PDA

View Full Version : Закриване на раздела



CanisDirus
07-12-2011, 09:40
Този раздел да се закрие. Изпълни си функцията.

Никога вече няма да е същото :(

Или поне да се преименува.

NamelessRomantic
07-12-2011, 10:02
Boo hoo.

Зимаме венците,прозвучава о колко си прост (химна на раздела),и с масов бой с възглавници и почести погребваме раздела.

Стига си просил внимание.

CanisDirus
07-12-2011, 10:05
Y U NO SMART, NamelessRomantic?

whiteterror
07-12-2011, 15:02
Искаш да го закрият, защото баннаха Rorschach ли? :lol:

CanisDirus
07-12-2011, 15:13
Щото е станал супер безсмислен. Не се пише в него почти нищо. Няма ясна насоченост, няма и постоянна публика вече. Каквото беше - беше.
Кофата му иззе функциите.

whiteterror
07-12-2011, 15:15
Разбирам... :(

jghgh
07-12-2011, 15:23
Баннали са Роршах? Аз се чудех защо не пише...
За какво го баннаха?


Иначе подкрепям, че разделът е станал доста, доста скучен.

whiteterror
07-12-2011, 15:24
Баннали са Роршах? Аз се чудех защо не пише...
За какво го баннаха?


Иначе подкрепям, че разделът е станал доста, доста скучен.

Ами защото той сам искаше и си го изпроси. Не му знам мотивите.

slicky
07-12-2011, 17:47
Според мен да го заменят с някакъв друг.

NomNomNom
07-12-2011, 19:03
Баннали са Роршах? Аз се чудех защо не пише...
За какво го баннаха?


Иначе подкрепям, че разделът е станал доста, доста скучен.
Мога да дойда и да стане още по-скучен 8-)

FuckIt
07-12-2011, 19:10
подкрепяяяям

jghgh
07-12-2011, 19:12
Ае някой по-сериозно - защо са го баннали?

WaterLilly
07-12-2011, 19:15
Ае някой по-сериозно - защо са го баннали?
Сериозно - не е казвал причина, поради която иска. Поиска бан любезно, отказаха, псува нарочно, баннаха го.

Я кажете... Каква е била функцията на тоя раздел? Винаги съм се чудела.

tuzaro
07-12-2011, 19:21
имаше функции едно време, ся вече няма

FuckIt
07-12-2011, 19:22
тузаро, пак те виждаме 8-)

LadyDi
07-12-2011, 19:24
Ае някой по-сериозно - защо са го баннали?
То си пише.
+ това не му е първо провинение.

DisturbiaV
07-12-2011, 19:41
Вярно,че многооо замря.Само някакви пускат теми за жълти лакове и за джетове...пръщят от интересност.Не си заслужават дори ебавките.

StringTheoryPracticist
07-12-2011, 20:12
Във всеки форум трябва да има раздел за "всичко, което не е за другите раздели", както и за общи приказки.

Дори и да не е активен, другите раздели не могат да му заменят функцията. Новодошлите биха се ориентирвали много трудно.

Аз бих писал тук, само че админи/модератори са ме нарочили и последната ми тема беше заключена, въпреки че си беше по правилата. По-удобно ми е в Кофата.

tuzaro
07-12-2011, 20:51
ти ако си се уплашил от една заключена тема....

CH3OH
07-12-2011, 21:14
Във всеки форум трябва да има раздел за "всичко, което не е за другите раздели", както и за общи приказки.
Не е ли кофата с тая цел?

sifon4o
07-12-2011, 21:35
Подкрепям. Никога не съм виждал смисъл в тоя раздел :D

Фъна, кофата, ВТН - прекалено много раздели без особен смисъл...

cherinka
07-13-2011, 03:32
И въпреки всичко сме на първо място. :smt112

NomNomNom
07-13-2011, 07:09
Подкрепям. Никога не съм виждал смисъл в тоя раздел :D

Фъна, кофата, ВТН - прекалено много раздели без особен смисъл...
ИИ , сега гледаш - закриват кофата :lol:

sifon4o
07-13-2011, 07:49
Подкрепям. Никога не съм виждал смисъл в тоя раздел :D

Фъна, кофата, ВТН - прекалено много раздели без особен смисъл...
ИИ , сега гледаш - закриват кофата :lol:

Кофата не мисля, че ще я закрият или обединят с фъна... по простата причина, че всичкия тоя спам като се излее по другите раздели ще стане мазало 8-)

LadyDi
07-13-2011, 08:56
Пак ли заплашваш.
Ае, стига глупости, прекалявате.

