PDA

View Full Version : Странни навици



missapple
07-13-2011, 10:12
Хайде тук да споделим странните си навици или мога да кажа странните неща ,които извършваме.Ако не разбирате за какво говоря ,тогава аз започвам с моите . Като например : Когато имам доста спирала на миглите ,доста често обичам да я махам като я "чопкам" (така да се изразя 8-) ) ; Или пък когато съм си правила някаква прическа и имам толкова лак на косата , че отделни кичури да се втвърдяват, тогава пък не мога много много да ги търпя и винаги си играя с тях и ги разделям ... ; Също ако имам раничка , моментално махам коричката отново и отново ,дори и да знам че скоро няма да заздравее ... Също обичам да ми мирише на бензин ... и т.н . Общо взето работи, за които не говорите с приятели/ки , но всъщност тайничко , съзнателно или несъзнателно ги правите. Заговорихме се с приятелки и ми стана интересно да чуя и вашите странности, ако мога така да ги нарека :P

ri41
07-13-2011, 10:22
Хайде тук да споделим странните си навици или мога да кажа странните неща ,които извършваме.Ако не разбирате за какво говоря ,тогава аз започвам с моите . Като например : Когато имам доста спирала на миглите ,доста често обичам да я махам като я "чопкам" (така да се изразя 8-) ) ; Или пък когато съм си правила някаква прическа и имам толкова лак на косата , че отделни кичури да се втвърдяват, тогава пък не мога много много да ги търпя и винаги си играя с тях и ги разделям ... ; Също ако имам раничка , моментално махам коричката отново и отново ,дори и да знам че скоро няма да заздравее ... Също обичам да ми мирише на бензин ... и т.н . Общо взето работи, за които не говорите с приятели/ки , но всъщност тайничко , съзнателно или несъзнателно ги правите. Заговорихме се с приятелки и ми стана интересно да чуя и вашите странности, ако мога така да ги нарека :P
моите навици са същите

Sisxx
07-13-2011, 10:26
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)

daq96
07-13-2011, 10:33
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)

И аз така само че главата ми е на ляво.

Sisxx
07-13-2011, 10:36
^^ :grin:

Yankee
07-13-2011, 10:40
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)

И аз подобно,но краката ми са свити във форма на 4-ка :D

Sisxx
07-13-2011, 10:42
^ И аз така понякога :D

AliceSw
07-13-2011, 10:43
обичам миризмата, която е край жп гарите...не е бензин, а горивото, с което се движат

вманиачавам се по един цвят за периоди от типа на година, година и нещо, който започва всеки ден да присъства в гардероба ми, защото всичко е такова, щом реша

мразя да се обличам в повече от 2 цвята като съответно винаги бельото и чорапите ми са такива също

alehole
07-13-2011, 10:53
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)

И аз подобно,но краката ми са свити във форма на 4-ка :D
Хаххаа,абсолютно същото :D :D :D
Обичам и миризмата на бензин,лак...

joronir
07-13-2011, 11:04
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)
аз имам същия навик....само че за да заспа трябва да съ обърнат към стената (не по корем) 8-) 8-) 8-)

pressiana
07-13-2011, 11:12
Аз пък спя почти по корем, обърната надясно, с дясната ръка зад гърба (въобще не знам как го правя това), а лявата минава пред лицето ми и я пъхвам под възглавницата.. 8-)
Друг навик - винаги вървя отляво, седя отляво и т.н. Също често си оправям косата, съвсем несъзнателно е.

darrie
07-13-2011, 11:21
Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Като си измия зъбите, след това се усмихвам на огледалото.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Винаги заспивам с лице към стената.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :x )

Sarafina
07-13-2011, 11:28
Обичам да си пипам миглите, когато имам спирала :lol:

Hristova
07-13-2011, 12:07
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой....


И аз така :D :D

NqkfaNikakva21
07-13-2011, 12:14
играя си с обиците 8-)
клатя си краката, мърдам се .. само и само да не стоя ей така мирно ... не мога и не мога
когато чакам някъв отговор си измислям игри да видя какъв ще е :lol:
когато съм сама и по пътя има плочки си измислям игри с тях ..
постоянно си говоря сама 8-)
галя си краката :lol:
когато видя огледало си правя физиономии или се плезя :-P 8-) 8-)
когато се прибирам и още не съм заключила външната врата задължително придържам с крак, сакън някой да не дойде :lol:

Sisxx
07-13-2011, 12:24
когато съм сама и по пътя има плочки си измислям игри с тях ..

Това го правя сигурно от както мога да броя! Понякога си правех и някакви игри с номерата на колите също... :D

NqkfaNikakva21
07-13-2011, 12:26
когато съм сама и по пътя има плочки си измислям игри с тях ..

Това го правя сигурно от както мога да броя! Понякога си правех и някакви игри с номерата на колите също... :D


да ! 8-)
или пък като сме повече и трябваше да познаваме марката .. или пък си измисляме ред и си гледаме коя кола ни се пада...
много смях беше 8-) 8-)

vixrenkka
07-13-2011, 12:37
Винаги си лакирам ноктите шарено. НИКОГА не са сичките в един и същи цвят.
Ходя с различни чорапи. Смятам че ми носи късмет ;д
Спя с една тениска която винагхи обличам на обратно
Най-гадният ми навик е че често си дърпам ракавите на блузите които имат дълъг ръкав.
КОгато ми стане скучно почвам да си плета малки плитки на косата .. ;д

Colouring
07-13-2011, 12:46
-мога да спя само в една единствена поза.Колкото и много да се въртя,накрая заспивам по корем,с лице към стената и с разперени ръце.
-обичам миризмата на блажна боя/бензин/лепило 8-)
-когато се лакирам и ми е скучно почвам да си чопля лака,така че след около 10 минути вече половината ми нокти за обелени и трябва да се лакирам пак


Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Това го правя от както се помня.

Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой....
Дори и в големите жеги. 8-)

pressiana
07-13-2011, 12:50
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.

Даааа, и аз, дори в момента съм така! 8-)

Подсетихте ме за още неща.
Винаги, когато видя огледало/витрина, се оглеждам. Не се сдържам просто.
Когато се чувствам неудобно, си оправям бритона. Е, случва се просто да духа вятър и за това да го нагласям, но няма ли вятър.. ясно.
"Пукам" си пръстите. Знам, че не е хубаво, ама ми харесва.
ВИНАГИ душа разни храни, козметични продукти, книги, учебници, всичко! Имам ли нещо ново/сервират ли ми някакво ястие, винаги го помирисвам. Не знам защо..
Абсолютно всеки път губя всички фиби, ластички, химикали, моливи, шноли, гривни, обици, които притежавам. Рано или късно потъват вдън земя.

DisturbiaV
07-13-2011, 13:08
Не мога да заспя,ак не съм гушнала нещо,било то чаршафа или малка въъзглавница,после да си сложа едната ръка под възглавницата и да съм със свити крака.

Въртя си косата на пръста отскука.

Треса си крака не само когато ми е нервно,но и когато ми е скучно.

Никога не си лакирвам палеца на лявата ръка.

Винаги си качвам краката като седя,а като съм на кафе или някъде другаде не само си кръстосвам краката,а ги преплитам.

cherrygloss
07-13-2011, 13:15
Не мога да заспя,ак не съм гушнала нещо,било то чаршафа или малка въъзглавница,после да си сложа едната ръка под възглавницата и да съм със свити крака.


Треса си крака не само когато ми е нервно,но и когато ми е скучно.

Винаги си качвам краката като седя,а като съм на кафе или някъде другаде не само си кръстосвам краката,а ги преплитам.
Същите 8-)

И също винаги се оглеждам по витрини и огледала.
Постоянно си пипам косата 8-)

gabri3lla
07-13-2011, 13:17
[quote=darrie]
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой....


да 8-) може навън да е 40 градуса,ама краката ми трябва да са завити,че все имам чувството,че нещо ще ме дръпне 8-)

RainbowGirl
07-13-2011, 13:20
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.

Даааа, и аз, дори в момента съм така! 8-)
+1 Не мога да стоя с краката на земята. :Д

-Обичам миризма на боя, бензин, лак.. даже миризмата, която е в мазетата :oops: :lol:
-Винаги си клатя/треса краката.
-Хапя си устата(по-точно кожичките).
-Винаги заспивам по корем, с глава към стената и едната ръка под възглавницата. 8-)
-Често си лакирам само лявата ръка и карам майка ми да лакира дясната, защото аз се омазвам цялата. 8-)

Ммм.. ако се сетя още, ще пиша. :D

SladkaZagadka
07-13-2011, 13:22
Винаги трябва да си сложа едната ръка под възглавницата, за да заспя :-D ; обиичам миризмата на нови гланцирани списания / учебници, както и на боя :D ; винаги, ама винаги си вдигам до лакътя ръкавите на зимните блузи или жилетки ии доста често правя така ... ххх. с едната ръка..
http://prikachi.com/images/381/3564381B.jpg

Josefinne
07-13-2011, 13:24
Хаха, много забавна тема :D
Аз се оглеждам по всичко, което има отражателна повърхност, до толкова, че в един момент ми писва и си налагам да спра да зяпам себе си.
Обичам да си стискам пъпките, дори когато нямат нужда от това или ще стане грозно. Същото е и с врасналите косъмчета ( обикновено подмишниците ) - просто не мога да ги търпя.
Сутрин обичам да сядам на компа вместо да се оправям за работа.
Обичам да си доспивам "още малко", след като звънне часовника ( за това обикновено си навивам аларма и за 15 мин по-късно, ако случайно заспя наистина ).
Купувам си обувки на висок ток и ги нося по веднъж, след това ги подарявам на приятелки или ги хвърлям.
Мързи ме да си чистя лака, въпреки че става бързо.

Сетих се още:

Много обичам звука от обувки върху чакъл ( дребни камъчета), от дете е така.
Обичам миризмата на изгаснала клечка кибрит и на мазе.
През зимата спя с чорапи, защото ми е студено. Ако съм без чорапи умирам от студ, дори да съм завита с топло одеало или юрган.
Имам навика да си цепя ноктите, когато видя " мехурче" по тях ( не знам дали това го обясних добре).

SlowDownBaby
07-13-2011, 13:29
Вие казахте половината и мои навици :D
- И аз си завивам краката (но само ако не съм в нас) някой да не ми ги дръпне ;д
- И аз си хапя усните (кожичките) и все имам рани по тях...ужасно е,но не мога да спра :(
- Когато се прибирам от някъде,и е тъмно,а вече съм във входа,докато чакам асансьора все си мисля,че някой ще тропне на входната врата да му отворя и ме е следял през цялото време,за това докато чакам да дойде асансьора винаги гледам към вратата :D
- ВИНАГИ стоя с качени крака на стола или каквото и да било ;д
- Много обичам миризмата на гума ( за обувки,както миришат новите гуменки,ако се сещате :D ) както и на нови учебници,от онея гланцираните !

infreakincredible
07-13-2011, 13:44
- Обичам да ми мирише на бензин :-D
- Винаги, когато си лакирам ноктите на дясната ръка си омазвам пръстите от непохватност ;д
- В някои случаи, когато не мога да заспя обръщам възглавницата си на другата страна, за да ми е по-хладно и удобно (wtf) :D
- Често, като минавам покрай огледалото се застоявам мъничко пред него ;д
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина :D :D
- Обожавам миризмата на ново списание :lol:
- Ако имам синина някъде и не се сещам откъде е, я ръчкам, за да проверя колко е сериозна и дали боли много ;Д омг ;д
- Понякога, когато говоря по телефона се разхождам напред-назад :D

rebeccaa
07-13-2011, 14:05
Като мина през огледало постоянно се оглеждам.
Клатя си краката.
Пукам си пръстите.
Като ходя по плочките и ми е скучно гледам да не им минавам през чертите и си измислям игри с тях :razz:
Спя на една страна обърната към стената и така се събуждам.
Като ям солети ги разделям на две със зъбите или ги хрускам като заек :D

albi951
07-13-2011, 14:18
- винаги вървя отляво, седя отляво и т.н. Също често си оправям косата, съвсем несъзнателно е.

и правя всичко с лявата ръка :D


играя си с обиците 8-)
клатя си краката, мърдам се .. само и само да не стоя ей така мирно ... не мога и не мога


Когато се чувствам неудобно, си оправям бритона. Е, случва се просто да духа вятър и за това да го нагласям, но няма ли вятър.. ясно.
"Пукам" си пръстите. Знам, че не е хубаво, ама ми харесва.
ВИНАГИ душа разни храни, козметични продукти, книги, учебници, всичко! Имам ли нещо ново/сервират ли ми някакво ястие, винаги го помирисвам. Не знам защо..
Абсолютно всеки път губя всички фиби, ластички, химикали, моливи, шноли, гривни, обици, които притежавам. Рано или късно потъват вдън земя. [/i]

Въртя си косата на пръста отскука.
а като съм на кафе или някъде другаде не само си кръстосвам краката,а ги преплитам.


-Винаги заспивам по корем, с глава към стената и едната ръка под възглавницата. 8-)



- И аз си хапя усните (кожичките) и все имам рани по тях...ужасно е,но не мога да спра :(
- Когато се прибирам от някъде,и е тъмно,а вече съм във входа,докато чакам асансьора все си мисля,че някой ще тропне на входната врата да му отворя и ме е следял през цялото време,за това докато чакам да дойде асансьора винаги гледам към вратата :D


- В някои случаи, когато не мога да заспя обръщам възглавницата си на другата страна, за да ми е по-хладно и удобно (wtf) :D
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина :D :D
- Ако имам синина някъде и не се сещам откъде е, я ръчкам, за да проверя колко е сериозна и дали боли много ;Д омг ;д
- Понякога, когато говоря по телефона се разхождам напред-назад :D


Като ходя по плочките и ми е скучно гледам да не им минавам през чертите и си измислям игри с тях :razz:
Като ям солети ги разделям на две със зъбите или ги хрускам като заек :D
МНОГО обичам да ми мирише на гума даже един път като бях малка и бях с нашите в един магазин за обувки захапах една гуменка защото си мислех че вкуса и хубав като мириса :D :D , обичам да ми мирише на боя, гриза си кожичките на ноктите ще пиша още ако се сетя :D

mi6eto942
07-13-2011, 14:20
Винаги трябва да съм в един тон,дрехи,бельо,чорапи,лак, бувки,грим,обици,даже и,ако имам някакви украшения по главата :D

Tiin
07-13-2011, 14:25
Преди да изляза винаги се връщам поне 3 пъти за да се уверя,че изглеждам добре.
Винаги обръщам възглавницата на студената страна.
Обожавам да барам миглите ми,когато са със спирала.
Винаги мързи ме да си изтрия лака :D

CityLightsxx
07-13-2011, 14:30
амиии.. вие ги казахте повечето:
- аз пък не мога да спя по корем или по гръб .. само настрани, с ръка под възглавницата и свити крака и си гушкам одеялото и НЕ мога да спя със завити крака! :D
-супер много си хапя долната устна , ама постоянно въобще не се усещам и сякви гланцове не издържат на моята уста дълго :-D
-когато минавам покрай огледало или витрина се оглеждам.
-не мога да говоря по телефона без да се движа или да си драскам нещо и не мога да говоря ако наще са в стаята .. 8-)
-обичам миризмата на ново списание или нова книга, на лепилои миризмата, когато мият входа :D wtf?!!
-когато съм нервна си гриза ноктите /опитвам се да спра , ама... / , оправям си несъзнателно косата и тропам с крак :-D
Това е засега , ако се сетя за още ще пиша :D

ValLoveYa
07-13-2011, 14:56
И аз обичам да си чопля миглите като са със спирала.
За да заспя трябва да легна първо на лявата си страна да полежа няколко минути и след това се обръщам на дясната и заспивам, краката винаги са ми разкрачени. 8-)
Когато съм недоволна или ми стане скучно издавам странен звук, като пуфтене е :lol:
Кривя си устните.
Постоянно си играя с ръцете, пукам си пръстите...

thecreator
07-13-2011, 15:22
Краката ми не могат да са долу и тва е! Винаги ги качвам .. освен в ресторант ;дд или обществени места :D
Обичам да си чопля лака
Когато заспивам са ми нужни поне 5 мин да се навръткам на всички страни , докато си открия моята :D
Играя си с косата като ми е скучно
Когато мина покрай огледало винаги се поглеждам ;д
Обичам да си пипам краката като са били след кола маска или епилатор :-D

Ако се сетя за още ще пиша

bloodyF
07-13-2011, 15:47
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Винаги заспивам с лице към стената.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой....


играя си с обиците 8-)
клатя си краката, мърдам се .. само и само да не стоя ей така мирно ... не мога и не мога



Винаги, когато видя огледало/витрина, се оглеждам. Не се сдържам просто.
Абсолютно всеки път губя всички фиби, ластички, химикали, моливи, шноли, гривни, обици, които притежавам. Рано или късно потъват вдън земя. [/i]


Хаха, много забавна тема :D
Аз се оглеждам по всичко, което има отражателна повърхност, до толкова, че в един момент ми писва и си налагам да спра да зяпам себе си.
Мързи ме да си чистя лака, въпреки че става бързо.

Обичам миризмата на изгаснала клечка кибрит През зимата спя с чорапи, защото ми е студено. Ако съм без чорапи умирам от студ, дори да съм завита с топло одеало или юрган.




