PDA

View Full Version : Глупава причина



Bender
07-11-2011, 22:33
Не знам защо ми казва нещо на което и малко дете не би повярвало ? Питам я директно защо не може да сме заедно - нещо външен вид,характер т.н .Тя ми отговаря просто мисля че няма да се получи ,нямаш вина и т.н. Не е ли тъпо да ми дава такова обяснение ?:-o Ако й го кажа пак едва ли ще ми каже истината ,въпреки че не ми пука и ще я понеса....:(
Моля без излишни зяждания , не ми е до това.

PrettyVacant
07-11-2011, 22:38
Не е ли именно липсата на обич спрямо даден човек кардиналниият фактор за нереализуема връзка?

FuCKkK13
07-11-2011, 22:39
ей.. може просто така да го чувства.. но все пак наистина е гадно така.. искай да ти обясни кое точно и показва, че няма да се получи :)

Bender
07-11-2011, 22:40
Не е ли именно липсата на обич спрямо даден човек кардиналниият фактор за нереализуема връзка?Ами да ми го каже директно, не няма да се получи, без да е сигурна :-o Може би аз мисля грешно , не зная.

chronic
07-11-2011, 22:42
Има нещо дето куца в тебе и културно те отрязва.Всяко момиче иска нещата да се получават,няма такава която да не иска,просто въпроса е с кой да се получават нещата.
Опознай себе си след случая,това те съветвам аз.

Bender
07-11-2011, 22:44
Има нещо дето куца в тебе и културно те отрязва.Всяко момиче иска нещата да се получават,няма такава която да не иска,просто въпроса е с кой да се получават нещата.
Опознай себе си след случая,това те съветвам аз.Да ,точно искам да ми каже кое "куца" според нея в мен . Нищо друго , само това :) .. Мерси за съвета.

w0sh
07-11-2011, 22:45
Не е ли именно липсата на обич спрямо даден човек кардиналниият фактор за нереализуема връзка?

всяко твое мнение ли е толкова високопарно?

мога ли да се абонирам.

jghgh
07-11-2011, 22:50
Когато някоя ти казва, че "не се получава", значи очевидно НЕ ТЕ ХАРЕСВА. Не е нужно да ти казва "Нямам чувства към теб". Освен това фактът, че няма чувства към теб, е следствие от това, че "не се получава".

Разбираш ли? Химия да има. Ако я няма, "не се получава".
Може да не те смята за красив. Може да имаш прекалено поведение - прекалено надуто или прекалено срамежливо. Може да си прекалено самонадеян, а може и да си прост. Да е решила, че с теб и една приказка не може да се върже и затова да те реже, дори и да си красив (ако си.) Може да си от тия задръстени типове, които са socially awkward и се държат като смотаняци и чекиджии и това определено отблъсква, затова - "Не се получава.". Бтв под смотаняци и чекиджии не визирам момче с добри оценки и т.н., ами някакви типчета, които не знаят как да поддържат разговор, гледат те като циганин вафла и т.н.

И повярвай, която и да накараш да ти каже истината, няма да го направи. Аз не съм убедена, че и мъж ще ти каже цялата истина защо не те иска. Няма да ти каже "Зъбите ти са големи" или "Не ме привличаш физически", а ще ти каже, че "не се получава".

Има някаква причина за да те реже. Някаква нейна лична си причина.
Не пиша поста за да се сдухвам, защото както тя те е отрязала, така някоя ще те хареса и няма да иска да се отлепи от теб. Опит! И на мен ми е ставало гадно да ме режат, но не съм си помисляла, че трябва да се променя, че никога няма да си хвана приятел или т.н. Винаги съм прецеждала някаква обективна критика, но без да търся вината в себе си, че някой не ме е харесал.
Пиша тези последни редове просто за да ти кажа, че не си написах поста за да ти сипвам или да те убеждавам да се променяш.
Просто се замисли дали ти куца нещо и го орпави евентуално!

Bender
07-11-2011, 22:52
Когато някоя ти казва, че "не се получава", значи очевидно НЕ ТЕ ХАРЕСВА. Не е нужно да ти казва "Нямам чувства към теб". Освен това фактът, че няма чувства към теб, е следствие от това, че "не се получава".

Разбираш ли? Химия да има. Ако я няма, "не се получава".
Може да не те смята за красив. Може да имаш прекалено поведение - прекалено надуто или прекалено срамежливо. Може да си прекалено самонадеян, а може и да си прост. Да е решила, че с теб и една приказка не може да се върже и затова да те реже, дори и да си красив (ако си.) Може да си от тия задръстени типове, които са socially awkward и се държат като смотаняци и чекиджии и това определено отблъсква, затова - "Не се получава.". Бтв под смотаняци и чекиджии не визирам момче с добри оценки и т.н., ами някакви типчета, които не знаят как да поддържат разговор, гледат те като циганин вафла и т.н.

