PDA

View Full Version : Девствена ?



khm6
07-14-2011, 13:34
Реших да напиша моят въпрос в форум Секс защото мисля, че има нещо общо.
Един ден нямаше какво да правя и реших да се разтегна за шпагат.Започнах и по едно време осетих , че все едно влагалището ми се разтваря много силно.При което аз отидох до тоалетната и видях, че имам кръв на следващият ден ми доиде.Възможно ли е да съм се отворила или просто съм предизвикала менструацията си ? ?

Sc0RcH
07-14-2011, 15:01
Възможно е,да!

CrunKinG
07-14-2011, 15:12
Реших да напиша моят въпрос в форум Секс защото мисля, че има нещо общо.
Един ден нямаше какво да правя и реших да се разтегна за шпагат.Започнах и по едно време осетих , че все едно влагалището ми се разтваря много силно.При което аз отидох до тоалетната и видях, че имам кръв на следващият ден ми доиде.Възможно ли е да съм се отворила или просто съм предизвикала менструацията си ? ?
На колко казваш, че си?

dream1707
07-14-2011, 15:49
Напълно възможно е да си си скъсала химена .. Но това не значи, че не си девствена, губиш си девствеността, когато спиш с мъж, не от шпагат.. Не се притеснявай... нищо не е станало, даже вероятно просто по-малко ще те боли при първия ти път.


П.П .. колко мразя думата отварям.. ние да не сме консерви бре :X

marilyn
07-14-2011, 15:58
Ами може да си си скъсала химена... ама споко, тъкмо ще те боли по-малко когато правиш секс за пръв път. :)

UniCoWN
07-14-2011, 16:18
Да, възможно е да си си скъсала химена.
Но е възможен и втория вариант - да си предизвикала менструация.
При себе си също съм забелязвала - при 'инцидентна' физическа активност, нещо повече от това, което си свикнала като натоварване всеки ден - можеш да я предизвикаш.
Е, тук зависи вече и колко си се натоварила и разтегнала де..
По принцип кога трябваше да ти дойде?

jonib
07-14-2011, 16:44
Напълно възможно е да си си скъсала химена .. Но това не значи, че не си девствена, губиш си девствеността, когато спиш с мъж, не от шпагат.. Не се притеснявай... нищо не е станало, даже вероятно просто по-малко ще те боли при първия ти път.


П.П .. колко мразя думата отварям.. ние да не сме консерви бре :X
А вие като ни яхвате? Ние да не сме коне :razz: :-P

kik40
07-14-2011, 19:11
Напълно възможно е да си си скъсала химена .. Но това не значи, че не си девствена, губиш си девствеността, когато спиш с мъж, не от шпагат.. Не се притеснявай... нищо не е станало, даже вероятно просто по-малко ще те боли при първия ти път.


П.П .. колко мразя думата отварям.. ние да не сме консерви бре :X
А вие като ни яхвате? Ние да не сме коне :razz: :-P
Добре казано.. ама те така или иначе ще яхнат нещо,радвай се,че поне сме ние! :D:D:D

lamer4e7o
07-14-2011, 19:15
Не се притеснявай, нещо съвсем нормално е станало.

Hukuu
07-15-2011, 11:24
Напълно възможно е да си си скъсала химена .. Но това не значи, че не си девствена, губиш си девствеността, когато спиш с мъж, не от шпагат.. Не се притеснявай... нищо не е станало, даже вероятно просто по-малко ще те боли при първия ти път.


П.П .. колко мразя думата отварям.. ние да не сме консерви бре :X
А вие като ни яхвате? Ние да не сме коне :razz: :-P
Добре казано.. ама те така или иначе ще яхнат нещо,радвай се,че поне сме ние! :D:D:D

Коне е като комплимент, става лошо като почнат да ни мислят за магарета :D :-D :grin:

Priceless
07-15-2011, 11:38
А вие оплаквате ли се като ви "яхваме" ? 8-)

zoreto
07-15-2011, 12:08
от хиляди шпагати нищо не ми е станало,споко :)

Priceless
07-15-2011, 12:24
Късай ми хименааа, дай, дай :grin:


8-)

Korrnyy
07-15-2011, 12:48
Късай ми хименааа, дай, дай :grin:


8-)

:razz: :razz: :razz:

----------------------------------

Нищо ти няма не се притеснявай.