PDA

View Full Version : прекъсване на цикъла с primolut nor



boriana_borislavova
07-11-2011, 23:00
здравеите имам един въпрос към ваз и се надявам да ми помогнете , преди 2 дни ми доиде а утре заминавам на море и тъи като нямах време да ида при гинеколожката си , искам да ви попитам дали ще успея да си спра цикъла си за няколко дни с хапчетата primolut nor

Biskfitka
07-12-2011, 11:45
Преди 2 дни ти е дошло,значи сега си около 3тия ден.Толкова ли не можеш да изтърпиш още 2 дни? Пий витамин Ц по-добре,няма да ти спре,но ще намали значително...

FuCKkK13
07-12-2011, 11:54
Преди 2 дни ти е дошло,значи сега си около 3тия ден.Толкова ли не можеш да изтърпиш още 2 дни? Пий витамин Ц по-добре,няма да ти спре,но ще намали значително... ами не се знае по колко време е неразположена.. може да е като мен по 7-8 дена..иначе и аз съм ЗА витамин Ц вместо хапче :)

eclipse3
07-12-2011, 19:18
Здравейте ,имам подобен въпрос! ще ми дойде някъде тези дни(14,15,16,сиг съм) а другия месец на 17ти тръгвам на море :) . та исках да питам за витамин ц,кога трябва да го пия? веднага на 1вия ден като ми почне ли? и колко като количество за да намали?

pressiana
07-12-2011, 19:47
Абе тези витамини да не са ви бонбонки тик так?
Не е хубаво да се пият толкова много.
Аз един път пих в продължение на няколко дни по 6 на ден - нито ми помогнаха с цикъла, нито нищо. А на всичкото отгоре имах проблеми със съня - един от редките странични ефекти. Като го спрях, започнах пак да спя нормално.

Иначе, като си толкова решена да си отложиш цикъла, тъпчи се с витамини. :)

gab4ooo
07-12-2011, 21:30
Абе тези витамини да не са ви бонбонки тик так?
Не е хубаво да се пият толкова много.
Аз един път пих в продължение на няколко дни по 6 на ден - нито ми помогнаха с цикъла, нито нищо. А на всичкото отгоре имах проблеми със съня - един от редките странични ефекти. Като го спрях, започнах пак да спя нормално.

Иначе, като си толкова решена да си отложиш цикъла, тъпчи се с витамини. :)
по 6 на ден е такова чудо не бях чувала . на мойта кутийка с витамин ц-то пише за лице от 12-20 по едно на ден ти 6 леллелелелел е ти не само няма да спиш аз се чудя как си жива :ДД

Biskfitka
07-12-2011, 22:29
Преди 2 дни ти е дошло,значи сега си около 3тия ден.Толкова ли не можеш да изтърпиш още 2 дни? Пий витамин Ц по-добре,няма да ти спре,но ще намали значително... ами не се знае по колко време е неразположена.. може да е като мен по 7-8 дена..иначе и аз съм ЗА витамин Ц вместо хапче :)Ми да пие сок/витамини и да й намалее,ще си сложи тампон и така ... :)

pressiana
07-12-2011, 22:59
Абе тези витамини да не са ви бонбонки тик так?
Не е хубаво да се пият толкова много.
Аз един път пих в продължение на няколко дни по 6 на ден - нито ми помогнаха с цикъла, нито нищо. А на всичкото отгоре имах проблеми със съня - един от редките странични ефекти. Като го спрях, започнах пак да спя нормално.

Иначе, като си толкова решена да си отложиш цикъла, тъпчи се с витамини. :)
по 6 на ден е такова чудо не бях чувала . на мойта кутийка с витамин ц-то пише за лице от 12-20 по едно на ден ти 6 леллелелелел е ти не само няма да спиш аз се чудя как си жива :ДД

Точно. А 1 хапче, повярвай ми, ще отложи цикъла, ако той самият е супер слаб или почти несъществуващ. 8-)
Иначе тогава добре, че пих хапчетата само 2 дена, усетих се и ги спрях, щото.. Лошото е, че има момичета, които и по повече пият редовно и не им пука.