PDA

View Full Version : Стара лъжа!



tapi4kyty
07-11-2011, 22:46
Ми значи когато бях в 2 за 3 клас една приятелка,която е с 1 година по-голяма от мен ме попита дали си имам гадже..Тогава си мислих,че това означава кой харесваш и и казах,че гадйето ми е едно момче от класа ми (няма да споменавам име).И сега аз ще съм 6 клас,а тя 7 и това момче ще се мести в нейното училище.Надявах се да е забравила за това,което бях казала...но един път като излезнахме ме пита за него...казах и,че сме скасали (това някаде преди 2 години)...И сега преди 2-3 месеца пак се видях с нея и ми каза,че е гледала фейса на това момче и иска да я запозная с него.
И сега като той се премести в нейното училище и го пита за измислената ми история...ще ме намразят и двамата..
Чудя се дали да и пиша по скайп и да и призная всичко.Че съм я лъгала 3-4 години.Аз веднага щом разбрах какво наистина означава гадйе исках да и кажа истината,но ме беше срам...Смисъл не знам как ще реагира...
Моля ви! Кажете ми какво да правя? 8-[ :roll:

ccdesigns
07-11-2011, 22:50
Обясни и, че не си разбрала какво е имала впредвид, когато си била малка и и се извини за лъжите след това. Вероятно ще те разбере, не е нещо много сериозно.

SmilezZz
07-12-2011, 07:19
Ще те разбере. Надали има някой,който има гадже в 2 - 3 клас,а да не говорим да знае смисъла на думата.. Пък и надали ще те намразят,все пак това се е случило преди години. Миналото си е минало. Просто й обясни и това е.

Thrombocyte
07-12-2011, 07:36
Защо аз не живеех в такъв филм като бях дете, щеше да ми е адски интересно :lol:
Явно не знаеш и думичката омраза какво означава, не се филмирай момиче - никой няма да те намрази за такива "глупости" :)

tapi4kyty
07-12-2011, 15:31
Искам да и кажа,но ме страх да не каже на него за измишльотините ми... :(

SmilezZz
07-12-2011, 15:41
Искам да и кажа,но ме страх да не каже на него за измишльотините ми... :(Нали се сещаш,че като й кажеш истината - тя надали ще ходи да говори въпросните "измишльотини". Все пак си зависи от характера й,де. Но твоето стана: "Хем боли,хем сърби". Кажи й истината. Голям праз. :?

Thrombocyte
07-12-2011, 15:48
Ако ти е приятелка няма да каже :)

tapi4kyty
07-12-2011, 15:56
Ми тя ми е приятелка и характера и не е лош.Смисъл едва ли ще ходи да клюкарства...Но все пак ме страх...Какво точно мога да и кажа:

Амм нали ти казах,че съм била гадже с "...." е ми тогава,когато ме пита за това си мислех,че тази дума означава кой харесваш..и след като разбрах какво точно означава исках да ти кажа,че той не ми е гадже,но ме беше нещо като срам (не знам точно)...Сори за всички лъжи след тази,но ме беше страх да кажа истината..

Това ли да и кажа??? :?

PLEYGIRL
07-12-2011, 21:31
Да звучи много добре като се има в предвид че не е нещо сериозно... не се притеснявай толкова била си малка нормално е .. предполагам ,че после ще се посмеете :D :D :D