PDA

View Full Version : Цикъл докато съм на море ..



MariqD
07-14-2011, 08:42
Здравейте момиченца ! Ще пътуваме към 16 юли за море, така че очаквам бързи отговори от вас - Таа казах ще пътуваме за море и се връщаме на 30ти а цикъла ми се пада на 25ти .. Исках да ви питам кои тампони да използвам докато съм на море, трудно ли се слагат .. Също влагалището се намира по-назад към дупето нали :D :D ?? ( майка ми почина за това не мога да се консултирам с нея относно тези въпроси ) Мерси надявам се да не ми се подигравате тъй като за мен това си е сериозно нещо ..

pilencaaa
07-14-2011, 09:15
Аз лично ти препоръчвам O.b Comfort..

anom12
07-14-2011, 11:04
абе по - добре пий витамин Ц ! смсил не си слагай , според мен това е най - добрее ! :-D :-D

MariqD
07-14-2011, 13:41
абе по - добре пий витамин Ц ! смсил не си слагай , според мен това е най - добрее ! :-D :-D Не искамда си нарушавам метаболизма и не смятам, че трябва да пия витамин Ц .. Купих си мини тампони ноо нш не искат да влезнат пък и ме боли доста, за това следният ми въпрос е къде точно се намира влагалището, защото примерно ако "ръгам" (баси израза :razz:) в друга дупка може да се нараня :oops: ХЕЛПП! УТРЕ ПОСЛЕДЕН ДЕН А КОНСУЛТАЦИИ !!

MariqD
07-14-2011, 16:01
Виждам, че има 64 гледания ама не и поне 10 коментара така чее ако знаете нещо се отзовавайте !! Много е спешно бе хора утре заминавамм

Biskfitka
07-14-2011, 23:10
Е...аз...като си вкарам тампона сам си отива на правилното място..леле как да го обясня 8-)
Боли те,защото предполагам си суха отдолу като го вкарваш? А и ако си девствена..и аз бях така преди години :)
В кутийката с тампони би трябвало с картинки да е нарисувано как се слага :-o

07-15-2011, 01:00
ако си девствена не е много добра идея да си слагаш тампон... но ако не си предполагам не ци оцелила правилното място или си просто суха..

MariqD
07-15-2011, 08:47
Ползвам мини те са а девствени, но ще си търся с апликатор.. Кажете марка мини с апликатор и колко струват ..

07-15-2011, 11:39
една приятелка се отвори с тампон... мисля, че беше мини... защо просто не заминеш по-късно? иначе с апликатор са tampax но не се намират лесно...

MariqD
07-15-2011, 12:58
ползвах вече мини и нямаше проблем, просто не го заврях на 20 санта на вътре .. Ии ти кво си мислиш, че баща ми ще си отмени отпуска за друга дата - ЕХОО НИЕ СМЕ ДВЕ СЕДМИЦИ НА МОРЕ , не стават лесно тия работи .. Просто не исках от 14 дена 5 да съм в цикъл ..

Biskfitka
07-15-2011, 13:07
Не може да се отвори с такъв малък тампон...То и без това си има...''дупка'' ( 8-) ) ,през която изтича М.
Когато бях девствена си ползвах нормални тампони,но не мисля,че ме е отворил тампон :o