PDA

View Full Version : Хари Потър и Даровете на смъртта - част 2



gorska
07-13-2011, 18:09
Е? Гледахте ли го? Хареса ли ви?
Аз да и е велик!
Чакам отзиви, коментирайте!

UNITED2
07-13-2011, 19:37
Аз ще ходя в петък,вече не мога да чакам жалко,че ще трябва да го гледам на испански :grin: Но съм сигурен,че като запо следно ще са го направили епичен :grin:

xWandereRx
07-13-2011, 20:03
иска ми се да го гледам на кино, но няма защото 1во в моя град няма кино и 2ро - не ми се иска да рева пред непознати 8-)

днес гледах трейлъра по телевизията, щях да ревна :( последния фиииллм :( :( много тъжно ми стана, това е края на една ера :( :D :(

UNITED2
07-13-2011, 21:48
А аз ще рева спокойно,и да коментират поне няма да ги разбирам 8-)
Сигурен съм,че ще спусна някоя и друга сълза,то на книгата ревах та ся на филма дето знам,че наистина това е края... а и си има тъжни моменти де :(

mokka
07-14-2011, 05:44
Резервирах си билет за събота и отивам този път с фенове на книгите, а не както преди с такива, които само филмите са гледали. Ще има много сълзи, аз си изревах очите на официалната премиера в YouTube, особено Роулинг като заговори. Много ми е тъжно и гадно, направо като се сетя, че нашето поколение израстна с тях... :-# :-# :-# :-#

По принцип филмите рядко ги харесвам, но последните 2 бяха направени добре, а този като е последен ще ми хареса със сигурност.

gorska
07-14-2011, 07:03
Аз попринцип не харесвам филмите за Хари, с изключение може би на първите 2, макс. 3, но този беше уникален! Имаше промени, разбира се, изпуснати моменти, но не беше гадно, а напротив. Много лесно се разбираше и от хора, които не са фенове, и се харесваше на феновете.
Екранизацията беше чудесна. :smt026

UNITED2
07-14-2011, 07:27
Да всички казват,че промените които са направили са за добро и филма бил перфектен,забил ги всички други във земята :grin: :grin: :grin:

cookie_master
07-14-2011, 09:30
Отидох още вчера на първата прожекция в Imax.Беше уникално.На всяка една по-вълнуваща сцена всички викахме и ръкопляскахме.Накрая всички пуснахме по една сълза :).А преди прожекцията когато залата се пълнеше и виждах познати лица от предишните (пред)прeмиери,чувството беше невероятно!Наистина беше страхотно изживяване.Всички които не отидоха изгубиха много :)

UNITED2
07-14-2011, 10:38
3D-то сигурно е уникално и то за първи път гледаме "Хари Потър" в 3D :grin: Леле,кога ще дойде утре... и ако няма места...
Пф утре очаквайте дългото ми мнение за филма тук,да споделя,колко ми е кофти за края... :shock: :booooomb:

Spicy
07-14-2011, 11:03
Лелее нямам търпение да го гледам
Хипер яко филмче .... :) :)

scandalousLady
07-14-2011, 14:21
Все още не съм го гледала,но нямам търпение :grin: малко ми е тъпо,че това е последната част израстнахме с този Хари Потър искам още :o .

Harmonyy
07-14-2011, 15:32
НЕ могаа да чакам вечее!От друга страна като се замисля,че това е последната част и ми става доста гадно :(((

Nikolcheto24
07-14-2011, 16:57
Нямам търпение.Ама ми е гадно че свършва.В събота ще пътувам специално за да го гледам.Когато четох книгата на края се разревах. :D

FuckIt
07-14-2011, 20:27
Лелее нямам търпение да го гледам
Хипер яко филмче .... :) :)

mokka
07-15-2011, 05:59
Айде моля ви се като коментирате и другите още не сме гледали да пишете СПОЙЛЕР, че да не ни разкажете инцидентно 8-)

То не че който е чел книгите не знае какво става, но не знам и филма как е променен :)

UNITED2
07-15-2011, 08:45
Айдее след няколко часаа :grin: :grin: :grin: :grin:

minionka
07-15-2011, 12:45
Уникален.. много беше добър.. Ревах през половината филм.

