PDA

View Full Version : Релефен корем, дори в отпуснато състояние ?



monster123
07-12-2011, 17:20
Имам 2 реда плочки, които се очертават добре, когато стегна корема си. Когато е отпуснат обаче, те не се виждат (има съвсем бледи очертания и то след тренировка). Въпросът ми е възможно ли е в по-късен период (като стана на 17-18г.) тези плочки да изпъкват и да се виждат без да стягам корема си, докато е в нормално, отпуснато състояние, защото на всички е ясно, че човек не може да ходи постоянно със стегнат корем.

redbul2
07-12-2011, 18:26
Ами ако има там мускул,ще изпъкват. А ако няма-няма да изпъкват! :)

redbul2
07-12-2011, 18:36
Имам 2 реда плочки, които се очертават добре, когато стегна корема си.

Е,имаш малко фаянс.Като се знае,че си на 14 год и 52 кила това е успех за теб. Ама за повече ще чакаш 17-18 год :D

http://img718.imageshack.us/img718/1093/0891m.jpg

monster123
07-12-2011, 19:04
На снимката съм стегнат. Искам като стана на 17-18 да изглеждам така (или по-добре) в нормално състояние (отпуснат) и питам възможно ли е

DownloadVirus
07-12-2011, 19:08
И сега може да стане.Що за въпроси ?

monster123
07-12-2011, 19:18
Добре щом може да стане как може да стане ?

Andrez
07-12-2011, 19:20
redbul2 - знаеш ли какви хемороиди можеш да си причиниш с това напъване .. :?

redbul2
07-12-2011, 19:33
redbul2 - знаеш ли какви хемороиди можеш да си причиниш с това напъване .. :?

Има грешка.Снимката не е моя,а на monster123. Обаче не виждам да е чак толкова напънат :D

Имаш много труден избор момче! Ако искаш плочки,трябва да ограничиш калориите и ще останеш слаб. И ако искаш мускулна маса,тогава си щракни още няколко снимки за спомен. :-D Дилемата ти е,щека с плочки или корав пич с големи мускули и свински врат (естествено за плочки и дума не може да става тогава) :D

monster123
07-12-2011, 19:36
Значи зае*авам всякакви плочки, зашото в момента качвам маса и не смятам да си оставам слаб само заради едни плочки .. но целта ми не е да съм с огромен врат и т.н, по-скоро искам да съм с нормално за височината си тегло и релефен ... но първо ще кача маса, зашото ми трябват поне 10 кг, и след това ще се мъча да орелефявам .....

monster123
07-12-2011, 19:42
мисля, че е възможно като стана на 18 да съм примерно 1.75 висок и да съм 80 кг , тогава няма да съм хилав , и пак ще мога да имам плочки и да съм релефен с малко повече тренировки

redbul2
07-12-2011, 19:49
Ами виж сега. Като започнеш за маса,ти няма да спираш съвсем упражненията за корем. В тоя случай като натрупаш мускулна маса, плочките ще станат дори много големи. Но просто няма да се виждат известно време.Ще бъдат още по-големи,но скрити под някакъв слой мазнинки.И след това като натрупаш маса и направиш големи мускули на цялото тяло,просто ще ограничиш малко въглехидратите.Ще правиш повече кардиоупражнения. И плочките ще светнат отдолу,по-големи от всякога. :)

DownloadVirus
07-12-2011, 20:33
Добре щом може да стане как може да стане ?

С кардио тренировки и ВМ-НВД,при твойто положение дето си нямаш най-вероятно хранителен режим,като съдя кг/ръст няма да стане да минаваш на НВД или ВМ-НВД от единият на другият ден!

А това с годините го остави,ако си мислиш,че ще чакаш до 18-20 и тн,може никога да не ги изкараш тия плочки,може и след 2-3 месеца да ги изкараш , зависи от теб..