И повярвай, която и да накараш да ти каже истината, няма да го направи. Аз не съм убедена, че и мъж ще ти каже цялата истина защо не те иска. Няма да ти каже "Зъбите ти са големи" или "Не ме привличаш физически", а ще ти каже, че "не се получава".

Има някаква причина за да те реже. Някаква нейна лична си причина.
Не пиша поста за да се сдухвам, защото както тя те е отрязала, така някоя ще те хареса и няма да иска да се отлепи от теб. Опит! И на мен ми е ставало гадно да ме режат, но не съм си помисляла, че трябва да се променя, че никога няма да си хвана приятел или т.н. Винаги съм прецеждала някаква обективна критика, но без да търся вината в себе си, че някой не ме е харесал.
Пиша тези последни редове просто за да ти кажа, че не си написах поста за да ти сипвам или да те убеждавам да се променяш.
Просто се замисли дали ти куца нещо и го орпави евентуално!
Мерси за обстойния отговор , мисля че това е истината :)

PrettyVacant
07-11-2011, 22:57
Ами да ми го каже директно, не няма да се получи, без да е сигурна :-o Може би аз мисля грешно , не зная.

Всеки желае да чуе директно истината в очите, но добре знай, че не на всеки му стиска, та да я издига на пиадестал.
Или е прекомерно срамежлива или коректно страни от съществените проблеми в ситуацията : фифти - фифти.


всяко твое мнение ли е толкова високопарно?

мога ли да се абонирам.

Видиш ли, вземам такса.

chronic
07-11-2011, 22:57
И аз да завърша темата с едно колкото клише толкова и вярно нещо,че за едни може да си боклук,а за други съкровище..Така че горе главата братле,успех!

Bender
07-12-2011, 01:58
Не е ли именно липсата на обич спрямо даден човек кардиналниият фактор за нереализуема връзка?Мисля че любовта идва с времето. Отначало е само привличане.

MaLkaTa_LaDy
07-12-2011, 06:56
Някои момичета просто не се замислят какво "куца" у приятеля им, но очевидно чувстват, че има нещо, което не е наред. И по-лесния вариант на обяснение е "мисля, че няма да се получи".

От друга страна замислял ли си се, че ако тя ти обясни обстойно какво и пречи в теб, ти ще започнеш да се стараеш да го промениш, защото искаш да си с нея. А това, че дадена част от характера ти не й харесва, не значи, че тази част не е хубава за други. И ако се промениш заради нея, може и да сгрешиш.

dimitar_ak
07-12-2011, 07:08
Тя ти го е казала. Не й допадаш.

Josefinne
07-12-2011, 07:29
Какво значение има ЗАЩО не иска да бъде с теб. Важното е резултатът - не иска. Защо държиш да ти каже в очите, че не те харесва достатъчно, за да бъде твое гадже?

ivcheto0o
07-12-2011, 07:49
Явно го няма привличането,тръпката,хими ята.Едва ли външния вид,характера и т.н. имат много общо,това е нещо което не може да се обясни,човека може да е красив с готин характер,но въпреки това нищо...
И като питаш постоянно каква е причината и досаждаш не става по-добро положението за теб,даже напротив.

soul1199
07-12-2011, 07:55
Може би не те харесва и иска само да сте приятели.

Bender
07-12-2011, 10:10
да ок .. разбирам и благодаря за мненията :)

MuuSiiiCLooVeerr
07-12-2011, 15:49
може просто да не те харесва .. може да си хубав и умен ,но да не си нейн тип .. :(

Priceless
07-12-2011, 15:51
И аз да завърша темата с едно колкото клише толкова и вярно нещо,че за едни може да си боклук,а за други съкровище..Така че горе главата братле,успех!

И аз да прибавя редовното - за всеки влак си има пътници.

Lexyy
07-12-2011, 17:09
Едва ли ще повярваш, но съм в абсолютно същата ситуация сама че с противопожния пол . Нямам и идея защо става така и той не иска да ми обясни .

Bender
07-12-2011, 17:20
Едва ли ще повярваш, но съм в абсолютно същата ситуация сама че с противопожния пол . Нямам и идея защо става така и той не иска да ми обясни .защо да не повярвам .. далеч съм от мисълта че имам само аз проблеми ..

pressiana
07-12-2011, 19:59
Гадно ти го е казала наистина. Явно е била притеснена, защото не чувства нищо към теб.