СПОЙЛ П.П. Знах си, че Снейп не е предател.

UNITED2
07-15-2011, 14:07
След 3 часа отивам и аааз :grin: :grin: :grin:
Нямам търпение....
minionka пиши,че имаш СПОЙЛЕР в поста,че тези дето не са чели книгата и гледали филма ще се разочароват,ако го разберат предварително :lol:

minionka
07-15-2011, 15:42
След 3 часа отивам и аааз :grin: :grin: :grin:
Нямам търпение....
minionka пиши,че имаш СПОЙЛЕР в поста,че тези дето не са чели книгата и гледали филма ще се разочароват,ако го разберат предварително :lol:

Явно съм пропуснала.. добре, че още чета тук.. :lol: :lol:

starr21
07-15-2011, 16:22
Нямам търпение да го гледамм ;( Боже израстнала съм с този филм и с Даниел,Ема и Рупърт. Просто ми стана хипер мъчно ;( ;( ;(

ChocolateBunny
07-15-2011, 18:45
последния фиииллм :( :( много тъжно ми стана, това е края на една ера :( :D :(

UNITED2
07-15-2011, 21:11
и аз се върнах от киното с подути очи но все пак весела физиономия !
Още самото начало с музиката и логото на WB беше перфектно,дори самата мисъл,че го виждам за последен път ме натъжи...
В началото филма беше малко муден,докато не пристигнаха в гринготс,тогава се стигна до същността (беше ми муден защото го гледах на испански) ...
Мелодийката,когато Хари се появи в нужната стая просто невероятно изтръпнах целия наистина се искефих...... всичко беше перфектно !
А смъртта на Снейп,тогава просто една буца заседна на гърлото ми и докато гледах спомените се сдръжах но на сцената дето е прегърнал Лили мъртва и плаче вече пролях сълзи,а хора зад мен и пред мен плакаха с глас просто....
Имаше още няколко сцени на,които не ме е срам да кажа,че се разревах но малко... докато Хари не тръгна към гората и Хърмаяни го прегърна плачейки... там мисля,че вече започнах се давя от старание да не чуят другите,че плача но просто плаках....
Накрая,когато тримата стояха на моста хванати за ръце вече без да се усетя сълзи ми потекоха по лицето.Целият ми живот до момента мина,като на лента пред очите ми,през всеки един момент от него присъстваше и Хари Потър,нямаше как да не се разрева просто....
Боли ме гърлото,имах нужда да се разрева с глас но не можах и проклетата буца си остана в него Confused
И всичко това без да разбирам и думичка от филма,представям си като го гледам със субтитри Smile
Ефектите бяха страшни !!!
Макгонагъл ми напълни душата в "дуела" със Снейп,беше толкова яко...
Смъртта на Левандър пфф,доста гадно Sad
А за Фред да не говорим просто всички в киното подсмърчаха ...
Края на Волдемор-ЕПИЧЕН не можеше да е по добре Smile
Достоен завършек на поредицата с прекрасен епилог,всички ги бяха направили да изглеждат естествено и добре,от снимките дето бях видял в нета за епилога Хари изглеждаше толкова стар...
Наистина едно голямо БРАВО и още по голямо БЛАГОДАРЯ за прекрасния финал,който пресъздадаха на екран !
Огромно БЛАГОДАРЯ на РОУЛИНГ,създателката на част от нашия свят,ОБИЧАМ Я и винаги ще я помня,като най великата писателка на всички времена !
Забравих да спомена за ПЕРФЕКТНАТА игра на актьорите Ема много ми въздейства,Дан беше брилянтен,Рупърт също за Алан Рикман просто няма да споменавам той беше ВЕЛИК !

Konstantina
07-16-2011, 06:56
Просто това е най-великият филм на това време. А за последният филм прото нямам думи най-добрият от всички до сега.И когато знам 4е е краят е наистина много тъжно.