navar
07-12-2011, 20:42
аре стига с тея плочки ,бе деца..не е ли по добре бик 100 кила,масивен,силен с плосък корем,и без плочки..отколкото щиглец 60 кила ,без мускул-само арматура и тапети,но със заветните плочки

firstdiesel
07-12-2011, 20:50
аре стига с тея плочки ,бе деца..не е ли по добре бик 100 кила,масивен,силен с плосък корем,и без плочки..отколкото щиглец 60 кила ,без мускул-само арматура и тапети,но със заветните плочки

navar ако беше на моите години, щях да си мисля че ми е брат-близнак :D

musicinmyveins
07-12-2011, 21:05
Кфо го стресирате момчето. :razz: Пичага не че нещо ма това твойто не е много релефно и аз лично не виждам кой знае какви "плочки",че чак и очаквания за отпуснат корем да имаш.Първо вече си прочел това,което написаха доста по-интелигентни от мен хора та да не ги повтарям заеби тия плочки.Момиченцата ше минат и без тях щот за всеки 13-14 годишен това е най-важното.Като те гледам сега няма какво да губиш та скачай във залата стани "корав" както се изразиха по-нагоре и тогава ми говори за плочки.И понеже знам,че ше ми отговаряш,че така говорят хора дет са дебели отпуснати и некфи подобни може ЛС ако те интересува нещо да ти покажа малко снимков материал като бях на твойте години да видиш какво е релефен корем,но личния опит с този корем и поддържането му ме кара да те насоча към залата защото си е само загуба на време хилка с плочки -> смях.Алтернатива е да ходиш на лостове и да земеш да удариш 1 релеф и да оставиш масата,но не ти го препоръчвам,че като ти гледам ръката едва ли имаш опит и бързо бързо ще загубиш интерес.Само това е варианта да държиш фаянса и да имаш релефен гръб ръце и гърди НО с дълъг период на тренировки много воля и желание.

monster123
07-12-2011, 21:12
DownloadVirus съотношението ми височина - тегло е 165см - 52кг . Сега наблягам на въглехидратите , за да кача кг

monster123
07-12-2011, 21:24
Musicisinmyveins как разбра на колко години съм? Засега го карам на дъмбели вкъщи, лостове и лицеви опори, залата зимата я почвам, първо искам да стана на 15

musicinmyveins
07-12-2011, 21:38
Приятелю,толкова много снимки на момчета пред огледалото на твойте години съм виждал по телефоните на някой кифли дет се мъкнат по версай,син сити,гранда и т.н ,че по телослжението ти не е трудно да се ориентирам както и по въпроса който задаваш.Всъшност не съм виждал момче над 16 тук да пита за плочки.Може и да ми е обягнало просто :D Правилен избор все пак,но не отлагай чак толкова.Или ако отлагаш започни да се интересуваш.В нета има толкова информация,която чака да бъде прочетена и обработена от начинаещите в зала,че майката си трака.Ако четеш и вникваш в съветите на хората и най-важното усмислиш правилно мнението на хора минали по твоя път ще постигнеш много по-бързо резултати .УСПЕХ : )

monster123
07-13-2011, 12:32
аре стига с тея плочки ,бе деца..не е ли по добре бик 100 кила,масивен,силен с плосък корем,и без плочки..отколкото щиглец 60 кила ,без мускул-само арматура и тапети,но със заветните плочки


Не съм казал, че целта ми е да стана 60 кг "щиглец" без мускул, целта ми е като стана на 17-18 да бъда да речем 1.75 висок (не знам колко още ще раста) и да съм 80 кг РЕЛЕФЕН , а не 100 кг мечка

ZipFail
07-13-2011, 13:01
Ти и да искаш, 100кг мускули няма никакъв начин да направиш на 17, освен ако не взимаш забранени медикаменти..

navar
07-13-2011, 14:14
ееех,този релеф заветен..след като отмина модата на ЕМУ-тата,с кечета,бретони,педалско излъчване и бръмбарски очила...сега е модата на "бекъмчетата" плочки,татуси и релеф,мноого релеф...но както всичко модерно,и този тип "мъжленца" ще отмине,ще дойде някаква нова изгъзица...
дефинирай ми релефен??? нали не си мислиш че културистите са постоянно релефни?? поддържането а килограми от + 10 и нагоре върху ръста релефни не е лека задача,а много често непосилна без намесата на хапчета и игли..
ъспомням си че когато бях на твоите години ,се състезавах на 54 кила..и аз си мислех така,по добре по слабичък ,но релефен..в последствие се оказа не точно така ...разбрах че мускулната маса си е мускулна маса,макар и не много релефна...че момичетата не припадат при вида на плочки,но пък винаги 100 кг. мечка( не ме разбирай погрешно,не става дума за 100 кг тулуп с шкембе и гуша) се е котирала..може би защото вдъхва някаква увереност ,знам ли защо..всъщност знам..
така че тренирай ...мен ако ме питаш-тренирай за сила..но обикновено на твоите години никой не ме слуша..едни искат релеф,други хипертрофия...след 10 години ,може пак да си поговорим ..
само за справка нарязани плочки ,в орпуснато състояние на корема,се поддържат ако си под сантиметрите на ръста си..разбирай 175 см,65 кила..нагоре е трудно,и безсмислено...ако ще ставаш манекен-ок..ако смяташ да правиш друго,или да се занимаваш със спорт е безсмислено...ако искаш да се котираш пред гаджетата-обърни внимание на друго..запомни нещо от един стар човек,който ми го каза отдавна..а аз го казвам на теб-жените,мойто момче обичат победителите,шампионите...ч ак след това идва визията..