обичам да влизам в магазини за перилни препарати защото мирише супер яко
обичам миризмата на кожа..и окосена трева
винаги си нося едни ластици на ръката, защото са ми от специално място..имах и гривнички ама ги затрих нанякъде..и червен конец имам винаги..
винаги спя легнала на лявата страна,поза ембрион, едната ръка пред мен, другата под главата ми..
обичам да имам синини и разни открити рани ;х (луда съм, знам)

dessyfreak
07-13-2011, 15:51
- обичам да си играя с обиците и герданите 8-)
- хапя си устните .. :D
- винаги, когато видя огледало/витрина се оглеждам 8-)
- винаги трябва да си мърдам краката .. не мога да стоя мирно :D
- когато не мога да заспя се мятам като риба и си меня страната на възглавницата 8-)
- не мога да спя със завити крака, но винаги гърба ми е завит, нз що :lol:
- обичам да си пипам краката след кола маска или епилатор :razz: :D
- винаги се събуждам през ноща и пия нещо от хладилника ..

-------------------------------------------------------------------------------------
има и още, ама сега само тия ми дойдоха на акълаа :D :-D

3oPuTy
07-13-2011, 15:57
1.Винаги заспивам обърната към стената.
2.Когато спя с някой на едно легло ЗАДЪЛЖИТЕЛНО съм от вътрешната страна.(последните ми двама приятели направо си умираха от кеф,че не им се налага да се карат с мен за страната,от която ще спят :D )
3.Когато съм нервна си клатя краката и си хапя вътрешната страна на бузите и устните несъзнателно ... Често се усещам чак,когато ми потече кръв :?
4.Когато говоря постоянно използвам думата "брат" :o
5.Когато трябва да отида до някъде сама задължително звъня на някой за да има с кого да си говоря :D
6.Редовно си купувам обувки,които обувам по 1-2 пъти и после зарязвам в шкафа.
7.Маниак на тема чанти съм!Купувам си често,но рядко ги ползвам :? По принцип си ходя с една голяма,в която ми стоят всички глупости и изключително много ме мързи да премествам всичко от едната в другата :?
8.Винаги спя с тениска.Пижами,нощници - не!Пижамки обличам през зимата вкъщи,но реша ли да лягам (дори и да гледам някой филм) я махам и слагам тениската :-D Нощничките пък са ми слабост,защото са изключително нежни и секси,но и с тях не ми е комфортно :?
9.Един от най-гадните ми навици е,че свикнах да стоя с вързана коса и от няколко месеца си ходя все на опашка :? Ако си пусна косата постоянно я мятам на едната страна,на другата ... А и много ми дразни на врата :? (А като се сетя,че до преди 2 години дори вкъщи не я връзвах :-D )
10.Маниак съм на тема фризьор и ходя всеки месец,че понякога и на по-малки интервали :? Сега съм решила да я пускам до кръста и последните 2 пъти ходя през 3-4 месеца,което направо ме убива :( Като за капак казах на нашите да скрият някъде всички ножици без да ми казват къде са,защото в противен случай до ся поне 2-3 пъти да си бях обрала краищата :? Не,че са цъфнали,но просто не мога без поне мааалка промяна в косата :?
11.Като се влюбя в даден цвят започвам да си купувам дрехи и аксесоари предимно в него и по принцип тази мания трае по година-две,а понякога и повече :?
12.Когато усетя,че ми се доспива намествам телевизора да се изключи след поне 30 минути - просто не мога да заспя ако е тихо :?
___________________
За това се сещам в момента :-D

Jaune
07-13-2011, 16:01
• непрекъснато правя разни физиономии, гримаси. мръщя се, муся се, цупя се, бръчкам се, дъвча си устните
• гледам се във витрини, в стъкла на коли, във всичко, що е огледална повърхност, считам го за най-грозния си навик (но и много показателен)
• преди да изляза се взирам в уредите, които съм ползвала, уверявайки се, че за изключени - брутално затормозяващ навик, в момента съм в процес на хвърляне само 1 поглед :Д
• непрекъснато се сещам за някакви неща, които съм правила, и започвам да се срамувам от тях, конфузно ми е, като че сега са се случили
към това: най-често се сконфузвам след телефонни разговори с хора, с които не общувам мн често, имам усещането винаги, че съм казала нещо безкрайно смотано
• не си отвързвам връзките на обувките и се проклинам всеки път, когато закъснявам
• обичам да подреждам. сядам по турски на земята и се обграждам с всевъзможни боклуци, и си играя да ги сортирам с часове
• пукам си кокалчетата на пръстите, които се намират точно до нокътя, повече от самите пръсти
• обичам да лежа на земята
• обичам да гладя
• много съм параноична и гледам на ключовете си като потенциално оръжие
• обичам миризмата на слънцезащитни лосиони

ии да. не се сещам друго, но има много :Д

Hilary_
07-13-2011, 16:05
момичетааа направо м инапълнихте душата .. 8-)
сега е мой ред:

- ВИНАГИ се оглеждам въ ввитрини, огледала, въпреки че м ие ясно ,че вътре има някой! :lol:
- хапя си устата ..
- не мога да седя в една поза за повече от 10-15 минути .. винаги си сменям краката, кръстосвам ги, качвам ги (като съм в тролей/трамвай) .. 8-)
- обичам миризмата на лепило, лак, боя и всеки път щом си купя нов брой ня някое списание си го душкам .. ^^ :lol:
- почти винаги едната м иръка е под възглавницата ..
- имам над 50 лака в нас и супер много ме мързи да се лакирам, защото знам, че с лявата ще се омажа и после ще ме мързи да си го махам .. :lol:
- често ми се случва да се преоблека няколко пъти преди да излезна .. 8-)
- ВИНАГИ заключвам вратата с влизането ми .. ;д
- почти винаги като с еприбирам трябва да говоря с някой по телефона (особено ако е тъмно) .. 8-)
- имам навика да се заглеждам във всеки един магазин за дрехи, козметика и обици/гривни и т.н. и ми трябват точно 5 секунди да си харесам нещо като за това време в движение съм огледала всичко в магазина .. ;д
- купувам си неща, които знам, че няма да ги облека/обуя/ сложа втори път, но за момента щом ги искам трябва да ги имам .. и сега така си седят в нас .. :lol: Същото е и с козметиката ..
- играя си с обици/гердани/гривните ми ..
- използвам много заразителн ии кофти думи дори към приятелките си като "бате" .. :?

100% има още, но в момента не се сещам .. :lol:

daq96
07-13-2011, 16:06
[quote="darrie"][i]Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Като си измия зъбите, след това се усмихвам на огледалото.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.

И аз съм така. Ако отидем някъде примерно на гости изобщо не ми е проблем. Дори не се и замислям. Седя си нормално. Обаче ако съм си у нас - краката са на стола.

deni979
07-13-2011, 17:34
Аз пък не мога да спя,ако пердетата са дръпнати.Може би и защото леглото ми е до прозореца и вечер си зяпам и гледам звездите,ама и да не беше пак щеше да е гадно. Просто имам чувстото, че никога няма да изляза от стаята и да погледна навън.Също не мога да седя много време в една и съща поза направо ме хващат лудите.И се чувствам адски подтисната, ако например отида някъде на гости за повече от ден-два и там няма домашни любимци,ако ще да са тарантули.Направо полудявам като няма около мен някое животинче, с което да си комуникирам... :lol: И освен това много малко хора мога да изтърпя за повече от 2-3 часа понякога и най-близките.Просто мразя в един момент да трябва да стоя с някого, а вече темите да са изчерпани или да ми надуват главата с неща, които грам не ме интересуват...Абе не им завиждам на хората около мен с моите капризи.... :D

slun4o2
07-13-2011, 18:33
-Когато съм нервна си гриза ноктите /макър,че се опитвам да спра / , -Спя без чорапи, ако ще и много студено да е навънка,
-Обичам да си играя с обиците и герданите,
-Винаги заспивам обърната към стената ,
-Когато отивам до магазина винаги си говоря с някой по телефона, летните жеги винаги съм вързана или на кок ( само аз от компанията съм все с вързана коса ) ,
-Трябва винаги да е шумно около мен,
- Страх ме е да спя до прозорец

:D :P 8-) :D

RainbowGirl
07-13-2011, 20:28
летните жеги винаги съм вързана или на кок ( само аз от компанията съм все с вързана коса )

:D :P 8-) :D
И аз съм така.. как издържат тия хора с пуснатите коси не знам.. :? 8-)

П.П. Сетих се още един много гаден мой навик.
Купувам лакове (в нас имам над 70 8-) ), обици, гривни, гердани, гланцове без да ми трябват.. или просто ей така са ми харесали в магазина, ама като се прибера не ги пипвам. :(

loca10
07-13-2011, 20:28
Хмм... От малка го имам това, когато си мисля, че съм казала нещо готино или остроумно, си го повтарям съвсем тихо, почти не си мърдам устните :D спя завита през глава дори в най- големите жеги и после си викам офф не можах да спя, трябва ни климатик :lol: Не мога да седя на едно място... И винаги съм прекалено слаба за височината си и за възрастта си и когато най-накрая направя тегло, се разболявам и свалям 2-3 килограма на момента, просто това е изграден имунитет 8-) Когато слушам музика не мога да не си пея.... Когато спре токът се ужасявам просто... И на страшни истории не държа... мн съм възприемчива... Хиля се пред огледалото и всякакви такива простотии :-P Иии изобщо аз съм пълна с разни талива дребни странни навици, освен това се дразня от шума на пилата за нокти и когато ми скубят веждите, ми се докихва :D

Jaune
07-13-2011, 20:44
когато ми скубят веждите, ми се докихва :D

!!!!

koshtramba
07-13-2011, 20:47
- Мразя, когато нещо е разхвърляно/несиметрично подредено. Когато видя нещо такова го подреждам така, че да е симетрично. 8-)
- Къпя се по няколко пъти на ден. 1-2 часа след като се изкъпя се чувствам мръсна и се къпя пак. :lol:
- Постоянно си облизвам устните.
- Ям ужасно много и съм гладна винаги.
- Обичам да чистя, особено след купони, когато ефектът е най-видим. 8-)
- Когато си правя нещо за хапване или си готвя, винаги си сервирам в подходящи чинии, подреждам гарнитурата, украсявам си яденето/чинията.
- Обожавам да пия вода след шоколад. :D

PullMeCloser
07-13-2011, 21:26
- Всички сезони спя по голяма мъжка тениска. Не понасям пижами, не търпя друго, освен тениска. 8-)
- Не мога да спя на абсолютна тъмнина, както и на абсолютна тишина, но телевизор и музика ми пречат, както и твърде силна светлина.
- Спя на две възглавници, една само не ми стига никога. :D
- Не мога без олекотена завивка. Винаги спя с такава, имам си за различните сезони. :lol:
- Заспивам обърната към стената. Ако спя в легло, което е в средата на стаята и съм сама в него ми е адски неудобно.
- И аз правя много физиономии. Постоянно. Лицето ми никога не е безизразно, освеен ако не искам да е такова. 8-)
- Къпя се по няколко пъти на ден и аз, постоянно. Обожавам да се къпя, адски приятно ми е, освежава ме и стоя дълго време под душа.
- И аз си облизвам устните.
- Постоянно си пея,дори и без музика. А когато съм си пуснала, не издържам без да пея. Обичам да пея!!! 8-)

LoveChocolate
07-13-2011, 21:31
навик ... амии .. когато се замисля винаги си лапвам единия пръст или гледам в продължително време в една точка :D

GossipGirl89
07-13-2011, 21:50
- Винаги заспивам в поза обърната на дясно, с ръце под възглавницата и разчепени крака 8-)

- Завивам си краката абсолютно винаги или в краен случай ако ми е много топло просто гледам да са колкото се може по-навътре на леглото сакън някой да не ме дръпне докато спя :D

- Пукам си пръстите. Отвратителен навик е и всички ми се карат, но на мен си ми харесва.

- Обичам миризмата на ацетон.

- Когато съм притеснена почвам да си играя с косата - увивам си я около пръстите. А когато ми е скучно си хващам по един кичур и започвам да си плета плитки, разплитам ги и после пак 8-)

- Винаги гледам краката и ръцете да са ми в изпънато положение. Когато са свити ми се изпотяват и това ме дразни супер много.

- Имах навика да си гриза ноктите, но за щастие вече спрях - сега само си ги пипам и си играя с тях.

- Броя плочките по улицата. Това от малка ми е останало и всеки път си казвам, че ще престана и все не мога.

- Като си слагам спирала или молив винаги съм с отворена уста 8-)

- Обичам да си търкам ноктите във възглавницата - звука побърква всички, но аз го обожавам 8-)

- Не спя на тъмно, защото ме е страх. Това е нещото, за което най-много ми се подиграват... Дърта магарица, а на лампа спи... :D Ако има още някой в стаята нямам проблем, но сама ли съм лампата задължително свети.

- Имам една огромна плюшена мечка, без която не мога да заспя. И за това също ми се подиграват, защото където и да тръгнеме аз си влача огромната мечка с мен 8-) Просто съм свикнала да ми е до главата като заспивам.

- Задължителното - къде що има огледало или витрина аз все се оглеждам.

- Ааа и винаги като седнем някъде, в момента, в който станем аз задължително трябва да попитам "Имам ли нещо отзад?", "Мръсна ли съм?", "Я ме виж" 8-) И затова ме мразят много ама кво да се прави...

За тези се сещам в момента, но сигурно има още доста :D

Kallyn4eto
07-13-2011, 21:55
- телефона винаги трябва да ми е в десния джоб на дънките, или в ръката. ако е на друго място винаги се панирам, че съм го загубила. стига дотам че на едни от дънките ми имам избеляло във формата на телефона ми :D
- чантата си я нося 90% от случаите на лявото рамо
- не мога по никакъв начин да спя със пусната коса
- когато си ходя някъде сама или се качвам/слизам по стълбите си измислям някакви ритмични мелодийки (без да се усещам) и си се движа в ритъма им :D
- вечер като се събличам за да се къпя или си обличам пижамата винаги гледам да са ми затворени щорите, защото си мисля че някой от отсрещния блок може да ме види
- дъвча кабела на слушалките си и целият е наръфан и накъсан, даже ме е хващал ток на езика :D
- сега съм в някакъв период в който си купувам единствено и само дрехи в различни отенъци на синьото
- винаги когато седна ако е възможно си качвам и краката
- никога нямам перфектно налакирани нокти, след първите 2 часа започвам да си чопля лака

ахх аз изкарах супер много...аз ли съм най-странната тук?! :D

bebchoOoOoOo
07-13-2011, 22:12
Винаги се оглеждам, когато минавам покрай витрини и огледала..
Гриза си кожичките..
Мога да заспивам само на пълна тъмнина и тишина, по корем задължително и с вързана коса..
Когато вървя сама по улицата винаги се обаждам на някой да си говорим, защото иначе ми е некомфортно.. :lol:
Постоянно си пипам косата, когато танцувам..
Играя си с колието ми..
Когато си скубя веждите кихам.. :lol:
Обичам миризмата на лак, боя и лепило..
Пукам си пръстите..
Винаги ми се яде нещо, но и аз не знам какво.. :lol:
Постоянно си говоря сама.. :razz:
Когато си избирам какво да облека, си представям как ще изглеждам през очите на другите.. :-o :razz:
Винаги си качвам краката на стола/дивана, дори и в даскало постоянно ги вдигах на чина, имам чувството, че се изморявам, когато седя нормално.. :lol:
Когато говоря постоянно използвам думата "ужас"..

f2f
07-13-2011, 22:13
>Настроението винаги ми се скапва, когато усещам дъха си гаден и съм адски крива докато не лапна нещо ментово
>Много обичам след като съм си махнала косъмчетата(няма значение дали ще е на краката, подмишниците или дори веждите) да си пипам кожата и да си мисля колко е мекичка :lol:
>Преди да си обуя обувките или да си облека дрехите си ги померисвам
>Веднъж си говорех сама пред огледалото цели 3 часа :D
>Постоянно се поставям в някакви ситуации и започвам да си говоря, смисъл правя го съвсем несъзнателно (почнах да се притеснявам дали не прихващам някоя психопатска болест :shock: )
>Винаги заспивам към стената и всяка сутрин се събуждам с гръб към стената

:-|

LoveChocolate
07-13-2011, 22:17
Винаги се оглеждам, когато минавам покрай витрини и огледала..
Гриза си кожичките..
Играя си с колието ми..
Обичам миризмата на лак, боя и лепило..
Винаги ми се яде нещо, но и аз не знам какво.. :lol:
Винаги си качвам краката на стола/дивана, дори и в даскало постоянно ги вдигах на чина, имам чувството, че се изморявам, когато седя нормално.. :lol:



същото :D

Blab
07-13-2011, 22:19
*преди да загася лампите вечер, оглеждам ъглите и всички фуги и празни места между мебелите за животни... ако не го направя само си мисля за буболечки в тъмното и най-накрая просто ставам и си изпълнявам ритуала.
*слагам си точно определени задължителни гривнички и ластичета по ръцете, чиито ред не се променя.
*не излизам от вкъщи без всичко необходимо (от тетрадка и книга до лекарства и лепенки за ранички) -> затова нося огромна чанта, а последните дни дори 2...
*в облеклото ми винаги има джобове!
*винаги, когато съм сама си мисля разни работи и развивам сюжети в главата си, съответно се стряскам, когато някой ме прекъсне, и инстинктивно изпищявам. това се случва дори вкъщи, когато забравя, че не съм сама. изобщо - зле.
*ако има парапети (по подлези или тротоара, стълби, прочее), ходя с пръстчета(като крачета:Д) по тях и озвучавам движението:Д
*"пия" чая с лъжичка.
*не ям отворено кисело мляко, както и разрязани плодове и зеленчуци, които са се умирисали на хладилник.
*когато се притеснявам си пея наум, понякога не само наум:Д
*премивам съдовете и приборите си(имам си свои, които се различават от останалите и стоят на отделно място), ако някой друг ги е измил.
*преди да изляза оставям нещата на точните им места (тези, които съм определила за точни), ако не ги намеря там, знам, че някой ги е пипал. //яко Шелдън, ама всеки с отклоненията си
*изобщо - имам си малки ритуали за всички битовизми, от тоалета сутрин до изключването на компютъра и подреждането на нещата, с които се занимавам тази седмица.
*почти за всяка ситуация мога да изрецитирам(и го правя) реплика от филмче на Дисни, която в началото никой не разпознава, но като ми свикнеш, всичко е наред
*обичам стълбища, но мразя асансьори (:Д:Д:Д, нарочно препращам към Антибиотика:Д)
*чупя си аналгина на 4
*когато съм в училище, рисувам, ако не рисувам, значи не внимавам. също - пиша с молив!
*в театъра, като гледам нещо не особено сполучливо, оглеждам прожекторите и изобщо, цялото пространство и техниката, като си представям какво бих могла да поставя тук, с кого и т.н. после си се усмихвам и излизам доволна.

