PDA

View Full Version : Кара ме да ревнувам



shanell1
07-11-2011, 21:48
Поредния му отчаян опит :-D Опитва се да ме накара да ревнувам и за целта си използва момиче, което не мога да понасям ( нищо, че сме от една компания ) . Сигурно звучи смешно, но според мен тя не ме превъзхожда в нито едно отношение, да не говориме какъв ужасен характер има. Той също много пъти се е изказвал ужасно грубо за нея, обижда я постоянно.
Аз и той не ходиме, но на всяко събиране с компанията се целуваме, закача ме се, личи си, че и двамата се харесваме ( друг е въпроса защо не сме заедно ). Но ето, че в неделя се скарахме и той започна нарочно да ме дразни с нея и тя му се върза, защото го харесва одавна. Честно казано много се ядосах и определено ме накара да ревнувам, но с нищо не му го показах.. :? Сега не знам какво да правя - да му се разсърдя ли ? Да се правя ли, че не ме интересува ? Да го накарам ли аз да ревнува ? ( но пък той ще се сети, че му го правя на пук.. ) ?? :( :( :(

fustuche
07-11-2011, 22:05
:razz: :razz:
Отиваш и започваш да го целуваш като за световно :lol: :oops:

shanell1
07-11-2011, 22:09
Лелел как ми се иска да го направя :grin: , обаче още ме държи това от неделя, защото постъпи много детински :(

chronic
07-11-2011, 22:14
Откъде си сигурна че найстина не се замесва с другото момиче,и запомни от мен никога не слушай момчешки коментари спрямо момиче,винаги са както на вас ви се иска да са,много далеч от истината.
Това че им ужасен характер,далеч не говори че и твоя може би е такъв за нея.
Не водиш в резултата според мен,ще видиш.

FuCKkK13
07-11-2011, 22:20
Откъде си сигурна че найстина не се замесва с другото момиче,и запомни от мен никога не слушай момчешки коментари спрямо момиче,винаги са както на вас ви се иска да са,много далеч от истината.
Това че им ужасен характер,далеч не говори че и твоя може би е такъв за нея.
Не водиш в резултата според мен,ще видиш. това не винаги е така :) .. ама нищо.. по темата - сериозно е постъпил много детински.. да те беше накарал да ревнуваш ама ей така за 1-2 мин. като закачка.. ама това :? .. честно да ти кажа не знам какво да правиш.. или иди го нацелувай или го накарай да ти се извини ! :)

ccdesigns
07-11-2011, 22:25
Ъм, нали не ходите? Къв е проблемът?

shanell1
07-11-2011, 22:27
Познавам го достатъчно, в момента съм напълно безпристрастна към това момиче, но няма как той да има нещо към нея, когато я е хулил не е било, защото примерно не може да я има, (точно.. тя само това заслужава - хулежи :-x ) .Но определено успя да ме засегне с нея и тъпата си постъпка. Определено искам да му се нахвърля и да го нацелувам като го видя, но искам да му покажа, че не може да ми прави такива представления и да ми се държи като дете. Сега наистина се чудя как да постъпя..

chronic
07-11-2011, 22:29
Откъде си сигурна че найстина не се замесва с другото момиче,и запомни от мен никога не слушай момчешки коментари спрямо момиче,винаги са както на вас ви се иска да са,много далеч от истината.
Това че им ужасен характер,далеч не говори че и твоя може би е такъв за нея.
Не водиш в резултата според мен,ще видиш. това не винаги е така :) .. ама нищо.. по темата - сериозно е постъпил много детински.. да те беше накарал да ревнуваш ама ей така за 1-2 мин. като закачка.. ама това :? .. честно да ти кажа не знам какво да правиш.. или иди го нацелувай или го накарай да ти се извини ! :)
Шейди гърл,не всичко се оправя с целувки на този свят. :P

shanell1
07-11-2011, 22:30
ccdesigns - такива са ни отношенията, прави го, за да ме подразни и мен това ме ядосва, от една страна наистина нямам право да му казвам нищо, не сме гаджета, но точно аз не искам да му правя проблем, а да му покажа, че не може да постъпва така с мен ;)

FuCKkK13
07-11-2011, 22:32
Откъде си сигурна че найстина не се замесва с другото момиче,и запомни от мен никога не слушай момчешки коментари спрямо момиче,винаги са както на вас ви се иска да са,много далеч от истината.
Това че им ужасен характер,далеч не говори че и твоя може би е такъв за нея.
Не водиш в резултата според мен,ще видиш. това не винаги е така :) .. ама нищо.. по темата - сериозно е постъпил много детински.. да те беше накарал да ревнуваш ама ей така за 1-2 мин. като закачка.. ама това :? .. честно да ти кажа не знам какво да правиш.. или иди го нацелувай или го накарай да ти се извини ! :)
Шейди гърл,не всичко се оправя с целувки на този свят. :P е аз казах 2 варианта :D и съм сигурна, че има поне още 5 :D .. ама и с лапешки постъпки не всичко се оправя :?

frozendeath
07-11-2011, 22:35
Ами почни и ти да се натискаш с някой от ваща компания, да видим дали той няма да ревнува.

shanell1
07-11-2011, 22:38
А дали няма да се усети, че го правя нарочно ? :?

chronic
07-11-2011, 22:40
Ами почни и ти да се натискаш с някой от ваща компания, да видим дали той няма да ревнува.Всеки ревнува различно,не е гарант ако го направи,най-много да влоши нещата.

