PDA

View Full Version : Проблем ли имам?



MisturXX
07-14-2011, 15:05
Мисля че имам проблем... Когато почна да се забивам с някое момиче, почва да не ми пука дали е като Квазимодо или като топ модел. Почвам да изпитвам удоволствие от това да ги свялям независимо какви са ,а да не говорим после как се отървавам от тях... Споделете вашето мнение и без тъпизми моля :):):)

Hilary_
07-14-2011, 15:11
.. и без тъпизми моля :):):)

Тогава си прочети пак темата .. ;)


.. и също така премисли къде точно те сърби!!

Ssummerjam
07-14-2011, 15:11
Нещо не ми се връзва да "забиваш" непривлекателно момиче, нали първо трябва да ти хареса като външен вид, за да предприемеш нещо. Колкото до това, че ти харесва да ги гониш,т.е да има някаква заигравка - нормално е, на момчетата/мъжете им е вроден ловджийския инстинкт.

Josefinne
07-14-2011, 15:14
Явно имаш проблем със самочувствието и имаш нужда някой да те хареса. За това правиш всичко възможно да си свалиш някаква мацка, както каза, независимо дали е като модел или е грозна, само и само да си докажеш, че си печен и як. И когато получиш това, което си искал, въпросният женски субект ти става излишен.

4o4ina
07-14-2011, 15:16
и без тъпизми моля :):):)

Темата ти е един голям тъпизъм!

Ssummerjam
07-14-2011, 15:33
Той, ако наистина нямаше самочувствие, едва ли щеше да се цели в "яките мацки", по-скоро щеше да си опитва късмета с такива от неговата черга, с мисълта че не е достоен за красавиците.
Иначе наистина вариантът да не подбира много-много стои, ако няма увереност в себе си, но чак да се занимава с невзрачни не ми се вярва.

vpowerrr
07-14-2011, 15:47
Човек...и аз имам проблем.
Като чета подобни теми ме избива на ярост.
к'во да правя?

cigarettekisses
07-14-2011, 15:47
не виждам особен смисъл в темата.
харесва ти да сваляш някви,каквито и да са и ти е кеф.
всеки е различен..просто това,което правиш е тъпо.

Priceless
07-14-2011, 18:05
Явно имаш проблем със самочувствието и имаш нужда някой да те хареса. За това правиш всичко възможно да си свалиш някаква мацка, както каза, независимо дали е като модел или е грозна, само и само да си докажеш, че си печен и як. И когато получиш това, което си искал, въпросният женски субект ти става излишен.

Напълно съм съгласна.