PDA

View Full Version : Стрии :Х



LovelyD
07-14-2011, 00:45
Олеее хора, в чудо се видях с тия стрии вече! Изобщо не знам какво да им правя, как да ги махна и въобще могат ли да се махнат с нещо? :(

cookie_master
07-14-2011, 07:55
и аз имам в момента се боря с тях (ако въобще има начин да се преборя :o )
ако имаш във вас свинска мас се мажи с нея,ако не отиваш в козметичен магазин и си купуваш кремче против стрии :)

OnlyMeAndYou
07-14-2011, 08:34
Стига да не са бели има шанс. То и белите уж могат да се махнат, но много трудно. Свинската мас + разтривки, докато си взимаш душ.
Ако искаш още съвети ползвай търсачката. Има адски много такива теми. Там ще видиш и кои кремове препоръчват.

WaterLilly
07-14-2011, 09:02
Защо просто не прочете в останалите 92913276352052023 теми във форума за стрии? :?

cherrygloss
07-14-2011, 09:12
От къде може да се купи тази мас ?

LeDa
07-14-2011, 10:14
Ох, и аз. :? Примирих се с тези на гърдите, с голям бюст съм, няма как, но не мога да проумея защо имам стрии по гърба като не съм висока. Аз нямам намерение да ги третирам с нищо, защото честно казано гърдите не съм ги мазала с нищо и не са толкова много белите черти. Та искам да попитам, за да ни пускам нова тема - понеже не обърнах внимание тези на гърдите за колко време побеляха, имате ли представа горе долу за колко време побеляват? Защото тея на гърба не мога да ги търпя. :? 8-)

cookie_master
07-14-2011, 10:17
да и аз искам да разбера за колко време побеляват :-o

SlowDownBaby
07-14-2011, 10:17
До колкото знам не се махат,каквито и глупусти да се ползват.Все пак всеки втори прави такава тема и няма нито един коментар със "успях да ги махна"....защо изобщо се мъчите,и аз имам малко по бедрата,но съм се примирила и тва е... правите голям проблем за едно нищо ! :-o

4o4ina
07-14-2011, 10:24
Защо просто не прочете в останалите 92913276352052023 теми във форума за стрии? :?

LovelyD
07-14-2011, 12:39
Добре деее, ок, явно има и други такива теми. Разсеяна съм, изключих да проверя в търсачката. Не ме убивайте 8-)

mimsssssss
07-14-2011, 12:48
Успях да ги махна!
Два месеца мазане със свинска мас през ден или всеки ден. И отделно се търках с кафе, един вид ексфолирах кожата и махах мъртвите натрупвания. Кожата ми стана мек,а гладка, без стрии - дупето, бедрата и ханша. На гърдите ми обаче продължават да си личат слабо, затова продължавам с мазането.

LovelyD
07-14-2011, 12:54
Успях да ги махна!
Два месеца мазане със свинска мас през ден или всеки ден. И отделно се търках с кафе, един вид ексфолирах кожата и махах мъртвите натрупвания. Кожата ми стана мек,а гладка, без стрии - дупето, бедрата и ханша. На гърдите ми обаче продължават да си личат слабо, затова продължавам с мазането. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Нямаш представа каква надежда ми вдъхнааааа !!!!!!! :grin:

cherrygloss
07-14-2011, 13:27
От къде може да се купи тази мас ?

mimsssssss
07-14-2011, 14:42
Лично на мен ми я даде една колежка, която каза че баба и си правела домашни маски с нея и ми дадоха един буркан. Маста си е най - обикновенна свинска мас, нямам представа дали е пречиствана, преварявана или др. Не знам дали я има в някой магазин, но питай някой, който гледа прасета.

Yankee
07-14-2011, 16:40
^ mimsssssss,стриите ти нови ли бяха/червени,лилави/ ил стари /бели/? :)

mimsssssss
07-14-2011, 17:52
Смесени, ама повечето вече бяха бели. Да съм имала около десетина лилавеещи.

Хубавото на маста е, че ефект видим има още след 2-3 мазания.

nikoletaw
07-14-2011, 18:12
Дали е ще е хубаво да го омесим с някой крем за тяло, които ползваме ? И ще има ли същия ефект ?

WaterLilly
07-14-2011, 18:47
mimsssssss, а сигурна ли си, че е траен ефектът, а не просто моментен?

mimsssssss
07-14-2011, 18:51
Това за крема не знам. Според мен само ще го захабиш. Аз се мажа с маста и седя гола 1-2 часа, след което отивам да се къпя. Не виждам крем защо ще слагаш.

