PDA

View Full Version : Обезкосмяване (при момчетата)



Actor
07-14-2011, 00:29
Пичове, да ви питам някой ползвал ли е депилатоар, той бил модерен сега, за интимните части, че с тая бръсначка ми писна вече! Ако сте да кажете какъв да взема, или пък, ако не трябва защо да не вземам ;)

LovelyD
07-14-2011, 00:32
Ако искаш да си в крак с модата - колата маска е най-модерна, пробвай нея :D

Actor
07-14-2011, 00:56
Не, не... чак толкова модерен не искам да съм :D

SmilezZz
07-14-2011, 05:13
Кола маска на интимните части ?
Не,че е невъзможно,но доста ще боли.
Та,аз съм ползвала. (момиче съм)..
Аз съм ползвала на Veet.. Elea също имат.

sexa_na_kompleksa
07-14-2011, 08:12
^ Аз си правя кола маска на триъгълника - по-добре е от самобръсначка и депилатор (то ефектът от депилатора е същия като при самобръсначката).

Vrogue
07-14-2011, 09:44
^ Аз си правя кола маска на триъгълника - по-добре е от самобръсначка и депилатор (то ефектът от депилатора е същия като при самобръсначката).

И аз съм така ! Подкрепям те . 8-)

LovelyD
07-14-2011, 12:46
^ Аз си правя кола маска на триъгълника - по-добре е от самобръсначка и депилатор (то ефектът от депилатора е същия като при самобръсначката).

Абе хора, триъгълник ок, ама той е момче, при него едва ли степента на болка ще е същата, а :D Какво му говорите глупости :D

WaterLilly
07-14-2011, 12:55
Все ще издържи за, хм... горната част. И ще си струва.

Ако ползваш депилатор, първо си го пробвай на крака или на ръката. Че ако се получи алергична реакция да не ти е точно там. :D

sexa_na_kompleksa
07-14-2011, 13:47
^ Аз си правя кола маска на триъгълника - по-добре е от самобръсначка и депилатор (то ефектът от депилатора е същия като при самобръсначката).

Абе хора, триъгълник ок, ама той е момче, при него едва ли степента на болка ще е същата, а :D Какво му говорите глупости :D

Е, щом ние, жените, издържаме, защо да не може и той?

Actor
07-14-2011, 15:17
Hе си се представям да отида, да се събуя пред някоя козметичка и да ми прави кола маска, някак странно :D

rome0
07-14-2011, 15:36
Този деепилатор не излиза ли много скъпо, че на 2 дена трябва да си правиш сигурно и ...

Иначе и аз искам да питам нещо за кола маската, вярна ли е, че след много време космите изтъняват и стават много подкожни, и според вас как е по добре да си епилираш редовно или понякога да ги оставяш да растат малко (не става въпрос за интимните части, а по принцип)

ии тия грозотии дето се е поличило от един корен да излизат по 2-3 оправят ли се някога изобщо :-x

rome0
07-14-2011, 16:15
и има ли разлика м/у кола маската и епилатора, не като болка, а като ефект и последствия .. :)

vankata5555555
07-14-2011, 16:32
Ами от епилатора има по-голяма вероятност да излезнат пъпки макар и да се мажеш със нещо веднага след това.

rome0
07-14-2011, 17:09
аз нямам проблеми с пъпки, толкова много, но ми излизат едни косми под кожата хоризонтални, т.е успоредно на кожата и трябва да се изкарват с игличка иначе не знам на кво ще заприлича като порастне много :? Не знам дали обясних добре.. знаете ли как може да се спре това

mlakniwe2
07-14-2011, 17:12
Аз си прая кола маска на уя не е нищо особено не прекалявайте, че много боляло и разни такива и вече почти не ми растът косми там и през 1-2 месеца ми излиза по някой друг

WaterLilly
07-14-2011, 18:44
аз нямам проблеми с пъпки, толкова много, но ми излизат едни косми под кожата хоризонтални, т.е успоредно на кожата и трябва да се изкарват с игличка иначе не знам на кво ще заприлича като порастне много :? Не знам дали обясних добре.. знаете ли как може да се спре това
С ексфолиране, т.е. премахване на най-горния слой кожа (мъртви клетки). Така косъмът "избива".

Можеш с гел специално за целта (ексфолиращ, на него трябва да го пише), може и да се търкаш с гъба луфа.
http://product-image.tradeindia.com/00226553/b/0/Colored-Body-Loofah-.jpg

Също е важно и след това да хидратираш кожата, пак с кремче, на което да пише, че е хидратиращо, но може и с бебешко олио или бадемово/рициново масло.

Добавяйте, ако съм пропуснала нещо.

Andrez
07-14-2011, 18:50
За интимните части не знам не съм ползвал депилатоар, но за краката да и да ти кажа честно доста време ми отнема и се изнервям и вече не го ползвам. Става за малки части, но мисля, че е на същия принцип като при бръсненето,но не съм много сигурен. Поправете ме, ако греша.