и май задълбах...


• непрекъснато се сещам за някакви неща, които съм правила, и започвам да се срамувам от тях, конфузно ми е, като че сега са се случили
и аз, а като се усетя, че го правя, разтърсвам глава, за да изгоня мисълта:Д

ПП: това с плочките е шизофренно, сериозно, и аз го правя(измислям си мат. прогресии, които следвам, понякога се стига до подскоци и прочее щуротии), но е такова, болестно състояние;

ByK
07-13-2011, 22:29
> чупя си адски често врата, кокалчетата на краката, пръсти, ръце
> прехапвам си устните
> чопля си пръстите или лака
> обичам винаги като мина покрай някое заведение или витрина на която мога да се огледам да се спра и да си правя фасони
> обичам да влизам в магазини да разпитвам магазинерките и да пробвам до последния номер дреха и накрая да не купя нищо 8-)
> обичам сутрин като стана първото нещо, което да направя е да отида до хладилника
> постоянно си 'треса' краката било от нерви,скука ей така
> когато ми е пусната косата, винаги я 'чопля' или си играя с нея
> когато седя на стол, фотьол и етц винаги си сгъвам единия крак до себе или сядам на него :D
> говоря си сама
> говоря си с играчки или разни електро уреди :D
> като се изкъпя и на огледалото в банята си рисувам върху парата :D
> не мога да заспя, ако не съм гледала тв или слушала музика преди това O.o
> държа ръката си под възглавницата
> обичам да заспивам като гушкам нещо или навивам завивките
> винаги когато заключа вратата и тръгна за някъде или сляза от автобуса си пребърквам цялата чанта/раница от до, връпеки че преди да изляза/сляза съм направила същото
> винаги когато ям няколко неща за вечеря (примерно салата,картофи и месо) ям първо картофите, после месото и накрая салатата, не обичам да 'мешам' храните :D
> винаги се завивам с нещо дори и чаршаф да е
> обичам да си пея или подсвирквам в банята
и още и още.. 8-)

mar7inaaa
07-13-2011, 22:35
*не ям отворено кисело мляко, както и разрязани плодове и зеленчуци, които са се умирисали на хладилник.
Мислех, че само аз съм така..нашите постоянно ми се карат , че отварям по 1 кис. мляко ,вземам по една лъжичка и отварям друго.

ice_cream_f
07-14-2011, 06:33
играя си с обиците 8-)
клатя си краката, мърдам се .. само и само да не стоя ей така мирно ... не мога и не мога
когато чакам някъв отговор си измислям игри да видя какъв ще е :lol:
когато съм сама и по пътя има плочки си измислям игри с тях ..
постоянно си говоря сама 8-)
галя си краката :lol:
когато видя огледало си правя физиономии или се плезя :-P 8-) 8-)
когато се прибирам и още не съм заключила външната врата задължително придържам с крак, сакън някой да не дойде :lol:
+1 :-D

Josefinne
07-14-2011, 06:52
Сетих се още две :
- купувам си обувки на висок, след това естествено не мгоа да ги нося и ги хвърлям или раздавам на приятелки ( тая сутрин си изхвърлих новите обувки по средата на път за работа (добре, че струваха 8лв) - носих си ниски )
- никога не мога да заспя на тъп филм, обаче често ми се случва да заспя на интересен.
- когато съм щастлива качвам килограми, когато съм нещастна - свалям ( не може ли да е обратното !? )

thecreator
07-14-2011, 07:08
-Отварям хладилника няколко пъти,разглеждам и нищо не си взимам ;дд
-Също не мога да ям и аз плодове престояли в хладилинка
-Мразя червеите в вишните и черешите , но въпреки тва си ги ям :D
-Пукам си пръстите
-Обичам да си пукам и врата :D
-мразя думата мазньо
-когато спа с чорапи или единя ми пада или се събуждам и ги махам и двата ;д
-винаги телефона ми е в десния джоб ..винаги го проверявам ;д
-не мога да държа на сучпен нокът! или ползвам нокторезачка ако няма пила .. като си пипна косата и ми се заплита там
-когато говоря по телефона винаги се разхождам напред-назад не мога на едно място ;дд
-когато чакам някъде винаги си играя с телефона ..дали преглеждам стари смс-и или игри трябва да ми е в ръцете!иначе ми е скучно ;д
-когато съм в леглото преди да заспя поглеждам часа :D
-когато съм на морето и се пека си играя с пясъка ровя си .. и т.н :D

Adynamia
07-14-2011, 07:22
- Обичам да ми мирише на бензин :-D
- Винаги, когато си лакирам ноктите на дясната ръка си омазвам пръстите от непохватност ;д
- В някои случаи, когато не мога да заспя обръщам възглавницата си на другата страна, за да ми е по-хладно и удобно (wtf) :D
- Често, като минавам покрай огледалото се застоявам мъничко пред него ;д
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина :D :D
- Обожавам миризмата на ново списание :lol:
- Ако имам синина някъде и не се сещам откъде е, я ръчкам, за да проверя колко е сериозна и дали боли много ;Д омг ;д
- Понякога, когато говоря по телефона се разхождам напред-назад :D

Aбдолютно същите.. :D Както и:
- обичам като ударя нещо дървено, то да издава кух звук
- и в най-голямата жела, спя с юрган :shock: :D

NqkfaNikakva21
07-14-2011, 07:30
обожавам звука от токчетата 8-)

ValLoveYa
07-14-2011, 07:49
- обожавам да мириша нови списания, тетрадки,вестници, книги...
- също така харесвам миризмата на кожа, прясно окосена трева
- обичам да си галя краката особено след епилация 8-)
- когато говоря по телефона не мога да стоя на едно място
- когато минавам покрай някакво растение (дърво, чемшир, трева...) късам от листата му и после си играя с тях или ги накъсвам и пускам парчетата едно по едно :lol:
- рисувам по изпотени стъкла, най- често си отбелязвам ръцете 8-)

FuckingFreak
07-14-2011, 07:49
Мислех, че само аз притежавам тези странни навици, но ето че има още сродни душици 8-)
Винаги заспивам по корем.
Сутрин, преди да стана почти винаги си бия шамари или си хапя пръсите, или пък се завъртам рязко на другата страна (майка ми ми го каза, даже беше документирано 8-) )
Пукам си врата всяка сутрин и когато усетя 'че е време'.
Винаги ми се приспива на нещо интересно (я филм, я някой волейболен мач) .. Но иначе ако е някой банален сериал просто не мога да го слушам, дори да ми се спи супер много и си гася телевизора.
Когато се къпя рисувам върху изпотеното огледало, или върху плочките. Също така имам навик да пея песни под душа, дори такива които ме дразнят.
Набивам си нещо в главата, докато върша някаква работа и постоянно мисля за него. Казвам си 'няма да ми излезе от главата до вечерта' и тнт но до максимум 2 минути съм го забравила.
Кихам, когато си скуба веждите, то не е навик, по-скоро реакция, но точно тогава ми се образува една червена точка под лявото око 8-)
Обичам миризмата на кибрит..

Dannue
07-14-2011, 08:10
Ох .. срам ме е да си призная на обичам как миришат страниците на нов учебник . . Ето казах го!! 8-) 8-)

missapple
07-14-2011, 08:13
- когато съм щастлива качвам килограми, когато съм нещастна - свалям ( не може ли да е обратното !? )[/quote]

еххх при мен е обратното, защото винаги когато съм тъжна , ядосана, депресирана и т.н .... бутам всевъзможни боклуци в устата си , просто защото яденето ме успокоява [-X

KakaoNaPrax
07-14-2011, 08:17
Ужасен навик имам, когато отида на гости в някой, да почна да му подреждам стаята, да размествам предметите, така, както на мен ми изглежда естетично.
Апък за в нас да не говорим.
Когато някой друг слага приборите, веднага ги размествам.. Знам, че е дразнещо, но.. не се усещам. :D
И за всяко нещо е така, голям перфекционист съм.
Въртя си кичур от косата, докато заспивам.
Не мога да заспя на светло и шумно място.
Мразя хвърчащи кабели.
Мразя неподредени обувки(винаги ги подреждам по големина, цвят и т.н)
Същото се отнася и за дрехите. :D
Постоянно си мия ръцете(през няколко минути).
Има и други, но в момента не се сещам.

koshtramba
07-14-2011, 08:44
^ Сродна душа. 8-)

Vrogue
07-14-2011, 09:25
> чупя си адски често врата, кокалчетата на краката, пръсти, ръце
> прехапвам си устните
> чопля си пръстите или лака
> обичам винаги като мина покрай някое заведение или витрина на която мога да се огледам да се спра и да си правя фасони
> обичам да влизам в магазини да разпитвам магазинерките и да пробвам до последния номер дреха и накрая да не купя нищо 8-)
> обичам сутрин като стана първото нещо, което да направя е да отида до хладилника
> постоянно си 'треса' краката било от нерви,скука ей така
> когато ми е пусната косата, винаги я 'чопля' или си играя с нея
> когато седя на стол, фотьол и етц винаги си сгъвам единия крак до себе или сядам на него :D
> говоря си сама
> говоря си с играчки или разни електро уреди :D
> като се изкъпя и на огледалото в банята си рисувам върху парата :D
> не мога да заспя, ако не съм гледала тв или слушала музика преди това O.o
> държа ръката си под възглавницата
> обичам да заспивам като гушкам нещо или навивам завивките
> винаги когато заключа вратата и тръгна за някъде или сляза от автобуса си пребърквам цялата чанта/раница от до, връпеки че преди да изляза/сляза съм направила същото
> винаги когато ям няколко неща за вечеря (примерно салата,картофи и месо) ям първо картофите, после месото и накрая салатата, не обичам да 'мешам' храните :D
> винаги се завивам с нещо дори и чаршаф да е
> обичам да си пея или подсвирквам в банята
и още и още.. 8-)

Същите плюс още много ,за които не ми се пише !

shutUp
07-14-2011, 09:34
- Когато слизам по стълбите до първия етаж, винаги си представям как падам, чупя си зъбите и си слагам нови :lol:
- Преди да си легна оглеждам стаята за пълзящи гадинки. Ако намеря някоя трябва да я убия, а когато не успея да я размажа, ми се е случвало да не спя цяла нощ, защото си представям как пълзи в леглото ми/влиза ми в устата или ушите.. :lol:
- Късам си картинки от списания, вестници и ги лепя по стените.
- Не сядам на първата седалка в колата.. адски много ме е страх, пък какво остава за шофиране :shock:
- Прекрасният ден за мен е - 15-20 градуса и силен дъжд.
..

MaLkaTa_LaDy
07-14-2011, 09:44
- обичам да си галя краката особено след епилация 8-)
- когато минавам покрай някакво растение (дърво, чемшир, трева...) късам от листата му и после си играя с тях или ги накъсвам и пускам парчетата едно по едно :lol: 8-)
Ето това е! :D
Винаги заспивам по корем и едната ми ръка е на гърдите, а другата... ммм... на триъгълника. Така ми е топло на ръчичките. Това звучи извратено... :lol:
Зимата спя по бельо, а лятото - с олекотено одеало.
Крия си пепелника с цигарите в една кутия, която ползвам за спомени. Сега всичко вътре мирише на цигари...
Търкам си ръцете една в друга, когато мисля задълбочено.
Веднага след като си изпия кафето отивам до тоалетната.
Иии лол обичам да гледам порно от телефона си в леглото преди да заспя... :D

terii
07-14-2011, 09:51
-Гриза си ноктите
-Няма случай, в който да ми кажат "не поглеждай натам" и аз да не погледна
-Преди да заспя винаги покривам краката си
-Когато съм на ресторант или заведение бъркам с ръка в чашата си, за да извадя лимона
-Винаги преди да заспя се занимавам с телефона си
-Pисувам по изпотени стъкла
-Не мога да седя мирно докато говоря по телефона

Wanderer1
07-14-2011, 10:45
*хапя си устните
*обичам да спя без възглавница
*обичам миризмата на бензин, ацетон, дъжд, влага, на свещите, след като са изгорели, тамян, окосена трева, препарати за почистване (луда съм :D)
*а също и миризмата на книги, учебници, списания
*най-любимите плодове са ми лимоните и грейпфрутите
*мразя торта
*неприятно ми е да си пипам ноктите, след като съм ги отрязала

само за тези се сещам засега 8-)

Zarity
07-14-2011, 11:05
Я и аз да се разпиша,въпреки,че повечето ги казахте.
-Винаги спя настрани и трябва да съм си гушнала завивката,независимо дали съм завита или не :D и единя ми крак е свит винаги
-Когато съм нервна почвам много ожесточено да тропам с крак.
-Когато седя на едно място права незнам какво да правя с ръцете си и обикновенно ки скръствам :D
-Винаги преди да се къпя,пуша в банята xD
-Когато ям си оставям най-хубавото за накрая
-Не мога да изляза без да са ми идеални ноктите
-Когато съм седнала винаги се крача супер много. xD
-Обожавам да си базикам миглите
Не се сещам за други за момента.

Josefinne
07-14-2011, 12:47
О да, сетих се още нещо - много ме е страх от хлебарки. Като видя някоя си мисля, че може да ми влезе в ухото докато спя :shock: ( гледах го в един филм ) , ужасявам се и я размазвам на място с все сила.

ver4eto007
07-14-2011, 12:54
- обожавам да мириша нови списания, тетрадки,вестници, книги...
- също така харесвам миризмата на кожа, прясно окосена трева
- обичам да си галя краката особено след епилация 8-)
- когато говоря по телефона не мога да стоя на едно място
- когато минавам покрай някакво растение (дърво, чемшир, трева...) късам от листата му и после си играя с тях или ги накъсвам и пускам парчетата едно по едно :lol:
- рисувам по изпотени стъкла, най- често си отбелязвам ръцете 8-)

и аз така 8)

LovelyD
07-14-2011, 13:09
Винаги се разчеквам през цялото легло (а то е за двама) и задължително заспивам по корем. Възглавницата не ми е под главата, но пък съм си сложила дланта точно под бузата и е нещо като мини-възглавница :D А самата възглавница е някъде на страни и през нощта много се въртя, често се събуждам обърната с главата на мястото, където са ми били краката :-o

Като минавам покрай дърво с по-малки листенца се протягам и си късам едно и докато вървя си го разпокъсвам и него.

Като говоря по телефона винаги обикалям в кръг или напред-назад и винаги държа кутрето си изпънато напред във въздуха (приятелите ми много ми се смеят)

Като гледам някакъв филм винаги имам възглавница до себе си и като дойде някоя сладникава сцена винаги гушкам възглавницата и издавам звуци от рода на " Ауууууууууууу !!!! "

Говоря си сама и понякога, когато някоя приятелка много време ми е повтаряла да не правя нещо, и аз накрая реша да го направя, чувам гласа й в главата си и казвам "Оф, я млъкни бе"... дано никой не ме чува тогава :D

Аа и ходилата ми са винаги ОТВИТИ (обратното на повечето хора, които се кефят да са им завити)

Би трябвало да има още, ама не се сещам :D

albi951
07-14-2011, 14:00
Ужасен навик имам, когато отида на гости в някой, да почна да му подреждам стаята, да размествам предметите, така, както на мен ми изглежда естетично.
Апък за в нас да не говорим.
Когато някой друг слага приборите, веднага ги размествам.. Знам, че е дразнещо, но.. не се усещам. :D
И за всяко нещо е така, голям перфекционист съм.
Въртя си кичур от косата, докато заспивам.
Не мога да заспя на светло и шумно място.
Мразя хвърчащи кабели.
Постоянно си мия ръцете(през няколко минути).
Има и други, но в момента не се сещам.
същата съм и аз :D

ValLoveYa
07-14-2011, 14:20
Сетих се за още един - постоянно си пукам дясното рамо още от както се помня (въртя го в кръг или просто го повдигам нагоре и понякога имам чувството че ще го откача 8-) ), но с лявото не мога.

ver4eto007
07-14-2011, 14:34
Че са навици - навици са, но не са странни, щото се срещат при повече от eдин човек :P

dream1707
07-14-2011, 15:12
.. Постоянно си клатя краката, подскачам на едно място, треса се :D само и само да не съм мирна.
.. Обичам миризмата на бензин, лепило, газ, лак, боя и дори миризмата, която е в мазето ;д
.. Ръцете ми постоянно са в устата .. дали ще си гриза кожичките или ще съм си захапала пръста.. все са там ;д
.. Постоянно си прехапвам устните и си облизвам ;д
.. Ако имам някаква неравност по нокътя винаги се мъча да я изравня със зъби .. и винаги става още по-зле
.. Спя с лице към стаята (не стената) защото като се обърна все имам чувството, че има някой зад мен .. и винаги ходя от ляво ;д
.. Когато ми е скучно си почуквам с нокътчета по масата ;д или по някоя друг повърхност ;д
.. Имам навика веднага щом се гримирам и си сложа спиралата да си разтъркам очите и да я замажа ;д
.. Почти през цялата година спя с дебелото шалте, освен летните месеци, когато е най-голяма жега (като сега)
.. Постоянно се гледам в огледалото и навсякъде, където мога... и постоянно си надигам блузата, за да си гледам корема ;д
.. Когато се заглеждам по-отблизо в огледалото, винаги си се усмихвам ;д... или си гледам недостатъците, човъркам си нещо по лицето и така ;д
.. Когато съм в банята се зяпам в огледалото и си правя шантави прически с шампоана ;д .. Същото и когато боядисвам майка ми си играя с косата и ;д
.. Имам гъша кожа и постоянно си човъркам някоя пъпчица от тия мънинките по ръцете
.. Вечер когато се опитвам да заспя, нр знам, внушавам ли си .. обаче постоянно ме сърби нещо, като се почеша и ме засърбява някъде другаде ;д
.. Когато захладнее и не се носят отворени обувки си лакирвам ноктите на краката.. и следя колко ще пораснат по лака :D:D:D:D
.. Когато ям пица винаги започвам от коричката
.. Когато реша да си тупирам косата винаги я тупирвам.. и после я развалям и излизам с нетупирана коса
.. Давам имена на плюшените си играчки
.. Храня бездомните кучета по улицата, ако имам с какво ест
.. Когато си пусна някоя хубава песен обичам да си танцувам пред огледалото ... Също ако знам текста и почти винаги пея ;д
.. Като се замисля за нещо и въобще спирам да обръщам внимание на всичко околно
.. Бельото ми стои подредено в кутии в гардероба...
.. То всъщност всичко е в кутии ... гримовете и като цяло козметиката ми също са в кутии на бюрото ми.
.. Обичам да се заигравам да си чопля разни работи (лака и прочие)... в момента си чопля носа, защото се бели ;д
.. Винаги си дъвча сламките, когато пия сок или нещо такова
.. Когато вървя по плочките по улицата избягвам да стъпвам по линийките
.. Когато ми е скучно си лакирам ноктите, рисувам.. или започвам да подреждам навсякъде ( включително и нещата в компа ми )
.. Никога не спя по гръб, защото винаги се сещам, че мъртвите като са в ковчега са в тази поза ;д

И още много други, абе като цяло имам много навици ;д

koshtramba
07-14-2011, 15:21
Хора, правите ли разлика между привичка и навик?!