DA0Trooper
07-13-2011, 14:20
подкрепям навар, ама мисля все пак,че човек тренира за себе си- собственото си здраве , вид и т.н... Ако почнете да тренирате заради момичета, момчета , хермафродити и т.н просто няма смисъл...

Chacho
07-13-2011, 14:28
подкрепям навар, ама мисля все пак,че човек тренира за себе си- собственото си здраве , вид и т.н... Ако почнете да тренирате заради момичета, момчета , хермафродити и т.н просто няма смисъл...

Взе ми думите от устата. Не всичко е жени и ебане.

monster123
07-13-2011, 14:44
Не тренирам заради момичета, тренирам заради себе си, за да се чувствам и изглеждам по-добре. Не е нужно да съм 100 кг, за да накарам момиче да се чувства сигурно с мен. Даже в повечето случаи ако момичето наистина е влюбено почти не го интересува какво е тялото на момчето, защото може да е много здрав и да има тялото мечта, но да няма нищо в главата и да се държи като г*з. Така че отново казвам - тренирам заради себе си, за да съм във форма и да се чувствам добре... според мен е възможно да съм 175 см 70 кг с плочки, но предпочитам големи ръце и масивни гърди, разбира се не мазни, така че започвам да качвам маса, за плочки ще мисля по-късно

DA0Trooper
07-13-2011, 15:03
Не тренирам заради момичета, тренирам заради себе си, за да се чувствам и изглеждам по-добре. Не е нужно да съм 100 кг, за да накарам момиче да се чувства сигурно с мен. Даже в повечето случаи ако момичето наистина е влюбено почти не го интересува какво е тялото на момчето, защото може да е много здрав и да има тялото мечта, но да няма нищо в главата и да се държи като г*з. Така че отново казвам - тренирам заради себе си, за да съм във форма и да се чувствам добре... според мен е възможно да съм 175 см 70 кг с плочки, но предпочитам големи ръце и масивни гърди, разбира се не мазни, така че започвам да качвам маса, за плочки ще мисля по-късно
По дрехите посрещат, по ума изпращат! Сещай се сам!

ccdesigns
07-13-2011, 22:22
redbul2 - знаеш ли какви хемороиди можеш да си причиниш с това напъване .. :?

Тва е вярно. После доста разправии. Смешно, ама от личен опит го знам :D

navar
07-14-2011, 08:00
redbul2 - знаеш ли какви хемороиди можеш да си причиниш с това напъване .. :?

Тва е вярно. После доста разправии. Смешно, ама от личен опит го знам :D а знаеш ли какви хемороиди се хващат от седене цял ден на стола ,пред компа ?? не напразно викат на хемороидите " шофьорска" болест...ай сега ,да спре спама :)

vankata5555555
07-14-2011, 17:54
Стани на 16-17 години,започни да тренираш като нормален човек,качи 80-90кг. и тогава търси релефа.

monster123
07-14-2011, 18:41
Ако кача 80-90 кг, ще стана около 150 :D

Chacho
07-14-2011, 18:44
Ако кача 80-90 кг, ще стана около 150 :D

Имаше в предвид крайно тегло 80-90кг, не още толкова.

monster123
07-14-2011, 19:22
разбрах, но прозвуча по друг начин

dunce
07-15-2011, 00:28
Ти и да искаш, 100кг мускули няма никакъв начин да направиш на 17, освен ако не взимаш забранени медикаменти..

Ама за съвсем чисти мускули ли говориш или? Защото имам приятел, който е на 17, и с няколко години сериозно фитнес ги има тия килограми. Но той е висок 192 и се храни с конско вмомента.

