PDA

View Full Version : Раздел у дома се е превърнал в "Фън фън и пак фън 2 &qu



filmmaker
07-14-2011, 08:43
Не че нещо,но съм забелязал,че вече всички теми минават назад и се спамят само някакви други теми от сорта ' кога станахте ' , 'кога си легнахте' и не знам си какво и цялата страница е заприличала на раздел Фън фън и пак фън..не мога да го разбера,тея темички не може ли да си ги пускате другаде,а не хората да не могат да пуснат 1 тема,щото им отива веднага много назад след като някой ,който иска да си трупа мнения мине по един път през всичките теми да остави безсмислено мнение.

lamer4e7o
07-14-2011, 08:50
Напълно те подкрепям, това и аз го забелязвам! Адски си прав!

cookie_master
07-14-2011, 09:59
да и аз го забелязах :?

LadyDi
07-14-2011, 10:35
Какво можем да направим? Явно такъв е интересът на младежите и имат по-малко проблеми У дома. Това трябва да ни радва.

Между другото, filmmaker - подписа ти е прекалено голям. Моля те, смени го.

filmmaker
07-14-2011, 10:38
Да премествате всяка такава тема и да я заключвате като я видите?Това са си теми в грешен раздел.И не че имат по малко проблеми,просто те отиват назад за разлика от идиотщините от сорта на духате ли си тялото със сешоар и каква ви е семейната кола и всякакви ненужни тъпотии.Може да сложите едно съобщение да спрат да пишат там,то тоя раздел вече се превърна в нищо,трупане на мнения.

RageAgainstTheMachine
07-14-2011, 10:48
Да премествате всяка такава тема и да я заключвате като я видите?Това са си теми в грешен раздел.И не че имат по малко проблеми,просто те отиват назад за разлика от идиотщините от сорта на духате ли си тялото със сешоар и каква ви е семейната кола и всякакви ненужни тъпотии.Може да сложите едно съобщение да спрат да пишат там,то тоя раздел вече се превърна в нищо,трупане на мнения.

Подписа ти е много голям. Казаха ти да го смениш.

Като не ти харесва раздела не влизай. Щом нямат проблеми раздела да замира ли. А и темите не са чак толкова много :-o

filmmaker
07-14-2011, 10:52
Бате я си тегли куршума.Писна ми от тебе и спри с всички си мнения стил модератор.Смених подписа ама ся пак ще го направя 5 метра само щот ти ми каза да го махна.

filmmaker
07-14-2011, 11:00
Всъщност не виждам никой от вас двамата да е модератор,така че нищо няма да махам.Колкото до модераторите.Виждам,че този раздел също е ненужен.От 10000 хиляди теми с някакви препоръки,99% са отказани.До сега никога не съм виждал някое предложение да се е приело или критика.Само на подмазванията казвате "мерси мерси "

GregoryHouse
07-14-2011, 11:21
Предложенията се приемат, ако има смисъл. А не да се угажда на 1 индивид.

Второ взели сме под внимание забележката ти.

filmmaker
07-14-2011, 11:24
Аз не го правя за да се угоди на мен.Аз вися най-вече в Музика и ТВ и Училище и приятели.Просто влизам на няколко пъти и от преди и сега виждам на какво заприличва темата и как хора с проблеми в семейството и т.н,които искат да споделят,отварят тема и след 2 часа тя е на втора страница и никой вече не я гледа,щото има някакви забавни темички.Туко що се отвори още една.."за кого си мислите докато четете това ' .. Добре ,това според вас не принадлежи ли на Фън фън и пак фън ? И не само тази.И се ядосах заради друго,щото тоя Raceagainstthemachine спами по всички раздели нещо от сорта на ключ-млюч ,намали си това,направи онова,изживява се като модератор без да има звездички.Дори сега е сложил някакъв олигофренски аватар и вече кой съм аз.Спри да се правиш на модератор ,щото не си..Но аз няма да споря изобщо искам просто да погледнете раздела.

GregoryHouse
07-14-2011, 11:28
Остай го лапето ся. Липсата на социален живот води до виртуално простеене.

Редовния мод на разела е в отпуска така, че лично ще се заема с него.

slicky
07-14-2011, 11:28
Дайте направо да затворим половината раздели по тази логика.

filmmaker
07-14-2011, 11:33
Абсолютно всички раздели са си както трябва.Училище и приятели по едно време беше малко зле,щото 7мокласниците постоянно отваряха тъпи теми за училищата си,но вече спряха след като само ги заключваха.Любов,секс,инфо мационни технологии,музика и тв и здравни проблеми и болести са си подредени и са си наред.Само У дома в момента цари пълен хаус с някакви тъпи и безсмислени теми.Погледнете го и кажете ,че не сте съгласни.И какви половината раздели?В никой друг няма такова нещо освен в "Фън фън и пак фън" и "кофата" ,които са си подходящи за такива теми.

filmmaker
07-14-2011, 11:35
И това не е критика толкова към модераторите,колкото към самите хора спамещи там.Не искам да ви занимавам да локвате и местите 1000 теми,но може поне да преместите първите няколко и да напишете някакви съобщение.А бе не знам вие си решавайте.

slicky
07-14-2011, 11:44
На някого винаги нещо не му харесва.Преди 1-2 дена имаше тема да закрият Всичко тийн на куп.Явно всичко на всички у дома им е наред и няма какво да пускат.Те ако не са там сегашните теми разделът одавна да е замрял.

filmmaker
07-14-2011, 11:56
Напротив няма да е замрял.Наука,култура и изкуство като е замрял,дай всички кофаджии да направя инвазия и да заселят раздела и никой нищо да не прави,само щото иначе щял да е замрял..И не мисля,че ще замре.

slicky
07-14-2011, 12:56
Еми да измислят нещо модераторите,обаче сега основно разделът се пълни точно от кофаджии и от такива,на които ранга им е фикс идея.Като те се махнат,няма кой знай колко да останат.

RageAgainstTheMachine
07-14-2011, 13:05
Еми да измислят нещо модераторите,обаче сега основно разделът се пълни точно от кофаджии и от такива,на които ранга им е фикс идея.Като те се махнат,няма кой знай колко да останат.

Кво за мене ?

Хейтвам те ! :smt028

slicky
07-14-2011, 13:41
Еми да измислят нещо модераторите,обаче сега основно разделът се пълни точно от кофаджии и от такива,на които ранга им е фикс идея.Като те се махнат,няма кой знай колко да останат.

Кво за мене ?

Хейтвам те ! :smt028 Извинявай 8-) 8-)

GregoryHouse
07-14-2011, 13:50
Еми да измислят нещо модераторите,обаче сега основно разделът се пълни точно от кофаджии и от такива,на които ранга им е фикс идея.Като те се махнат,няма кой знай колко да останат.

Кво за мене ?

Хейтвам те ! :smt028

Ограничавай си простотията. Да не ти я ограничат други.