Josefinne
07-14-2011, 15:22
Хора, правите ли разлика между привичка и навик?!

не

koshtramba
07-14-2011, 15:34
Привичката е нещо моментно, което може да премине в навик.Действие, придобило силата на потребност.
Навикът е съзнателна и целенасочена дейност.
Например : навикът да се чете не е привичка, ако се чете определен тип литература (например научна) вече е привичка.

CityLightsxx
07-14-2011, 15:55
- телефона винаги трябва да ми е в десния джоб на дънките, или в ръката. ако е на друго място винаги се панирам, че съм го загубила. стига дотам че на едни от дънките ми имам избеляло във формата на телефона ми :D
- не мога по никакъв начин да спя със пусната коса
- вечер като се събличам за да се къпя или си обличам пижамата винаги гледам да са ми затворени щорите, защото си мисля че някой от отсрещния блок може да ме види
- винаги когато седна ако е възможно си качвам и краката
+1!! :-D

nikoletaw
07-14-2011, 15:55
Когато стоя на лаптопа и чета нещо или гледам нещо, винаги си слагам ноктите до мишката и си играя нагоре-надолу. Не знам дали ме разбрахте. Просто все едно пиша на клавиатурата, но на една място и с едната ръка. :D :D :D

malkasladka
07-14-2011, 16:40
Ами сега се сещам само, че винаги трябва да съм в една и съща поза, за да заспя, иначе не мога :D - лягам по корем, главата ми е обърната на дясно, лявата ми ръка е на корема и краката ми са разчекнати... 8-)

И аз подобно,но краката ми са свити във форма на 4-ка :D



И мойте са на 4-ка и ръцете са ми под възглавницата :grin:

blondra
07-14-2011, 16:56
1.Винаги пред огледалото правя странни муцунки и физиономии
2.Винаги стоя на стола с качени на него крака и седнала върху тях :) :)
3.Непрекъснато си оправям косата докато вървя дори и когато не е нужно
4.Винаги спя наполовина по корем (и аз не съм сигурна точно как) с лица настрани едната ръка от едната ми страна а другата от другата страна и чаршав между краката (даже и през зимата)
5.Често когато вървя стъпвам на определени плочки
6.Понякога си говоря сама и то повечето пъти на измислен език :-)
6.Когато ми четат конско аз навеждам глава и вдигам подигравателно вежди )понякога с засмуквам отекчено бузите :D )


Май е това долу горе, колкото до темата - браво! Обичам да слушам и чуждите стланности поне знам че не съм само аз :D :D

BrokenInnocence
07-14-2011, 17:21
- Мириша страниците на книгите.
- Хапя си устните.
- Когато стоя на едно място си свивам/стягам пръстите на краката - два пъти на единия, два пъти на другия и така постоянно, понякога включвам и ръцете в същия ритъм лява ръка-ляв крак, дясна ръка -десен, но ако съм ги кръстосала зависи от позицията, в която са, т.е. крака който е от ляво с ръката, която е от ляво... мн куцо го обясних, ама...
- Постоянно си говоря сама.
- Преди време винаги когато слушах нещо или водех разговор си избирах по някое изречение от разговора и мислено разделях думите в него в две колонки с равен брой букви.
- Постоянно, когато пиша или казвам нещо след това си го повтарям тихичко веднъж или няколко пъти.

musiic
07-14-2011, 17:48
- От както се помня, имам лошия навик да играя с пъпчето си, защото не ми е навътре в корема. :D
- Когато си легна, се въртя и на двете страни по няколко пъти, докато свикна на едната и заспя.
- Не мога да говоря по телефона, ако съм седнала и не се разхождам.
- Не мога да заспя, ако не съм си измила лицето перфектно, дори се е случвало няколко пъти да ставам през ноща, за да си го мия повторно, защото имах чувството, че е мръсно. :D
- Преди имах навика да играя с отпуснатата кожичка по средата на показалеца на дясната си ръка, но вече спрях.
- Не мога да ям само вътрешноста на хляба, задължително трябва да си отхапя и малко от коричката.
- Ям много малко неща с хляб, така съм откакто се помня.
За сега се сещам за това, после мога да допълня. :D

cherrygloss
07-14-2011, 18:52
- Мириша страниците на книгите.

О, да и това. И не само на книги - и списания, учебници и тнт 8-)

munik2805
07-14-2011, 23:07
... Винаги спя към стената .. иначе много трудно заспивам ..
... Когато ми е гадно слушам любимите ми песни и си ги пея ..
... Винаги когато слушам музика, свързвам всяка песен ссъс определен спомен ...
.... Когато ми е скучно търся една приятелка по телефона, скайпа или където и да е .. ВИНАГИ
.... ВИНАГИ с мен си нося парфюм, снимка с една приятелка и носни кърпички ( дори лятото )
.... Преди да заспя си мисля за проблемите с приятелите .. родителите или въобще проблемите ми и намирам решение .. или се сещам за някой готин миг с приятели .. и си мисля за едно момче .. :D
.... Когато се притеснявам си дърпам ухото или започвам да си кривя едното рамо
... Обожавам да се усмихвам на снимки
.... Гриза си ноктите ..
и още хиляди .. :D

thecreator
07-15-2011, 05:14
Обожавам да ми мирише на море :D
Мириса на окосена трева също
Когато имам няква буболечка по мене и я махам винаги изпищявам :D

Tiin
07-15-2011, 09:44
Много обичам да ми мирише на басейн.
Обичам да ми мирише и на слънцезащитен крем.
Когато слушам музика винаги си пея!

Inn0cenCe
07-15-2011, 21:33
От много малка имам навика да спя с гръб опрян в стената до леглото ми, за да мога да оглеждам цялата стая за 'чудовища' :lol: .

Много обичам да играя с косата си, почти винаги навивам кичур около пръста си. Приятелят ми го намира за страшно сладко.

Когато бях по-малка взимах книги от библиотеката, само заради аромата на страниците им.

Rebirthing
07-15-2011, 22:33
Спя в странни пози, с изпънати ръце, с вдигнати крака, а на сутринта всичко ме боли ;д .
Много често заспивам прегърнала нещо, играчка, възглавница и понякога дори самото одеало.
Спя със завити крака, пазя ги от чудовища.
Мога да спя на фона на телевизор / комп / музика. Понякога даже не мога да заспя ако е тихо !
Качвам си краката когато седя на стол :D а когато сядам пред компа си ги слагам под мен.
Постоянно си пипам веждите или си кръстосвам краката и си клатя единия крак или просто го мърдам. Понякога си мърдам само палеца на крака и захващам съседния пръст с него !!!
Понякога вечер ме е страх да отида до тоалетната и се оглеждам за чудовища :lol: .
Винаги се оглеждам по витрини, прозорци на коли и изобщо във всичко което мога да си видя отражението (голям нарцис съм 8-) )
Обичам миризмата на лак за нокти, латекс и разни такива работи.
Обичам миризмата на нещо ново, дали ще е книга, дреха или някакъв друг предмет, няма значение, само да е ново.
Обичам миризмата на гума и ПВЦ ;д.
Хапя си устните, пипам си много лицето, особено носа.
Като ми е скучно вървя с кръг или напред / назад и си размишлявам.
Понякога си измислям разни бъдещи случки в главата ;д.
Преди пишех с кръстосани ръце на клавиатурата.
Правя изключително артистични физиономии особено с веждите !
Когато се слагам спирала гледам като риба.
Понякога си ходя без бельо, много ми е прохладно така :lol: .
Галя се като котка след кола маска ;д !
Сещам се за ситуации в които съм се чувствала странно / срамно и все едно отново ги изживявам и ми става неприятно.
Като ям си оставям най-хубавото за "десертче" .

Alekssandyr
07-15-2011, 22:39
Обикновенно, за да заспя винаги съм по корем, с отпуснати крака и ръце, но чат пат краката си ги кръстосвам и сформирам цифрата 4 :D
Когато лежа и гледам филм например имам навика да си ровичкам, я лицето, я косата, но най-вече ръката ми е в гащите (just stay, not play)
Май това са .. ;д

Demolina
07-15-2011, 23:28
Винаги заспивам лежаща към стената и дясната ръка ми е под възглавницата.
Купувам БРАВО винаги дори да няма нищо интересно, което да ме накара да го взема.
Мога да слушам 1 и съща песен цял ден без да спирам докато не ми омръзне.
Обичам миризмата на бензин.
Винаги нося в себе си пакет мокри кърпички, и почти винаги забравям, че имам във себе си такива особено когато ми трябват.

ElizaDushku
07-16-2011, 06:48
Винаги седя,вървя или дори когато говоря с някой трябва да съм от лявата страна 8-) Винаги спя по корем .. вманиачавам се в дадена песен,слушам я нон-стоп, а след 2-3 дни ми писва и се вманиачавам в друга и така си се повтаря действието :D и аз като ям си оставям най-хубавото за накрая.. гадното е, че понякога толкова съм се наяла че не остава място за него ;d

neeDaBosS
07-16-2011, 09:32
Спя в странни пози, с изпънати ръце, с вдигнати крака, а на сутринта всичко ме боли ;д .
Много често заспивам прегърнала нещо, играчка, възглавница и понякога дори самото одеало.
Спя със завити крака, пазя ги от чудовища.
Мога да спя на фона на телевизор / комп / музика. Понякога даже не мога да заспя ако е тихо !
Качвам си краката когато седя на стол :D а когато сядам пред компа си ги слагам под мен.
Постоянно си пипам веждите или си кръстосвам краката и си клатя единия крак или просто го мърдам. Понякога си мърдам само палеца на крака и захващам съседния пръст с него !!!
Понякога вечер ме е страх да отида до тоалетната и се оглеждам за чудовища :lol: .
Винаги се оглеждам по витрини, прозорци на коли и изобщо във всичко което мога да си видя отражението (голям нарцис съм 8-) )
Обичам миризмата на лак за нокти, латекс и разни такива работи.
Обичам миризмата на нещо ново, дали ще е книга, дреха или някакъв друг предмет, няма значение, само да е ново.
Обичам миризмата на гума и ПВЦ ;д.
Хапя си устните, пипам си много лицето, особено носа.
Като ми е скучно вървя с кръг или напред / назад и си размишлявам.
Понякога си измислям разни бъдещи случки в главата ;д.
Преди пишех с кръстосани ръце на клавиатурата.
Правя изключително артистични физиономии особено с веждите !
Когато се слагам спирала гледам като риба.
Понякога си ходя без бельо, много ми е прохладно така :lol: .
Галя се като котка след кола маска ;д !
Сещам се за ситуации в които съм се чувствала странно / срамно и все едно отново ги изживявам и ми става неприятно.
Като ям си оставям най-хубавото за "десертче" .
Абсолютно същото,като добавя,че когато съм притеснена постоянно,ама постоянно си пипам веждите.Обожавам и да пия вода след нещо сладко (многооо вода !) Винаги когато си сипя чаша сок оставям малко от него..Това с пръстите на краката..о боже постоянно го правя :lol: Защипвам големия с малкия,после средния с големия 8-)
Пипам си ноктите ПОСТОЯННО,косата също.А,и челото си пипам. :razz:

schhhhhhh
07-16-2011, 09:48
Изпуквам си пръстите на има-няма всеки 3 минути :D
Като слушам музика си пея, или поне се опитвам
Като си мия косата винаги слагам 2 пъти шампоан при всяко миене
Задължително като стана сутрин си изпуквам гърба, дори да съм толкова заспала, че да не мога да се изправя от леглото :D :D
По цяла нощ спя в една и съща поза, свита като малко кученце :lol:
ииии много обичам да си правя освежаващи маски на лицето - стигало се е да 7 за един ден :razz: Някакси се спуквам да се смея на себе си, когато маската засъхне и не мога да направя нито една мимика, обаче вътрешно вече се търкалям от смях :grin:

BladeOfMySoul
07-16-2011, 14:42
Обожавам миризмата на бензин, лак, восък, стари книги, кафе и шоколад. :Д
Когато вървя сама по улиците и се сетя за нещо забавно почвам да се сме сама и след това се оглеждам :Д
Не мога да се чеша нормално ами буквално се "дръгна". :Д
Не ми е удобно да седя с пуснати крака, трябва винаги да са качени и в странни пози. :Д
Предпочитам да вървя сама по улиците, обичам да бродя
из горите сама, абе изобщо предпочитам да се шматкам сама от колкото с някой друг.
И още има ама не се сещам сега.

Всъщност не са странни изобщо, повечето от нас ги правят и за всяко може да се изкара психологическо обяснение. :Д

nocoment
07-16-2011, 14:55
Хайде тук да споделим странните си навици или мога да кажа странните неща ,които извършваме.Ако не разбирате за какво говоря ,тогава аз започвам с моите . Като например : Когато имам доста спирала на миглите ,доста често обичам да я махам като я "чопкам" (така да се изразя 8-) ) ; Или пък когато съм си правила някаква прическа и имам толкова лак на косата , че отделни кичури да се втвърдяват, тогава пък не мога много много да ги търпя и винаги си играя с тях и ги разделям ... ; Също ако имам раничка , моментално махам коричката отново и отново ,дори и да знам че скоро няма да заздравее ... Също обичам да ми мирише на бензин ... и т.н . Общо взето работи, за които не говорите с приятели/ки , но всъщност тайничко , съзнателно или несъзнателно ги правите. Заговорихме се с приятелки и ми стана интересно да чуя и вашите странности, ако мога така да ги нарека :P

имам абсолютно същите навици. Даже се учудих, че ти харесва мириса на бевзин .. I like too ! :lol: :lol: :lol:

blueberryyy
07-16-2011, 17:03
Спя в странни пози, с изпънати ръце, с вдигнати крака, а на сутринта всичко ме боли ;д .
Много често заспивам прегърнала нещо, играчка, възглавница и понякога дори самото одеало.
Спя със завити крака, пазя ги от чудовища.
Мога да спя на фона на телевизор / комп / музика. Понякога даже не мога да заспя ако е тихо !
Качвам си краката когато седя на стол :D а когато сядам пред компа си ги слагам под мен.
Постоянно си пипам веждите или си кръстосвам краката и си клатя единия крак или просто го мърдам. Понякога си мърдам само палеца на крака и захващам съседния пръст с него !!!
Понякога вечер ме е страх да отида до тоалетната и се оглеждам за чудовища :lol: .
Винаги се оглеждам по витрини, прозорци на коли и изобщо във всичко което мога да си видя отражението (голям нарцис съм 8-) )
Обичам миризмата на лак за нокти, латекс и разни такива работи.
Обичам миризмата на нещо ново, дали ще е книга, дреха или някакъв друг предмет, няма значение, само да е ново.
Обичам миризмата на гума и ПВЦ ;д.
Хапя си устните, пипам си много лицето, особено носа.
Като ми е скучно вървя с кръг или напред / назад и си размишлявам.
Понякога си измислям разни бъдещи случки в главата ;д.
Преди пишех с кръстосани ръце на клавиатурата.
Правя изключително артистични физиономии особено с веждите !
Когато се слагам спирала гледам като риба.
Понякога си ходя без бельо, много ми е прохладно така :lol: .
Галя се като котка след кола маска ;д !
Сещам се за ситуации в които съм се чувствала странно / срамно и все едно отново ги изживявам и ми става неприятно.
Като ям си оставям най-хубавото за "десертче" .