Nikolcheto24
07-16-2011, 13:15
Току що се връщам от кино.ВЕЛИК ФИЛМ!!!Пътувах специално до Благоевград, за да го гледам.Най-добрата част от поредицата.Най-добрия филм който съм гледала.Накрая се разплаках.Стана ми много гадно за Фред.Беше ми един от любимите.А пък нали е и края...Да, имаше разминавания с книгата, но не бяха фатални.Поредицата Хари Потър завинаги ще останат любимите ми филми и книги. :smt007

mokka
07-17-2011, 14:13
Гледах на аймакс, беше уникално.
Филма беше уникален.
Моментите бяха уникални.
Ефектите бяха уникални.
Не знам какво да кажа, чета книгите от над 10 години и сега ми е едно такова... празно. Имаше съвсем малко промени, но бяха за добро..

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lofjkeuXRr1qc7dufo1_500.gif

C0okieMonster
07-17-2011, 16:11
Оо стига , толкова ли е тъжно ... сега само за филма ще мисля , понеже в моя град ще дойде сигурно след 1 месец ... :(

Mirage3
07-17-2011, 17:22
Всички които не отидоха изгубиха много :)
Така е! Филмът беше невероятен, не мога да повярвам, че свърши.
Гледах го с mo0nsy :lol:

GinnaCarano16
07-17-2011, 18:04
Невероятен филм,невероятна поредица! Имаше много тъжни моменти,но и много хубави...

mo0nsy
07-17-2011, 18:32
Днес го гледах УНИКАЛЕН е :grin: През цялото време плаках :( :( Не мога да повярвам, че свърши :( :shock: with Mirage3 :D

Monnie
07-25-2011, 09:10
Велик филм!
А последната част беше просто уникална!
Както всички останали! :smt007

xWandereRx
07-25-2011, 10:36
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

!!!!!

просто няма друга такава история !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Djuff
07-25-2011, 17:43
Не съм особено очарована.

xWandereRx
07-25-2011, 19:38
Не съм особено очарована.

АВАДА КЕДАВРА!!!!!
























:D :D

Mirage3
07-25-2011, 20:15
^Ох, 10 минути се хиля на това. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

starr21
08-11-2011, 16:55
Не съм особено очарована.

АВАДА КЕДАВРА!!!!!
























:D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

А за филма просто (да гледах го на 19 ама чак са пиша :Д ) НЯМАМ ДУМИИИИИИИИИИИИИ В момента препрочитам книгите (МАЛеее голема маниачка се извъдих :Д ) Обичам ли ги ? Пфф Неееее аз ги обожаваааааааааамммммммм :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :-# :-# :-# :smt007 :smt007 :smt007

starr21
08-11-2011, 16:57
и аз се върнах от киното с подути очи но все пак весела физиономия !
Още самото начало с музиката и логото на WB беше перфектно,дори самата мисъл,че го виждам за последен път ме натъжи...
В началото филма беше малко муден,докато не пристигнаха в гринготс,тогава се стигна до същността (беше ми муден защото го гледах на испански) ...
Мелодийката,когато Хари се появи в нужната стая просто невероятно изтръпнах целия наистина се искефих...... всичко беше перфектно !
А смъртта на Снейп,тогава просто една буца заседна на гърлото ми и докато гледах спомените се сдръжах но на сцената дето е прегърнал Лили мъртва и плаче вече пролях сълзи,а хора зад мен и пред мен плакаха с глас просто....
Имаше още няколко сцени на,които не ме е срам да кажа,че се разревах но малко... докато Хари не тръгна към гората и Хърмаяни го прегърна плачейки... там мисля,че вече започнах се давя от старание да не чуят другите,че плача но просто плаках....
Накрая,когато тримата стояха на моста хванати за ръце вече без да се усетя сълзи ми потекоха по лицето.Целият ми живот до момента мина,като на лента пред очите ми,през всеки един момент от него присъстваше и Хари Потър,нямаше как да не се разрева просто....
Боли ме гърлото,имах нужда да се разрева с глас но не можах и проклетата буца си остана в него Confused
И всичко това без да разбирам и думичка от филма,представям си като го гледам със субтитри Smile
Ефектите бяха страшни !!!
Макгонагъл ми напълни душата в "дуела" със Снейп,беше толкова яко...
Смъртта на Левандър пфф,доста гадно Sad
А за Фред да не говорим просто всички в киното подсмърчаха ...
Края на Волдемор-ЕПИЧЕН не можеше да е по добре Smile
Достоен завършек на поредицата с прекрасен епилог,всички ги бяха направили да изглеждат естествено и добре,от снимките дето бях видял в нета за епилога Хари изглеждаше толкова стар...
Наистина едно голямо БРАВО и още по голямо БЛАГОДАРЯ за прекрасния финал,който пресъздадаха на екран !
Огромно БЛАГОДАРЯ на РОУЛИНГ,създателката на част от нашия свят,ОБИЧАМ Я и винаги ще я помня,като най великата писателка на всички времена !
Забравих да спомена за ПЕРФЕКТНАТА игра на актьорите Ема много ми въздейства,Дан беше брилянтен,Рупърт също за Алан Рикман просто няма да споменавам той беше ВЕЛИК !
Забравих да добавя и това :****

