PDA

View Full Version : Класът Ви



Transform
07-12-2011, 14:25
Разкажете за класа си,харесвате ли го,бихте ли го заменили или не можете да се представите в друг клас ,задружни ли сте и т.н.?

Аз лично харесвам 7-8 човека ,иначе в очите на другите сме много задружни,но въсщност не е така

Tiin
07-12-2011, 14:30
Разкажете за класа си,харесвате ли го,бихте ли го заменили или не можете да се представите в друг клас ,задружни ли сте и т.н.?

Аз лично харесвам 7-8 човека ,иначе в очите на другите сме много задружни,но въсщност не е така
Не,не го харесвам.Всички се разделят на групички,карат се и много клюкарят. Ш

joronir
07-12-2011, 14:37
Аз много си обичам стария клас...незнам какво ще правя с нови хора супер странно ще,е по някога имахме конфликти но почти през цялото време бяхме заедно...е не си сподялхме с всички,но бях супер якия клас...много ще ми липсват лудорийте ни :( :( :( ние бяхме малък клас за това може би сме били такива...(15 души)

rome0
07-12-2011, 14:46
От 2 години съм в този клас и не си го харесвам, честно казано.. не че се караме, просто не сме задружни, а старият ми клас ми липсва толкова много, че :o

slicky
07-12-2011, 14:50
Разкажете за класа си,харесвате ли го,бихте ли го заменили или не можете да се представите в друг клас ,задружни ли сте и т.н.?

Аз лично харесвам 7-8 човека ,иначе в очите на другите сме много задружни,но въсщност не е така
Не,не го харесвам.Всички се разделят на групички,карат се и много клюкарят. Ш +1

beee
07-12-2011, 15:07
въобще не бих го сменил с удоволствие

SmilezZz
07-12-2011, 15:42
Може да се каже,че си го харесвам. В началото на годината съжалявах,че съм с тях,но към края на годината супер много се сближихме с някои хора.. Не знам. Естествено,че не всички ми допадат.

deni979
07-12-2011, 15:50
Ами честно казано изобщо не си обичах класа.Нивото беше страшно ниско, много малко бяха хората, на които държах,бяхме адски незадружни.
Разбира се, имах и хубави моменти с тях,всичките до един имаха страхотно чувство за хумор и много пъти ме е болял корем от смях.:D
И въпреки това се радвам, че догодина ще съм с нови хора и няма да ми е мъчно за почти никoй от вече бившия ми клас. :)

Thrombocyte
07-12-2011, 15:51
Искам да местя училищата направо аз 8-)
В МГ и ЕГ са всички мои идеали за "характери" и хора пък аз се втурнах към съвсем друго. Бомба са хората от класа поотделно, имаме сякви - пушачи, пиячи, ебачи, но като единица и клас не можем да се организираме. Всечки са се пръснали по групички и хранят останалите, псуваме се в час, после се прегръщаме..странна история :?

yolaiza
07-12-2011, 17:06
Честно казано-не! От 2 години сме заедно, но всички сме толкова различни. Има едно единствено момиче от целия клас, което уважавам страшно много и си се размотаваме двечките и според останалите ние(аз и тя) сме се делили. Как няма да се делим! Всеки говори зад гърба на всеки. Ще кажеш, че сме 5-ти клас (10-ти сме). Е нямам намерение да бъда част от това. Всички са хипер нагли, не можеш да вземеш думата. Пушат, пият, всеки използва всеки, преписване на макс и то предимно от мен, защото не мога да кажа не. Или просто не искам да съм гаднярка. Та това е моят клас. Някакъв ужас просто... :-o

Sorry, стана малко дългичко. :oops:

zviar7539
07-12-2011, 20:39
Аз тази година завърших(12 клас) и като се сетя за моя клас ми става тъжно,защото може и да не се видим повече.Преживяхме много добри моменти,яки бяха,но моят клас бяха неорганизирани и много трудно се сбирахме ,за да отидем някъде,но нищо,ще ги запомня с най-добро.Никога няма да ги заменя или забравя.

