PDA

View Full Version : Акне !!!



l0verb0y
07-14-2011, 15:05
Вече не мога да ги търпя тия пъпки .. Кожата ми е доста мазна .. 2-3 год използвах доста неща .. повече Акне аут лосион .. понякога минават , а после пак се появяват ..
Сега мисля да ползвам Салицилов спирт 2% .. Моля да ми помогнете ..
Кое действа и има ефект да се отърва от тия пъпки ..

MimssXdd
07-14-2011, 17:32
и аз ползвам салицилов спирт... ии тфа е...а и може да спреш шоколада (временно) за да разбереш дали не се появяват от сладкото. Аз имах един такъв познат :)

MariqD
07-14-2011, 17:53
Ако знаеш как да се гримираш (ако си момиче де) няма за какво да се притесняваш, но ако самите пъпки те дразнят , а нищо не помага има процедури ама явно няма да се подлагаш на тях ..

MimssXdd
07-14-2011, 18:00
Ако знаеш как да се гримираш (ако си момиче де) няма за какво да се притесняваш, но ако самите пъпки те дразнят , а нищо не помага има процедури ама явно няма да се подлагаш на тях ..

ти чуваш ли се..акне и фон дьо тен/ пудра и ше стане.. МАЗАЛО.. тфа фон дьо тена е за една-две пъпки и то зависи какви са.. ;) ;)

mads13
07-14-2011, 19:54
И аз лично имам такъв проблем.И аз ти препоръчвам да не слагаш фон дьо тен.Аз използвам ацетони против акне, а някой път маска отново против акне.Честно да ти кажа до сега нищо не ми е помагало,но най-добре ми действа четката на Гарниер Pure Active Exfo Brusher.Ако я използвам редовно,за около 3 дена кожата ми става нормална.Надявам се да съм помогнала :)

respectfull
07-14-2011, 20:00
Гарниер Pure Active Exfo Brusher - колко струва това и навсякъде има ли ги ??

respectfull
07-14-2011, 20:01
наистина помагали искам и аз да си взема :D

mads13
07-14-2011, 20:37
Ами при мен лично помага.Може да си го вземеш от магазини за козметика и до колкото си спомням цената му е 10лв . :)

l0verb0y
07-15-2011, 10:42
Не съм момиче :D .. Просто имам пъпки и искам продукт който действа и помага .. не ми се занимават вече с тия пъпки .. който е опитал и действа може да драсне тука .. :-P

gab4ooo
07-15-2011, 15:39
акне бп 5 . така ми изсуши кожата че чак почна да ми се бели

FuCKkK13
07-15-2011, 15:45
Ако знаеш как да се гримираш (ако си момиче де) няма за какво да се притесняваш, но ако самите пъпки те дразнят , а нищо не помага има процедури ама явно няма да се подлагаш на тях .. ти чуваш ли се ? ..до колкото прочетох не е момиче, но и да беше -това не е никакво решение.. и някой ако те види после без грим ще има - а ама наистина има баба яга :-o .. изобщо не е препоръчително.. при акне и други кожни проблеми гримът не е решение, дори е заплаха.. преди време ползвах фон дьо тен и ми излизаха повече.. за акне помага само почистване на лицето и да намериш продукта, който ти действа на теб.. гримове и тем подобни са си направо враг на лицето ти :? .. :)