PDA

View Full Version : Да пия ли хапче?



iRiNka
07-12-2011, 19:11
С приятелят ми днес правихме секс без презерватив, но без той да свършва в мен. Проблема е там, че според моите сметки утре или в четвъртък съм в овулация. И не мога да реша да си взема ли ескапел или да рискувам.. Много голяма част от приятелките ми винаги разчитат на прекъснатия полов акт и засега не са имали проблеми, но аз се притеснявам:( Моля ви посъветвайте ме :( :(

Beibityy
07-12-2011, 19:22
хмм.. щом не е сваршил в теб просто няма как да си забременяла... но ако много се притесняваш вземи си един ескапел.. и да ти е мирна главата.. И СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ЗА ДА НЯМАШ ТАКИВА ПРИТЕСНЕНИЯ И ДА НЕ ДАВАШ ПАК 30 ЛВ ЗА ХАПЧЕ, ИЗПОЛЗВАЙТИ ПРЕЗЕРВАТИВ..!!! ;)

NomNomNom
07-12-2011, 19:32
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства! Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които се рекламират масово в медиите и се продават без лекарско предписание.. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.) Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!

ShtrudeL

Lucifercho
07-12-2011, 20:02
Не всеки може да отдели по 30 лева всеки месец и не на всеки ще му действа както на теб.Ескапел не е като лукче +това капутите са най-сигурния начин за предпазване,научно доказано е.

Extremescream
07-13-2011, 11:34
То ако бебетата ставаха така лесно, досега тук да сме настигнали китайците по брой на населението.

Sirmana
07-13-2011, 11:36
Правя секс от близо 3 месеца почти всяка вечер и без презерватив(без да свършва в мен). До сега не съм имала никакви проблеми. И ескапела се пие 2 пъти годишно, това да го имаш в предвид.

OnlyMeAndYou
07-13-2011, 11:40
Ох, бе хора. Не се ли научихте вече да не правите секс без презерватив, поне като ви наближава овулацията? Толкова 2-3 лева за една кутийка свестни кондоми нямате ли? Надявам се да направят важна тема за това. МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ ОТ ПРЕДЕЯКУЛАЦИОННАТА ТЕЧНОСТ!!!!!!!
Мъжете не могат да я контролират, като например свършването, но и в нея се съдържат сперматозоиди. И ако си голям карък, може да забременееш. А и датата на овулацията може да се измести от най-малкото нещо. Примерно стрес. Така че шанс има, но е малък. Ти си реши дали да пиеш, защото Ескапел не е шега работа. И следващия път с кондом!

lamer4e7o
07-13-2011, 11:41
И аз съм съгласен да се закачи някоя тема, която е с подобна тематика.

ccdesigns
07-13-2011, 11:53
Ескапелът е хормонална бомба, какво всички сте го заобичали толкова. Пазете се малко повече...

lamer4e7o
07-13-2011, 11:54
На повечето не им се прави секс с презерватив, но не могат да разберат, че така могат да си навлекат големи неприятности. :oops:

SmilezZz
07-13-2011, 12:00
Съмнявам се да е станало нещо.
И защо ,след като ще се притеснявате - просто не използвате презервативи ? А не след това да се чудите:
"Ама аз бременна ли съм ?","Да пия ли Ескапел ?"

nin0o0
07-13-2011, 18:11
На повечето не им се прави секс с презерватив, но не могат да разберат, че така могат да си навлекат големи неприятности. :oops:

+1 и не само от неприятности, но и от най-различни болести. Предпочитам да дам 25 стотинки за една гумичка от колкото 30 лв за това че не съм си взел гумичката

communicator
07-14-2011, 12:35
да пий, ама за главата нещо

07-14-2011, 13:02
То ако бебетата ставаха така лесно, досега тук да сме настигнали китайците по брой на населението.
всъщност да, така лесно стават. затова зачестяват и покупките на ескапел, абортите и младите майки..

pouce
07-18-2011, 00:52
Хора, бих искала да ви попитам дали след употреба на ескапел, както се и очаква, щом дойде предизвиканото течение няколко дена след вземането на хапчето, със сигурност бременността е предотвратена или не във всички случаи е така? Мерси предварително:) !