PLEYGIRL
07-12-2011, 21:18
От две години съм с този клас и честно казано ГО ОБОЖАВАМ !!!
Нямаме лигльовци нямаме надуфки .... просто хиипер якия клас ... Всички сме горе долу на едно ниво на интелигентност и имаме много общи интереси помагаме си и сме задружни .. винаги имаме кавги ,но винаги е за нещо малко и после много се смеем .. И най-хубавото .. Винаги имаме за какво да си говорим :D :D :D :D

Runsss
07-12-2011, 21:37
Аз пък харесвам класа си много, много!Може някой да се скара с друг, но ние сме най-хубавия клас.Ако един бяга от час-всички бягат.Ако един загази, всички го защитават.Не знам как ще се разделя с тях но това е наистина задружен клас.Иначе никак не харесвам предишния си клас.Интриги, клюки, караници, неловки ситуации - никак не ми липсва.И да спомена, че всички учители срещат затруднения с укротяването ни, макар че сме клас с добър успех..Ама сме подмазвачи: всеки се бори самостоятелно за отличната си оценка :D

Fiction7577
07-13-2011, 06:53
От две години съм в този клас и не си го харесвам, не че се караме, но просто не сме задружни. И все пак, по-добре е от старият ми. :?

Cybershot
07-13-2011, 07:14
Еххх ние бяхме много задружен клас (завърших 12 клас). Винаги е било яко, винаги сме били супер организирани и за нула време сме се организирали, винаги като кажеш вечерта на кръчма поне 10-15 човека минимум се отзоваваха, винаги бяха готови да ти помогнат или ако си мъртво пиян да те приберат, никога няма да те изоставят. Много ми липсват вече.... и класния ми липсва.... и училището....

syllables
07-13-2011, 07:36
Не,изобщо не го харесвам.

bloodyF
07-13-2011, 12:23
заедно сме от 8ми клас, нямаме придошли, но две момичета си заминаха
не го харесвам, т.к. има разделения на момичета и момчета, и момчетата са 'готините' и 'затворените', а момичетата са 'курвите', 'нормалните' и 'бъдещите курви', но първата и третата група ходят заедно и разбира се се бутат на момчетата, които нищо че ги псуват, обиждат и т.н. те продължават да ходят там
бих го заменила 100%. само няколко човека бих оставила в същия клас. има и готини хора, но се държат тъпо..
както вече стана ясно не сме задружни, учителите го знаят, класовете го знаят и чак ме е срам вече..
ходим навънка 2-3 пъти годишно по 15 човека най-много (на коледа и на завършването)..
събираме пари от време на време за рдто на класната, за коледа за подарък и евентуално юни месец за букет,..

Colouring
07-13-2011, 12:56
Не съм очарована от тях,не знам дали обаче бих го сменила,защото кой знае другия какъв ще излезе.Предишния ми клас също не беше кой знае какво,този пак така..
Разделени сме на групи,не сме кой знае колко задружни.С удоволствие бих премахнала няколко човека!

Transform
07-13-2011, 15:04
Аз съм от една година с моя клас,по-скоро не са като мен,хората с които бих се разбирал са в ЕГ например,просто не са мой тип хора иначе гледам да се разбираме но типажа с който бих се чувствал добре не е този.

DieselBlood
07-13-2011, 15:17
Не,не ги харесвам.Всеки си мисли,че е нещо повече от другия.Може да се каже,че всички се мразим взаимно. :?

titinkaa
07-13-2011, 15:20
До някъде го харесвам и до някъде не.От една страна се разделят на групички и клюкарят,а от друга пък в някои отношения се защитаваме пред учителите и тогава им казвал Евала,че не са издънили някой или не са го натопили пред учителите.

