PDA

View Full Version : Енергийни напитки?



Sashakiss
07-14-2011, 12:45
Какви енергийни напитки пиете (ако пиете) и имат ли ефект върху вас? Споделете мнения.

Аз лично съм опитвал оригинален американски Red Bull, Red Bull вноска, жълт Monster Energy вноска и Armfight вноска.

Оригиналния редбул си каза думата - 20-тина минути след изпиването имах усещане, че мога да тропам хоро с часове. Вносния нямаше никакъв ефект. Monster-a също. Явно в България се продава некачественото производство.

Веднъж в една Billa имаше Армфайтове на мегапромоция и реших да си взема една четворка. По незнайни причини едно кенче от 250 нямаше ефект върху нормалното ми ежедневие. Веднъж праснах едно в 21:00, после в 23:00 заспах като дъска. Но два дена след това изпих едно, преди да отида на фитнес и в резултат вдигах повече от лежанка. :? :?

Най-доволен останах от армфайтовете, но те не дават ефект като оригиналния редбул.

Ще ми бъде интересно да прочета вашите мнения както за тези, така и за други марки.

DownloadVirus
07-14-2011, 13:00
Я бодни една чушка в задника да видиш каква енергия дава ;)

ccdesigns
07-14-2011, 13:14
Кво ше рече ор'гинален Ред бул?

Sashakiss
07-14-2011, 13:18
Кво ше рече ор'гинален Ред бул?

Редбул, купен в САЩ и после занесен в България.

DA0Trooper
07-14-2011, 13:21
значи тука ме уцелихте :D Пил съм вноска редбул -съкс. Аз по принцип не съм чувствителен към стимуланти особено кофеин/таурин. Монстерите- загубена кауза. Всякакви тайгъри майгъри и такива по-ефтинки- пълни лешове. Оригинален монстер от УСА- от тея дето са кенче но не се отварят точно така(немога да го обясня)- те стават г/д. Пил съм кофеин на таблетки... тъпотия.Пил съм амфет- става обаче не е за тренировка.
Пил съм 1.3 dimethylamylamine- лично го препоръчвам- но не превишавайте дозата щото на мен ми е ставало доста лошо. общо взето не се занимавайте с енергийни напитки щото аз от 15 годишен почнах с кафета (стигал съм по 5 на ден) и съм си увредил ЦНС–а безвъзвратно!

DownloadVirus
07-14-2011, 14:22
А за буустероподобни ? :) :D

DA0Trooper
07-14-2011, 14:30
А за буустероподобни ? :) :D
за мен са пълен ташак!-
пил съм нитрикс 2 малки опаковки (1 голяма)
пил съм сайтек - хот блъд -720гр.
сайтек- аттак - 720гр
пил съм Jack3d -10 дози-имах някво много гадно чувство от него не ми понасяше добре.
Сеа в момента пия на PhD Wired- 650 гр е пия го по доза и половина и за сега ми харесва!

DownloadVirus
07-14-2011, 14:45
Е брат,гледам ся във фитнеса един по 9 месеца ходи,първите 2-3 месеца едвам-едвам,после от 4-5 месеци насам пие креатини,азотни буустери,аминокиселини (за възтановяване) , яде всичко и тн и прогреса му е ОГРОМЕН ... На преса за крака го фуллва 360 кг и прави 10 повторения..На моите години е.

redbul2
07-14-2011, 15:17
Редбул дава крилаа-а. :D

ZipFail
07-14-2011, 15:42
Само според мене ли тея напитки са пълни лайна ?

TodorMarkov
07-14-2011, 16:26
Само според мене ли тея напитки са пълни лайна ?

Не...В почти всички енергийни напитки има предимно захар.Оттам нататака си правете изводите :)

vankata5555555
07-14-2011, 16:46
Аз съм най-доволен от енерджи уейв като изотони-те е,по принцип кофеин не ми действа,обаче това има толкова грозен вкус че само като пийнеш и откачаш :D

firstdiesel
07-14-2011, 21:24
тия напитки имат само големи реклами, нищо повече ...

а до това, че си вдигал повече от лег е твое внушение .... просто си си вдигнал адреналина ;)

NightGuardian
07-14-2011, 22:55
red bull и жълтия monster ме дигат

Иначе съм пил shark , pitbull , Upsurd , bulldog , fireball , tiger , може и да има още , но за тези се сещам в момента

DownloadVirus
07-14-2011, 22:58
Аз па съм пил само един път red bull от супермаркета,ей така да опитам де,вечерта към 8-9 беше,ама нищо не става :D Все едно пия разредена боза,ама за по 3 кинта :D

FuCKkK13
07-14-2011, 23:19
пила съм само Red bull и Power и двете не ми действат :D

KniGhT
07-18-2011, 11:13
при мене Pitbull-а определено действа... :)

Everytime
07-18-2011, 13:18
Я бодни една чушка в задника да видиш каква енергия дава ;)

ахахахахахах :lol: :lol: :lol: :lol:

crash19
07-18-2011, 13:26
Пила съм Pit Bull, Shark и Monster. Само Monster-a ми подейства, ама не много :D Ама като е в такова голямо тенеке остава и да не ти подейства въобще. Честно казано от 3-те само Monster има поносим вкус :D

SomeRandomDude
07-18-2011, 14:33
За енергия пия черен, или зелен чай.
Понякога и кока-кола.

