PDA

View Full Version : Проблем с полов орган



3aek996
07-12-2011, 20:27
Добър вечер форум !
Регистрирах се в този сайт, защото от дете имам малък проблем с половия си орган. Предстой ми да имам полов акт и да много от възрастните ще кажат, че ти си още на 15 години, но аз и приятелката ми искаме да се позабавляваме и под полов акт нямах предвид "секс" , а просто някои други работи. Проблемът е следния : значи още от дете дълго време не можех така да кажа " да си забеля главичката" , но след време успях и сега нямам проблем с това. Проблема е там , че от тогава насам не мога да я пипна, пипна ли я имам адски болки. Не съм се съветвал със специалист, а само с родителите ми, но те не ми помогнаха кой знае колко - даже николко. Не съм приемал никакви медикаменти само няколко пъти съм си киснал половия орган в.. забравих му името едно лилаво е, но нямаше никакъв ефект. Мислех си, че със възраста ще мине, но ето че дойде момента да имам полов акт макар и да не е секс, не мога да търпя болката... Моля ви помогнете ми или ме посъветваите какво да направя ! Благодаря предварително :)

LambOfGod
07-12-2011, 20:34
Надявам се да се гавриш...

3aek996
07-12-2011, 20:37
защо да се гавря? наистина имам проблем и наистина очаквам отговор и съвет какво да сторя..

Adynamia
07-12-2011, 20:41
"само няколко пъти съм си киснал половия орган в.. забравих му името едно лилаво е'

Разтвор от вода и калиев перманганат?

3aek996
07-12-2011, 20:42
да ! точно това е калиев перманганат. няколко пъти но нямаше полза ;(

LambOfGod
07-12-2011, 20:49
защо да се гавря? наистина имам проблем и наистина очаквам отговор и съвет какво да сторя..

Щото си казваш името и фамилията и после обясняваш за хуя си, а след като обясниш за хуя си казваш колко си висок и колко тежиш.

3aek996
07-12-2011, 20:52
оф, човек това се изискваше в един друг форум бях пуснал същото съобщение, но форума изискваше тегло години ръст и дали сме приемали някакви медикаменти. нямаше никакъв смисъл да го пиша ръчно отново и затова го копирах... сещаш ли се.. :( извинявай ако съм сгрешил нещо до сега никога не ми се е налагало да пиша във форуми и нямам опит :(

cigarettekisses
07-12-2011, 20:53
Надявам се да се гавриш...

angel1607
07-12-2011, 20:54
Аз също имам такъв проблем ...

3aek996
07-12-2011, 20:56
проблемът е решен, редактирах статията си ! Моля ви сега по темата . Ако знаете някакво решение моля споделете ! :)

CrunKinG
07-12-2011, 20:57
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?

3aek996
07-12-2011, 20:57
"само няколко пъти съм си киснал половия орган в.. забравих му името едно лилаво е'

Разтвор от вода и калиев перманганат?
знаеш ли някакво решение?

LambOfGod
07-12-2011, 20:57
оф, човек това се изискваше в един друг форум бях пуснал същото съобщение, но форума изискваше тегло години ръст и дали сме приемали някакви медикаменти. нямаше никакъв смисъл да го пиша ръчно отново и затова го копирах... сещаш ли се.. :( извинявай ако съм сгрешил нещо до сега никога не ми се е налагало да пиша във форуми и нямам опит :(

Безплатен съвет от мен:
Не си пиши имената в интернет пространството, щото утре някой твой съученик ще го напише за ебавката и всички ще знаят за хуя ти.

LambOfGod
07-12-2011, 20:58
проблемът е решен, редактирах статията си ! Моля ви сега по темата . Ако знаете някакво решение моля споделете ! :)

Истински млад журналист.

3aek996
07-12-2011, 20:58
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?

разбира се . като всеки нормален тийнейджър :)

CrunKinG
07-12-2011, 20:59
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

3aek996
07-12-2011, 20:59
оф, човек това се изискваше в един друг форум бях пуснал същото съобщение, но форума изискваше тегло години ръст и дали сме приемали някакви медикаменти. нямаше никакъв смисъл да го пиша ръчно отново и затова го копирах... сещаш ли се.. :( извинявай ако съм сгрешил нещо до сега никога не ми се е налагало да пиша във форуми и нямам опит :(

Безплатен съвет от мен:
Не си пиши имената в интернет пространството, щото утре някой твой съученик ще го напише за ебавката и всички ще знаят за хуя ти.

Благодаря ти ! Ще го имам впредвид :) Знаеш ли нещо за проблема ми и как да го решА?