mlakniwe2
07-13-2011, 15:26
От 8-ми клас съм с тях/2007/ и от 26 човека към 15 ми допадат и се разбирам с тях, а с другите не общувам, някси няям общ език :-o Догодина ще сме 12 клас и като чели с всяка година ставаме по задружни, докато 8 и 9 клас бяхме на групички, то 11 вече разсъждаваме по зряло/повечето/ и е по-различно-хубав клас сме като цяло има всякви типове-рапъри, хаус-маниаци, дебели, грозни, бавни, стреснати, луди, метъли, чалгаджии, скейтъри, зубари,нацепени, кльощави, фитнес-маниаци и други

iLovePussyJuice
07-14-2011, 01:46
ми имаше некви групички, интриги...такива неща
ама аз се разграничавах от тия работи и без друго нямах много път през даскало за всичките години :D
а всъщност ученическия живот е най-як и тийнейджърските години са най-яки, ама итс туу лейт

kuklichka_bg
07-14-2011, 06:57
Старият крас по си го харесва сякаш.Този има 10-12 човека който са супр пекани,останалите ....пълта скръб. 8-)

zlatit0o
07-14-2011, 07:46
стария клас много си го обичам :smt007 :smt007 но за жалост тази година ще съм във нов и ще видим как ще е..

shutUp
07-14-2011, 09:42
ми има три кокошки, на които единственото им занимание е да се кискат и простеят.. повярвайте ми. И също така, за разкош, трима пълни идиоти.. С изключение на тях, с другите си се рабираме.
Не сме задружни, никога не сме били.

ameli
07-14-2011, 11:03
В началото си мислех, че имам страхотен клас. Уви, много съм грешала. Разбирам се с всички момчета и с 3-4 момичета имам за приятелки. Останалите са толкова долни и подмолни, че нямате си представа даже :? Едното момиче се има за божество, мисли се за най-най, а аз и се опълчих веднъж и моментално станах смъртния и враг. Сега се опитва да наговаря останалите срещу мен, ама като вижда, че не и се получава, още повече ме намразва. А още 5-6 момичета от класа се водят по нея, никога нямат собствено мнение, държат се като нея, винаги се съгласяват .. ужасна работа.. на тая ще и тегля боя скоро да не се занимава с мене повече, че ми писна :booooomb:

nymphadora
07-14-2011, 12:19
Харесвам го горе-долу.Нямам си проблеми с никой,но пък има някои хора,които са бая залупени 8-) .Но пък има и такива,които много ме радват.

Бих ли го заменила-Не,няма смисъл.

Задружни ли сме-Абсолютно не 8-)

Попринцип си общувам повече с момчетата.От момичетата само 2-3 са тези,с които ми е забавно.

slun4o2
07-14-2011, 12:37
Супер много си го харесвам задружни сме, от тази година сме в един клас и още в началото си много допаднахме. Но както във всеки клас имаме 2 лигли,които през цялото време се кискат и лигавят, но доколкото разбрах едната се мести в друг град и всички сме много щастливи. Класната ни е общо взето строга, но пък винаги ни е помагала за всичко. Събираме се почти винаги целия клас с изключение на 1-2, които винаги са недоразбрали. С няколко думи ние сме задружни, готини и си ги обичам всичките. :smt007 :smt007 :smt007 :smt006 :) :) :) :)

minionka
07-14-2011, 13:48
Емии .. не бих го заменила за друг. Всички сме печени, само трябва да станем малко по-задружни.

gab4ooo
07-14-2011, 14:47
да браат много си го обичам . тази изминала година бях с нов клас и страшно ги обикнах не си представях да ги напусна но ето че и тва става :shock: :shock: :booooomb:

Harmonyy
07-14-2011, 15:35
Класът ми е доста зле...всички сме на групи,постоянно стават някакви филми,абе изобщо..пука ми точно за двама човека..

Greennight
07-14-2011, 15:56
Не го харесвам особено,но кво да се прави...Разбирам се добре точно с 2-3ма души.Изобщо не сме задружи,непрекъснато се делим,някви интриги групички и всякви подобни простотии стават...

