PDA

View Full Version : Тен през лятото :)



abvgde93
07-11-2011, 18:54
Здравейте,започнах да ходя честичко на басейн,защото съм от "белите" хора и искам да хвана хубав тен,поне равномерен :)

Използвам крем на Eveline с 30 Фактор.
Казаха ми ,че кокосовото масло например на Икаров в комбинация с някой слънцезащитен продукт (в случая моя) дават доста добри резултати.

Вие какво мислите за тази комбинация от слънцезащитен крем и кокосово масло ?

Благодаря Ви.

shell
07-11-2011, 20:59
Ползвам същото масло и си хващам великолепен тен :) Принципно съм чувала,че някои натурани маса иат слънцезащитен фактор,но не и да се смесват с крема....Аз лично бих се мазала само с Евелин-а :)

shugababe112
07-11-2011, 21:31
Защо не си вземеш направо олио с фактор?Аз ползвам на Nivea олиото с 6 фактор и съм много доволна. :)

BrokenInnocence
07-11-2011, 21:36
Не си вземай олио с фактор 6 (или 10, което е другото популярно) особено ако си с по-бяла кожа. Нищо с фактор по-малко от 15 не върши работа. Да ще почернееш... но струва ли си да си съсипваш кожата заради едната мода. Това с което си се мажеш сега би трябвало да е достатъчно, няма нужда да го смесваш с каквото и да било според мен.

titinkaa
07-12-2011, 07:37
Мажи се с Евелина и ходи 3 пъти седмично на плаж и пак ще придобиеш як тен.

Josefinne
07-12-2011, 07:44
Е, супер аз вчера си взех на Евелин 30ти фактор и тъкмо щях да питам дали е добро или да започна с нещо с по-висок фактор, а после да мина на него. :grin:
По принцип и аз съм доста бяла и мога да ти кажа, че олио с 6ти фактор можеш да ползваш едва след 5-6 дни интензивен плаж. Наистина с него се почернява много хубаво, НО! има голяма опасност да изгориш, особено ако започнеш с него. Дори ми се е случвало след като вече съм започнала да почернявам, да изгоря с него :shock: Така че в никакъв случай не започвай с олиото 6ти фактор ( дори по-добре си вземи и за следващите дни олио с 15 фактор, пак ще почернееш хубаво ) , освен ако не искаш да спиш на закачалката.
Аз вчера си взех един крем за тяло с кокос, с който да се мажа след плаж. Може ли някой обаче да ме посъветва за това олио на Икаров как се ползва - по време на плаж или след плаж?

titinkaa
07-12-2011, 07:49
^Евелин са хубави и аз имам и моя е 30 фактор,ползвам го от 2г. и съм доволна.А колкото до Икаров-какво е маслото,за тен или за след слънце?

Josefinne
07-12-2011, 07:51
Не съм си купила, за това питам. Много го хвалят тук. В аптеките ли се продава или по козметичните магазини ?

titinkaa
07-12-2011, 07:58
^В аптеките.
Иначе не само кокосовото е за тен,ами и какаовото. :)