PDA

View Full Version : Nokia c6



MilanowPz
07-12-2011, 12:18
Моля помогнете ми ... купих си телефона ... и сега като ми изпратят песен .. ми отива в смс-и .. и незнам как да я преместя в карта памет .. и в музика не ми излизат новите песни .. ;(

robertdowney
07-12-2011, 12:20
И при мен се получава така. Аз съм с Nokia X6.

darkness848
07-13-2011, 18:26
Когато си качваш от компютър трябва после да влезеш в "Меню", "Дискотека (на български не знам как е изписано.. влизаш във второто подменю) след това даваш "Опции" "Актуализирай дискотека" (третата опция) и песните ще ти се обновят и АЛЕЛУЯ! Там са! Поровичкай се малко (:
Надявам се съм помогнала :)

darkness848
07-13-2011, 18:56
Значи сега пак се порових и става така... За да обозначиш смс-ите да ти се запаметяват в мемори картата правиш така:
Влизаш в настройки (последната иконка от менюто), след това в телефон (третата иконка отгоре надолу), после кликваш на (точно преведено е настройки на апликациите :D ама за по сигурно е 9-тата иконка отгоре надолу. След като си стигнал/а до там влизаш в съобщения (втората опция отгоре надолу) и после на други (последната опция). Ииии вече си ги настройваш както искаш. На мен фабрично ми са подредени така: на първата опция ми е дадено ДА, на втората 20, на третата паметта на телефона и на последната НЕ. До тук със съобщенията... И така можеш да си зададеш навсякъде в коя карта искаш да ти се запаметят. Ако искаш даваш за записвачката да ти запаметява в мемори картата така и за камерата... Вътре имаш всички... В това подменю от където влезе за съобщенията.
А относно песните... Мисля, че като ти дойдат в смс-ите след като отвориш песента от там после даваш назад и би трябвало да те попита дали искаш да я запаметиш и после ти предоставя възможност в мемори карта или в телефона. Даваш в мемори картата и би трябвало да ти е в музика. Ако я няма даваш да обнови в дискотека и трябва вече да е там.. :D
Ako нещо не си разбрал/а от обясненията ми... Питай.. :D

DarkAngelOfHope
07-13-2011, 20:57
е като влезеш в sms-a да видиш песничката или к'вото е там и после като излизаш не те ли пита дали искаш да запаметиш съдържанието в телефона ?