^^ Да! Същите!
Плюс:
В училище седя настрани, с крака под стола на човека, който седи до мен, облегната на стената... даскалките направо пощуряват :-D
Задължително заспивам с гръб към стената, за да съм сигурна, че няма никой зад мен.
Често се будя с ръка под себе си, която е изтръпнала, вдигам я, обаче тя пада върху мен, и винаги се шашкам :-o
След като ям нещо сладко пия вода, много и задължително студена.
Ако имам шише в ръката го отварям през 3 секунди, пия малка глътчица и пак го затварям, не мирясвам докато не свърши водата.
Като се кача в кола или каквото и да било превозно средство си мушкам слушалките в ушите и заспивам веднага.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо, за да не ме издърпа някое чудовище :lol:
Преди да заспя си мисля за нещата, които искам да направя, как и кога точно трябва да се случат.
Вися под душа и просто се топля на врялата вода.
Къпя се със супер гореща вода и винаги излизам червена като рак.
Обичам да си мачкам кучето, да му натискам носа и да го държа като бебе...никак не се кефи горкото :?
Знам всички имена на кучетата, които срещам докато разхождам животното, мачкам ги всичките.
Обожавам слънчеви очила, а почти не нося такива, просто не се възприемам.
Правя бижута, бродавам ги, обаче никога не ги нося.
Когато си тегля някой филм винаги изчаквам съм сама в стаята, изчаквам да е вечер и си правя пуканки.
Пръскам си дезодорант 3 пъти под едната мишница и 3 пъти под другата.
Задължително нося вода в чантата.
Като се къпя имам задължителен ред: шампоан, шампоан, балсам, сапун, маска, сапун.

JustForFun
07-16-2011, 19:06
Заспивам само ако съм легнала по корем с ръце под възглавницата.Задължителн трябва да е тъмно и без никакви шумове.. Обичам миризмата на нови книги , учебници и списания, както миризмата на бензин и на нашето мазе :D Пукам си пръстите и си гризя устните,когато съм нервна. Оставям си най-любимата ми храна за най-накрая. Понякога, когато ми е скучно, си разбърквам сладоледа ,докато не стане на крем. :-D Май са тези..

syllables
07-16-2011, 19:08
Не мога да спя по корем/гръб.
Понякога се оглеждам във витрините.
Май е това :lol:

Rebirthing
07-16-2011, 19:33
^^ Да! Същите!

Сериозно ли :lol: ? Ама всичките ?!

Аз от твоите правя следните


Задължително заспивам с гръб към стената, за да съм сигурна, че няма никой зад мен.
Често се будя с ръка под себе си, която е изтръпнала, вдигам я, обаче тя пада върху мен, и винаги се шашкам :-o
След като ям нещо сладко пия вода, много и задължително студена.
Ако имам шише в ръката го отварям през 3 секунди, пия малка глътчица и пак го затварям, не мирясвам докато не свърши водата.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо, за да не ме издърпа някое чудовище :lol:
Преди да заспя си мисля за нещата, които искам да направя, как и кога точно трябва да се случат.
Вися под душа и просто се топля на врялата вода.
Къпя се със супер гореща вода и винаги излизам червена като рак.

Също така днес се сетих, че си подреждам книгите по големина ;д и изобщо доста неща подреждам като аптекарски шишенца :lol: !

scandalousLady
07-16-2011, 20:48
Вися под душа и просто се топля на водата .
Стъпвам на определени полчки когато минавам през коридора, често се случва :lol: .
Заспивам на включен ТВ.
Обичам миризмата на нов учебник или списание.
Обичам миризмата след дъжд.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо.

RainbowGirl
07-16-2011, 21:06
Вися под душа и просто се топля на водата .
Стъпвам на определени полчки когато минавам през коридора, често се случва :lol: .
Заспивам на включен ТВ.
Обичам миризмата на нов учебник или списание.
Прибавям тези.. 8-)

scandalousLady
07-16-2011, 21:07
Вися под душа и просто се топля на водата .
Стъпвам на определени полчки когато минавам през коридора, често се случва :lol: .
Заспивам на включен ТВ.
Обичам миризмата на нов учебник или списание.
Прибавям тези.. 8-)

И ти ли имаш това с полчките :razz:

RainbowGirl
07-16-2011, 21:09
Като гледам много хора го имаме. 8-) :lol:

blueberryyy
07-16-2011, 21:09
^^ Да! Същите!

Сериозно ли :lol: ? Ама всичките ?!

Аз от твоите правя следните


Задължително заспивам с гръб към стената, за да съм сигурна, че няма никой зад мен.
Често се будя с ръка под себе си, която е изтръпнала, вдигам я, обаче тя пада върху мен, и винаги се шашкам :-o
След като ям нещо сладко пия вода, много и задължително студена.
Ако имам шише в ръката го отварям през 3 секунди, пия малка глътчица и пак го затварям, не мирясвам докато не свърши водата.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо, за да не ме издърпа някое чудовище :lol:
Преди да заспя си мисля за нещата, които искам да направя, как и кога точно трябва да се случат.
Вися под душа и просто се топля на врялата вода.
Къпя се със супер гореща вода и винаги излизам червена като рак.

Също така днес се сетих, че си подреждам книгите по големина ;д и изобщо доста неща подреждам като аптекарски шишенца :lol: !

Да :D

Tiin
07-17-2011, 13:04
Сега се сетих за още:
Винаги си подреждам тениските по цветове.
Подреждам обувките по височината на подметката (или токчето).
Преди да заспя винаги трябва да съм дръпнала пердетата.

Djuff
07-17-2011, 13:36
Винаги си душа дрехите.
Когато съм нервна се щипя и драскам и ръмжа :D .
Правя тъпи физиономий пред огледалото дълго време
:D

Goddess
07-17-2011, 14:31
1.НЕ МОГА да стоя в помещение с отворена врата, полудявам. Особено ако някой излезе от стаята ми и не затвори вратата, истерясвам просто. ;д Същото е и вечер с лампата - не мога да седя на светната лампа, трябва да е изгасено и затворено, иначе не ми е спокойно, нервно ми е.

2. Като влезна в банята винаги се заключвам и проверявам пак дали съм се заключила, дори и да съм си сама вкъщи.

3. Постоянно си хапя устата от вътрешната страна, късам си кожички и и ги дъвча с предните зъби... :-o 8-)

4. Постоянно си играя с косата, хващам си малки кичурчета и си пипам връхчетата.

5. Като седна на компютъра, винаги сайтовете, в които влизам са в определена последователност.

6. Аз мога да си пиля ноктите, но друг да ми ги пили или друг да пили неговите си...нещо ми се обръща в стомаха, зъбите почват да ме болят... :-D

7. Не мога да спя по корем или пък с изправени крака. Спя в поза "зародиш" и дори и най-голямата жега да е, трябва да съм завита просто...ако ще със салфетка, но да съм завита.

8. И аз се оглеждам в огледални повърхности.

9. Държа ножът в лявата ръка, въпреки че всичко останало си правя с дяснята.

10. Имам фобия...от очи - кървясали, зачервени и от теми свързани с очни травми. Омекват ми колената, причернява ми, дланите ми почват да се потят, почвам да се стискам несъзнателно я по кракът, я по ръката...

ch0c0late44
07-17-2011, 14:51
често си оправям косата, съвсем несъзнателно е.



Когато се чувствам неудобно, си оправям бритона. Е, случва се просто да духа вятър и за това да го нагласям, но няма ли вятър.. ясно.
ВИНАГИ душа разни храни, козметични продукти, книги, учебници, всичко! Имам ли нещо ново/сервират ли ми някакво ястие, винаги го помирисвам. Не знам защо..
Абсолютно всеки път губя всички фиби, ластички, химикали, моливи, шноли, гривни, обици, които притежавам. Рано или късно потъват вдън земя. [/i]

Въртя си косата на пръста отскука.
а като съм на кафе или някъде другаде не само си кръстосвам краката,а ги преплитам.

[i]
- И аз си хапя усните (кожичките) и все имам рани по тях...ужасно е,но не мога да спра :(

- В някои случаи, когато не мога да заспя обръщам възглавницата си на другата страна, за да ми е по-хладно и удобно (wtf) :D
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина :D :D
- Понякога, когато говоря по телефона се разхождам напред-назад :D


Като ходя по плочките и ми е скучно гледам да не им минавам през чертите и си измислям игри с тях :razz:
Като ям солети ги разделям на две със зъбите или ги хрускам като заек :D
МНОГО обичам да ми мирише на гума обичам да ми мирише на боя, гриза си кожичките на ноктите


1.НЕ МОГА да стоя в помещение с отворена врата, полудявам. Особено ако някой излезе от стаята ми и не затвори вратата, истерясвам просто. ;д
2. Като влезна в банята винаги се заключвам и проверявам пак дали съм се заключила, дори и да съм си сама вкъщи.
7. Не мога да спя по корем или пък с изправени крака. Спя в поза "зародиш" и дори и най-голямата жега да е, трябва да съм завита просто...ако ще със салфетка, но да съм завита.


Задължително заспивам с гръб към стената, за да съм сигурна, че няма никой зад мен.
След като ям нещо сладко пия вода, много и задължително студена.
Ако имам шише в ръката го отварям през 3 секунди, пия малка глътчица и пак го затварям, не мирясвам докато не свърши водата.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо, за да не ме издърпа някое чудовище :lol:
Преди да заспя си мисля за нещата, които искам да направя, как и кога точно трябва да се случат.
Вися под душа и просто се топля на врялата вода.
Къпя се със супер гореща вода и винаги излизам червена като рак.

XxInn0cencexX
07-17-2011, 15:02
1.НЕ МОГА да стоя в помещение с отворена врата, полудявам. Особено ако някой излезе от стаята ми и не затвори вратата, истерясвам просто. ;д Същото е и вечер с лампата - не мога да седя на светната лампа, трябва да е изгасено и затворено, иначе не ми е спокойно, нервно ми е.

2. Като влезна в банята винаги се заключвам и проверявам пак дали съм се заключила, дори и да съм си сама вкъщи.

3. Постоянно си хапя устата от вътрешната страна, късам си кожички и и ги дъвча с предните зъби... :-o 8-)

4. Постоянно си играя с косата, хващам си малки кичурчета и си пипам връхчетата.

5. Като седна на компютъра, винаги сайтовете, в които влизам са в определена последователност.

6. Аз мога да си пиля ноктите, но друг да ми ги пили или друг да пили неговите си...нещо ми се обръща в стомаха, зъбите почват да ме болят... :-D

8. И аз се оглеждам в огледални повърхности.

C0okieMonster
07-17-2011, 15:39
Вися под душа и просто се топля на водата .
Стъпвам на определени полчки когато минавам през коридора, често се случва :lol: .
Заспивам на включен ТВ.
Обичам миризмата на нов учебник или списание.
Обичам миризмата след дъжд.
Не обичам да слизам от леглото в тъмното или да протягам ръка, за да взема нещо.








^ Абсолютно !
ааа и преди да заспя задължително изпивам чаша вода и си вадя десния крак ( спя по корем) за малко извън одеялото за да се охладя, и след 10 мин си го прибирам да не ми го изяде някой :D

ScarlettS
07-17-2011, 17:24
много хубава тема :D

Аз винаги спя на една страна и се свивам на кълбо, по корем никога не мога да заспя.

Винаги като седя си качвам краката на стола.

Не мога да стоя на отворена врата, обаче прозорецът ми винаги е отворен (освен когато климатикът е пуснат).

Не мога да заспя ако щорите не са под един определен ъгъл така че да гледам небето понеже леглото ми е до прозореца.

Обожавам миризмата на бензин и на нови учебници/списания.

Винаги се завивам, когато спя дори да е топло и да е лято :Д

gergana7373
07-17-2011, 20:44
-обичам да ям кори за баница,тесто
-обичам миризмата на ново списание,бензин,газ,лепило, на кола,на нова дреха от магазина
-пукам си пръстите
-немога да мина покрай огледало и да не се огледам
-винаги си махам спиралата с ръце
-гриза си кожичките на пръстите,и устните също
-сядам с дигнати крака
-когато спя винаги си гушвам възглавницата или ако няма такава котето
-когато набирам някой и чакам да вдигне се разхождам напред-назад
-всяко нещо в къщи го разглобявам и изследвам (от компютъра до запалката)

GabrielleShayk
07-18-2011, 00:25
Изключително забавна тема :D
-никога не минавам под улични лампи
-говоря на сън
-винаги си пожелавам нещо,когато цифрите на часовника са еднакви -например 03.03
-заключвам си пръстите ,когато номера на коли с еднакви цифри и после ги отключвам :D мисля,че си събирам късметчета така :D
-винаги се щипя,когато видя бременна жена-пак за късмет :D

07-18-2011, 03:12
- Не мога да стоя на затворено
- харесвам миризма на книги и учебници
- ако няма хора около мен и си......... :oops: :oops:
- говоря на сън :D
- в у-ще си ям химикалката :D
- заспивам с включен тв
- ядосвам се бързо :D
- говоря си сама :D
-събуждам се трудно
- сутрин съм нервна
-харесвам дъжд

- имам още мннн но няма да напиша :P

slun4o2
07-18-2011, 13:23
- Не мога да стоя на затворено


- заспивам с включен тв
- ядосвам се бързо :D
-събуждам се трудно
- сутрин съм нервна
-харесвам дъжд



+1
:D :D :D

Priceless
07-18-2011, 13:33
- винаги ходя в един и същ магазин за цигари, нищо че в квартала има още 5 8-)
- обичам миризмата на стари книги
- не мога да понасям отворени врати 8-)
- винаги загасям ненужните лампи в нас
- когато съм нервна си премятам косата от едната на другата страна
- играя си доста често с обицата на езика
- задължително трябва да има нещо да ми говори докато заспивам радио/телевизор/компютър ..
- не мога да заспивам без телефона си до мен 8-)
- винаги се къпя с гореща вода

ии още мнооого 8-)

wonderwall
07-18-2011, 16:02
Интересна тема
- мразя да стоя на отворена врата
- обичам миризмата в антикварните магазини за мебели,вещи и книги
- обичам миризмата на нови списания
- обичам да са пуснати лампите в нас,когато съм сама
- гриза си кожичките на палците на ръцете и ги дразня винаги на едни и същи места
- не обичам докато готвя да има някой друг в кухнята
- имам доста сребърни,златни и стоманени бижута,но нося само 1-2 от тях
- обичам миризмата на кибрит и прани дрехи
- не мога да спя по гръб
- обичам да спя от студената страна на възглавницата
- понякога си оправям косата и си гледам връхчетата на косата
- следя числата на билетчетата
- винаги съм завити крака,когато заспивам
- когато говоря по телефона,често си драскам името си,подписа или подписа на майка ми
- първото нещо,което правя,след като се прибера,е да си измия ръцете и да пия вода
- не обичам неподредени маси,не мога да седна да се нахраня просто ако не са подредени като хората чиниите и приборите
- не обичам излющен лак,стои ми страшно грозно
за тези се сетих..

iiordanova
07-18-2011, 16:07
- обичам миризмата на нови книги,латекс,бензин..
- оглеждам се във всичко възможно
- много често си пипам косата
- хапя си устните отвътре
- вратата трябва да е затворена задължително
- и да е заключена колкото се може повече
- не мога да стоя на едно място без да правя нещо, или си тръскам крака,или си играя с ръцете,или нещо друго,но винаги правя нещо
- когато съм пред компютъра винаги съм седнала върху единия си крак или съм ги вдигнала и двата на стола
- говоря си сама доста често и си пея, и танцувам
и още много,много,много

Melanie
07-18-2011, 16:35
-винаги заспивам на тъмно, но иначе много ме е страх от тъмното и все си мисля, че зад мен има чудовища :D
-сменям си лака твърде често
-оглеждам се по витрини, огледала, коли, а понякога, когато съм вкъщи, отивам до огледало, за да се огледам
-ядосвам се, че не мога да звънна на дистанционното, защото винаги го губя
-откакто завърших се будя към 7 сутринта, успокоявам се, че не съм на училище и пак заспивам
-поливам се обилно с парфюм, защото не го усещам, но всички се оплакват, че ги задушавам :D
-преди да заспя планирам следващия си ден
-или си измислям свои свят със случки, които никога няма да се осъществят :D
-събирам си всякакви касови бележки не защото ми трябват, а защото ме мързи да ги изхвърля
-къпя се с гореща вода винаги
-мразя отворените врати
-не мога да седя с крака на пода, винаги ги вдигам
-имам много обувки и дрехи, които никога не съм носила. Когато харесам нещо, не мога да спя преди да го купя ;D
-имам мания за перфектни прически..издивявам, когато видя някой с небоядисани корени, цъфнали връхчета
-когато ми е скучно...пия вода :D
Засега толкова, ще дописвам :-D

Dollystar
07-18-2011, 17:21
Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Винаги заспивам с лице към стената.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :x )

И аз съм така, и това за краката да са винаги завити също ми е много любопитно откъде идва, но винаги трябва да са завити :D :D

Wanderer1
07-18-2011, 19:14
-винаги си пожелавам нещо,когато цифрите на часовника са еднакви -например 03.03

Оо, и аз :D :D

babity
07-18-2011, 19:27
-когато съм сама си бъркам в носа
-обикновено заспивам на една страна и с лице към вратата/прозореца
-обичам да си щракам химикалката на лекции
-мразя да има включена музика/телевизор докато говоря с някого
-мразя отворени врати
-като се прибера винаги първо си галя любимците
-винаги си обличам първо панталона и тогава сутиена и блузата

Spider4eto
07-19-2011, 07:19
- Обожавам миризмата на стари книги.
- Когато имам синка, не мога да я погледна и да не я натисна.
- Сменям 3 пози в една и съща последователност всеки път преди да заспя.
- Заспивам на пуснато радио, но не трябва да е прекалено силно или прекалено слабо, защото ме дразни.
- Имам ли коричка от раничка, трябва да я изчопля.
- Обожавам чувството на търкане между тъкан и краката ми след кола маска.
- Обличам се всеки път в определена последователност- чорапи, сутиен, панталони, блуза.

fUcKsMiLe
07-19-2011, 07:58
- винаги заспивам на тъмно, въпреки, че си умирам от страх
- винаги оставям лампите светнати, дори да не съм в тази стая
- винаги слушам музиката, така че на съседите да им настръхнат косите, а слабата музика ме дразни :/
- не мога да заспя на отворен прозорец или врата
- никога не изгасям компютъра вечер (освен ако не е наложително) - шума, който издава ми действа странно и заспивам почти веднага
- винаги спя изцяло загъната, ако ще да завра под завивките
- винаги си прочитам последните смс-и преди да заспя
- седя с часове пред огледалата
етц.

