PDA

View Full Version : Помогнете ми !



lady6
07-12-2011, 13:55
Здравейте ! Аз съм момиче на 14 години и още нямам гадже.Просто искам да намеря подходящия за мен. Към темата - Има едно момче , което е от моето село и още от миналата година нахалства , да ходим , да се целуваме и др неща ... Но той в същия момент обича друга и ходи с всяка срещната. Тогава не му се дадох , но сега ме притиска пак. Вчера се опита да ме целуне , но аз го отблъснах. Хубаво ми е когато ме хване за ръката , но не искам да съм с него и му го казвам. Той сега ми казва , че се е променил и иска да е с мен. Незнам какво да правя и как да постъпя.Дали наистина се е променил или просто ще ме използва ? Моля ви помогнете ми и ми дайте съвет.Може и вие да сте минали през това. А и никога не съм се целувала и от това ме е страх. Посъветвайте ме :) Благодаря ! :)

lamer4e7o
07-12-2011, 14:10
Послушай сърцето си и направи това, което смяташ за правилно. Ако наистина те иска, само за да те използва, това ще си проличи. :)

4o4ina
07-12-2011, 15:37
Хормоните те перът яко!

SmilezZz
07-12-2011, 15:38
Ние няма как да ти кажем дали се е променил..
Ти сама трябва да го разбереш.
Ако искаш опитай - но си имай едно наум,че може да си е същия. Или пък въобще спри да се занимаваш с него.
Пък и какво като си на 14,а пък си нямала гадже ? Чакай,за къде си се разбързала ?

sunshinex
07-12-2011, 20:33
Имаш да направиш избор - или да тръгнеш с него (без да се влюбваш) и да си имаш едно наум или да се откажеш и да продължиш напред : ))

PLEYGIRL
07-12-2011, 20:34
Направи това което ти диктуват чувствата... ,но винаги мисли и за лошото :)

alice13
07-12-2011, 21:01
8) вълкът козината си мени, но нрава не.. нали знаеш ?? Не мога да кажа дали се е променил.. но внимавай.. едва ли ще искаш първата ти целувка да е с някакъф курвар :)

IAmTheRealMe
07-13-2011, 08:23
Ахх много ги мразя такива!Само ти се натискат,а в същото време го правят и на 10тина др момичета,а после обясняват на всяка една как се е променил,че иска да бъде с нея и такива идиотщини.Не мога да ти влея мнението си в главата ти, но по-добре никога не се забърквай с такива.Пък и щом още не си се целувала е най-добре да го зарежеш въобще,защото едва ли искаш първата ти целувка,която трябва да е с момче,което харесваш страшно много,да е с някакъв селяндур женкар.Надявам се да ме послушаш. =)))

lady6
07-13-2011, 12:11
Ахх много ги мразя такива!Само ти се натискат,а в същото време го правят и на 10тина др момичета,а после обясняват на всяка една как се е променил,че иска да бъде с нея и такива идиотщини.Не мога да ти влея мнението си в главата ти, но по-добре никога не се забърквай с такива.Пък и щом още не си се целувала е най-добре да го зарежеш въобще,защото едва ли искаш първата ти целувка,която трябва да е с момче,което харесваш страшно много,да е с някакъв селяндур женкар.Надявам се да ме послушаш. =)))


Ами аз му казвам , че не искам да съм с него , но той е сврух нахален.Знам , че ще ме зареже след 1 месец , както прави с другите момичета. Той постоянно ме пита защо не искам да съм с него , а аз му казвам , че не му вярвам , но той нахалства и нахалства.Какво да правя ? :(

gorska
07-13-2011, 12:42
Ах. Ще ти нахалства, нахалства, па като види че не става работата, ще му писне. Кажи му съвсем любезно да върви на майната си.

kpackapgo
07-13-2011, 13:13
Явно си лесна и той го е усетил затова нахалства :)

lady6
07-13-2011, 13:25
Явно си лесна и той го е усетил затова нахалства :)


Даже изобщо не съм лесна :x Когато искаше да ме целуне му ударих с глава окото , за да ме остави , е не нарочно де. Не говори като незнаеш :) Даже съм много трудно печеливша ;]

jeezloxxy
07-13-2011, 19:39
Явно си лесна и той го е усетил затова нахалства :)


Даже изобщо не съм лесна :x Когато искаше да ме целуне му ударих с глава окото , за да ме остави , е не нарочно де. Не говори като незнаеш :) Даже съм много трудно печеливша ;]

Щом си започнала да го обмисляш,значи,както каза минал съфорумец,яко ти пречат хормоните.
Моят съвет-в никакъв случай.Както казаха,онзи ще си остане такъв,какъвто си е бил винаги.Остави го и продължавай да търсиш някой друг.А и си на 14,това не значи,че непременно трябва вече да си си хванала гадже.Не ги гледай кифлите от класа,които сменят гаджетата като носни кърпички.

Priceless
07-13-2011, 19:40
Даже съм много трудно печеливша ;]


:lol:

BaffaLsc
07-14-2011, 09:00
Глупости, като " промених се, не съм същият " , съм чувала не знаеш колко пъти и накрая винаги съм оставала разочарована , още повече, че щом си нямала приятел до сега, не си струва първият ти да е такъв идиот, не се давай, защото просто искаш гадже, търси..