Bender
07-12-2011, 23:27
Гадно ти го е казала наистина. Явно е била притеснена, защото не чувства нищо към теб.
ще го преживея .. гадно не гадно така си е преценило момичето :)

Hilary_
07-13-2011, 08:01
И аз да завърша темата с едно колкото клише толкова и вярно нещо,че за едни може да си боклук,а за други съкровище..Така че горе главата братле,успех!

И аз да прибавя редовното - за всеки влак си има пътници.
дамм .. съгласна съм и с двете мнения .. 8)

Mojito0
07-13-2011, 08:35
Айде всички се юрнахте да му казвате колко гадно му била казала и го отрязала кофти.Истинска кучка е това момиче, ей!
Дрън-дрън.
"Не се получава" ситуацията може да се случи на всеки.И няма никакво значение колко си красив, умен, богат, как се обличаш или каква музика слушаш.Аз пък мисля, че много хубаво ти е казала.Фактът, че изобщо е тръгнала с теб си значи, че те е харесвала.Това, че не се получава не е по вина на никой от двамата, в последствие е усетила, че липсва нещо, че не се чувства комфортно в тази връзка.И е решила да я прекъсне - точно, честно момиче.Какво му е казала кофти точно?Да го излъже, че има проблеми семейни и не иска да го забърква, че не е достойна за него и прочие тъпотии, с които гаджетата ви се измъкват и вие им вярвате ли?
Когато няма химия така се получава, не са ви съвместими енергиите, ако щеш така го наречи.Случва се.И няма какво да ти обяснява и да ти пише научни анализи.Как може да обсниш на някого, че така се чувстваш.Това не изглежда логично и веднага ще си помислят отсреща, че се ебаваш или че зад това се крие някаква друга причина.
Успокой се, пич, всичко ти е наред.Продължи си напред и се радвай, че момичето не те е разигравало :)

Bender
07-13-2011, 12:04
Айде всички се юрнахте да му казвате колко гадно му била казала и го отрязала кофти.Истинска кучка е това момиче, ей!
Дрън-дрън.
"Не се получава" ситуацията може да се случи на всеки.И няма никакво значение колко си красив, умен, богат, как се обличаш или каква музика слушаш.Аз пък мисля, че много хубаво ти е казала.Фактът, че изобщо е тръгнала с теб си значи, че те е харесвала.Това, че не се получава не е по вина на никой от двамата, в последствие е усетила, че липсва нещо, че не се чувства комфортно в тази връзка.И е решила да я прекъсне - точно, честно момиче.Какво му е казала кофти точно?Да го излъже, че има проблеми семейни и не иска да го забърква, че не е достойна за него и прочие тъпотии, с които гаджетата ви се измъкват и вие им вярвате ли?
Когато няма химия така се получава, не са ви съвместими енергиите, ако щеш така го наречи.Случва се.И няма какво да ти обяснява и да ти пише научни анализи.Как може да обсниш на някого, че така се чувстваш.Това не изглежда логично и веднага ще си помислят отсреща, че се ебаваш или че зад това се крие някаква друга причина.
Успокой се, пич, всичко ти е наред.Продължи си напред и се радвай, че момичето не те е разигравало :)
как реши че е тръгнала с мен :D

Mojito0
07-13-2011, 12:08
Явно чета отгоре, отгоре :D
Извинявам се.

Bender
07-13-2011, 13:12
Явно чета отгоре, отгоре :D
Извинявам се.
няма значение :)

Zarity
07-13-2011, 14:02
Просто не те харесва.Шанс.

elizabethg
07-13-2011, 14:28
Просто се примири и обърни вниманието си към друго момиче. :)

Bender
07-13-2011, 15:13
Просто се примири и обърни вниманието си към друго момиче. :)това и ще направя

BloodRunsCold
07-13-2011, 15:33
Просто не те харесва на външен вид. Подобна причина е това или просто е влюбена в друг ;)

cherinka
07-13-2011, 15:41
Какво значение има ЗАЩО не иска да бъде с теб. Важното е резултатът - не иска. Защо държиш да ти каже в очите, че не те харесва достатъчно, за да бъде твое гадже?
Понякога и това не помага. Има много досадни хора. 8-)
Но не е ли по-ценен мъж, който не се отказва от теб само заради някакви думи "МИСЛЯ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕ..." (...няма да се получи). Не се уповавай само на думите. Виж я как те гледа, как разговаря с теб, как се държи, когато си около нея??? Това говори. Устните понякога изричат неща, които сърцето не мисли. (???)

А може да има и друг в цялата картинка. (хвърлям тезичка, за който иска да раздува, че мен ме мързи)