някой друг път ще допълвам.. 8-)

choparkopar
07-19-2011, 08:13
-Режа си ноктите болезнено дълбоко
-Понякога спя с кръстосани във въздуха крака
-Винаги когато видя котка на улицата я подгонвам
-Обичам да си облизвам дълго пръстите, когато ям нещо с ръце
-Когато не мога да заспя си представям, че съм в малка къщичка в някоя гора, навън е студено, а аз си стоя до печката

xoxi
07-19-2011, 11:54
1) Обичам възглавници! В леглото имам 8, а всъщност си спя на ръката.
2) Когато седя, не мога да търпя и двата ми крака да са на земята. Единия трябва да е по-високо.
3) Когато тишината продължи по-дълго започвам да пея. Независимо дали съм сама или има хора в стаята.
4) Няма значение дали е зима или лято, винаги спя по бельо.
5) Обожавам миризмата на нови обувки.
6) Не мога да заспя, ако котката не ми е някъде пред очите.
7) Сутрин мразя всичко и всички, не обичам някой да ми говори, не обичам да има хора покрай мен. И това е само докато се разсъня.. после отново ставам добър човек.
8 ) Гледам си в краката, когато минавам по чакъл. Харесва ми!
9) Не си свалям пръстените и гривните. Ако ги сваля дори за минута се чувствам с отрязани ръце. И герданчето не го свалям.
10) Не обичам фризьори! Ходя много, много рядко, а знам, че трябва по-често..
11) Обичам ключодържатели! И държа да имам ключ от всяка брава. Връзката ми с ключовете тежи повече, отколкото човек може да си представи.
12) Когато устните ми са изсъхнали, обожавам да ги докосвам само с нокът. Приятно чувство.
13) Обичам тъмното!
14) Не мога да спя на легло, което не е доближено до стената. Примерно ако леглото е в средата на стаята, няма начин да заспя на него.
15) Измислям си историйки и си ги разказвам сама на себе си и то на английски, за да си упражнявам произношението.
16) Редът ми на хранене е тотално объркан. Ям от основното, след това от десерта, после салатата, след това отново от десерта, салатата и пак основното. Примерно.
17) Не мога да заспя в оправено легло. Обичам да е разхвърляно, намачкано. Така изглежда по-удобно.

ziggy
07-19-2011, 13:12
ъм...

не мога да заспя ако не съм обърната по корем
закуската е пред компютъра задължително!
когато ми е нервно го отнасят кожичките по пръстите ми

smiirnoff
07-19-2011, 13:46
Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Като си измия зъбите, след това се усмихвам на огледалото.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Винаги заспивам с лице към стената.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :x )


Омг, моите навици са АБСОЛЮТНО същите :lol:

Също така когато съм навън или вкъщи, стъпвам на определени плочки .. :Д
Завита съм през глава, дори и през лятото, поне докато заспя, защото ме е страх някой да не ми изяде главата.
Винаги, когато мина покрай котката си, я галя или дразня.
Обичам миризмата на латекс, лепило ии как мирише, когато вляза в някой гараж.
Гриза си кожичките от вътрешната страна на устата.
Когато се къпя стоя 5 минути под топлата вода без да правя нищо.
Винаги след като се изкъпя седя 10-15 минути по халат.
Преди да заспя си представям разни случки, докато слушам музика.
И т.н :Д

katericArofl
07-19-2011, 16:01
не стъпвам по шахти `носело лош късмет`
нищога не гледам телевизия, но задължително закусвам в кухнята и пускам ТВ да ми чучунижи няколко мин..

paramore159
07-19-2011, 17:25
-Телефона ми винаги трябва да е под възглавницата като ще си лягам.. :D
- Заспивам само и единствено на disney channel (да ми дърдори там) 8-)
- Понякога за разнообразие си слагам възглавницата на мястото на краката и спа там 8-)

SmAllViILee
07-20-2011, 12:40
1. Пукам си пръстите постоянно :х

2. Гриза си ноктите :х

3. имам фобия от суха хартия .. като се потърка и просто :smt093

4. и от суха кожа ..

5. понякога си говоря с котката въпреки че знам че тя не ме разбира

6. (мислех че съм единствена) когато заспивам си закривам краката да не ги изяде нещо ..

7. закривам си ги също от котката защото като се заиграе обича да хапи (на игра) крака хД

8. с братовчетка ми казваме на баба ни "Бани" хД и сме свикнали вече както и тя ;дд

9. много трудно заспивам по гръб

за тези се сещам ама 100% има и други ;Д

LuniChkaa
07-20-2011, 18:16
- хапя си кожичките от вътрешната страна на устните
-винаги когато котката е близо до мен и се прозява си навирам пръста в устата и :D
-когато ми е скучно си преглеждам косата за цъфтежи и ако намеря ги режа или си играя с обеците на ушите
-когато ми е нервно или съм ядосана човъркам с пръсти каквото ми падне
-когато ми излезе пъпка винаги я човъркам
-винаги си мия косата на мивката.
-когато се преобличам заставам пред огледалото по гащички и си гледам тялото :D
-обожавам да пипам мокрите котешки или кучешки нослета :-)

bib
09-02-2011, 15:58
-винаги спя със завити крака или напълно завита (особено ако нашите ги няма в нас ,от страх да не ме изяде някой хах 8-) ) ;
-винаги спя по корем,с двете ръце под възглавницата;
-когато съм разстроена си говоря с котката ми,не че ме разбира де .. 8-);
-страх ме е от тъмното;
-когато съм сама у нас: Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всички завеси да са спуснати, всички лампи включени,вратите (пътните, в къща съм)-заключени ,както и моята ,въпреки че имаме охранителна система;
-когато се прибирам и е малко по-тъмничко навън имам чувството,че някой ме следи и постоянно се оглеждам 8-) ;
-преди си гризях ноктите,когато бях нервна ,но се оттървах от този гаден навик (слава богу!);
-побиват ме тръпки когато някой по-възрастен мъж ме зяпа продължително :х ;
-когато ми излезе пъпка винаги я човъркам ;
-не стъпвам по шахти,заради "лошия късмет";
-постоянно (когато съм със спусната коса) си въртя кичурче на пръста
8-);

TheNewReligion
09-02-2011, 16:44
Да ви имам странните навици. :lol: Още малко ще изкарате, че и да дишаш през носа е "странен навик".

xoxi
09-02-2011, 18:54
Продължавам си предишния пост.

18 ) Обичам да си играя с на котката ушите. ВИНАГИ, когато я видя я дръпвам за някое ухо.
19) И аз като смиирнофф седя повечко време по халат, само че не 10-15 минути, а поне 1-2 часа.. ако мога да си го позволя, разбира се.
20) Кофти навик ми е и това, че трия писмата в пощата си без да ги чета. Без дори да погледна какви са. Маркирам всичко и трия. Много пъти съм се прецаквала така, но продължавам да го правя.
21) Не използвам ножичка за нотките на ръцете. Или ги гриза до желаната дължина и след това оформям с пиличка или направо с пилата почвам да жуля.
22) Това не е точно странност, по-скоро някакъв емоционален дефект, може би.. 8-) Обичам да мълча, когато всъщност имам много за говорене. Говоря, когато нямам нищо съществено за казване. Случвало се е да говоря, говоря.. и изведнъж да млъкна и да мълча неопределен период от време. И супер се дразня на въпроса "Какво ти е, защо мълчиш?" Също така доста често ме и мързи да говоря. Усещам истински мързел.. и не се шегувам. 8-)

ann321
09-02-2011, 19:23
Леле,много от нещата,които прочетох,ги правя и аз..

Значи странни..
1.Винаги като съм седнала на стол,почвам да треперя с крака,ако разбирате..или просто ги мърдам някак,и аз не мога да седя спокойно.
2.Когато ям вкъщи нещо готвено,даже и супа,винаги си вадя нож и ако има нещо за рязане,пържола примерно,винаги си я режа на много и малки хапки
3.Играя си с кожичките около ноктите..най често аз сама си правя ранички там..
4.Винаги тръгвам да отварям вратата,дори да знам,че е заключена.
5.Мятам си ключовете на леглото или другаде и после като ми потрябват се убивам да ги търся ;d
6.Гладя си ВСИЧКО..е,всичко,което може да се глади.
7.Заспивам със слушалки в ушите..чудят ми се как мога..при тва пускам музиката силно :D
8.И аз,като повечето от вас,съм винаги със завити крака,колкото и да ми е горещо,просто някъв брутален страх да не би нещо да ги полази или сграбчи..
9.Леглото ми е двойно,но спя само от ляво,просто не мога от дясно..не знам защо..и другата възглавница не я ползвам
10.Като съм сама вкъщи си засилвам музиката на макс и почва яко денс..и пеене,въпреки,че в нито едно от двете не ме бива
11.Слагам си фдт или спирала или молив,абе нещо там ии след малко ги махам..не мога да търпя много..
12.Хващала съм се да се смея на сън или да хъркам..и като се чуя (ама тва докато си спя и в просъница се чувам),почвам да се хиля още повече.
13.като съм с нещо с регулиращи се презрамки,винаги си играя с тях,даже на едно потниче ги скъсах от игра..
14.Понеже нещо явно ми има на слуха и не чувам от време на време,съм свикнала да казвам "Моля?" след като някой каже нещо и сега го казвам вече като отговор..
15.Не си мия зъбите вечер,просто ми е гадно..сутрин,на обяд,даже следобяд,но не и вечер..не знам защо.
16.Като излизам по тъмно или се прибирам,остана ли само почвам да тичам или да ходя по-бързо,да не би да ме нападне някой :d

BabyDre
09-02-2011, 20:34
И при мене, както при повечето от вас странни навици да искаш :D
-пукам се цялата :D - пръсти, лакти, китки, колене, глезени, ребра, врат, гръбнак.. абе всичко, което може да изпука :D след това чувствам огроооомно облекчение :) :)
-винаги, когато сядам си вдигам краката на стола
-заспивам винаги в една и съща поза - по корем, главата надясно, лягам върху лявата си ръка дясната - под възглавницата и краката във формата на 4 Убийй ме немога да заспя по др начин 8-)
-постоянно като няма какво да правя си чопля устните и немога да се отуча от този гаден навик :(
-като минавам покрай витрини и коли ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се оглеждам
-винаги заспивам на вкл телевизор, когато е тихо ми се причуват най-различни звуци и постоянно се ослушвам
-всяка сутрин като ми звънне алармата си казвам "още 5 мин" и често се успивам :-D
-вкъщи като минавам покрай огледалото винаги си надигам блузата да проверя стомаха ми да не стане голям :D
-винаги си оставям телефона в др стая и като го чуя да звъни се пребивам да бързам :-D
-леглото ми винаги е разхвърляно.просто не виждам смисъл да го оправям
-вманиачена съм по правата коса, по принцип съм къдрава и веднага щом се изкъпя хващам пресата , дори вкъщи не стоя къдрава немога да се гледам
-винаги когато ям трябва тв-то да е вкл
-мразя докато говоря някой да се е загледал в мене
-винаги когато преразказвам историйки ги доукрасявам да станат по-интересни
-когато уча, за да запомням трябва да чета на глас в противен случай докато чета наум си мисля за най-различни др работи :D
-като съм седнала винаги си клатя десния крак
-постоянно си говоря с хамстера
със сиг имам още много, но мисля че за сега тези са достатъчни :D :D

owlxD
09-02-2011, 21:19
- Когато заспивам са ми нужни поне 5 мин (даже и повече стигало се е до час/два xD) да се навръткам на всички страни.
- Когато някой почне да си играе с хартия и като почне да търка два листа например или с пръсти да търка хартията и направо побеснявам и гледам да се махна от там, че мога да убия някой за т'ва. ;ддд
- Винаги като ми се карат или ми крещят ми става хипер смешно и едвам се сдържам.
-Смея се на всичко което не е смешно. :D :D :D
- Понякога си избухвам и почвам да рева без причина. xD


Има и още ма ся не се сещам ;ддд

tita14
09-09-2011, 12:43
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой....


И аз така :D :D Аз също.Колкото и да е горещо.Винаги спя с чорапи.Когато си мия косата си пера и лъщичката с шампоан.За друго не се сещам, но има още доста.

tita14
09-09-2011, 12:47
---Когато някои звъни на външната врата никога не отварям, а заставам на едно място с ной в ръка и чакам човека да си тръгне.
---Винаги бягам по стълбите вкъщи, защото ме е страх някой да не ме следи.

bebzgirl
09-09-2011, 12:47
Не мога да заспя по корем-само настрани ако ме разбирате. И аз си чопкам миглите и обичам да ми мирише на бензин. И мойта запазена марка от дете е,преди да заспя га почвам да си играя с едно от ъгълчетата на възглавницата. Не мога да си го обесня просто от малка си го правя :razz: :razz:


- Когато някой почне да си играе с хартия и като почне да търка два листа например или с пръсти да търка хартията и направо побеснявам и гледам да се махна от там, че мога да убия някой за т'ва. ;ддд

+ 10 :oops:


-постоянно като няма какво да правя си чопля устните и немога да се отуча от този гаден навик

eli98
09-10-2011, 06:56
Моите са почти същите :D :D

Обичам миризмата на бензин и на нови учебници тези гланцираните :lol:

През зимата спя с чорапи :-D

През зимата прегръщам една моя плюшена играчка :D много е мекичка и ме топли :grin: :-D

Ами това е за което се сещам :D ако се сетя ще напиша още

Kalliaa
09-10-2011, 09:36
Моите са почти същите :D :D

Обичам миризмата на бензин и на нови учебници тези гланцираните :lol:

През зимата спя с чорапи :-D

През зимата прегръщам една моя плюшена играчка :D много е мекичка и ме топли :grin: :-D

Ами това е за което се сещам :D ако се сетя ще напиша още


същата работа :lol: :lol: :lol:
когато ми се доспива, ако има говорещи хора около мене ги чувам като през дълга тръба :lol:

eleonorcheto97
09-12-2011, 19:49
Най-големият ми навик е да си гриза ноктите..
Оби4ам да ми мирише и на лак за коса или пък на лако4истител :D

buzzzz
09-12-2011, 20:23
Постоянно си отмятам косата назад.
Когато съм с много спирала от време на време несъзнателно почвам да си пипам миглите, но се усещам навреме.
Винаги спя като зародиш, понякога и по корем..
Обичам често да си слагам гланц.
за друго не се сещам

blondeVIP
09-12-2011, 21:03
- заспивам само по корем
- обичам да си разделям кичурите от лака
- когато говоря по телефона или лежа или се разхождам ;д
- винаги /дори в заведения/ трябва да си кача краката на стола или да си ги кръстосам...но чак ги усуквам ;д
- ммм дори през лятото обичам да спя с чорапи и да се завивам почти през глава...просто ако кръста и раменете ми са отвити винаги ми е студено ;д
- винаги се оглеждам като минавам покрай витрина
- когато ми е скучно или съм нервна си клатя единия крак или се треса цялата ;д
- когато се притесня почвам да си рова из телефона
- когато се оправя да излизам винаги за последно пред вратата се поглеждам в огледалото, повдигам вежда и правя някаква муцунка, за да преценя дали се харесвам :D просто навик

FreshJuice
09-12-2011, 21:06
- заспивам само по корем
- обичам да си разделям кичурите от лака
- когато говоря по телефона или лежа или се разхождам ;д
- винаги /дори в заведения/ трябва да си кача краката на стола или да си ги кръстосам...но чак ги усуквам ;д
- ммм дори през лятото обичам да спя с чорапи и да се завивам почти през глава...просто ако кръста и раменете ми са отвити винаги ми е студено ;д
- винаги се оглеждам като минавам покрай витрина
- когато ми е скучно или съм нервна си клатя единия крак или се треса цялата ;д
- когато се притесня почвам да си рова из телефона
- когато се оправя да излизам винаги за последно пред вратата се поглеждам в огледалото, повдигам вежда и правя някаква муцунка, за да преценя дали се харесвам :D просто навик

Това ме разби :razz: :razz: :razz:

blondeVIP
09-12-2011, 21:13
ще те разбие още повече ако видиш какви муцунки правя :D

ledenakrasota
09-12-2011, 22:28
-Маниачка а тема време. :D Имам биологичен часовник и няма нужда от друг.
-Разбирам даден език от малко без да съм го учила. По елементарни неща. Но намирам общите корени. Като немския и руския. :)
-Мога да предвиждам времето само по облаците.( по природознание в 4-ти клас беше описано как и го запомних). :D
- Ям дъвки. От двуметровите, когато съм нервна дъвча яко и гълтам. Рядко ги плюя. Навик от малка ми е.
- Много сол, захар и лютиво от малка. Нашите са се видели в чудо с мен. :-o
- Различен вид мисъл. 8) Имам високо IQ. 8) Като съм развила мнемотехниките. Като дете можех да запомня цял филм с репликите и инфото от филм на BBC и да го дрънкам 6 месеца. 8-)
-Обичам аромата на кибрит.
- Бъркам се в делата на големите от малка и съм яла доста ла*на, но не съжалявам. Виждат си грешките, а възрастта не е пречка да им покажеш правилната посока.
- Обичам да бъда информирана. Ако не знам къде какво става откачам.
-Не мога да бездействам. Свикнала съм на голямо натоварване и много неща едновременно. Мога да побъркам човек от бездействие. :D
- Косата винаги ми пречи.

euthanasia
09-12-2011, 22:56
Аз пък като хвана химикалка и я тръскам - сякаш е цигара :-D

ledenakrasota
09-12-2011, 23:06
Забравих безсънието и два пъти съм се събуждала в коридора. :D :D

UniCoWN
09-12-2011, 23:51
Браво за темата, искрено се забавлявах докато четох!

