PDA

View Full Version : Проблем със задържането на ерекцията...



tralalaanonim
07-13-2011, 11:54
Здравейте на всички.Казвам се Сисо и съм на 18г.
Не съм нов във форума(смисъл такъв,че постоянно следя какво се пише из разделите),но за пръв път се решавам да пиша.
Знам,че има 1 000 000 такива теми сигурно,но явно предпочитам успокоенията(ако има такива естествено) и препоръките да бъдат насочени лично към мен,а не към някой друг автор,макар темата да е една и съща....
Та към проблема ми...Той както се досещате от заглавието имам проблем със задържането на ерекцията...имам приятелка,преди нея също съм имал приятелки....НО с нито една не съм правил секс,заради този отвратителен мой проблем...и проблема не е в това,че не мога да вдигна "самолета",дори точно обратното,но тръгнат ли нещата към секс и явно почвам да се притеснявам,макар да не знам и аз за какво,и малкия парашмангел просто клюмва...иначе по време на любовната игра,или свирките,които ми прави приятелката ми,нямам никакъв проблем със задържането на ерекцията...но както казах по-горе "самолета" ми автоматически се приземява,когато се замисля,че следващата стъпка след любовната игра е секса...и направо вече полудявам...омръзна ми ...не е честно спрямо приятелката ми само на мен да ми кеф докато например тя ми прави свирка или "ръкоблудства"....знам,че проблема не е в неизправността на инструмента ми,а е на психическа основа...и знам,че просто трябва да се оставя на удоволствието и да не мисля за нищо друго,но просто не знам какво става....а не е и като да кажеш,че приятелката ми не ме възбужда...побърква ме дори...но-о-о.....и-и-и просто не знам вече какво да правя...ааа забравих да кажа,че всъщност май един от големите проблеми е и в презерватива...защото 2 пъти като по чудо се случи че правихме секс,ама без презерватив и се получи...обаче шибания презерватив прецаква работите много,защото ако случайно не е спаднал х*я ми веднага след като съм се замислил за секса и се стигне до слагането на презерватива,там нещата тотално се прецакват...защото като тръгна да го слагам и "парашмангела" тотално увяхва и не мога да си сложа смотания презерватив....

таааа надявам се да сте разбрали в общи линии какъв е проблема ми,макар текста ми да е малко разбъркан и да ми дадете някакви съвети...и ако може без присъщите за българските форуми обиди и затапвания за това колко съм зле,или да се гръмна и т.н. ....ако нямате какво да кажете по-добре не пишете нищо.... ;]

Благодаря ви предварително :} :} :}

Sc0RcH
07-13-2011, 12:12
Предлагам ти да вземеш някое хапче като виагра за първия път,защото както каза,сигурно се притесняваш...имайки предвид,че май се взима с рецепта,не знам...вземи и пийни малко алкохол преди това,за да се отпуснеш(ама не много,че тогава става по-лошо) ако проблема ти продължава и след това,тогава потърси помощ...

jonib
07-13-2011, 12:17
Не съм сигурен,но може да си алергичен към латекс или нещо подобно :)

Freakylol
07-13-2011, 13:16
Гей си. :-o

Sisxx
07-13-2011, 14:32
^ Как ще е гей, като каза, че приятелката му го побърква... :? Стига сте знали много...

dimdim
07-13-2011, 14:36
Ако проблема е в презерватива-лесно: Нека пие противозачатъчни. Така независимо от проблема ти, дори да се скъса презерватив няма да има Ескапели и истерии :)
Иначе... Не знам, както казваш на психична основа е,всичко е в главата ти. Замисли се какво точно те плаши и се опитай да го преодолееш.

nin0o0
07-13-2011, 14:52
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.

CrunKinG
07-13-2011, 16:48
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.
Ерекция, не Еякулация!
ПТ: Ако проблемът е в презерватива - use apche!

nin0o0
07-13-2011, 16:50
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.
Ерекция, не Еякулация!
ПТ: Ако проблемът е в презерватива - use apche!

Опа днес съм малко неадекватен :D

+1

jumpin
07-13-2011, 16:52
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.

Не еякулация,ами ерекция вземи се образовай малко. :) А към автора,подготвяй се психически преди любовната игра с приятелката ти. :)

nin0o0
07-13-2011, 17:36
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.

Не еякулация,ами ерекция вземи се образовай малко. :) А към автора,подготвяй се психически преди любовната игра с приятелката ти. :)

На тебе не ти ли се е случвало да се объркаш? Я си трай.

jumpin
07-13-2011, 19:25
Значи нормално е докато ти прави свирка или чекия да свършиш. Не можах да разбера идеята ти много, но до колкото разбрах имаш проблем със задържането и бързо свършваш. Пробвай първо да си удариш една чекия преди секса или приятелката ти да ти направи една свирка и да свършиш и след това продължи с секса. Така ще свършиш по-бавно. Аз така направих като правих за първи път секс. Ударих си 1 чекия и издържах цели 15 минути.

Не еякулация,ами ерекция вземи се образовай малко. :) А към автора,подготвяй се психически преди любовната игра с приятелката ти. :)

На тебе не ти ли се е случвало да се объркаш? Я си трай.

Трай ще викаш на майка си .. ха-ха-ха

Alekssandyr
07-13-2011, 21:38
Абе ей, шмингели я се кротнете бе!
Пичага, споко, тва е на психична основа :) Доста хора са, като мен и теб, на мен лично докато съм с кондом доста често ми омеква .. щот един вид не може да диша (така си го обеснявам аз) пък без кондом съм но проблемс, така че давай смело и се небой, некой ден ше се хванеш и сам ше си опраиш нещата, тука с писане не става, те и тея от форума един ше ти каже смислено нещо другите ше се заядат, така че ДАВАЙ СМЕЛО БРО !
А, и бтв, алкохола ше ти помогне, смис малко, колкото да ти замота главата, а не да се напиеш да не стане грам .. колкото да ти паднат задръжките ;)

jonib
07-13-2011, 22:14
A aко тя прави всичко няма ли да се възбудиш повече? В смисъл ако го докосва и след това сложи презерватива?

Alekssandyr
07-13-2011, 22:44
Пич докато си го мушнеш в гумата .. отнема колкото и малко да е от времето .. не е гот .. !

tralalaanonim
07-16-2011, 16:34
ъп на темата...