PDA

View Full Version : Фен тема: Switched at birth



bonbon_
07-13-2011, 13:17
Гледали ли сте сериалчето? Какви са ви впечатленията ? :-)


http://img.zamunda.net/bitbucket/switched.at.birth.jpg

Сериалът ни разкрива историята за две момичета, които инцидентно биват разменени при раждането си. Бей Кениш израства в богато семейство с двама родители и един брат, докато Дафни Васкез, която е изгубила слуха си поради заболяване на менингит, израства със самотна майка в беден квартал. Нещата стават драматични и за двете семейства, когато се запознават, защото трябва да се научат, как да съжителстват заедно, в името на момичетата.

krisence
01-10-2012, 21:06
Е как може никой да не коментира темата, сериалчето е много хубаво, поне според мен. Поне имат някаква нова идея, нещо по-различно от вещите и вампирите и като цяло свръхестественото, каквито пускат в последно време. Гледайте го, няма да съжалявате ;)

LoVeLySmile7
01-11-2012, 15:43
Да аз го започнах на скоро може би в следващите серии ще стане по-интересен.

Colouring
01-11-2012, 17:26
Гледах го още когато го пуснаха,новите серии не съм все още.Дори не знаех,че са започнали да ги излъчват.Отначало не изглеждаше толкова обещаващ,но след 5-6 серия ме грабна.Ще изчакам да се посъберат малко и ще си ги дръпна всичките.

krisence
01-12-2012, 20:52
Като цяло ми хареса това, че идеята е нова. Вярно, че в началото не беше кой знае какво, но после се доразвиха героите и стана доста интересно.

sweetxstar
01-14-2012, 11:58
Да, хубав е. :)