1.Никога не заспивам обърната към стената (понеже много от вас казаха, че заспиват именно така се сетих). Винаги с гръб към стената, просната по корем, с крак и ръка извън леглото; и понякога ''слизам'' от възглавницата.

2.Обичам миризмата на бензин, нафта, блажна боя, лак, спирт, дим/горено...

3.Лакирам се през ден заради тъпия ми навик да си ''обелвам'' лака. Почти не ползвам лакочистител. 8-)

4.Изпитвам непреодолима нужда винаги да правя нещо. Да съм заета, да имам работа. Не мога просто да стоя и да бездействам, не ме свърта на едно място, ужасно енергичен човек съм.

5.Ако все пак се случи така, че за момент да остана без нищо за правене, започвам да си въртя косата на пръст, да си пукам всички възможни стави или да чопля нокти.

6.Постоянно ходя вързана, това ми е сигурно от 10 години. Много ми е некомфортно с пусната коса, ужасно ми пречи да ми се мята през лицето, и на врата ...

7.И аз като повечето се оглеждам в лъскавите повърхности по улицата, но това, което гледам е стойката ми - как вървя.

8.Обичам да прокарвам пръст през миглите си, независимо със или без спирала са.

9.Не заспивам без да пресметна колко точно ми остава да спя, така си настройвам биологичния часовник и ми е по-лесно да се събудя. (това ако съм на даскало на другия ден или по някакви задачи)

10.Не мога да говоря по телефона седната ( 8-) ) Винаги права и съответно навъртам километраж ръкомахайки.

11.Навика да проверявам всички обеци ли са на мястото си - закопчани, стегнати.

12.Когато е топло обичам само дупето ми да е завито докато спя. ( :razz: )

13.Когато се съсредоточа в нещо детайлно се усещам как изплезвам леко език. :lol:

14.Когато не говоря понякога стоя с езика обърнат в устата ми.

15.Харесва ми да гриза сурови макарони, сурови спагети, или тези полуготовите спагети, дето са като кубче - много рядко ги ям ''по указание'' - повече сурови.

16.Когато вали и всеки гледа някак да се скрие аз се чудя как да се намокря нарочно колкото може повече.

17.Чопля си раните, каквито и да са, не мога да гледам корички, дразнят ме.

18.Като се закрастя по дадена песен няма спиране - слушам я дни наред, ден и нощ..

19.Ако ми е тъпо/скучно излизам навън без пари, телефон, чанта или каквото и да било друго, само ключове за да мога да се прибера де, и безцелно обикалям улиците..

20.Обичам да чистя лаптопа (прах, клавиатура) и да разчиствам десктопа и разни папки, стигала съм до освобождаване на 60 ГБ наведнъж.

Айде стига толкоз, ще добавям :grin:

annonimnna
09-13-2011, 00:04
Обичам да мириша лакочистител :shock: ;д
Имам навик да си играя с косата :-x
Иии като съм нервна си чопля лака на ноктите 8-)

SunnyBrown
09-13-2011, 01:54
половината от навиците ги имам и аз 8-)

То се оказа , че половината хора от форума си завиват краката от страх да не ги сграпчи нещо :lol: .. а си мислех , че съм само аз .

Обичам да пукам пръстите на краката , ръцете и очите си :lol: .. незнам как го правя

Когато няма какво да правя взимам една фиба и почвам да я отварям и затварям докато не ми омръзне ..

Хваща ме скомина , когато две стотинки се търкат една в друга :-x 8-)

Обожавам аромата на ново ..

Обичам да си правя масаж на ръцете или корема , като за целта просто ги докосвам с крайчетата на пръстите на ръцете ми

Толкова много обичам да се оглеждам в отражението на коли , че веднъж несъзнателно не осъзнах как човека вътре е започнал да се смее , пуснал си е радиото и запали колата .. а аз след нея :lol: .. и след 2 секунди усещам , че колата се движи 8-)

FuCKkK13
09-13-2011, 02:12
постоянно да си отмятам косата назад :? - това я омазнява ама не.. аз трябва да я ръчкам :?
обичам да ми мирише на бензин,боя и на коректор :-D
когато ноктите ми се белят им помагам и то доста :?
видя ли едно цъфнало връхче на косата не мога да не го махна :? дразни ме ужасно много
телефоните винаги трябва да са ми в ръцете :? .. и някой път отключвам,заключвам,отключ вам,заключвам клавиатурата и после защо ми пада батерията :?
винаги трябва да имам нещо в ръцете с което да си играя
винаги спа по един и същи начин
говоря по телефона с часове
когато тръгвам някъде на път си проверявам багажа 86754546 пъти
лятото си завивам само кръста... голям навик..последната година и зимата го правих тоя номер :?
като ме прихване и започвам да чистя всичко около мен ...
стига толкова :D .. :)

crazydivane
09-13-2011, 11:21
*Доста често си разранявам устните.
*Винаги се оглеждам в огледала.
*Имам фобия от хлебарки.
*Винаги си гледам ноктите(с минути) след като съм ги лакирала
*Обичам миризмата на хартия,бензин,масло за коли,миризмата на линиите,лепило,аптеките и болниците
*Реша си косата МНОГО дълго.
*Мразя да нося бодита :?
*Гледам едни и същи филми по няколко пъти.
*Мразя да нося поли.

mimimimi123
09-13-2011, 11:50
Охооо многоо сааа...

--Ами когато загазя или излъжа ставам червена :D
--Когато е топло си лягам с една късичка тениска и си завивам само дупето :D
--Сестра ми има тик например иска нещо да ми каже и ми вика :
- Миме, Миме... и ме удря по ръката няколко пъти :D
--Обичам много играчките си и като ми е някак гадно си ги гушкам
--Като си лягам вечерта си слагам възглавница между краката или си слагам само ръката :D ама не баш между краката, а където са колената :D
Друго за сега не се сещам, но ако се сетя ще кажа :D

ADMIRALKA14
09-13-2011, 11:57
Когато имам доста спирала на миглите ,доста често обичам да я махам като я "чопкам" (така да се изразя )


Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Като си измия зъбите, след това се усмихвам на огледалото.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :-x )


да 8-) може навън да е 40 градуса,ама краката ми трябва да са завити,че все имам чувството,че нещо ще ме дръпне 8-)


постоянно си говоря сама 8-)


Не мога да заспя,ако не съм гушнала нещо


-Винаги си клатя/треса краката.
-Хапя си устата(по-точно кожичките).


- В някои случаи, когато не мога да заспя обръщам възглавницата си на другата страна, за да ми е по-хладно и удобно (wtf)
- Често, като минавам покрай огледалото се застоявам мъничко пред него ;д
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина

^Same here girls. 8-) 8-) 8-)

Anichkaxxwee
09-13-2011, 12:34
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :x )

И аз така :D :D :D

slynchicety98
09-13-2011, 12:46
Не мога да заспяя ако завивката не е между краката ми :-D
Ииии ми харесва миризвмата на безнин , тиксоо , лакочастител и т.н.
Говоря си самаа
Като се сабудя чаршава винаги е на земята и всичко каквото е имало по леглото изобщо
Изчервявам сеее постоянно катоо кажат нещо срамно свързано с мен :D

VikitoRia
09-17-2011, 22:42
^^+1

bebchoOoOoOo
09-17-2011, 23:15
Сори за спама, аз мойте навици съм ги изброила по-назад в темата, сега искам да споделя навика на една приятелка - абсолютно всяка вечер да заспива с ръка в боксерките на приятеля си ... :lol: така била свикнала и не можела да заспи иначе. Странно ми се стори 8-)

ValLoveYa
09-18-2011, 07:04
Изчервявам сеее постоянно катоо кажат нещо срамно свързано с мен :D

+1 8-)

millmii
09-18-2011, 08:06
Толкова много обичам да се оглеждам в отражението на коли , че веднъж несъзнателно не осъзнах как човека вътре е започнал да се смее , пуснал си е радиото и запали колата .. а аз след нея :lol: .. и след 2 секунди усещам , че колата се движи 8-)

Aaaaaaaa .. не :razz: :razz: :razz:



Сори за спама, аз мойте навици съм ги изброила по-назад в темата, сега искам да споделя навика на една приятелка - абсолютно всяка вечер да заспива с ръка в боксерките на приятеля си ... :lol: така била свикнала и не можела да заспи иначе. Странно ми се стори 8-)

:razz: Проверява дали всичко е на място :D

granger
09-18-2011, 08:18
:lol: :lol: :lol: Говоря си сама понякога , понякога и на английски си говоря сама , ей така да си упражнявам езика :D
И аз винаги гледам да са ми завити краката, знам че никой няма да ме дръпне,ама имам чувството , че съм отвита цялата,ако краката ми не са завити :D:D

ledenakrasota
09-18-2011, 10:30
-Маниачка а тема време. :D Имам биологичен часовник и няма нужда от друг.
-Разбирам даден език от малко без да съм го учила. По елементарни неща. Но намирам общите корени. Като немския и руския. :)
-Мога да предвиждам времето само по облаците.( по природознание в 4-ти клас беше описано как и го запомних). :D
- Ям дъвки. От двуметровите, когато съм нервна дъвча яко и гълтам. Рядко ги плюя. Навик от малка ми е.
- Много сол, захар и лютиво от малка. Нашите са се видели в чудо с мен. :-o
- Различен вид мисъл. 8) Имам високо IQ. 8) Като съм развила мнемотехниките. Като дете можех да запомня цял филм с репликите и инфото от филм на BBC и да го дрънкам 6 месеца. 8-)
-Обичам аромата на кибрит.
- Бъркам се в делата на големите от малка и съм яла доста ла*на, но не съжалявам. Виждат си грешките, а възрастта не е пречка да им покажеш правилната посока.
- Обичам да бъда информирана. Ако не знам къде какво става откачам.
-Не мога да бездействам. Свикнала съм на голямо натоварване и много неща едновременно. Мога да побъркам човек от бездействие. :D
- Косата винаги ми пречи.

+
- много често настроението ми се влияе от времето навън;
-не мога много да спя;
- имам страх от стълби и често падам;
- пия по 1,500л. вода на вечер :lol: :lol: :lol:

bebchoOoOoOo
09-18-2011, 11:08
Сори за спама, аз мойте навици съм ги изброила по-назад в темата, сега искам да споделя навика на една приятелка - абсолютно всяка вечер да заспива с ръка в боксерките на приятеля си ... :lol: така била свикнала и не можела да заспи иначе. Странно ми се стори 8-)

:razz: Проверява дали всичко е на място :D

И случайно някой да не му го вземе, докато тя спи :razz:

whitebunny
09-18-2011, 11:12
[quote=darrie]Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.+1 8-)
Майка ми все ми се кара особено когато ям и краката не са ми на земята като на нормалните хора :-x

sapphire5
09-18-2011, 11:16
Имам гадния навик почти винаги като ходя по пътя и видя кола или някво място с отражението ми да се огледам в него. :-o /което тва няколко пъти ми е изигравало лоша шега, щото не виждам, че вътре в колата има някой ;д /
Винаги спя почти с завита глава, не знам защо....чувствам се по сигорна някак си ;д ии опредлено мразя краката да са ми отвити.... ;п

missapple
09-18-2011, 12:35
Много от нещата, които написахте ги извършвам и аз :D Сега се сетих ,че понякога когато съм в банята и си насапунисам главата обичам да се лигавя и да си правя някакви странни прическии 8-) Или пък като ям солети и не ги ям като хората а със зъбите си ги разделям на 2 половинки ако ме разбирате :lol:

ValLoveYa
09-18-2011, 12:47
- имам страх от стълби и често падам;

Аз също имам такъв страх и постоянно си гледам в краката като се качвам или слизам по стълби, за да не падна 8-)

strawberry88
09-18-2011, 13:11
- имам страх от стълби и често падам;

Аз също имам такъв страх и постоянно си гледам в краката като се качвам или слизам по стълби, за да не падна 8-) +1 и аз съм така,вървя внимателно и си гледам краката :D

Phonique
09-18-2011, 13:42
Краката ми винаги трябва да са вдигнати където и да седя и да съм си гушнала коленете... заспивам само когато завивката ми е м/у краката :razz: :razz: винаги трябва да си въртя нещо из пръстите

ValLoveYa
09-18-2011, 13:43
Сетих се за още един. Много обичам да дъвча дъвка докато се къпя. :lol:

pomo6tplz
09-18-2011, 14:09
аз винаги като излизам вечерта зад блока да жвърлим боклука съм боса защото ми харесва усестането и е много полезно сам цувала

kyon
09-18-2011, 17:14
Да ми мирише на бензин и барут ми е любимото :lol:

Като харесам някой парфюм (това рядко става) мога с часове да го мириша 8-)

Постоянно ходя вързана, косата ме дразниии.

Чопля си раните, каквито и да са, не мога да гледам корички, дразнят ме.

Като се зарибя по дадена песен няма спиране - слушам я дни наред, ден и нощ..

Обичам да си пукам врата и пръстите на ръцете.

Има още много, ама сега не се сещам 8-)

n3ri7ka
09-18-2011, 17:46
-когато косата ми цъфне, взимам ножица и косъм по косъм режа само цъфналото :D мога по цяяял ден само това да правя.
-когато слизам и се качвам по стълби винаги броя стъпалата :D даже някой път не се усещам, че броя, но като сляза или се кача, знам колко са стъпалата :D
-постоянно си пукам врата, гърба, кръста, краката, ръцете, пръстите на краката... абе всяка възможна кост в тялото ми :D
-когато знам, че на следващия ден мога да си поспя до късно, си настройвам телефона да ми звънне към 4-5 сутринта, за да стана да пикая. Иначе ми се допикава към 8 и след това не мога да си заспя. :D
-докато си мия зъбите, правя по 40 клякания, когато не мога да заспя правя коремни преси в леглото, когато гледам TV въртя обръч (тези си ги смятам за тренировка за деня :D)
-постоянно решавам Sudoku от около 2 месеца (ако не реша поне по 10 sudoku-та на ден не мога да си заспя)
-винаги заспивам по корем с разчекнати крака, а се събуждам по гръб, с ръце под главата- както се слагат при коремни преси :D

ако се сетя за още нещо ще пиша пак :P

VikitoRia
09-23-2011, 10:44
Сутрин докато закусвам чета етикетите на опаковките. На нескуик го зная наизуст :D

thebigsmile
09-23-2011, 11:06
1.Когато имах дълга коса се правих с преса и си създадох навика всяка сутрин да си оправям косата и сега съм с къса и много рядко я оправям, но всяка сутрин като се събудя 1-вото нещо е да си я пусна дори и да не я използвам..
2.Винаги заспивам обърната на лявата страна
Ии за друго не се сещам :D

cupcake7
09-23-2011, 16:06
- когато търся нещо си щракам с пръсти и се оглеждам наляво надясно :D
- за разлика от повечето писали до сега се ужасявам от мисълта да си гриза ноктите или да си чопля лака даже ми е гадно като видя някой да го прави :?
- обичам да чета само късно вечер, когато е тихичко и не се чува я телевизор я някой да ми приказва на главата :D
- когато ям нещо задължително трябва да пия и вода
- винаги спя със завити крака
- понякога си извивам миглите с пръст не знам как да ви го опиша все едно си слагам спирала но с показалец
- мия си ръцете постоянно
- харесва ми миризмата на мазе, току що измит вход, нови книги или учебници
- почти всеки ден си почиствам клавиатурата и мишката
- постоянно си пипам косата и я глася :(
- ако дълго време не съм се поглеждала в огледало имам чувството че нещо не ми е наред :D

C0okieMonster
09-23-2011, 16:41
- когато търся нещо си щракам с пръсти и се оглеждам наляво надясно :D
- за разлика от повечето писали до сега се ужасявам от мисълта да си гриза ноктите или да си чопля лака даже ми е гадно като видя някой да го прави :?
- обичам да чета само късно вечер, когато е тихичко и не се чува я телевизор я някой да ми приказва на главата :D
- когато ям нещо задължително трябва да пия и вода
- винаги спя със завити крака
- понякога си извивам миглите с пръст не знам как да ви го опиша все едно си слагам спирала но с показалец
- мия си ръцете постоянно
- харесва ми миризмата на мазе, току що измит вход, нови книги или учебници
- почти всеки ден си почиствам клавиатурата и мишката
- постоянно си пипам косата и я глася :(
- ако дълго време не съм се поглеждала в огледало имам чувството че нещо не ми е наред :D



аа нее не може да бъде ... всичко това го правя - от -до... :shock:

evalongoria
09-23-2011, 18:29
Когато имам доста спирала на миглите ,доста често обичам да я махам като я "чопкам" (така да се изразя )


Винаги спя с едната ръка под възглавницата.
Като си измия зъбите, след това се усмихвам на огледалото.
Когато стоя на стол, фотьойл или диван винаги си качвам и краката горе. Дори, когато ям. Просто не мога да стоя 'нормално'.
Спя със завити крака, за да не ги 'сграбчи' някой.... (А уж не гледам филми на ужасите.. :-x )


да 8-) може навън да е 40 градуса,ама краката ми трябва да са завити,че все имам чувството,че нещо ще ме дръпне 8-)


постоянно си говоря сама 8-)



-Винаги си клатя/треса краката.
-Хапя си устата(по-точно кожичките).