UniCoWN
07-14-2011, 16:51
Да, харесвам си класа. Не бих се преместила за нищо на земята честно казано.
Понякога ми иде хич да не бях влизала в тази паралелка с тези хора, но иначе по принцип ги харесвам 8-)
Много сме задружни, по-голямата част де.
Винаги във всеки клас ги има онези 5-6 аутсайдера, които са супер задръстени или просто се правят на интересни. Има и 2-3 които не понасям, но това е друга тема. 8-)
Като цяло - много добър клас. :smt007

cvetityyy98
08-11-2011, 20:50
Аз съм в един и същи клас от както почнах даскало (6 години). Никога момичета и момчета не сме били задружни. Обиждаме се, клюкарим се, делим се на групички. Дано в 7 клас да сме по-задружни.

reich
08-11-2011, 21:14
Класа ни не беше добър.Какво удоволствие ме сполетя след като чух,че нашите са ми взели отпускното от старото училище.Само ставаха някакви дързост и красоти в клас.Групички,обиди,Ама понякога беше голям смях.

cigarettekisses
08-11-2011, 21:15
Фалшиви,лицемерни и безинтересни.
Говоря си с тях колкото да убивам време през междучасията.

eminemfenka
08-11-2011, 21:15
Не съм очарована от тях,не знам дали обаче бих го сменила,защото кой знае другия какъв ще излезе.Предишния ми клас също не беше кой знае какво,този пак така..
Разделени сме на групи,не сме кой знае колко задружни.С удоволствие бих премахнала няколко човека!

+ много подмазвачи,много клюкари , яко си говорат зад гърба и са задръжни само,когато правят мизерий , за сичко се портят .

Има само 1 момиче,което уважам и двете си движим .
И ДА БИХ ГО СМЕНИЛА, В МОМЕНТА РАБОТЯ ПО ?

xoxi
08-11-2011, 22:41
Ставаме.
Супер разбрани и свестни хора.
Но аз ги приемам просто като хората, с които трябва да прекарвам по 6-7 часа на ден. Все ми е едно дали ще сменям класа или не.
Не горя от желание да ги опознавам. Честно казано има хора от класа, с които още 1 дума не сме си разменили, нищо че вече 3та година сме заедно.

Missmarch
08-12-2011, 10:13
К*рви, подмазвачки, използвачи и натегачи :)
Кой най-много ми харесва ли? АЗ:
Забавна, интелигентна и здраво стъпила на земята :)
Единак.

detelina101
08-12-2011, 11:03
К*рви, подмазвачки, използвачи и натегачи :)
Кой най-много ми харесва ли? АЗ:
Забавна, интелигентна и здраво стъпила на земята :)
Единак.

+1.Хората от моя измислен ''клас ''ме мислят за '' различна'' и ''скучна'', само защото съм малко по-затворена от останалите,но само губят от това.
Не заслужават да се пише нито ред за тях.

fuckme
08-12-2011, 11:05
не съм се запознала с новия ми клас, но стария бяхме горе-долу задружни, всички се разбирахме, но имаше много детско разеляне на момчета и момичета, което ме вбесява :-D

c0ol133
08-12-2011, 21:12
обожавам стария ми клас,толкова хубави моменти съм имала с тях,толкова съм се смяла,всички бяхме много задружни и много се обичахме.Адски много ще ми липсват ;[ ми за новия не знам ще го видим септември..надявам се да са пекани и да няма много кавги :)

musicbaby97
08-13-2011, 10:48
Сега ще съм с нов клас и не знам ....Но от миналия направо исках да избягам 7 години само деления никога не станахме задружни .... Направо завиждах на другите класове :cry: Не знам защо стана така .... :neutral:

sladkalady
08-13-2011, 11:28
Не си харесвах предишния клас-деляхме се на групи,имаше много интриги...Въпреки че няма вече да сме заедно,така като завършихме тази година,те не ми липсват ... Не обичам да съм сред такива хора,каквито са те.Радвам се ,че няма да ги виждам..