Навар, не е ли най-хубаво и двете да ги имаш? 100 килограма (за мен 80-85 е по-добре) с добре развити всички групи но СЪС плочки? За мен не е правилно нито да имаш само плочки, нито всичко без тях.

Иначе авторе, с времето като натрупаш мускулна маса и като правиш редовно кардио, коремните мускули ще се показват и без да ги стягаш.

BloodRunsCold
07-15-2011, 06:52
Говорите глупости. Има момчета в съотношение 175-75 кг и имат страхотна преса и релеф и изглеждат супер. Без да се стягат ;)

loveca777
07-15-2011, 08:59
Много ясно. Не е задължително да нямаш маса ,за да имаш добра преса.
Ако продължава да тренира коремните преси ( предна везна, коремни и тнт ) - и 75 кг да стане пак ще си има преса...

DownloadVirus
07-15-2011, 10:31
Много ясно. Не е задължително да нямаш маса ,за да имаш добра преса.
Ако продължава да тренира коремните преси ( предна везна, коремни и тнт ) - и 75 кг да стане пак ще си има преса...

Лостаджията стига с тия глупости , че си за бисерите ! С предна везна и с коремни,ако ставаше да имаш преса.. Не гледай себе си дето си -10 -15 кг под ръста си е и е нормално да имаш 1-2 реда плочи :)

loveca777
07-15-2011, 10:34
А с какво става? За по-трудно от везната не се сещам освен коремни с 50 кг зад врата ти.

DownloadVirus
07-15-2011, 10:55
А с какво става? За по-трудно от везната не се сещам освен коремни с 50 кг зад врата ти.

Корема става с нисък процент подкожни мазнини,различен при всеки човек , т.е. някой може да има плочки на 15-16 % подкожни,друг може да има на 10% подкожни.

Ще ти кажа,че докато контактуваш само с лостаджии и то като гледам ограничени от към познания,СИЛНО ограничени,няма да напреднеш,бъди сигурен!

firstdiesel
07-15-2011, 10:57
А с какво става? За по-трудно от везната не се сещам освен коремни с 50 кг зад врата ти.

ако имаш шкембе кат на Пищова, ако щеш да правиш коремни преси си шанга 300КГ зад врата пак няма да ти излезнат плочките ;)

плочки се изкарват със сваляне на килограми, ТВА Е! Кардио му е майката.

loveca777
07-15-2011, 11:04
Значи великите културисти дето имат релеф.. са имали корем и после са правили кардио? :shock:

DownloadVirus
07-15-2011, 11:16
Значи великите културисти дето имат релеф.. са имали корем и после са правили кардио? :shock:

:lol: :lol: Точно кардио правят , а дали са имали корем , едва ли може да го знаем , но като гледам примерно снимките на Арнолд е нямал плочки на 16 годишна възраст .

Все тая,остави културистите,ам гледай себе си ! К'вито и упражнения за корем да правиш,ако имаш шкембе,нито мазнини ще стопиш,нито ще ти излезнат плочки, по-скоро ще стане по-зле от колкото по-добре ;)

loveca777
07-15-2011, 11:25
Тогава културистите как имат плочки??
Ако продължа да тренирам корема не мисля ,че като кача 10 , 15 кг ще ми се скрият плочките...

redbul2
07-15-2011, 11:32
Ако продължа да тренирам корема не мисля ,че като кача 10 , 15 кг ще ми се скрият плочките...

Ама сега имаш ли плочки? Я дай тук едно фото да ги видим тия плочки.Да им се порадваме и ние :-o :)

firstdiesel
07-15-2011, 11:32
Тогава културистите как имат плочки??
Ако продължа да тренирам корема не мисля ,че като кача 10 , 15 кг ще ми се скрият плочките...

