PDA

View Full Version : Естествени къдрави косииии



Silwiya
07-14-2011, 11:57
Здрасти мацки :-) Имам къдрава коса, не много на средни къдрици. И от доста време косата ми капе и се чудя как да я подхраня и да спра косопада. Ако имате някакви съветчета моля ПИШЕТЕ! :(

nymphadora
07-14-2011, 12:01
Косата ти пада от сезона.
И моята е къдрава и в момента доста пада,нормално е.

Silwiya
07-14-2011, 12:03
Да, но не искам да капе, защото навсякъде около мен е само косми.... Мисля да пробвам dove hair fall control за да видя има ли ефект.. :?

nymphadora
07-14-2011, 12:06
Може да пробваш и Себорал Форте

Josefinne
07-14-2011, 12:19
Маска за коса ? :)
Опитай и някой от домашните маски! Ще намериш инфо в интернет.

Co0kieGirl
07-14-2011, 17:04
Охх и аз съм така.По едно време се притесних-толкова много коса пада,а хич не си личи :shock: Маски не ползвам..то при мен това е на приливи и отливи.

Feliz
07-14-2011, 17:08
Аз против косопада използвам шампоан на Phyto и пия капсулите Ревалид. Мисля, че има доста добър резултат, може и ти да пробваш. :)

Silwiya
07-14-2011, 19:16
Маска за коса ? :)
Опитай и някой от домашните маски! Ще намериш инфо в интернет. да ти кажа наистина и аз предпочитам домашните маски пред купешките, които са бъкани с химии и тем подобни... :?
Иначе благодаря ми много за съветите. Feliz, аз също пих капсули Геритамин нео и те наистина са хубави, но трябва като изпиеш 1 опаковка да ги спреш за малко... Иначе ще пробвам с Ревалид. Горе доло знаеш ли каква им е цената за да ида да си купя утре :)

Demolina
07-14-2011, 19:36
Маска за коса ? :)
Опитай и някой от домашните маски! Ще намериш инфо в интернет. да ти кажа наистина и аз предпочитам домашните маски пред купешките, които са бъкани с химии и тем подобни... :?
Иначе благодаря ми много за съветите. Feliz, аз също пих капсули Геритамин нео и те наистина са хубави, но трябва като изпиеш 1 опаковка да ги спреш за малко... Иначе ще пробвам с Ревалид. Горе доло знаеш ли каква им е цената за да ида да си купя утре :)

Геритамина ми помогна на мене пък на кожата. :d Иначе и моята почна да капи, ама малко за сега. :)

Feliz
07-14-2011, 20:41
Ревалида трябва да се пие 3 месеца, за да има желания резултат, аз ги пия от около месец и половина и се забелязва разлика не само за косата, но и ноктите ми вече не се чупят и забелязах, че и миглите ми започнаха да се посгъстяват. Една кутия струва около 27лв., 90 капсули. Пият се по 3 пъти на ден, по време на хранене. Можеш и да си купуваш на дребно, един блистер съдържа 10 капсули, мисля, че цената е около 3 лв.