selenasky
08-13-2011, 21:12
Ми аз моя клас го мразех (10 човека по-точно), те мразеха мен!! Наложи се да се преместя, на есен ще видим, дано е за хубаво ... но бяха злобен клас - завиждаха си като не знам какво, заяждаха се и постоянно се бъзикаха с неща, които не са смешни - големи лапета :? Повечето класове в България са от такива лапенца дето се правят на кифли, тежкари, умници и т.н.

gotinataaaa
08-13-2011, 22:27
Не,отвратителен е! Има 4-5 свестни момичета, иначе другите са некви супер лилгли и фръцли. А момчетата още си играят с колички :shock:
Отцепила съм се и се движа само с мойта компанийка,ако не бяха те не знам как щях да издържам.
Никак не сме задружни. А и на класната не и пука мн за нас :?

zero
08-14-2011, 05:15
Миии да кажем, че 6-7 човека стават ... от които не се знае колко ще останат, което е лошо :(
>> Иначе не ме ебе за класа, не ме е боляло и за предния ;) пълните льохмани ! Не моат се организират да направят едно запиване, да не говорим за дискотека хаууяхуахууаххуя
>> Иначее класът ми от 1ви до 8ми е най-леш :) ее там си беше филма човече :) то истории то преживявания, чеее като ми разправят някой път - направо съм ги забравил :Д ии сега редовно се събираме !!!
Вече 6ста година почва иии си се събираме постоянно, държим се здраво и задружно, колкото и да е !! :)

ggb
08-14-2011, 09:03
Не си харесвах предишния клас-деляхме се на групи,имаше много интриги...Въпреки че няма вече да сме заедно,така като завършихме тази година,те не ми липсват ... Не обичам да съм сред такива хора,каквито са те.Радвам се ,че няма да ги виждам..

Сякаш описваш моя клас.

nikchity
08-14-2011, 09:10
Много си обичам стария клас!!! Сега малко последната година имаше кавги, някои се бяха отделили.. но накрая всичко се оправи. Е, има хора, които не харесвам, но като цяло си бяхме много добър клас и много ще ми липсватт... :( На есен ново училище, нов клас .. ще видим как ще бъде :)

detelina101
08-14-2011, 10:47
Не, не го харесвам. Не мога да харесвам хора които ме мразят и не говорят изобщо с мен
Подкрепям напълно това мнение.

MilanowPz
08-14-2011, 13:05
Супер смотан клас имам ...
от 8 клас сме заедно ... ся ще сме в 11 ...
секи се е разделил на групички .. храни другите.. 1 като нещо лошо за някои и сички му вярват... слагат някакви тъпи етикети .. и 1-2 кучки като кажат нещо за някои .. и целия клас го мрази и така ...
25 момиче и 4 момчета сме ...
момчетата до някъде сме задружни в класа.. но извън даскало излизам само с 1-то момче... мраза ги ... мислят ме нещо което не съм ... говорят за гърба ми .... но всичко ще им се върне ... Като им сложа разхлабително в напитките на бала ще им се върне за тея 5 години дето са много надъхани

и другото което е .. че почти целия клас ме мрази .. защто винаги им казвам истянта в очите .. такъв човек съм просто ....

никога не сме се събирали целия клас за тези 3 години ... само в училище .. винаги къдеот и да отидем да се съберем ... 10-15 мах 20 човек .. другите селяни никога не си прават труда да идват ;x

sladkish_14
08-14-2011, 15:46
Разкажете за класа си,харесвате ли го,бихте ли го заменили или не можете да се представите в друг клас ,задружни ли сте и т.н.?