Опростявайте си действията с думи,така е по-лесно вместо да си играете на котка и мишка

frozendeath
07-12-2011, 05:26
А дали няма да се усети, че го правя нарочно ? :?

Това е целта. Нали искаш, цитирам, "да му покажа, че не може да ми прави такива представления и да ми се държи като дете"?

MaLkaTa_LaDy
07-12-2011, 06:50
Харесва ми как мисли авторката. Обаче недей да го караш да ревнува нарочно. По-добрият начин е просто да му покажеш, че зарибявката му с другото момиче съвсем не ти е повлияла така както той е очаквал. Дръж се малко по-студено с него и се забавлявай искрено, когато сте с компанията.

4o4ina
07-12-2011, 06:54
Ами и ти го дразни!

dimitar_ak
07-12-2011, 07:04
Прави го защото вижда, че ти пука. Я покажи безразличие да видиш как ще те подгони.

SmilezZz
07-12-2011, 07:33
Но вие не ходите !! Той е свободен да прави ,каквото си иска. Да излиза,да се зарибява с други момичета.
И все пак:
Ако те е подразнило този случай,просто говори с него. Изяснете си нещата. А не да постъпвате "детински",да се карате да се ревнувате. И не знам си какво още.

Josefinne
07-12-2011, 07:34
Ами, то вие не ходите, няма защо и за какво да му държиш сметка с кого се занимава. По-добре продължи да показваш i-don't-give-a-fuck настроението. Ако му покажеш, че наистина ревнува, във всички случаи ще се изложиш.

soul1199
07-12-2011, 07:54
По-добре нищо не прави,дръж се нормално с него.

FuCKkK13
07-12-2011, 08:30
Ами, то вие не ходите, няма защо и за какво да му държиш сметка с кого се занимава. По-добре продължи да показваш i-don't-give-a-fuck настроението. Ако му покажеш, че наистина ревнува, във всички случаи ще се изложиш. +1

marin4itu
07-12-2011, 08:32
Прави го защото вижда, че ти пука. Я покажи безразличие да видиш как ще те подгони.

Малката лейди също ти даде добър съвет.

shanell1
07-12-2011, 08:40
Даа.. явно така ще действам - тотално безразличие, просто много се дразня, защото го прави нарочно, за да ме подразни. :( Много тъпо ми става, като го гледам да се занимава с тази.. ****** :( :( :(

Roxie
07-12-2011, 11:17
Здравей!
Според мен това да се целувате на събирания с компанията и после нищо да не става си е малко грубо.. аз бих се почувствала като предмет..
Той те кара да ревнуваш, ами питай го накрая какво цели с това.. Да му се сърдиш няма смисъл това е най-безсмисленото нещо, което можеш да направиш!
И последно, как може да обижда момиче и после да я върти само за да те дразнел!?!? Малко тъпо ми се струва..

п.с. Дано не съм била прекалено директна..

TheNewReligion
07-12-2011, 13:18
Много момчета са такива- говорят зад гърба на дадено момиче, че е гадна, тъпа, грозна и тн, но после тичат при нея. То да бяха само момчетата, де.
Прави се, че не те интересува. Да те кара да ревнуваш е тъпо, ама ти откъде си сигурна, че не е започнал да харесва нея? И че всъщност ти си била тази, която той е използвал, за да я накара да ревнува?

shanell1
07-12-2011, 14:12
Е вие ми давате варианти, които са логични, но съм сигурна, че са невъзможни ! Според мен той я използва, както вече споменах - тя го харесва, а възможността той да има нещо към нея е 1:10000000000000000000000000000.. Направо съм си убедена, че го прави заради мен, защото аз лично не я понасям, а тя му се връзва за най-малкото :? Когато се скарахме, в компанията присъстваше едно момче, което много харесвах преди и във времето, когато всички бяхме заедно аз си общувах най-много с това момче. Въпросния Р. ( за когото е цялата тема :-D ) ме подразни нещо и се скарахме, мисля, че точно цялата ситуация го накара да постъпи така глупаво :( :( :( :(

IAmTheRealMe
07-13-2011, 08:34
Хаха :D Той те харесва много и се опитва да види реакцията ти дали ти още го харесваш.Просто отиди при него и го разцелувай едно хубаво :D

Hilary_
07-13-2011, 08:38
.. а защо не сте заедно? :-o

mrazqkindergarten
07-13-2011, 08:44
Ебати сапунката, майна.

Roxie
07-15-2011, 09:37
Ебати сапунката, майна.

На същото мнение!
:)

NightGuardian
07-15-2011, 09:44
не разбрах точно , какво е правил с нея :-o

shanell1
07-18-2011, 11:02
Ооох, каква сапунка бе хора ?? 80% от тийнейджърите са толкова филмирани, че моята история не представлява нищо.

Всъщност събота и неделя бяхме заедно и си изкарахме супер. Само дето ме гушна, обаче не ме целуна, не знам защо, държеше се много мило, но наистина не знам защо не ме целуна :( и каза, че иска да говори нещо с мене, но така и не ми го каза, защото искаше да ми го каже насаме, а постоянно по нас ходеше един глупак, който се усети, че е излишен, но така и не ни остави на мира :-x .. и сега с Р. няма как да се виждаме 2 или 3 седмици.. :( :( :( :(