Harmonyy
08-11-2011, 19:38
ОФфф много ми е тъжно,че свърши бее...Цял ден съм на ХП вълна :(
http://www.youtube.com/watch?v=TtSMcvCP-dI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=p1J9ZH3MyA0&feature=related
"we always knew we were coming back. but this time... we knew we weren't."
http://www.youtube.com/watch?v=oLLRknEIsGU&feature=relmfu
;(;(;(;(

А тва мястоо тоолкова искам да го посетя:
http://www.youtube.com/watch?v=EBaIbCMXwwk&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=GLN72qsb11A&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=Q7f-ktkWRpY&feature=relmfu

still..MAGIC NEVER DIES!

SonataArctica
08-11-2011, 20:23
Полвината филми от поредицата "Хари Потър" не стават...
Когато излезе последната книга на английски я прочетох. Много по-яки са книгите, отколкото филма... Филмите са чисто и просто машина за пари... 8-)

Chelsey
08-11-2011, 20:50
иска ми се да го гледам на кино, но няма защото 1во в моя град няма кино и 2ро - не ми се иска да рева пред непознати 8-)

днес гледах трейлъра по телевизията, щях да ревна :( последния фиииллм :( :( много тъжно ми стана, това е края на една ера :( :D :(
точно :D

SonataArctica
08-11-2011, 21:23
КАКВО ЗА БОГА :shock: :lol: :lol: :lol:

starr21
08-12-2011, 09:00
ОФфф много ми е тъжно,че свърши бее...Цял ден съм на ХП вълна :(
http://www.youtube.com/watch?v=TtSMcvCP-dI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=p1J9ZH3MyA0&feature=related
"we always knew we were coming back. but this time... we knew we weren't."
http://www.youtube.com/watch?v=oLLRknEIsGU&feature=relmfu
;(;(;(;(

А тва мястоо тоолкова искам да го посетя:
http://www.youtube.com/watch?v=EBaIbCMXwwk&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=GLN72qsb11A&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=Q7f-ktkWRpY&feature=relmfu

still..MAGIC NEVER DIES!

Аз от седмици съм на ХП вълна много много ми е гадно :( :(
СонатаАрктика нормално е книгите да ти харесват повече има повече детайли,но за всеки един човек е различно и не мисля че половината филми не стават. Извинявай ама по мое мнение не могат да се направят по хубави филмите. Мнооого добри са ! Пък ти каквото искаш мисли...

xoxi
08-12-2011, 13:29
След коментарите в тая тема мисля въобще да не го гледам.
Особено след коментара на UNITED2. И моето детство мина с Хари Потър и на тоя филм ще си изрева душата сигурно.

SonataArctica
08-12-2011, 13:39
СонатаАрктика нормално е книгите да ти харесват повече има повече детайли,но за всеки един човек е различно и не мисля че половината филми не стават. Извинявай ама по мое мнение не могат да се направят по хубави филмите. Мнооого добри са ! Пък ти каквото искаш мисли...
Естесвено че могат да се направят по добри филмите :-o

scandalousLady
08-12-2011, 13:54
Филма беше уникален,както и всички предишни филми от поредицата :smt007 :cry:

Nikolcheto24
08-16-2011, 13:43
Още ми е гадно.Откакто излезе филма отново препрочетох книгите.Не мога да повярвам, че свърши. :(