Първо - не сме задружни. Юркам ги, като животни по цели месеци, за да се организираме. Обикновено викам като ненормална до степен предразняване, докато аджеба постигнем някакво съгласие. Всеки със своето лично мнение, иначе ако стане някаква беля горе/долу има задружие всички си мълчим, докато дойде директорката.. естествено =D
Второ - не мога да си се представя в друг клас. 8-)
Трето - бих го заменила, да.
Четвърто - всички са индивидуални личности. С много различни интереси и на различни нива осъзнати. Има изключително заблудени личности (повечето) още не знаят както се вика, че парите не растат по дърветата.
Да не говорим за живота. Има доста с наклонности на кифли и кифленски разсъждения. Намират се тук-там хора, с които да можеш да си прекараш хубаво, но големият град променя всички, рано или късно.

mimsitu
08-14-2011, 16:28
харесвам си го, въпреки че понякога са ужасни, ама квото и да е не бих ги заменила, свикнала съм си и с тях, а и с някои съм от 1ви клас :)

SonataArctica
08-14-2011, 18:02
Класът ми съкс =]

Има 2-3 човека които са по - свестни... Останалите не струват.

scandalousLady
08-14-2011, 18:55
Ще съм с нов клас,старя ми клас беше прекрасен,момичетата сладурки не някви надувки най-близките ми приятелки са от класа ми, пичовете и те пичове,забавни ще се липсваме

Bonbonchencetyy
08-15-2011, 10:02
Не харесвах много стария си клас.Повечето момичета ми бяха приятелки само за да ме използват,а всичките момчета бяха гадняри.Моля се новия клас да не е същия...

kitty02
08-15-2011, 20:05
От 6 години съм с класа си,разбира се,че имаме конфликти,разбира се,че не харесвам всички,само 5-6 човека харесвамм.. :x

Bambii
08-15-2011, 20:36
При моя късмет се чудя как съм попаднала в такъв сплотен клас. Всички са супер готини и разбрани хора. Разбираме се по между си, винаги си помагаме ... общо взето ги обичам много.

08-16-2011, 16:44
В сравнение с другия клас ми харесва.
Само момичета сме разбираме се но говоря само с едно. Трудно някой може да говори с мен :D

vikiraa
08-16-2011, 17:02
Става...Имам си 4-5 по-близки приятели,а другите са доста глупави :D Най-близките ми хора са извън класа!

kyon
08-16-2011, 17:09
Аз много си обичам стария клас...незнам какво ще правя с нови хора супер странно ще,е по някога имахме конфликти но почти през цялото време бяхме заедно...е не си сподялхме с всички,но бях супер якия клас...много ще ми липсват лудорийте ни :( :( :( ние бяхме малък клас за това може би сме били такива...(15 души)

И при мен е същото. Новия клас е ... Не вярвам да има по УЖАСЕН :lol:

Memorable
08-16-2011, 18:32
не си харесвам класа .. ноооо с тях ще съм до 12т иклас така че.. ще се наложи да свиквам с тях :)

jump897
08-16-2011, 20:10
Ами до 4ти клас бяхме най-якия клас-задружни, весели , ,мни. А сега съм за 7ми и се чудя на акъла на процент хора в тоя клас.Дойдоха нови един от село друг от едно тъпо даскало..Успеха ни падна рузко, което ме издразни ужасно много- един на изпити, 3-4 се отърваха от изпит по география и английски.Караме се момчетата скачаме си да се трепем иначе ако се съберем става лудницата :lol: ..Момичетата са странни- някои тъпи, други много важни с фасоните, една капризна с пенсионерски характер дето порти и се оправя с "Ще кажа на госпожата/майка ми " ..Иначе засега пак сме най-добрите по акъл и приятелство, Среден успех 5,29 в Европейските в Русе ако му говори на някой нещо.. Абе не знам странно хем сме яки хем сме някви неразбрни ..

BrainlessROCKBABY
08-17-2011, 07:47
супер е :D от 5. клас сме заедно и сме си свикнали..заедно сме, когато трябва, но все пак е нормално всеки да има групичка.. ние сме г-д на 2-3 групи :D

Supernaturalfan
08-17-2011, 11:35
Никак не ги харесвам. Повечето са големи надувки, има си бъдещи кифли колкото искаш, снимат си се в тоалетната всяко междучасие. Да, само щото съм по-различна почти никой не дружи с мен, даже наскоро ми казаха че съм грозна, изрод, зубър, или по-точно тъп зубар, дори и курва. Ми да, те са толкова тъпи половината, че не знаят какво означават тея думи, ама айде, нищо не им казвам. Нямам търпение да отида в немската.

