PDA

View Full Version : Още една история ....



PLEYGIRL
07-12-2011, 20:46
Не знам дали изобщо трябва да пиша тук ,но имам нужда да си излея някъде мислите..... По принцип аз съм добър човек и постоянно давам съвети на някой и се опитвам да помагам на хората около себе си ,но когато аз имам проблем не мога да си помогна така както бих помогнала на някой друг... И сега към НЕРАЗРЕШИМИЯТ ми проблем...много съм объркана .. тъй като съм поставена между две момчета към които имам силни чувства. Няма смисъл да ви ги обяснявам ясно е ,че не ги познавате и само ще досадя.. Просто искам да ми дадете съвет ... времето ли ще ми помогне да разбера какво да правя или чакането само ще ме умори и... както казват хората "от два стола на земята" ...???
ПС: Благодаря предварително на тези които ще прочетат порената ми прстотия...

alice13
07-12-2011, 20:56
емии не ги карай да чакат много защото ще им писне.. по добре е да решиш колкото се може по бързичко :) :)

sunshinex
07-12-2011, 21:00
Ами огледай се хубаво, кой ти харесва повече на външен и вътрешен вид и сама прецени според идеала ти, защото е невъзможно да ги обичаш силно и двамата.. Единият от двамата трябва да ти е по-скъп.. И гледай да решиш по-бързо, защото мъжете не обичат да чакат ;)

PLEYGIRL
07-12-2011, 22:15
Трябва доста сериозно да помисля кой е с % по нагоре от другия... ,но определено ги делят най много 2% ...

SmilezZz
07-13-2011, 06:44
Казаха ти:
Няма как да обичаш двама наведнъж.
Седни и си помисли добре. Кой е по-добрия за ТЕБ.
С кой от двамата се чувстваш по-добре и по-щастлива.
И най-важното: към кого изпитваш нещо истинско ?

Done
07-13-2011, 07:06
огледай се за трети 8)

ivcheto0o
07-13-2011, 10:56
Ако чакаш много време да решиш какво искаш най-вероятно на тях ще им писне да те чакат и от двата стола на земята.Избери този с когото мислиш че можеш да бъдеш щастлива,че имате хубаво бъдеще заедно,че си пасвате.Но в никакъв случай не ги разигравай.

gorska
07-13-2011, 12:47
Казват, че когато човек е влюбен в 2ма едновременно, трябва да избере втория (по ред на влюбване). Защото ако наистина е бил влюбен в първия нямало е да забележи и да се влюби в другия.
Предполагам е вярно. :)

Успех и дано вземеш правилното решение, но мисля, че с времето ще си дойде и ще знаеш какво да правиш. :)

kpackapgo
07-13-2011, 13:12
Ако не си имала нищо още с никой от двамата просто избери единия може и на ези/тура хаха :)