PDA

View Full Version : много ми е тъпо ...



sunsunsun
07-13-2011, 16:14
с приятеля ми сме заедно от 4 месеца
беше ми казал че ме обича на 2 месец и наскоро какво точно стана въпрос не помня и той каза че не ме обича но иска да е с мен ... онзи ден приказвахме на тази тема и разбрах че не знае дали иска да е с мен нищо не знаел вече не знам какво да си мисля ...хубаво не ме обича ... ,но това че не знае дали иска да е с мен чак не мога да го приема става още по тъпо ...аз много искам да сам с него обичкам си го но не мога да го накарам на сила да изпитва същото не знам вече :( :( :( :( :( :( :( :( :(

BloodRunsCold
07-13-2011, 16:32
Всички имаме тези моменти. Предполагам обаче, че е пубер и иска да му се доказваш? На всеки му отнема различно време да преоткрие себе си, а и понякога просто трябва да срещнеш човека, с когото да го направиш. Това мисля аз.

sunsunsun
07-13-2011, 16:34
на 25 е ...

Zarity
07-13-2011, 16:59
Вероятно си му омръзнала.Знам,че съм брутална ама други вероятни причини не виждам.Говорете си хубавичко.

cherinka
07-13-2011, 17:06
Ако беше казала, че са от четири месеца заедно, на втория й е казал, че я обича и в момента са супер влюбени, цари голяма любов между тях, щяхте да я нахокате аджеба как така са се заобичали за два месеца, като това са 60 дни, 1440 часа, от които около 180 са прекарали в сън, 100 в ядене, още 200 в работа/училище и остават (оффф) 800 часа, в които не биха могли да преживеят всичко онова, което кара двама влюбени да се чувстват близки, не са били изправени пред някакви съкрушителни изпитания в името на любовта им.

Нормално било някой да ти каже, че те обича. А защо е ненормално, когато сподели, че НЕ те обича? Връзките откога се градят ГЛАВНО от обич? А твърденията на голяма част от вас, че директността е добро качество и желаете вашата половинка да го притежава? май амй на някои си им харесват розовите очила и животът, гледан през тях???

Priceless
07-13-2011, 17:52
Съгласна съм с черинка.
Ако наистина е на 25 години, позволи ми да предположа, че има мааалко повече опит във връзките от теб. Не е задължително да те ОБИЧА на четъртия месец ?!

gorska
07-13-2011, 19:26
Извинявай, но не знам как можеш да живееш с факта, че ти е казал, че може би не иска да е с теб. :-o Мисля, че то говори само за себе си достатъчно. Зарежи го, докато е по-рано.
А ако те е ?обичал? на втория месец, а вече не - ми се струва, че е бил хлътнал по онова време, но вече не. Сори, връзка като връзка. Накрая отива на боклука.

SmilezZz
07-13-2011, 19:48
Може да му е изчезнала тръпката.
На 25 години е.
Надали ще се държи като малко дете.
Просто продължи живота си без него.

ivcheto0o
07-13-2011, 20:20
Не мисля че не знае какво иска,просто вече я няма тръпката за него.Според мен по деликатен начин ти е казал че нещата отиват към своя край,щом не знае дали иска да е с теб.

Ssummerjam
07-13-2011, 21:24
Или темата е фейк, или тоя е някакъв инфантил - обича те, не те обича, не знае дали иска да е с теб... :-o

blaaablaaablaaa
07-13-2011, 22:46
Не знам дали ще подейства, но можеш да му покажеш по всякакъв възможен начин, че го обичаш, а ако не стане да се отдръпнеш от него (не пълна раздяла, но да показваш, че страдаш от липсата на отговор на любовта ти). Ако да седмица - две не доприпка при теб и не ти каже, че вече е сигурен, че те обича, значи наистина е мислел за раздяла.

alice13
07-14-2011, 12:46
еми щом ти е казал право в лицето че не те обича или го оставяш или се примиряваш. Все пак по гореспоменаха че не можеш да обикнеш някого за толкова малко време. Това е просто харесване. :)

Silwiya
07-14-2011, 12:50
Това, че е на 25 не означава, че е зрял и тем подобни... :?

onestar
07-14-2011, 13:01
Тоя е на 25, а се държи като петокласник. :lol:

На втория месец ти казва, че те обича, след това отрича, а накрая не знае дали иска да е с теб? Егати!
Ако беше поне малко зрял нямаше да прави подобния признания без да е на 100% сигурен в тях.

Ти на колко години си?

sunsunsun
07-15-2011, 06:43
18 :-D

gabs1500
07-15-2011, 12:25
Според мен трябва да го накараш да ревнува.Започни нарочно да заглеждаш някой да излизаш с приятелки или ако не помогне просто му кажи че или ще бъдете заедно или се разделяте в крайна сметка той де държи като пълния олигофрен :? [/b]

ameli
07-15-2011, 13:09
Не ми изглеждаш като 18 годишна :? Омръзнала си му на човека, мил начин да те разкара? Или ти го е казал, само за да те вкара в леглото? Не става с предположения, иди и поговори с него.. Не ми е ясно само как някой ще иска да е с теб, при положение, че няма чувства? :-o