първо: на лостовете ша качиш 15КГ ама за 5 години, ако ядеш само хляб и сирене може и за 10 :D
второ: тва че тренираш коремната мускулатура редовно не означава, че тоя мускул няма да се покрие от мастна тъкан!
ъндърстенд?

loveca777
07-15-2011, 11:40
Аз на лостове вече (твърде късно но пак) разбрах , че без добавени тежести почти нищо не става. Както при лицевите опори , ако не сложиш раницата с гири - нищо не се помпи..
Иначе на лостовете ще кача 10 кг , но няма да е в чиста мускулна маса.. , за това и на фитнес ходя от време на време.
Искам да разбера как културистите имат плочки!?!?!
А и да ми се скрият не ми пука- то важното да си корав :)
----------------
Редбул. - ами имам 2 редна. а третия само с пръст го усещам.. но не искам още да се снимам.

firstdiesel
07-15-2011, 11:48
културисте бухат някви медикаменти (фатрат може да се намеси тука), които им изтрелват тестостерона 4-5 пъти над нормата, тоя тестостерон предразполага тялото да трупа мускулна маса и в същото време да гори мазнини.
Пък и тренировката на културистите не е като твоята на лоста.
Те тренират 6 от 7 дни. В момента и аз съм почнал по системата на един натурален културист да видим кво ша стане (8х8 - Gironda с 15-20 сек почивки). Те тренират по 2 големи мускулни групи (или 1 голяма и 2 малки) на една тренировка, аз издържам само на 1 голяма и 1 малка, при това тренирам през ден! Смятай оттам нататък как ша се натрупат тия мазнини ... пък и отделно ако правят и кардио ....

DA0Trooper
07-15-2011, 11:52
има много медикаменти- няма смисъл. Ако искате изпъкнали плочки- силиконец! 8)

DownloadVirus
07-15-2011, 11:53
Енегроразхода е голям :)

Не гледай културистите как имали плочки и прочие , те имат в милиони пъти повече познания от теб , знаят как да тренират , как да се хранят , в точни пропорции , какви МЕДИКАМЕНТИ да взимат , как и всичко друго :) Плочките си ги имат защото имат нисък процент мазнини , ако и ти имаш 4-5 % мазнини ще имаш 6-8 пак зависи от огранизма!

loveca777
07-15-2011, 12:11
Значи работата е до там- непрекъснати тренировки, кардио, хранителен режим, и медикаменти ... Общо взето много труд.
Тогава вероятно и моите плочки ще ми се скрият ( въпреки,че си правих труда да ги направя) , но пък ако направя кардио - пак могат да ми се появят..

DownloadVirus
07-15-2011, 13:26
Разсъжденията ти до никъде не водят :) Не е толкова просто , правя 10 мин кардио и оп плочките ;d

loveca777
07-15-2011, 13:30
Нямах в предвид 1 кардио :D . а за 2, 3 месеца ;)

DownloadVirus
07-15-2011, 13:33
Нямах в предвид 1 кардио :D . а за 2, 3 месеца ;)

За 2-3 месеца,да, само дето ако е само кардио без хранителен режим ще имаш загуба на мускулна маса!

loveca777
07-15-2011, 13:34
Мускулната маса мноого много бавно се топи.:)

DownloadVirus
07-15-2011, 13:39
Мускулната маса мноого много бавно се топи.:)

Ако си -20 кг под ръста си е възможно,но МНОГО-МНОГО бързо ще се топи ако почнеш кардиото без хранителен режим и да ядеш квот ти падне или както е модерно да ядеш по 2 пъти на ден плодове и зеленчуци , за да "орелефиш"

loveca777
07-15-2011, 13:47
ще продължаваш да се тъпчеш тогава ;) и пак ще стане.

DownloadVirus
07-15-2011, 13:59
ще продължаваш да се тъпчеш тогава ;) и пак ще стане.

Ако се "тъпчеш" както ти казваш ще качваш мазнини,няма да сваляш ;)

Нещо май сметките ти не излизат!

loveca777
07-15-2011, 14:23
има си специални хранителни режими
Но и да се ,,тъпчеш'' като всеки ден правиш кардио, бягаш и тнт - ще отслабнеш ;)

DownloadVirus
07-15-2011, 14:29
има си специални хранителни режими
Но и да се ,,тъпчеш'' като всеки ден правиш кардио, бягаш и тнт - ще отслабнеш ;)

Зависи от енергоразхода! Ако е да си 65 кг да бягаш на ден по 40 минути и да ядеш по 500 грама въглехидрат ти гарантирам 150%,че няма да отслабнеш! Въглехидратите са много важни при отслабването,важното е да ги избягваш де :D

loveca777
07-15-2011, 16:25
метаболизма също е много важен. Защото има хора дето много се хранят, но не могат да качат никаква маса. 8-)

DownloadVirus
07-15-2011, 16:32
метаболизма също е много важен. Защото има хора дето много се хранят, но не могат да качат никаква маса. 8-)