RainbowGirl
08-17-2011, 12:59
Никак не ги харесвам. Повечето са големи надувки, има си бъдещи кифли колкото искаш, снимат си се в тоалетната всяко междучасие. Да, само щото съм по-различна почти никой не дружи с мен, даже наскоро ми казаха че съм грозна, изрод, зубър, или по-точно тъп зубар, дори и к***а. Ми да, те са толкова тъпи половината, че не знаят какво означават тея думи, ама айде, нищо не им казвам. Нямам търпение да отида в немската.
Малко е извън темата.. Обаче кога ще идваш в немската? 8-) Иии.. кой клас по-точно? :D

Anichkaxxwee
08-17-2011, 13:38
Харесвам класа си!Много сме задружни :) :)

Altamira
08-24-2011, 13:31
От две години съм си с класа, не харесвам само 2-3 души, иначе с всички останали се разбираме доста добре, въпреки че не сме особено задружни. Групички има, клюки също, но мисля, че е нормално за колектив от 32-ма души...

buXti4Ka
08-24-2011, 13:45
Ми не е зле,макар че има доста групички.Аз не съм в нито една,затова дружа с всички,но не съм с някакви супер отношения с тях-лафим си в часовете,в междучасията,като се видим на улицата се спираме да си кажем две приказки.Рядко излизам с някого от класа.Мисля че като завърша няма да подържан кой зане какви отношения с тях.

boom29
08-26-2011, 14:59
От 2 години съм в този клас и не си го харесвам, честно казано.. не че се караме, просто не сме задружни, а старият ми клас ми липсва толкова много, че :o
и аз съм така старият ми клас ми липсва повече, може би защото сме били заедно 7 години, не знам. Но от 8 клас съм в друго училище и не мога или не искам да се сприятеля със всички.

sapphire5
08-26-2011, 15:35
Разкажете за класа си,харесвате ли го,бихте ли го заменили или не можете да се представите в друг клас ,задружни ли сте и т.н.?

Аз лично харесвам 7-8 човека ,иначе в очите на другите сме много задружни,но въсщност не е така

целият клас си го харесвах..........обааачее за съжаление са 8 клас всички от класа ми се преместиха на някъде ии са ще дойдат от други места ии въобще съм много разочарована, че сега всичко ще се провали ии ще се разделим на групи :?

LeprikonA
08-26-2011, 16:05
стария си клас го ненавиждах, чаках с голямо нетърпение да се преместя в новия (след 7ми клас). е, вече 4та година ще съм в него, не всички ми харесват - наистина има всякакви, но има мои хора в него, хора, на които държа много наистина. въпреки всички проблеми и караници нямам нищо против класа.

IWannaBeSedated
08-26-2011, 17:44
Старият ми клас си беше пълна отврат...Все се канех да се местя, ама така и не го направих.

Виж, новия е по-добре. Маалко по-задружни сме и поне не се караме. Има няколко хора, които ме дразнят, ама винаги ще има такива. 8-)

Anichkaxxwee
08-26-2011, 17:58
Има няколко хора, които ме дразнят, ама винаги ще има такива. 8-)

08-26-2011, 18:15
харесвам-го-за-разлика-от-миналия.Разбирам-се-с-пове4ето-но-говоря-само-с-една.
най-особеното-моми4е-съм-в-клас-:D

Supernaturalfan
08-26-2011, 22:59
Никак не ги харесвам. Повечето са големи надувки, има си бъдещи кифли колкото искаш, снимат си се в тоалетната всяко междучасие. Да, само щото съм по-различна почти никой не дружи с мен, даже наскоро ми казаха че съм грозна, изрод, зубър, или по-точно тъп зубар, дори и к***а. Ми да, те са толкова тъпи половината, че не знаят какво означават тея думи, ама айде, нищо не им казвам. Нямам търпение да отида в немската.
Малко е извън темата.. Обаче кога ще идваш в немската? 8-) Иии.. кой клас по-точно? :D
за 6 xD трябваше да ме пратят по-рано на даскало, по дяволите :D

