PDA

View Full Version : Спешно!!



shokoladchety
07-14-2011, 12:38
Моля ви помогнете ми!
Имам рожден ден в неделя,а лицето ми е ужасно.Имам неравности като дупчици няколко малки пъпчици и една/две големи(даже гнойни)...Ползвам кремове,лосиони.Гарниер,Ма ниер...Помагат,но малко.Кажете ми някакви маски,нещо с което да го оправя до неделя,да е гладка и хубава.МОЛЯ ВИ!!! :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Josefinne
07-14-2011, 12:43
Паста за зъби върху пъпчиците пробва ли?

3oPuTy
07-14-2011, 12:46
Отиди на козметик да ти изчисти добре лицето,но не очаквай кожата ти да стане перфектна :? Просто няма как ... Трябвало е да помислиш по-рано за тези неща.
А иначе спокойно може да си сложиш ФДТ и/или пудра и готово.

LovelyD
07-14-2011, 12:53
Момиче, ако с усилия кожата от пъпчива ставаше напълно идеална за 2-3 дни, всички щяхме да сме като холивудските звезди... тези неща изискват много време, някои с години се чудят как да си изчистят лицето, ти за 3 дни... Хубава е идеята да идеш на козметик да те почисти (към 20тина лв. ми взимат на мен), но лошото е, че след почистването кожата ти е зачервена и понякога петната не се махат с дни, та ме е страх, че ще идеш и ще се съсипеш още повече за неделя... трябвало е по-рано да помислиш, наистина... Почиствай си лицето с гел за премахване на себум и след това с тоник, после слагай крем върху пъпките (иначе аз си ги мажа с крем здраве, мн тъпо звучи, но наистина помага, а съм си взимала мазила и за по 20-30 лв, които не са ми действали добре), но за три дни не се надявай на чудо.. Соооори

LoveChocolate
07-14-2011, 12:54
Отиди на козметик да ти изчисти добре лицето,но не очаквай кожата ти да стане перфектна :? Просто няма как ... Трябвало е да помислиш по-рано за тези неща.
А иначе спокойно може да си сложиш ФДТ и/или пудра и готово.

+ 1 ;)

Vrogue
07-14-2011, 13:40
Отиди на козметик да ти изчисти добре лицето,но не очаквай кожата ти да стане перфектна :? Просто няма как ... Трябвало е да помислиш по-рано за тези неща.
А иначе спокойно може да си сложиш ФДТ и/или пудра и готово.

+ 1 ;)

4o4ina
07-14-2011, 14:39
да,то ако ставаше така.....
Не ми се обиждай,но ти казвам,че лицето ти няма да се изчисти,винаги ще има някакви несъвършенства били малко или много,така,че не се надявай!

Ssummerjam
07-14-2011, 15:18
Винаги ми е било безкрайно интересно що някои се сещат да си коригират козметичните дефекти непосредствено преди някакво събитие.

dream1707
07-14-2011, 15:29
И аз имам в неделя рожден ден :D:D

И така де.. както казаха, иди най-добре на козметик да ти изчисти лицето... И профилактично си ходи и си почиствай лицето, вместо да се сещаш в последния момент..


Аз пък баш преди рождения ден много започна да ми се бели лицето.. и изглеждам странно... ама не ми пука ;д

jeni92_abc
07-14-2011, 17:45
аз на твое място не бих се притеснявала толкова,козметиката върши чудеса БУКВАЛНО http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=player_embedded
направо си е шокиращо :shock: в хубавия смисъл :D

koshtramba
07-14-2011, 17:52
http://www.youtube.com/watch?v=LdpRFFJw0gc

Тоя също бая красив стана накрая. :lol:

Sladuranata2298
07-14-2011, 17:52
вместо да използваш такива глупави козметики /преди и аз използвах/ купи си от аптеката - ЗИНЕРИТ ... това е лекарство, в което има цинк и спира пъпките ... Използвах го 1 седмица и имаше видим ефект ... Аз не съм от тези хора които целите чела съм и обсипани в пъпки най много2-3 да имам ... използвай го сутрин и вечер след чисто лице .. намазвай там където имаш пъпчица :)) пъпките се махат и отоново много ама много рядко се появяват ... Аз съм точно по средата в пубертета и нямам една пъпка на лицето си :)) Купи си го ... При мене действа и на много мои приятелки са се спасили от това :)) успех и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! :) :-)

titinkaa
07-14-2011, 18:56
Отиди на козметик да ти изчисти добре лицето,но не очаквай кожата ти да стане перфектна :? Просто няма как ... Трябвало е да помислиш по-рано за тези неща.
А иначе спокойно може да си сложиш ФДТ и/или пудра и готово.

+ 1 ;)

+

Grommash
07-15-2011, 21:53
Винаги ми е било безкрайно интересно що някои се сещат да си коригират козметичните дефекти непосредствено преди някакво събитие.

Нали!

pressiana
07-15-2011, 22:02
Винаги ми е било безкрайно интересно що някои се сещат да си коригират козметичните дефекти непосредствено преди някакво събитие.

Нали!

Или как 2 седмици преди да отидат на море решават, че искат да отслабнат. :?