PDA

View Full Version : Езиците...



PainMonopoly
07-11-2011, 20:23
Как научихте езика на държавата, в която сте?
Знаехте ли го преди да отидете там?
Колко време ви трябваше да им свикнете на произношението?

gofeto917
07-11-2011, 21:39
5 години в гимназията, преди да замина плюс специализирани курсове за изпита, нямах проблеми с езика, но още ми личи акцента(все пак само 11 месеца съм в чужбина), предполагам, че с времето ще спре да се забелязва.

plamsityy
07-13-2011, 21:05
Живея в Дания от 2 години и малко. Преди да отида там не бях чевала дори за нея. Продължавам да уча езика, който е меко казано УЖАСЕН. 1 година бях в училище за чужденци, а от 8 месеца съм в нормално датско училище.

xXxXnIkKyYxXxX
07-26-2011, 10:18
Лесно се учи. ;д Особенно английския ;д Аз не бях учила преди да замина (нормално била съм на 4 годинки ;д) И като съм дошла тук майка ми казва една дума на английски и аз повтарям .. ии така ;Д Сега след 10 г. в Америка си знам езика чудесно и го говоря без проблем :D

SunT
08-30-2011, 23:05
Лесно се учи. ;д Особенно английския ;д Аз не бях учила преди да замина (нормално била съм на 4 годинки ;д) И като съм дошла тук майка ми казва една дума на английски и аз повтарям .. ии така ;Д Сега след 10 г. в Америка си знам езика чудесно и го говоря без проблем :D
А ти от тогава само там ли живееш, не си се връщала да живееш в БГ?Ако да - как научи български?

malkasladka
09-06-2011, 12:58
Не, не го знаех от преди, там го научих ами незнам как стана, на мен попринцип ми се отдават езиците....за няколо месеца се свиква отидеш ли там, няма начин или учиш и показваш кой си или те тъпчат, както е на всякъде по белия свят.



Поздрави
Аз и кучетата

cazzo
09-06-2011, 23:29
В семейната школа :D

xXxXnIkKyYxXxX
09-07-2011, 19:10
Лесно се учи. ;д Особенно английския ;д Аз не бях учила преди да замина (нормално била съм на 4 годинки ;д) И като съм дошла тук майка ми казва една дума на английски и аз повтарям .. ии така ;Д Сега след 10 г. в Америка си знам езика чудесно и го говоря без проблем :D
А ти от тогава само там ли живееш, не си се връщала да живееш в БГ?Ако да - как научи български? Българския си го знаех още преди да замина все пак на 4 години съм говорела малко или много.И да всяко лято си идвам :)