Метаболизма го изграждаш ти..

loveca777
07-15-2011, 16:46
Пиша си с един и той ми обяснява, че се хранил много. 6 пъто на ден...
Биохимик човека - разбира от тези неща. Но слаб,че слаб. И обяснява ,че метаболизма му бил такъв,че много трудно качва маса .(бърз)

DownloadVirus
07-15-2011, 16:47
Пиша си с един и той ми обяснява, че се хранил много. 6 пъто на ден...
Биохимик човека - разбира от тези неща. Но слаб,че слаб. И обяснява ,че метаболизма му бил такъв,че много трудно качва маса .(бърз)

Докато яде по 6 пъти на ден е нормално малко по-трудно да качи маса,особенно ако преди метаболизма му е бил бърз,само по-бърз става!

loveca777
07-15-2011, 16:49
Е не каза по колко точно яде, но много ял. А пък по-слаб от мен...

DownloadVirus
07-15-2011, 16:51
Е то така от далеч да говорим , нито го знам кво е тренирал нито го знам къв му е хрантиленият режим преди / сега и тн.. Тренировките му,тъй че..

loveca777
07-15-2011, 16:57
beyou91 -търси го във вбокс7.
Там има клип . Лостове, но като го гледам освен - без добавени тежести и не ходил май на фитнес. Яде пък слаб..

DownloadVirus
07-15-2011, 16:59
Ми дай клипа :D

loveca777
07-15-2011, 17:13
Не се ли върна вече? :D
Оф остави..

DownloadVirus
07-15-2011, 17:35
Върнах се,ама дай клипа..

loveca777
07-15-2011, 18:46
е намери го де :lol: пишеш профила му ...

DownloadVirus
07-15-2011, 18:50
Къде го пиша,на уя си ли ? :-x

loveca777
07-15-2011, 19:16
при потребители :lol:

DownloadVirus
07-15-2011, 19:20
Няма такъв потребител!

loveca777
07-15-2011, 19:24
има има = виж във всички потребители :razz:

DownloadVirus
07-15-2011, 19:26
има има = виж във всички потребители :razz:

Като ти казвам че няма начи няма !

loveca777
07-15-2011, 19:32
aма те вече и потребителите от раздел кофата го намериха.. а ти още не можеш :razz:
Маркирай го старателно с мишката. Натисни десния бутон - копи - после влез в потебители - всички потребители - сложи го там - pase.. :D

DownloadVirus
07-15-2011, 19:34
Като ти казвам,че няма - НЯМА да го е*а !

loveca777
07-15-2011, 19:37
eии не се оправи.. пак трябва да идвам да ти сменям памперса.. за рачичка.. ама няма да плачкаш .. мама е няма.. :-x
Абе регистрирал ли си се във вбох7 ?

DownloadVirus
07-15-2011, 19:42
eии не се оправи.. пак трябва да идвам да ти сменям памперса.. за рачичка.. ама няма да плачкаш .. мама е няма.. :-x
Абе регистрирал ли си се във вбох7 ?

Що за прости въпроси бе хлапе ?

loveca777
07-15-2011, 19:55
защото,ако не си - няма как да търсиш потребители май...
А хлапе... ами ти си хлапе, че да не можеш да намериш един потребител.. Ами ако бяха 2ма , 3 ма :Д

DownloadVirus
07-15-2011, 19:57
Много си тъп Саше ...

loveca777
07-15-2011, 19:59
намери ли го?!?!?!?!?!?!
А ти зловещо тъп. :razz:

firstdiesel
07-15-2011, 22:49
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...

DownloadVirus
07-16-2011, 06:35
намери ли го?!?!?!?!?!?!
А ти зловещо тъп. :razz:

Каза 65 килограмовият приличащ на сдъвкан и изплют боб лостаджия :razz: :razz:

loveca777
07-16-2011, 08:48
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

DownloadVirus
07-16-2011, 08:50
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

Или иначе казано за лостджиите - яде едно кюфте 50 грама и един домат и преяжда!

loveca777
07-16-2011, 08:53
намери ли го?!?!?!?!?!?!
А ти зловещо тъп. :razz:

Каза 65 килограмовият приличащ на сдъвкан и изплют боб лостаджия :razz: :razz:
Защо мислиш така? А и колко пъти да ти казвам,че не ходя само на лостове. Глуупии.