Lucho
07-13-2011, 09:21
Прав си, наистина няма особен смисъл от този раздел.

AliceSw
07-13-2011, 09:30
Разделът стана скучен, време му е да се закрие.

Старите потребители са/сме прекалено възрастни вече, "тийнейджърите" са прекалено смотани и толкова глупави, че дори и една гавра не могат да схванат.

Положителната част е, че има няколко, които могат да мислят, но те не вземат дейно участие тук.

whiteterror
07-13-2011, 10:55
Разделът стана скучен, време му е да се закрие.

Старите потребители са/сме прекалено възрастни вече, "тийнейджърите" са прекалено смотани и толкова глупави, че дори и една гавра не могат да схванат.

Положителната част е, че има няколко, които могат да мислят, но те не вземат дейно участие тук.

Сайта е тийнпроблем, тоест целта му е потребителите да помагат на тийновете а не да се гаврят с тях.

AliceSw
07-13-2011, 11:00
Идеята на раздела обаче е да се формират дискусии, които са дори малко интересни на целевата група "тиийнове" на теми от общо значение, а това не се случва...пък и след хиляди обяснения повечето продължават да не ги разбират, при което нищо не може да се направи освен да се гавриш с тях. Пък иронията и сарказмът са част от живота ни (:

StringTheoryPracticist
07-13-2011, 12:33
Във всеки форум трябва да има раздел за "всичко, което не е за другите раздели", както и за общи приказки.
Не е ли кофата с тая цел?
Естествено, не. Функцията на Кофата е като раздел "без" правила, където е нормално да ти тролят и спамят темите.

Въпросния "общ" раздел трябва да си е нормален, много хора биха предпочели да си пишат без да ги обиждат в темите им и да им пишат празни постове.

А и дори да е неактивен раздела, какво пречи просто да си стои? Заема малко място в интерфейса, защо да се принуждават новите потребители да пишат в Кофата и да трябва да се борят с 13-годишни тролове-wannabe, за да проведат нормална дискусия? Докато оснаталите части от форума са активни, тази част задължително ще получава добра доза внимание.

Scrat
07-14-2011, 13:42
Идеята на раздела обаче е да се формират дискусии, които са дори малко интересни на целевата група "тиийнове" на теми от общо значение, а това не се случва...пък и след хиляди обяснения повечето продължават да не ги разбират, при което нищо не може да се направи освен да се гавриш с тях. Пък иронията и сарказмът са част от живота ни (:

То проблемът не е в сайта или форума, а в това, че 99% от новите тийнове са пълни ретарди.
Подкрепям мнението над мен и мисля, че разделът трябва да си остане.

LovelyD
07-14-2011, 13:45
Вярно,че многооо замря.Само някакви пускат теми за жълти лакове и за джетове...пръщят от интересност.Не си заслужават дори ебавките. Много си мила :-x нямам думи просто.. егати злобарите има... имам въпрос- ще питам, да, къв ти е проблема ???

slicky
07-14-2011, 13:55
Вярно,че многооо замря.Само някакви пускат теми за жълти лакове и за джетове...пръщят от интересност.Не си заслужават дори ебавките. Много си мила :-x нямам думи просто.. егати злобарите има... имам въпрос- ще питам, да, къв ти е проблема ??? Спомням си,че 1 дори пускаше теми за лъкове и такива подобни.От неговите теми се виждаше високата му степен на интилигентност.Освен тази имаше и много други подобни.Следи раздела,примерно за 1-2 месеца и ще видиш.

KiLLeR_InSTiNkT
07-14-2011, 23:51
Израснала съм с този раздел - оставете го! Все още вярвам, че има потребители, които пишат тук редовно /изключвам себе си/.. Няма да е същото без "Всичко тийн накуп", ще ме откажете въобще да влизам в този форум...