PDA

View Full Version : Спя прекалено много и започнах да кашлям..



filmmaker
07-12-2011, 11:31
Здравейте,започнах да кашлям,помислих,че просто е някакъв вирус или не знам ..Но от веднъж както ставах към 11:00 някъде (дори и да лягам в 2-3) започнах да ставам в 1-2 .. Онзи ден се прибрах към 1 и половина вечерта ,початих малко,поиграх нещо,прегледах форума стана 2 и нещо и си легнах.На другия ден се събудих в 16:30 :О .. Майка ми всеки ден ме буди към 13:00 да ми каже "стига си спал" ама ако не е тя сигурно ще откарам и до доста по късно .. В смисъл винаги,когато сме във ваканция си лягам 1-2-3 ,просто щото не ми се спи..а сега изведнъж почнах така..Дали ми няма нещо или просто съм се преуморил ?

Red_Hair
07-12-2011, 16:35
"Заглавие: Спя прекалено много и започнах да кашлям.."
Първоначално, като видях заглавието си помислих, че докато спиш се давиш със слюнка и кашляш, но вече се поуспокоих.Колкото до въпросът ти-не е лошо да се спи дълго, но факт е, че колкото по-дълго спиш, толкова повече ще ти се спи!Спинкай си, но гледай да "не си проспиш" живота, защото ще е жалко. :)

fredyy
07-13-2011, 09:12
Хората които си увеличават нощния сън на 9 или повече часа се подлагат на висок риск от смъртност...Внимавай !!! Започни да обмисляш навиците си на спане по-внимателно .... Защото прекаленото спане е 2 пъти по опасно от недоспиването ! Може би кашлянето ти се дължи на това ... :(

ivan50
07-13-2011, 09:18
Оле това е много лошо, защото тези симптоми ми напомнят много на първоначалните за СПИН. Ама не се притеснявай.
Отговори ми на тези въпроси
На колко си?
Харесваш ли дъжд?
Предразположен ли си на летните вируси?
Гей ли си?

AppleX
07-13-2011, 14:19
Оле това е много лошо, защото тези симптоми ми напомнят много на първоначалните за СПИН. Ама не се притеснявай.
Отговори ми на тези въпроси
На колко си?
Харесваш ли дъжд?
Предразположен ли си на летните вируси?
Гей ли си?
LULZ ! Аз спя по 8-9 понякога и 10 ,дори се е случвало по 12ч. и съм на 14 и харесвам дъжда ,за летните вируси не знам ,ама не съм гей...Егати въпросите лолз..... :razz:

PS: Лично аз нямам проблеми с повечкото спане ,щото когато съм на училище ,често спя по 7 или 6 часа и ваканциите ми идват добре ,не знам пичовете по-нагоре дали са прави ,че било опасно ,но това с кашлянето не се връзва със спането..

vpowerrr
07-13-2011, 16:35
Най-обичам а легна в 3 и да стана в 3.
Не мисля, че ти има нещо, но все пак се консултирай с лекар ;)

vankata5555555
07-14-2011, 16:02
Просто още нямаш достатъчно глупости на главата и аз преди 2-3 години спях до 3 часа ама сега в 9 ме хващат лудите и немога лежа повече.

MariqD
07-14-2011, 18:11
Спането е здравословно, а доколкото кашлянето не мисля, че е от това - може да е от милиард други неща ..

badsector
07-18-2011, 12:23
Направи си режим на живот. Потърси инфо за сънна булимия. Сънят е най-качествен между 22 и 00 часа. Спортувай и се храни правилно.

VampireGirl95
07-18-2011, 15:23
Оле това е много лошо, защото тези симптоми ми напомнят много на първоначалните за СПИН. Ама не се притеснявай.
Отговори ми на тези въпроси
На колко си?
Харесваш ли дъжд?
Предразположен ли си на летните вируси?
Гей ли си?

Последният въпрос. :razz: