PDA

View Full Version : Ужасссссссссссс!



ssunnnshinee
07-12-2011, 21:30
Здравейте.. Значи само при мен ли е това, което се случва и на какво се дължи, знаете ли? Моят проблем е следният, че се тъпча постоянно като свиня.. Ям например обяд или закуска или вечеря или е така през деня и няма и 10 мин и съм зверски гладна.. само за храна мисля! Не трябва да ми идва скоро пък и ми свърши преди 1-2 седмици.. :?

nin0o0
07-13-2011, 07:52
Имаш бърз метаболизъм. Пробвай с някакъв протеин или заместител на хранене. Можеш да ги намериш навсякъде както в аптеките така и в фитнес магазините. Другият вариант е да почнеш да тренираш и така ще забавиш метаболизма си.

ameli
07-13-2011, 18:33
Имаш бърз метаболизъм. Пробвай с някакъв протеин или заместител на хранене. Можеш да ги намериш навсякъде както в аптеките така и в фитнес магазините. Другият вариант е да почнеш да тренираш и така ще забавиш метаболизма си.

От тренировките не се ли забързва? :-o

nin0o0
07-14-2011, 10:23
Имаш бърз метаболизъм. Пробвай с някакъв протеин или заместител на хранене. Можеш да ги намериш навсякъде както в аптеките така и в фитнес магазините. Другият вариант е да почнеш да тренираш и така ще забавиш метаболизма си.

От тренировките не се ли забързва? :-o

Не точно обратното е. Колкото повече почивни дни имаш толкова повече се забързва метаболизма понеже когато тренираш ядеж по 5-6 пъти на ден това трудно се усвоява от метаболизма.

vankata5555555
07-14-2011, 15:58
Мега глупости пишеш.От тренировките неможеш да промениш метаболизма си а само може леко да го забавиш или забързаш със храненето.Ако ядеш по-често както правят тези които тренират(включително и аз),горе-долу през 2-3 часа,метаболизма ти се забързва и се орелефяваш по лесно и обратното.За протеини и заместители не мисли,защото едно че са много пари и друго,че не ти трябват.

badsector
07-18-2011, 12:28
Не обръщай внимание на глупавите коментари на ония по-горе. Явно си във възрастта, когато растеш най-много. Затова се хвани да спортуваш, за да се възползваш от този факт. И се грижи за кожата си, за да не ти излязат стрии от бързия растеж.

07-20-2011, 04:32
и аз ми се яде постоянно :D

fLoweRrR
07-25-2011, 21:32
и аз ми се яде постоянно :D

Ааа не можах да се сдържа... Тая грешка просто ми вади очите.... Адски си неграмотна !
Със сигурност се излагаш така и в живота ; )
"Хвалиш се" колко си била умна, ала бала, ама нямаш нито едно смислено мнение !!!!!