Относно дали е моментно, няма как. Това не е фондьотен... не ги прикрива, а прави кожата мазна и спомага за еластичността и. При колко ефекта е на 100% нямам как да сме сигурно, ама знам поне още 2 потребителки, които са я ползвали и са доволни. Ще ги подсетя да пишат.

mey_si
07-14-2011, 21:46
Стрии си получават когато кожата се е разтегнала бързо в следствие на рязко надебеляване.И аз се търкам от много време с гъба в банята ,и редовно си овлажнявам кожата ,но ефект кой знае какъв НЯМА :(

infinitypeace97
07-15-2011, 06:46
Аз имам на бедрата, идея си нямам от какво точно са се получили. Нито съм напълнявала рязко, нито съм отслабвала. Но не ми пука, все пак няма да позволявам на едни стрии да ми развалят настроението :grin: Мислете позитивно, мацки! :-) 8-)

kitten8m
07-15-2011, 06:49
Здравей, миличка, искам да ти кажа да не се отчайваш!
Почти всяка втора жена има. Особено след раждане.. мажи се с някакви мазни кремчета, ако са в начален стадий, иначе май нямат махане ако са от много години.

PerFectGirl
07-18-2011, 10:53
Успях да ги махна!
Два месеца мазане със свинска мас през ден или всеки ден. И отделно се търках с кафе, един вид ексфолирах кожата и махах мъртвите натрупвания. Кожата ми стана мек,а гладка, без стрии - дупето, бедрата и ханша. На гърдите ми обаче продължават да си личат слабо, затова продължавам с мазането.

Това с кафето колко пъти в седмицата го правиш ?

Vrogue
07-18-2011, 11:31
Браво ,че си успяла да ги махнеш !

mimsssssss
07-18-2011, 11:53
PerFectGirl Вече всеки ден. Преди по 3-4 пъти. Ама сега съм изсипала кафето в една кутия и стои на ръба на ваната да го виждам :)

GiveUpBitchie
07-18-2011, 12:38
До колкото знам не се махат,каквито и глупусти да се ползват.Все пак всеки втори прави такава тема и няма нито един коментар със "успях да ги махна"....защо изобщо се мъчите,и аз имам малко по бедрата,но съм се примирила и тва е... правите голям проблем за едно нищо ! :-o


Напротив,могат да се МАХНАТ,АМА НЕ НАПЪЛНО! ;) 1 приятелка имаше даже ЛИЛАВИ СТРИИ по краката и гърдите,ама се маза с 1 крем,и сега малко са се махнали .. смисъл не се личат..трябва да ги гледашш по от близо,за да ги видиш.Който иска да знае как се казва крема,да пише на лс. ;)

Fuck0ff
07-20-2011, 21:07
И аз имам такива бели по бедрата и дупето.От утре почвам да се мажа с мас както каза момичето.Само да ви попитам може ли с утайката от кафето да се търкам ?

mimsssssss
07-20-2011, 21:25
^Аз така правя :) кожата от кафето ми става много мека.

А за маста да ви кажа, много трудно се измива, аз се мия 2 пъти със сапун и след това се търкам с кафето и накрая с гъба с душ гел. Просто т'ва мазното едвам го махам.

Pamaa
07-20-2011, 22:02
До колкото знам не се махат,каквито и глупусти да се ползват.Все пак всеки втори прави такава тема и няма нито един коментар със "успях да ги махна"....защо изобщо се мъчите,и аз имам малко по бедрата,но съм се примирила и тва е... правите голям проблем за едно нищо ! :-o

Bonbonenata
07-20-2011, 22:05
И аз се мажа редовно със свинска мас, но изобщо няма този забележителен успех. Е, моите са и доста дълбоки. Мажа се от преди да вляза в пубертета и кел файда. :? Сега съм си поръчала Bio Oil, уж много помагало... да видим.

LeDa
07-21-2011, 06:56
Аз пък се мажа откакто видях тук коментара за свинската мас и има ефект. И не си въобразявам, защото аз имах и по гърба, все още лилави, и искам да ви кажа, че на мен много ми помогна. Сега ще си продължа..

angeldark86
07-22-2011, 12:13
предния коментар много ми вдъхва надежда :) аз имам стрии по вътрешната страна на бедрата и са бели и са от много време... от години. иииии смятам да почна със свинската мас но от предишнете коментари не можах да разбера откъде да си я взема 8-) ако може да ми дадете малко повече информация :) :)

mimsssssss
07-22-2011, 12:25
^свинската мас ще си я вземеш от някой, който гледа свине, евентуално от някое село или няква баба с къща...