Всичко останало не ми е нужно.
Кафета, монстъри, булове, палъри... не ми трябват!

DownloadVirus
07-18-2011, 14:51
За енергия пия черен, или зелен чай.
Понякога и кока-кола.

Всичко останало не ми е нужно.
Кафета, монстъри, булове, палъри... не ми трябват!

Хахаха зелен чай и кока кола :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Точно па и кока кола ще ти даде адската сила :razz: :razz:

TodorMarkov
07-18-2011, 15:07
За енергия пия черен, или зелен чай.
Понякога и кока-кола.

Всичко останало не ми е нужно.
Кафета, монстъри, булове, палъри... не ми трябват!

От гледна точка на съдържание на кофеин,може да се приемат като източник на енергия,само не знам защо си ги посочил тях,а си отхвърлил кафето :)

DownloadVirus
07-18-2011, 15:39
Точно па колата ще ти даде сила,ае стига глупости! Вътре има толкова захар,че инсулина ще играе като луд,къв е смисъла?

VampireGirl95
07-18-2011, 15:45
За енергия пия черен, или зелен чай.
Понякога и кока-кола.

Всичко останало не ми е нужно.
Кафета, монстъри, булове, палъри... не ми трябват!

Хахаха зелен чай и кока кола :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Точно па и кока кола ще ти даде адската сила :razz: :razz:

Момчето е страшно право. Колата е захар, няма смисъл да се налива.

SomeRandomDude
07-18-2011, 16:17
Казах "понякога" и я пия за освежаване, не за енергия.
Чайовете също. Просто обичам чай.
Въпреки това и трите неща, малко или много, се зачитат за зареждащи с енергия напитки, затова не можех да кажа че изобщо не пия такива.

Иначе не пия нищо енергийно по 2 причини.
1 - Не е естествено. Пазя тялото си.
2 - Намирам го за унизително. Тва е все едно да призная че нямам достатъчно енергия и без тях.

DownloadVirus
07-18-2011, 16:29
Кат искаш енергия си вземи един креатин ..

vankata5555555
07-19-2011, 10:54
Казах "понякога" и я пия за освежаване, не за енергия.
Чайовете също. Просто обичам чай.
Въпреки това и трите неща, малко или много, се зачитат за зареждащи с енергия напитки, затова не можех да кажа че изобщо не пия такива.

Иначе не пия нищо енергийно по 2 причини.
1 - Не е естествено. Пазя тялото си.
2 - Намирам го за унизително. Тва е все едно да призная че нямам достатъчно енергия и без тях.
Яко тъп :) добре ли освежава колата като навън е 40 градуса а тя е само захар,аз мисля че само ще загориш още повече за вода ама щом така се чувстваш от нея пий.От една енергийна напитка(на ден),дори и от 5 нищо няма да ти стане защото повечето са боклуци.И трето няма нищо срамно да кажеш,че днес се чувстваш отпаднал,почни да тренираш и като дойде лятото да минеш на НВД сигурно няма да излизаш от срам :) Между другото един приятел пред мен направи 30 кафета за един час и то вечерта,само му треперяха ръцете и нищо друго.

Rahona
07-19-2011, 14:31
И аз също така като DA0Trooper, подкрепям мнението му за PhD Wired :) Продукта е добър и си струва парите :o

UNITED2
07-19-2011, 22:05
Мен самия вкус на повечето енергийни напитки ме кефи страшно много !
Един път пътувах до Испания с автобус но тъй,като бях на предната седалка до един доста пълен човек :D И нямаше как да спя.Спасението ми беше Red Bull (от Франция,Сърбия,Италия :D ) определено имаше ефект...
По принцип не усещам да имам повече енергия от такива напитки но,когато пия го правя само и едийнствено заради удоволствието породено от вкуса :grin:

chrisffo
07-24-2011, 12:25
РЯДКО ГИ ПИЯ, НЕ са полезни

tonique
07-24-2011, 13:12
Спрял съм ги вече към 4 месеца (откогато почнах да тренирам)
А иначе 1 път бях пил Red Bull и ме държа буден почти цяла нощ.. :D

SoloHaterWehrmacht1945
07-24-2011, 21:33
Аз па съм пил само един път red bull от супермаркета,ей така да опитам де,вечерта към 8-9 беше,ама нищо не става :D Все едно пия разредена боза,ама за по 3 кинта :D

Абсолютно! Пил съм и не веднъж - ефектът винаги е един и същ, а по-точно никакъв, освен, че ти бърка дълбочко в джобченцето..

vlad1mir
07-25-2011, 19:34
Аз па съм пил само един път red bull от супермаркета,ей така да опитам де,вечерта към 8-9 беше,ама нищо не става :D Все едно пия разредена боза,ама за по 3 кинта :D

Абсолютно! Пил съм и не веднъж - ефектът винаги е един и същ, а по-точно никакъв, освен, че ти бърка дълбочко в джобченцето..



много правилно !!

dude99
05-16-2012, 16:26
Ми аз съм опитвал от Шарка и Питбула и дават енергия чак след 30-тата минута от пиенето . Иначе вонят ужасно но на вкус не са толкова зле

iwwo_
05-17-2012, 11:11
Само според мене ли тея напитки са пълни лайна ?

Не си, но според мен не са лайна, а са ПЪЛНИ ЛАЙНА