да поствам, забранено е .

cherinka
07-12-2011, 08:25
http://www.bb-team.org/

http://www.bb-team.org/fitness/exercises

LovelyD
07-12-2011, 11:00
В изданията на списание Glamour, Joy и Cosmopolitan често слагат някакви упражнения и то точно за сега, за лятото, с бърз ефект. Не ти препоръчвам да правиш упражненията, които са ти предложени в предния пост, тъй като ми изглеждат предимно за мъже. Особено първия линк изобщо не знам защо е даден, при условие, че ти едва ли си културистка...

Също така разгледай в интернет за уроци по Пилатес - подобно на йога, само че освен че те отпуска, те натоварва и силово и те стяга. Много от известните личности и особено моделите практикуват редовно пилатес.

Също така няма да е зле сутрин да тичаш (чувала съм, че трябва на гладно, но аз го правя след като хапна нещо леко, защото иначе ми е неприятно), много е ободряващо, полезно за здравето и извайва цялото ти тяло.

Много е важно и какво ядеш - забрави за всички сладки неща, защото с упражнения тялото ти се стяга, но не се горят много калории. Не яж след 20:00 и не пропускай закуската. Не яж много подправки и слагай в салатата си колкото се може по-малко оцет, олио и сол (може да ги заместиш със сок от лимон). Яж риба един-два пъти в седмицата, не яж пържени неща. Хапвай си редовно плодове и зеленчуци, сега е лято и има изобилие.

Успееех ! :-) :-)

Yankee
07-12-2011, 16:31
Едномесечен глад.
и после йо-йо ефект хммм не благодаря :?


:D :D :D :D :D :D

Vrogue
07-12-2011, 16:46
Pump It Up - Намери ги в замундата.Аз свалих от корема 8 см а от бедрата 6 , като ги правих всеки ден в продължение на един месец.