PDA

View Full Version : !!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ВИЖТЕ !!!



kiaraM
07-12-2011, 11:38
Продавам !!!
1.Очила оригинални на Tally Weijl-20лв.използвани съвсем малко
2.Телефон Nokia 6300-70лв много запазен
3.Телефон Privileg TV3 Wi-Fi-телефонът е в перфектно състояние, ползван е много малко.Екстрите с които разполага са същите които са на Iphone 3GS в минимални изключения,също така и менюто му е на Iphone !!! Има телевизор който ви дава възможност да гледате любимото си предаване по всяко време и на всяко място, разполага с 2 СИМ карти които могат да бъдат използвани едновременно, има слот за microSD памет и камера с 3.2MP + Браузър Opera Mini дори поддържа eBuddy месинджър (MSN, Yahoo!, Gtalk, Facebook и др) , разполага и с Google Maps.
Продавам телефона защото баща ми ми купи чисто нов Iphone 4 от Америка и този просто не ми трябва вече .
Телефона го взех за 309 лева ,а го продавам за 150 ! ТОВА АКО НЕ Е ИЗГОДНО НЕ ЗНАМ КОЕ Е!!!
Който ми пише пръв получава и безплатно КАЛЪФЧЕ + подарък още една батерия !!!
4.Маркови дамски кецове Converse 39номер само за 90лв.Ползвани са точно 1 и то когато ги пробвах след като сестра ми ми ги подари,но са ми малки
5.Книги .Книгите които продавам са прекалено много за това не мога да ги изпиша всичките,акос е интересувате ми пишете!
6.Стари монети-Български,Румънски,Чешки,Д байски,Тунизиански,Турски лири и т.н.Имам страшно много монети от различни страни,било то нови или стари.ПИТАЙ ТЕ !!!
6.Правя също така и СКУБИ ДУ ПЛЕТЕНИ ГРИВНИ по ваш избор и форма ! [/b]
Ако се интересувате за кецовете,телефоните или гривните мога да Ви пратя и снимки!
Също така ако желаете да купите или продадете нещо съвсем различно,мога да Ви помогна ! Пишете !!!

moni010498
07-13-2011, 07:37
Няма ли да пуснеш някакви снимки?