ПТ: Все още ги мразя :D

martina22961
08-27-2011, 01:12
класът ми е НЕВЕРОЯТЕН!!!задружни сме..има си от всичко..: кифли..кокони..биячи..учени.. задръстени...зубъри...абеее обичам си го и мн ми липсва през ваканцията :) :-D

pofek
08-27-2011, 16:40
Общо взето има 6-7 човека,с които мога да говоря от моя клас,защото повечето са задръстени или си говорят за неща,които не ме интересуват...не бих си сменил класа и не сме от най-задружните.

alonedark
08-27-2011, 18:17
Досегашния ми клас беше супер уникалния. Нямаше ги ония тъпотии от сорта на клюкарства и такива глупости! Имаше само някъде десетина дето сякаш не бяха от класа ни. Но както и да е сега ще съм в ново даскало , нов клас и т.н. :grin:

LittleLier
08-27-2011, 20:28
Старият ми клас не беше чак толкова добър.. Ама ми липсват вече :Д Имаше много интриги и аз гледах повече с момчета да дружа :D А сега още не си знам класа и ще видим на 15ти. Надявам се да е готин 8-)

MoonPie
08-28-2011, 10:52
Харесвам си класа, даже много. С някои сме заедно от 10 (тази ще е 11-та) години, а с други от 3, но въпреки това се разбираме. Естествено, има спорове тук-там, въобще не сме еднакви, а сме много хора, но въпреки това нещата ни се получават. Задружни сме, помагаме си и когато е нужно се защитаваме - което не допада на учителите от училището ни, понеже сме нарочени за най-"ужасния" клас. Има 2-3 които развалят нещата от време на време, но и с това се свиква. Дори през ваканциите се събираме и излизаме заедно. Абе... хубави хора са.

Madara1233
08-28-2011, 19:33
(предварителни извинения за началните бръщолевини, ама трябва да си го кажа)

Класът ми...7 години бях с този клас. За 7 години бях отличник и 7 години тъпрях ужасии. Помня как на в 1 клас едно момче ме прецака и вместо да ми разстърси ръката ме събори и си ударих главата в чина(може би оттам ми идва това несдържане на нервите :D)
Помня как във 2 клас със същото момче ходихме заедно след училище и един път ми даде неговия сладолед щото моя падна.
Помня как във трети клас ми скъса една много хубава риза заради това че му бях взел шапката (не ми я скъса съзнателно де, ама си поревах малко).
Помня как от 4ти клас всичко отиде на кино. Тогава уж харесвах едно момиче и понеже бях абсолютно първосигнално същество взех че раздухах на всички и направих голяма простотия. После ме прецакаха по скайп със измислени персонажи. Абе изобщо кофти година.
5ти клас. Идват двама нови персонажи и ме карат да си давам домашните. Мама като разбра ми се поскара ама добре че слушах. Помня как на всяка моя 5ца в класа дет се вика имаше пиршество.
6ти клас. Харесвах друго момиче. Бих казал нещо повече от харесвах. Писал съм и стихове. (някои от форумните по-големи фенове ме знаят). Проблемът е, че класът пак започна да се присмива. Обвиняваха ме и за връзка с възрастни хора (facepalm). И тая година я изтърпях.
В 7ми клас теглих една майна на всичко. Само веднъж един ме беше натопил и така се изнервих, щях да му избия зъбите ако не бяха 2ма от по-близките ми съученици да ме държат. Да не ви обяснявам как се тресях, че и ме водиха при фелдшера.

Та за тези години се случиха много неща. Стигало се е многократно до физически схватки. Веднъж ми се нахвърлиха 5-6 човека кой за да ме спре, кой за да ми тегли едно круше. И все пак мисля, че иначе не бих бил такъв какъвто съм. Всеки сам да си направи извода. :)