LambOfGod
07-12-2011, 21:02
оф, човек това се изискваше в един друг форум бях пуснал същото съобщение, но форума изискваше тегло години ръст и дали сме приемали някакви медикаменти. нямаше никакъв смисъл да го пиша ръчно отново и затова го копирах... сещаш ли се.. :( извинявай ако съм сгрешил нещо до сега никога не ми се е налагало да пиша във форуми и нямам опит :(

Безплатен съвет от мен:
Не си пиши имената в интернет пространството, щото утре някой твой съученик ще го напише за ебавката и всички ще знаят за хуя ти.

Благодаря ти ! Ще го имам впредвид :) Знаеш ли нещо за проблема ми и как да го решА?

Потърси информация за "фимоза" в интернет и виж до колко симптомите отговарят на описаното от теб състояние.

3aek996
07-12-2011, 21:02
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

CrunKinG, какво имаш впредвид "..." и защо ме пита дали бия чикии ?

CrunKinG
07-12-2011, 21:04
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

CrunKinG, какво имаш впредвид "..." и защо ме пита дали бия чикии ?
Като бях малък имах същият проблем, но щом я забелих и почнах с ръчната, се оправих. При чикията барай повече главичката и ще свикнеш.

joronir
07-12-2011, 21:05
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?

разбира се . като всеки нормален тийнейджър :)
как се усмихваш :D :D

3aek996
07-12-2011, 21:05
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

CrunKinG, какво имаш впредвид "..." и защо ме пита дали бия чикии ?
Като бях малък имах същият проблем, но щом я забелих и почнах с ръчната, се оправих. При чикията барай повече главичката и ще свикнеш.
Ще го имам предвид, а може ли да имам фимоза както LambOfGod спомена?

CrunKinG
07-12-2011, 21:07
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

CrunKinG, какво имаш впредвид "..." и защо ме пита дали бия чикии ?
Като бях малък имах същият проблем, но щом я забелих и почнах с ръчната, се оправих. При чикията барай повече главичката и ще свикнеш.
Ще го имам предвид, а може ли да имам фимоза както LambOfGod спомена?
Надали..
Просто, колкото и да те боли, опитвай да я бараш по някакъв начин и няма да усещаш.

3aek996
07-12-2011, 21:08
Извинявай, че ще те попитам, но чикии биеш ли?
..

CrunKinG, какво имаш впредвид "..." и защо ме пита дали бия чикии ?
Като бях малък имах същият проблем, но щом я забелих и почнах с ръчната, се оправих. При чикията барай повече главичката и ще свикнеш.
Ще го имам предвид, а може ли да имам фимоза както LambOfGod спомена?
Надали..
Просто, колкото и да те боли, опитвай да я бараш по някакъв начин и няма да усещаш.
Имаш предвид, че колкото повече я барам рано или късно ще ми мине, всмисъл и аз незнам...


EDIT : Виж прочетох за тази "фимоза", но не намерих нашите симптоми. Стигнах до извода, че се е получило така, защото родителите ми не са ми забелили главичката при по ранна възраст, а това се случи преди 2-3 години. Сега мисля да последвам съвета ти и да я барам колкото се може повече. Надявам се наистина да нямам фимоза и да се оправя сам без намесата на родители, доктори и т.н. :) Относно калевия перманганат, как мислиш добре ли е да си го кисна?

jonib
07-12-2011, 21:27
Започни да го белиш постоянно и да го пипаш с ръка (гледай да не са ти мръсни ръцете естествено),прави го често и внимателно,за да се намали чувствителноста трябва по-често да я вадиш главичката ''да види свят''. Ако искаш комбинирай със бани в смрадлика(билка,която ще намериш в аптеките) Топи го в сварена смрадлика по 2-3 пъти на ден за по 3-4 минути(забелен) и така след около 10 дни кожата на главичката ще загрубее.Успех

3aek996
07-12-2011, 21:30
Започни да го белиш постоянно и да го пипаш с ръка (гледай да не са ти мръсни ръцете естествено),прави го често и внимателно,за да се намали чувствителноста трябва по-често да я вадиш главичката ''да види свят''. Ако искаш комбинирай със бани в смрадлика(билка,която ще намериш в аптеките) Топи го в сварена смрадлика по 2-3 пъти на ден за по 3-4 минути(забелен) и така след около 10 дни кожата на главичката ще загрубее.Успех
Виж, аз си я забелвам докрай. Единственият ми проблем е, че като си я барна (главичката) ме боли адски много. Относно смрадликата да го направя нали? Трябва ли да питам нашите, щото много не ми се иска.. Ще накарам баба ми да купи утре и ще започна. Благодаряя!