Много се радвам за положителните резултати Леда :-)

LeDa
07-22-2011, 13:05
предния коментар много ми вдъхва надежда :) аз имам стрии по вътрешната страна на бедрата и са бели и са от много време... от години. иииии смятам да почна със свинската мас но от предишнете коментари не можах да разбера откъде да си я взема 8-) ако може да ми дадете малко повече информация :) :)
Аз бели имам по гърдите и там забелязвам ефект, но засега минимален, все пак са стари стрии и ги мажа отскоро, но щом за толкова кратко време има ефект, било то и минимален, вярвам, че може да ги заличи до минимум. :)


mimsssssss И аз много се радвам и ти благодаря :-)

angeldark86
07-23-2011, 21:15
а аз като нямам нито един познат който отглежда свине и нямам село, а не искам да отида при някоя непозната баба да й искам свинската мас , иииии нито един от роднините ми не отглежда свине какво да правя ? 8-) пък и да отглеждаха не ми се ще да отида при тях и да кажа: здрасти ние се виждаме веднъж годишно но може ли да ми дадеш малко свинска мас защото имам стрии по краката, а незнам откъде другаде да си взема :D :D

cvetinka94
07-23-2011, 22:47
В месарниците може да има ! А Целулит ??

Pamaa
07-24-2011, 10:48
А няма ли да помага, да речем, и бадемовото масло :-o ?

RainbowGirl
07-24-2011, 11:59
Или пък арганово масло? :-o

divacheee
07-24-2011, 13:19
а аз като нямам нито един познат който отглежда свине и нямам село, а не искам да отида при някоя непозната баба да й искам свинската мас , иииии нито един от роднините ми не отглежда свине какво да правя ? 8-) пък и да отглеждаха не ми се ще да отида при тях и да кажа: здрасти ние се виждаме веднъж годишно но може ли да ми дадеш малко свинска мас защото имам стрии по краката, а незнам откъде другаде да си взема :D :D

мисля, че в Кауфланд съм виждала :Д ..

Fuck0ff
07-24-2011, 20:31
Продават по магазините не е чиста както домашната,но мисля че е ви свърши работа :)

mimsssssss
07-24-2011, 20:36
За тея масла, дето питате, нямам как да ви каже някой, освен ако не ги е ползвал и да е видял ефект. Аз казвам, че от свинската мас имам ефект, Леда и тя е забелязала...

treisi90
07-25-2011, 16:36
Значи аз също имам стрии и нито съм надебеляла/отслабвала рязко нито нищо, просто наистина почти няма момиче без стрии. Аз лично ползвах само едно масло, уж казваха, че помага, но нямам необходимите нерви да се занимавам особено. Купува се от аптеките и се затопля до определена температура. Не знам защо, но просто се примирих с тях, но мисля отново да опитам да се мажа с това масло. На листовката пише доста информативно какво съдържа, как се нанася и как действа на различен тип кожа и място на стриите. :)

Fluffu
08-18-2011, 20:27
Изкарвам темата отново :) Преди я следях и видях че има много навити да пробват дали нещо ще помогне.Е,дами,какво стана..има ли някакъв ефект дори и минимален.Аз специално се навих съшо да пробвам това с маста но съм още съвсем в началото и нищо не мога да кажа :) Еее чакам мнения :grin:

FreshJuice
08-18-2011, 20:46
Стриите могат да се получат заради хормоните по време на пубертета а и също така от рязко отслабване или от рязко надебеляване (но това вече го разбрахме) Аз имам стрии от година може би, а майка ми през живота си не е имала. Моите мисля, че знам от какво са и много искам да ги махна... правя упражнения и ще започна да се мажа и аз с мас- после ще давам отчети :oops:

SunT
08-19-2011, 09:47
Ще бъде добре, ако някой, който е писал преди каже какви резултати е постигнал.Аз също имам стрии около кръста (бели) и се чудя дали да карам майка да ходим за мас.Та, хайде хора - кажете какво сте направили :)

sladkalady
08-19-2011, 11:54
Аз се мажа с мас доста време ,но не виждам ефект...

KaTsss
09-23-2011, 07:28
Аз също имам на дупето преди повече от 5 месеца почнах да се мажа с бадемово масло, нищо не става, пък и може би прябва повече постоянсвто незнам :? Но поне добрата страна е че овлажнява кожата и е наистина много по мекичка :P

Shantia
09-23-2011, 08:25
Стриите не могат да се премахнат. Веднъж излезнат ли е невъзможно. Можеш да ги спреш, когато са в началният си стадий или да предотвратиш появата им, обаче.

krasiveli
09-23-2011, 17:22
С Контратубекс може да се махнат. Червените ми изчезнаха, белите започваха да се заличават.

C0okieMonster
09-23-2011, 17:28
С Контратубекс може да се махнат. Червените ми изчезнаха, белите започваха да се заличават.

Всеки ден ли ползваш ?

krasiveli
09-24-2011, 08:50
С Контратубекс може да се махнат. Червените ми изчезнаха, белите започваха да се заличават.

Всеки ден ли ползваш ?

Да, преди да си легна.