loveca777
07-16-2011, 08:57
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

Или иначе казано за лостджиите - яде едно кюфте 50 грама и един домат и преяжда!
А ти се тъпчиш като свинче. И си мислиш ,че така правиш някакви мускули :D .
И моето момче - не всички имат възможност да харчат 50 лв на ден и да се тъпчат 6 пъти на ден с пържоли и хранителни добавки . А ти като нямаш друго цяла година да правиш , а мислиш само за ядене и фитнес - си друг случай.

firstdiesel
07-16-2011, 10:20
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

:D :D :D .... абе кажете, че е лостаджия бе :D :D :D

loveca777
07-16-2011, 11:00
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

:D :D :D .... абе кажете, че е лостаджия бе :D :D :D
Видя ли клипа ? Какво значение има дали е лостаджия или фитнес маняк като масата се прави на маса . ;)

DownloadVirus
07-16-2011, 11:39
тва че ядеш 6 пъти на ден не е гаранция, че ще качиш ММ.
ако на едно хранене яде един кренвирш, ша качи ама НА...
на 1 хранене яде много ;)

Или иначе казано за лостджиите - яде едно кюфте 50 грама и един домат и преяжда!
А ти се тъпчиш като свинче. И си мислиш ,че така правиш някакви мускули :D .
И моето момче - не всички имат възможност да харчат 50 лв на ден и да се тъпчат 6 пъти на ден с пържоли и хранителни добавки . А ти като нямаш друго цяла година да правиш , а мислиш само за ядене и фитнес - си друг случай.

Епа от къде разбра по колко харча и добавки не взимам , второ ясно е,че мисля цяла година за фитнес и за храна ,това не ми пречи да мисля и за други неща ;) А за това дали се тъпча и така мисля,че правя мускули няма да коментирам защото си в бисерите ;)

loveca777
07-16-2011, 11:45
През свободното си време си време ходиш да пазаруваш и да готвиш и да си правиш рецепти..
И не лъжи,че не взимаш добавки и химия си взимал..

DownloadVirus
07-16-2011, 11:47
През свободното си време си време ходиш да пазаруваш и да готвиш и да си правиш рецепти..

През свободното си време нито ти влиза в работата какво правя нито може да знаеш и да си сигурен,мой човек!

BloodRunsCold
07-16-2011, 16:44
Аз на лостове вече (твърде късно но пак) разбрах , че без добавени тежести почти нищо не става. Както при лицевите опори , ако не сложиш раницата с гири - нищо не се помпи..
Иначе на лостовете ще кача 10 кг , но няма да е в чиста мускулна маса.. , за това и на фитнес ходя от време на време.
Искам да разбера как културистите имат плочки!?!?!
А и да ми се скрият не ми пука- то важното да си корав :)
----------------
Редбул. - ами имам 2 редна. а третия само с пръст го усещам.. но не искам още да се снимам.

Ясно си на лостове от около 10 години, така като гледам БАЯ ги чаткаш работите!

loveca777
07-16-2011, 21:22
И какво искаше да кажеш с това?

BloodRunsCold
07-17-2011, 09:32
Нищо. Продължавайте да дискутирате.

anonymous546178
07-17-2011, 09:52
Искам да имам релефен уй, в отпуснато състояние, помогнете!

loveca777
07-17-2011, 11:13
Искам да имам релефен уй, в отпуснато състояние, помогнете!
Продължавай с тренировките ;)

vankata5555555
07-18-2011, 10:26
Ае слагаите ключа,че стана мазало.И направете по един раздел за лостаджий...а може и за химици да не се карат,че само усират темите.

musicinmyveins
07-18-2011, 20:02
Аз на лостове вече (твърде късно но пак) разбрах , че без добавени тежести почти нищо не става. Както при лицевите опори , ако не сложиш раницата с гири - нищо не се помпи..
Иначе на лостовете ще кача 10 кг , но няма да е в чиста мускулна маса.. , за това и на фитнес ходя от време на време.
Искам да разбера как културистите имат плочки!?!?!
А и да ми се скрият не ми пука- то важното да си корав :)
----------------
Редбул. - ами имам 2 редна. а третия само с пръст го усещам.. но не искам още да се снимам.