Arterranes
07-12-2011, 21:36
Оо смрадликата ще те оправи теб... Само ми е чудно защо те боли при полов акт :-o

3aek996
07-12-2011, 21:38
Оо смрадликата ще те оправи теб... Само ми е чудно защо те боли при полов акт :-o
Неее, не си ме разбрал :) Предстои ми да преживея половия акт. Затова искам да оправя този проблем на време, че да може да мине перфектно, без болки в члена ми. Щом казвате, че смрадликата ще ме оправи още утре отивам да си взема и почвам :)

jonib
07-12-2011, 23:32
Пич,можеш да го белиш-ок,въпроса е,че тая главичка е чувствителна защото стои на ''закрито'',не мога да ти го обясня,казах ти да я пипаш с ръка,може да я докосваш с някаква друга повърхност(примерно плочките в банята) - звучи адски абсурдно,но най-важното е да оправиш проблема,в началото малко ще потърпиш,но после резултата ще те удовлетвори.Успех още веднъж :)

jonib
07-12-2011, 23:33
Пич,можеш да го белиш-ок,въпроса е,че тая главичка е чувствителна защото стои на ''закрито'',не мога да ти го обясня,казах ти да я пипаш с ръка,може да я докосваш с някаква друга повърхност(примерно плочките в банята) - звучи адски абсурдно,но най-важното е да оправиш проблема,в началото малко ще потърпиш,но после резултата ще те удовлетвори.Успех още веднъж :)

3aek996
07-12-2011, 23:39
Пич,можеш да го белиш-ок,въпроса е,че тая главичка е чувствителна защото стои на ''закрито'',не мога да ти го обясня,казах ти да я пипаш с ръка,може да я докосваш с някаква друга повърхност(примерно плочките в банята) - звучи адски абсурдно,но най-важното е да оправиш проблема,в началото малко ще потърпиш,но после резултата ще те удовлетвори.Успех още веднъж :)
Ок. Относно смрадликата и това да правя, така ли?

jonib
07-12-2011, 23:40
Да,обаче изцеди само течноста защото то е билка и ще полепнат разни неща по нея(много трудно се махат-личен опит) :lol:

3aek996
07-12-2011, 23:44
Да,обаче изцеди само течноста защото то е билка и ще полепнат разни неща по нея(много трудно се махат-личен опит) :lol:
да, разбира се. баща ми ползваше такова нещо за промивки, че претърпя нещо като операция. а колко дена и по колко време на киснене да го правя?

jonib
07-12-2011, 23:46
Написал съм вече,чети по внимателно ;)

3aek996
07-13-2011, 00:27
Написал съм вече,чети по внимателно ;)
Дам. Видях. Дано да има успех :) Силно се надявам да не остан разочерован. :) :smt041

kriogenx
07-13-2011, 07:32
оф, човек това се изискваше в един друг форум бях пуснал същото съобщение, но форума изискваше тегло години ръст и дали сме приемали някакви медикаменти. нямаше никакъв смисъл да го пиша ръчно отново и затова го копирах... сещаш ли се.. :( извинявай ако съм сгрешил нещо до сега никога не ми се е налагало да пиша във форуми и нямам опит :(

Пич спокойно при всички мъже е така просто по често тренираи като съвсем леко си го пипаш :D с чисти ръце и сле 1 седмица вече няма да те боли толкова а пък ако наистина те боли толкова много не го мисли ами отивай на лекар

communicator
07-14-2011, 13:35
да не те боли носът ве....

CyberMeX
07-14-2011, 15:01
абе пич, това е нормално, споко, нищо ти няма, вади по-често, даже всеки ден по 1 път го вади, та да свикне, пък ако в вас няма никои, още по-добре 8-)

EtU
07-15-2011, 15:50
Само да те питам нещо. Как ще правите "полов акт", но не и секс!?

3aek996
07-16-2011, 12:05
Само да те питам нещо. Как ще правите "полов акт", но не и секс!?
Може би съм се объркал. Ще си правим секс :)))

kalpazanka
07-16-2011, 12:46
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598
Чети тук.
Местя темата в правилния раздел.

vpowerrr
07-16-2011, 20:52
Имах същия проблем преди 2 години и един приятел ми каза ''бий чекиий яко, ама много яко и много често'' и беше прав. След време отминава. Лека по лека я докосвай, ще ти мине след време ;)

Plikchencce
07-16-2011, 23:26
проблемът е решен, редактирах статията си ! Моля ви сега по темата . Ако знаете някакво решение моля споделете ! :)

Истински млад журналист.
Хаха :lol:

3aek996
07-18-2011, 10:07
проблемът е решен, редактирах статията си ! Моля ви сега по темата . Ако знаете някакво решение моля споделете ! :)

Истински млад журналист.
Хаха :lol:

Абе присмехулко, тука не се подиграваме на хората за тяхните мнения, а говорим по темата.. ако нямаш какво да кажеш най-добре си изтрий коментара :) Благодаря ! :x :?