PDA

View Full Version : В застой. . .



AppleX
07-11-2011, 17:30
Така пичонгита ,знам че тука сигурно ви е писнало от такива теми ,не съм от най-редовните във форума ама си направих регистрация и реших поне тука да питам ,тъй като не ми се ще никой да знае как ми е в момента..Обяснявам на 14 съм и много харесвах 1 момиче от класа ,което познавам от г/д 3 години ,като познати нищо повече..Та ,когато започнах 7 клас всички се бяхме променили ,някой към добро ,други към лошо ,но тя бе станала..ОСЛЕПИТЕЛНА ! Всеки път като я погледнех и онея 'пеперуди' както ги наричат се появяваха в корема..Това бе първото момиче на с ,което не можех да говоря нормално..Имам предвид ,тя ме заговаря ,като нещо от рода на Оо "името ми" к'во правиш и се усмихва..А аз като последния самурай отговарям безкръвно 'Нищо..' и продължавам да вървя..Не знам дали ме харесваше ,но от време на време ме бъзикаше..Имаше един път когато беше се изцапала по оная зона ,сещате се ..Background-a xD И тя ми се усмихна и ми каза аз да я изчистя ,а аз просто се ухилих и си останах на чина..Имало е и много други случаи такива ,но аз с всеки изминал ден се изумявах колко без-чувствен мога да бъда...Мисля ,че вече споменах ,че съм на 14 ,само за инфото първото ми гадже беше на 11...Викате си не е ли било рано..Еми така е..Та това момиче май харесваше още някой ,защото след 2-3 месеца тя започна да ходи с един оръфлек...Още като започнаха се виждаше ,че няма да е нещо сериозно ,защото онзи ходеше да се прегръща с курвите...xD Та сега завършихме 7 клас и те вече не ходят ,от тогава не съм я виждал...Работата е там ,че приех че съм загубил ,но не мога да си я изкарам от главата..Всеки път си спомням всичките тези ситуации ,когато е флиртувала с мен ,а аз не съм..Кажете ми ,не става с алкохол ,пробвал съм.. :D Как да я забравя? За момента ново момиче е изключено да си намеря ,все пак съм на 14 ,а ще ходя и в Чужбина ,където абсурд да намеря някой..

w0sh
07-11-2011, 18:38
браво, добре пишеш ама искаш невъзможни неща.

За какво ти е да я забравяш като може просто да се очовечиш малко и да се пернеш през устата, както си пернат на писане и да я тръшнеш, та да си изкарате 14 годишния романс.

иначе ако ще ходиш в чужбина, там други проблеми ще имаш и хич няма да ти е до нея.

alice13
07-11-2011, 18:51
в 8 клас заедно ли ще сте ? ако да... не си изпускай шанса ако е свободна.. Ако не.. върнеш ли се от чужбна почни да й пишеш и т.н

sunshinex
07-11-2011, 19:26
Пиши й : )) Така е доста по-различно от разговарянето наистина. Срам те е да говориш с нея ами тогава почвай скайп, фейсбук дъра бъра.След като не можеш да я забравиш започни с писането, а после ще се отпуснеш и ще можеш и да говориш с нея : )

AppleX
07-11-2011, 20:28
Ами няма да сме в 1 клас ,но все пак май ще ми е наблизо и да наистина мисля да взема на сериозно съветите ви с писането :)..Към първия пичонги ,мерси за иронийката дето ми вкара...-.-