Ясно си на лостове от около 10 години, така като гледам БАЯ ги чаткаш работите! (bow) ;d;d;d;d;d Един коментар на място за човека дето само приказва какъв е лостаджия и нищо не прави .....

loveca777
07-18-2011, 20:06
Аз на лостове вече (твърде късно но пак) разбрах , че без добавени тежести почти нищо не става. Както при лицевите опори , ако не сложиш раницата с гири - нищо не се помпи..
Иначе на лостовете ще кача 10 кг , но няма да е в чиста мускулна маса.. , за това и на фитнес ходя от време на време.
Искам да разбера как културистите имат плочки!?!?!
А и да ми се скрият не ми пука- то важното да си корав :)
----------------
Редбул. - ами имам 2 редна. а третия само с пръст го усещам.. но не искам още да се снимам.

Ясно си на лостове от около 10 години, така като гледам БАЯ ги чаткаш работите! (bow) ;d;d;d;d;d Един коментар на място за човека дето само приказва какъв е лостаджия и нищо не прави .....
И какво съм приказвал по-точно ,че не разбрах много?!
Нищо не правя ли?

musicinmyveins
07-19-2011, 06:52
.......... :D :D :D :D :D :D :D Викаш прекалено е късно за килограми :D :D :D :D Айде стига толква спам,че хората не са длъжни да четат простотии,но мисла,че след толква много изгубено време без килограми на лостовете е време да спираш :lol:

loveca777
07-19-2011, 07:01
.......... :D :D :D :D :D :D :D Викаш прекалено е късно за килограми :D :D :D :D Айде стига толква спам,че хората не са длъжни да четат простотии,но мисла,че след толква много изгубено време без килограми на лостовете е време да спираш :lol:
Ама килограмите какво общо имат. Те идват с яденето. А и не тренирам от 10 години на лостове ;)

DownloadVirus
07-19-2011, 07:36
А пък ти ще чакаш 10 години да тренираш,за да натрупаш 5-10 кила в мускулна маса ли :-o

loveca777
07-19-2011, 07:38
А пък ти ще чакаш 10 години да тренираш,за да натрупаш 5-10 кила в мускулна маса ли :-o
Не бе. Аз по-бързо ще кача, но няма да е чиста...
Ама и на ФИТНЕС ходя...

DownloadVirus
07-19-2011, 07:44
Ако си седиш на 65 кг и не можеш да качиш чиста мм на 16 години значи нещо знанията не ти достигат да се храниш както трябва ..

loveca777
07-19-2011, 07:55
Аз от скоро искам маса.
Преди тренирах за сваляне на кг .

DownloadVirus
07-19-2011, 07:57
Пости снимка преди/сега/след да те видим ;)

loveca777
07-19-2011, 07:59
Пости снимка преди/сега/след да те видим ;)
Нямам снимки преди :lol:

DownloadVirus
07-19-2011, 08:01
Нямам снимки преди=много се срамувам,моля те не ми искай подобно нещо,мноо та моляяяя , срам ме е да излезна от дупката в която се намирам

loveca777
07-19-2011, 08:04
Нямам снимки преди=много се срамувам,моля те не ми искай подобно нещо,мноо та моляяяя , срам ме е да излезна от дупката в която се намирам
Ами преди 2 години не съм се снимал. ;)
А и сега не съм се снимал.

DownloadVirus
07-19-2011, 08:05
За да си следиш прогреса,трябва се снимаш по-редовно ..

loveca777
07-19-2011, 08:06
За да си следиш прогреса,трябва се снимаш по-редовно ..
Аз не си го слагам. ;)

DownloadVirus
07-19-2011, 08:07
За да си следиш прогреса,трябва се снимаш по-редовно ..
Аз не си го слагам. ;)

Не си го слагаш ? Тоест не го следиш ли ? Нещо не ти се разбира се! Пиши на БЪЛГАРСКИ!

loveca777
07-19-2011, 08:08
За да си следиш прогреса,трябва се снимаш по-редовно ..
Аз не си го слагам. ;)

Не си го слагаш ? Тоест не го следиш ли ? Нещо не ти се разбира се! Пиши на БЪЛГАРСКИ!
Следя си го , но не го снимам.

DownloadVirus
07-19-2011, 08:10
Добре ще е да се консултираш с някой истински треньор или по-добре диетолог,за да ти извади хр.режим и да тренираш всичко , щото ако гоогле ти е треньора няма да имаш кой знае какъв прогрес..

loveca777
07-19-2011, 08:12
Не . Никой не ми е трен.ор.