-
- Често, като минавам покрай огледалото се застоявам мъничко пред него ;д
- Когато минавам покрай витрини се гледам докато ги подмина

^Same here girls. 8-) 8-) 8-)


+
моите са малко странни :
- пукам си носа. (просто си мърдам върха на носа с пръст и се радвам на пукането ;д) и пръстите,както и всяко нещо ,което пука

- понеже почти винаги съм с очна линия или молив и с пръст си "бърша" клепача ,дори да няма нищо .. ;д

- облизвам си устните и да не са напукани или сухи

- с език си " проверявам " зъбите дали са гладки ;дддддддддддд

- понякога се чеша ,дори да не ме сърби :-o


Ако спада към навици обичам миризмата на бензин,лавандулов спирт , пресен чесън и на нова хартия... на дъжд ,прясно окосена ТРЕВА ..
ии прекалено много неща изброих :D

Evie
09-23-2011, 19:10
Мм нека помисля.. :D
1. мачкам пръстите си или на други хора(без значение дали искат 8-) )
2. почти постоянно правя нещо с косата си..
3. играя си с кабела на слушалките ми
4. когато не мога да заспя, броя овце :D въпреки че никога не помага..
5. обичам мириса на контролно(не знам дали сте забелязвали, но листът, когато ви дадат контролно в училище, мирише много яко) :D
6. винаги ама винаги гледам първо очите в един човек и ако са яки му казвам дори и да не се познаваме 8-)
7. по няколко пъти проверявам дали съм заключила вратата или дали телефона и всичко останало е при мен, когато съм навън..
има и още, но сега не се сещам..

DarkKisss
09-24-2011, 05:13
Обичам лицето ми да е чисто и най-малката пъпчица я чопля и става раничка после я мажа със заздравители.
Заспивам в 98% от случаите по гръб.
Постоянно си чопля ноктите на безименните пръсти само.
Когато пътувам някъде започвам мислено да си прехвърлям в главата дали съм взела всичко.
Обожавам кола лайт, кафе и дъвки. Имам увството, че не мога без тях вече 8-)
Играя си с обиците си .. (без тази на езика)
Всеки път след като си измия зъбите си четкам и езика 8-) 8-) :D

AtinaPalada123
09-24-2011, 06:08
Странни навици:
-чопля си зарастналите рани
-обожавам да си чеша ушите
-имам мания за изхвърляне и подреждане
-имам мания за идеално обезкосмяване и винаги след като се епилирам минавам същото място с бръснач и мъжка пяна за бръснене
-имам мания за чисти зъби:мия си зъбите по 5 пъти на ден(минумум):сутрин като стана; слад закуска; след обяд; след вечеря; преди да си легна и винаги си нося сгъваема четка за зъби и малка пастичка в мен
-немога да спя с чорати или завити крака, дори да е -20 градуса(както и на затворен прозорец)
-обичам да си пера чорапите и бельото на ръка, въпреки че вкъщи имаме пералня - това сигурно е някакъв вид мания за лично пространство....

Странни навици, за които наще тая сутрин ми се скараха:
-пия по 3-5 кафета на ден (от които макс. 3 са еспресо)
-ям страшно много чили, горчица, черен пипер(според наще това може да ми предизвика язва)
-в кафето си слагам по 1/2 чаена лъжичка канела(според наще това количество е прекалено голямо и за в бъдеще може да доведе до метаболитни смущения или захарен диабет)
Моля, ако някой знае дали това наистина е вредно да каже, защото така ми е мн вкусно, но ако ще се прецаквам ще го променя...

Emma123
09-24-2011, 08:40
Да ми мирише на бензин и барут ми е любимото :lol:

Като харесам някой парфюм (това рядко става) мога с часове да го мириша 8-)

Постоянно ходя вързана, косата ме дразниии.

Чопля си раните, каквито и да са, не мога да гледам корички, дразнят ме.

Като се зарибя по дадена песен няма спиране - слушам я дни наред, ден и нощ..

Обичам да си пукам врата и пръстите на ръцете.

Има още много, ама сега не се сещам 8-) ++ :-) :shock:

VikitoRia
09-24-2011, 13:48
Сутрин докато закусвам чета етикетите на опаковките. На нескуик го зная наизуст :D
-ако някой се загледа дълго време в мен започвам да се чудя какво ли ми има
-Говоря си сама
-На моменти правя страни физиономии

JessyT.
01-15-2013, 21:52
Hii.. някой може ли да ми помогне? Имам нещо като много гаден навик-следния проблем е ,че точно преди да заспа си вдигам лявата ръка (това вече към 1 година) и стоя така доста време към 5-6 мин мога да стоя ако я забрава..случвало ми се е и да заспа(онеса) по този начин и после да се събудя и да си я смъкна!! Възможно ли е това да е някакъв начин за премахване на стрес? Или някакъв начин за премахване на стрес който аз съм си измислила??

Зайче..
01-16-2013, 08:48
като съм ядосана или ме е срам си играя с обиците на ушите ми - дърпам ги наляво, надясно, нагоре, надолу, разкопчавам ги, пак си закопчавам и така. ;д
също като ми е нервно - въртя си кичури от косата и я заплитам много гадно /естествено после е голямо чудо докато я оправя/

DisappointedDreamer
01-17-2013, 07:30
Хапя си кокалчетата на ръцете. Често дори без да усетя.

arsenalllbaby
01-18-2013, 00:19
Мнооооого неща правя ;д

1. Първото нещо като се събудя е да пиша на момчето ми за добро утро. ^,^
2. Ако не пия кафе един ден, колкото и да съм спала предната вечер, ми се спи супер много...
3. Не мога да трая, ако безпричинно ми са отворени чекмеджетата, вратите, гардероба..
4. Като се прибера, проверявам около 3-4 пъти дали съм заключила..
5. Мразя да стоя на тихо, особено вечер сама ... ВИНАГИ ми е пуснато нещо на телевизора или компа.. Даже и да не го гледам, просто да ми бръмчи там.
6. Когато излизам, проверявам по няколко пъти дали в мене са ключовете, телефона и портмонето.
7. Когато си купя нова козметика, си казвам, че ще свърша първо старата и тогава ще ползвам новото, но никога не го правя ;д
8. Доста често закъснявам, но с 1-2 минутки, мааксимум 3.
9. Не мога да заспя, ако не съм завита.
10. Обичам понякога да стоя на светлината на свещи, не знам дали спаада тук, ноо ако не си запаля понякога някоя свещ и да си стоя така, не мога да си намеря място.. Много обичам ;д
11. Винаги, като ми дадат контролно или класно, си казвам, че е трябвало да уча повече, дори и да съм учила с часове.. -.-
12. Пълня си чантата с куп ненужни неща, просто за всеки случай да имам такова и такова и такова и такова ;д
13. Винаги преди да легна да спя пресмятам колко часа сън ще имам..
14. Рядко издържам с един лак повече от 3 дни...
15. Заспивам на пуснат телевизор, когато съм сама у нас вечер.. Иначе не мога да заспя, колкото и да ми се спи..
16. Имам много смотан навик когато се храня, да си оставя най-вкусничкото за накрая ;д Ако ям тортичка - кремчето накрая. Като ям пица или сандвич, ям първо от единия край, после от другия и накрая средата :D Абе, разбрахте..
17. Когато съм вкъщи, не мога да стоя с дънки и тясна тениска по мен, трябва да съм с нещо широко облечена..
18. Когато си тегля песен или снимка, блъскам всичко на десктопа :D
19. Хапя си бузите от вътрешната страна.
20. Заспивам много трудно вечер, ако не съм облечена с дреха на приятеля ми, не съм прегърнала играчката ми от него или не съм си пръснала от парфюма му по играчката или възглавницата. Най-често заспивам правейки и трите ;д
21. Когато съм тъжна ( и няма никой около мен ;д ) си говоря на котката, тя си търка муцунката в лицето ми като плача и ми оправя настроението. <3
22. Когато седна, винаги си кръстосвам краката или ги вдигам ;д
23. Не мога да стоя мирно на компютъра.. Правя много странни пози винаги ;д
24. Често си играя с обиците си, особено ако съм с вързана коса
25. Мразя като си легна, някой крайник да ми се подава извън леглото.. Чудовището под леглото ми ще ми грабне крака или ръката и ще ме отвлече :( Ако крайник не се подава навън, чудовището е безпомощно xaxa :D
26. Когато се къпя, почти винаги правя едно и също в един и същи ред ;д
27. Лятото не излизам навън, ако не си намажа ръцете и краката с лосион за тяло.

Оф, има още доста сигурно, но стига, и без това ще ме вземете за б*хти откачалката :D

Grudi_SeXa
01-18-2013, 00:29
откачалка не, ама бъгава и лигава като отбора си...

PredrusalotoZaiche
01-18-2013, 10:44
- когато се оправя да излизам винаги за последно пред вратата се поглеждам в огледалото, повдигам вежда и правя някаква муцунка, за да преценя дали се харесвам :D просто навик
И аз го правя същото и като съм с някоя приятелка много ми се смеят за тва ... :D
Ако е под 30 градуса не мога да заспя,дори лятото си вкл. климатика на топло,също така заспивам само по корем и имам навика ако спя с някой да си качвам краката върху него и мрънкам ако не ме гушне :D
Постоянно си премятам косата.
Когато седя или съм с кръстосани крака или съм си ги качила в/у стола .
Тва може да прозвучи много странно,но пуша адски много,защото трябва да имам нещо в устата :D ако не е цигара,ще е химикалка,пръст,нещо от дрехите ми или дъвча сламка :Д
Винаги чакам кафето да ми изстине,защото като малка се опарих с чай и от тогава и чай не пия :Д
Оглеждам се във всичко възможно,покрай което мина .
Ако салатата ми не плува буквално в оцет,не мога да я ям..адски много обичам кисело и слагам на почти всичко :Д Постоянно си пипам миглите и си играя с гривната или обицата ми :Д
Когато е тъмно винаги тичам по стълбите от 2рия етаж,страх ме е.
Когато ми е скучно си разглеждам картинките на лаптопа и постоянно си преподреждам папките.
Слагам си ааадски много пяна за коса и обичам косата да ми е твърда :Д
Когато чакам някой винаги си вадя телефона,дори да не правя нищо...само го откл и закл :Д
Когато пътувам някъде,дори да отивам за 2 дена си помъквам цялата покъщнина...за всеки случай! :D
Изпитвам ужас от коланите в колите и никога не си слагам.
Имам си ритуал преди да заспя да играя около 15 мин на една игра на телефона,после пресмятам колко часа сън имам и чак тогава заспивам.А и не понасям да ми бучи нещо на главата,за това почти не пускам телевизора.
Имам още много странни навици,но в момента за това се сещам :Д

Тамии ..^^
01-18-2013, 11:40
Имам страшно много.
- когато минавам през коридора си внушавам, че има някой (понеже е тъмно) и тичам към другата стая
- бия по мишката на компютъра :Д
- правя нещо и казвам ,,Ако не го направя еди какво си ще стане'' и е нещо лошо, и затова винаги съм длъжна да го изпълня ;д
- не настъпвам линиите на плочките
- вървя в крачка с този, с който ходя
- когато мина през шахта се удрям три пъти по гърба
- не мога да понасям завивката или покривката на леглото да допира земята. Преди даже и не понасях да виси изобщо и се увивах като мумия, за да не виси.
- не мога да спя с отвити крака
- въртя си очите
- обичам миризма на ацетон, бензин и т.н.
- седя с краката вдигнати на бюрото или на стола
- като мина през коридора винаги се оглеждам и пращам целувки на огледалото
- обищам дрехите ми да са подредени по цветове и дата на купуване
- обичам всичко да ми е на точното място, и да имам всичко за всякакви случаи, затова когато на някой от семейството му трябва нещо, пита мен, било то празна тетрадка линия, лепило ... и по-странното е, че ги купувам и ги държа нови ако ми потрябват
- търкам си лицето от корема на котката ми :Д
- задължително спя с възглавница между краката
- не издържам, когато имам пъпка
- всеки ден си казвам, че сутринта ще стана и ще си избера нещо, което не съм обличала скоро от гардероба, ще се гримирам, ще си направя прическа, но всяка сутрин ставам 30 минути преди училище и обличам това, което ми е пред очите, най-често това, което съм носила предния ден
- ВИНАГИ закъснявам за срещи, примерно дори и да няма какво да правя преди да изляза се бавя до последния момент и тогава започвам да се глася (както правя и в момента)

shaunaa
01-18-2013, 19:26
- дъвча кабела на слушалките си и целият е наръфан и накъсан, даже ме е хващал ток на езика :D
ю :D :D :D :D :D :D :D съжалявам, но просто не се сдържах

Colouring
01-18-2013, 21:25
Ако имам някакви кожички около ноктите, които ме болят, обичам да "ровичкам" в тях и да си причинявам болка.
Никога не спя с отвити крака.
Минават ми доста странни мисли през главата - например си казвам "Ако това не стане до 10 секунди.." или "Ако не мога да направя това до 1 минута" и винаги си мисля, че ще се случи нещо лошо. Чувствам облекчение, ако го изпълня, въпреки че няма шанс да се случи.
Когато седна да ям на маса (вкъщи) винаги левият ми крак е вдигнат и се опирам на коляното си.
Обичам да лапам разни неща. :Д Слушалки, химикали, моливи, етц.
ОБОЖАВАМ да ме гъделичкат по ходилата. Блажено чувство!

Hayashi
01-18-2013, 21:34
Хапя си устните до болка.
Редовно си чопля кожичките на ноктите и ми отнема много усилия да се удържам.
Предпочитам да стоя с крака вдигнати горе и свити в коленете, стоя по този начин дори на маса и в училище. xD
Редовно си чопля миглите и ги разделям. (ужасно, знам)
Не обичам да ям вървейки.
Почти винаги закъснявам излизайки от нас и си наваквам бягайки по пътя.
Обичам да ходя по бельо у нас (и зима, и лято) и дори понякога съм отваряла входната врата така, ако някой ми досажда.
Не мога да пия/ям горещи неща.
Когато нямам какво да правя ям. Опитвам се обаче да са само плодове.
Докато си епилирам краката винаги се убеждавам, че съм национален герой.
Много обичам да ми пипат косата и да си играят с нея.
Мразя да ме пипат по раменете и да ми правят "масажи", от които после два дена ме боли гърба.

wiiwa
01-19-2013, 17:01
- Винаги заспивам обърната наляво в свити колене
- Преди да се изкъпя се гледам в огледалото и слушам музика доста време
- Лятото като излизах и по пътя винаги ми се въртеше листо в ръцете
- Хапя си устните, ближа ги
- Много често си оправям веждите когато съм навън
- Не мога да оцелея, ако цял ден не слушам музика

Annabeth
01-19-2013, 17:48
Постоянно си хапя устните, преди го правех, когато съм притеснена, а сега почти постоянно. И много често правя разни гримаси без да се усещам, например кривя си устата наляво надясно или се мръщя и все ме питат кофти ли ми е или съм сърдита, а аз просто ей така си мисля за нещо и неволно го правя. Като съм притеснена или ме е хванало срам винаги си пускам косата, така че възможно най-добре да ме скрие. Преди като заспивах гледах краката ми да не са отвити, за да не вземе нещо страшно да се протегне изпод леглото и да ги сграбчи, :D а не вярвам в такива неща. От известно време вече си ги отвивам, но защото си измислих правило, че докато краката ми са в границите на леглото са в безопасност, но за това пък не ги пускам да висят :D Като ям сандвич или каквото и да било подобно, винаги до половината си го ям нормално и след това го огризвам от страни, за да си оставя средното за най-накрая. И може би най-странното според мен, което правя, е че мразя нещо или някой да ми е от ляво. Не мога да понасям пръстени, гривни, чанти на лявата си ръка или нещо да ми е в левия джоб на дънките. А пък особено някой човек да ми стои от ляво, едвам понасям. Като вървя с някоя приятелка винаги се извъртам, така че да ми е в дясно, ако не е или пък като сядам :D

Flowerlight96
01-19-2013, 20:32
-Когато ми е скучно си разглеждам снимките на лаптопа и често трия доста снимки
-Често си казвам:,,Ако не направя еди какво си ще стане нещо лошо" и винаги бързам да го изпълня….пълната откачалка
-Не мога да понасям завивката ми да допира земята
-Винаги трябва да са ми завити краката,иначе не мога да заспя
-Обичам миризмата на боя,кафе,гума,коректор,нови учебници и книги,на маслото от релсите
-Обичам да си пукам врата и пръстите на ръцете
-Когато видя нацъфтяло връхче , взимам ножицата и косъм по косъм режа нацъфтялото
-Когато ям нещо задължително трябва да пия вода
-Обожавам да пия вода след като съм яла нещо сладко
-Имам мания да си мия ръцете
-Когато се храня си оставям най-вкусното за накрая
-Когато седна винаги трябва краката да са ми вдигнати или кръстосани,не мога да седя като нормален човек
-Когато говоря по телефона обикалям навсякъде по стаите,не мога да стоя на едно място
-Обичам да слагам по много сол и захар
-Винаги трябва да правя нещо,не мога да седя и да не правя нищо
-Чопля си раните, не мога да гледам корички, дразнят ме
-Обличането ми е в определен ред:сутиен-чорапи-панталон-блуза
-Не мога да спя,ако леглото е в средата на стаята
-Имам мания да подреждам и да почиствам,не мога да търпя да е разхвърляно
-Като мина покрай огледало,няма начин да не се огледам
-Винаги спя с гръб към стената(чувствам се защитена),иначе имам чувството,че някой ще ме грабне
-Когато тръгна на път винаги си вземам слушалките и слушам музика през целия път и си представям разни неща