PDA

View Full Version : Проблем .. мнение ?



justdifferent
07-14-2011, 13:04
Здравейте :)
От половин месец ходя с едно момче на мойта възраст - 17 г. ..
От всички момчета, с които съм била до сега , той ми се стори в началото най-сериозен и тн.
Той ме предупреди още като тръгнахме ,че ще се виждаме 1-2 седмично , защото си има ангажименти с родителите и за това . Аз му казах,че няма проблем , защото си мислех,че това няма да попречи на връзката ни и че по този начин няма да си омръзнем .
Първата седмица беше добре - видяхме се наистина само 1-2 пъти , но поне се държеше супер мило.
Забравих да кажа,че двамата ходим заедно на тренировки ии на тренировките се виждаме всеки ден , но тогава тренираме и нямаме време да се натискаме или такива работи .
Проблемът е ,че от 3-4 дена не спира да се закача с останалите момичета от отбора , а на мен абсолютно никакво внимание не ми обръща и не сме се и виждали след тренировка ..
На мен просто ми омръзна ии говорих с него ... И аз го помолих просто да спре да се закача , обясних му ,че не искам да му казвам какво да прави и какво не , но ако ще ги закача ии да си говори само с тях - поне да не е пред мен :) А той ми отговори,че приятелите са му били преди всичко ,защото ако скъсаме няма да ни е много конфортно и тн . Да , приятелите наистина са важни , но за Бога , аз каква съм за него .. по тази логика ако сме приятели ще е по-добре ... и по тази логика ще се вижда с приятелите си , а аз ще остана на заден план .. не мисля,че по този начин ще се получи .. а и той живее на 1-2 часа път от нас ии така или иначе нямаме възможност да се виждаме ...
От липсата на внимание , аз просто не се сдържах и от нерви и от яд - му изневерих ... Сега тотално всичко се обърква в главата и сърцето ми и не знам какво да правя . Искам да го съкъсам,защото по този начин не се чувствам щастлива с него , но и не искам ,защото просто се привързах твърде много към него ...
Ще съм ви много благодарна ако сте прочели всички тези простотии и изразите мнение :) Благодаря предварително :)

Josefinne
07-14-2011, 13:08
Ами, гадно е постъпил и ти е отговорил. не се е постарал да те разбере въобще. И аз бих скъсала с него на твое място. Според мен просто му кажи, че си много разочарована от това негово държание и това, което си написала, че те прави нещастна и въпреки че го харесваш, предпочиташ да да не се привързваш повече към него, тъй като явно разбиранията ви за това как трябва да протича една връзка и място ти в неговия живот, не съвпадат.

smile4eto
07-14-2011, 13:10
Малеее човек ... :shock: дълъг коментар ! По този коментар и книга мога да напиша ! :D Амиии събери сили и скъсай с него ... и спри да изневеряваш ! :D :-)

ivcheto0o
07-14-2011, 13:19
Съгласна съм с мнението на Josefinne,по-добре скъсайте,щом чак се е стигнало до изневяра не виждам смисъл да продължавате.

onestar
07-14-2011, 13:19
Връзката ви вече няма бъдеще, въпрос на време е да се разделите.
"Искам, не искам"... няма смисъл да му мислиш. Оставяш го да си търси момиче, което ще приема за нормално да се "закача" с други момичета, а ти търсиш момче, което ще ти обръща достатъчно внимание.

justdifferent
07-14-2011, 13:30
Добре , и аз се реших да го скъсам , но кога като ние изобщо не се виждаме , а да го скъсам по фб или скайп е адски тъпо , искам да му обясня очи в очи ..

onestar
07-14-2011, 13:40
^ Обади му се и кажи, че трябва да се видите. След това просто чакаш да дойде и когато това стане му казваш какво си решила и... готово. :-o

CyberMeX
07-14-2011, 13:44
Никога по скаип или ФБ, това е най-тъпото нещо което може да направиш, по-зле и от изневяра о.О в очите му го кажи и това е, щом приятелите са му на първо място, няма да яде баница!

scandalousLady
07-14-2011, 14:04
^ Обади му се и кажи, че трябва да се видите. След това просто чакаш да дойде и когато това стане му казваш какво си решила и... готово. :-o