PDA

View Full Version : Останах без приятели



ImJuzChillin
07-14-2011, 15:59
Наскоро разбрах че приятелите ми с които се познаваме от малки говорят зад гърба ми, а иначе пред мен нищо не казват и сега имам само познати с които си казваме здравей-здрасти и това е . По принцип аз трудно се сприятелявам.

Ако някои иска да си пишем нещо по скайп или феисбук да пише :(
Момче съм на 16 от Пловдив




Съжалявам за поредната спам тема но просто исках да споделя с някои.

deni979
07-14-2011, 16:01
Трудно ще си намериш приятели,на които да разчиташ, висейки пред компютъра.Така, че по-добре излез и се запознай с нови хора. :)

vankata5555555
07-14-2011, 16:07
О,добър ден сега ли разбра че всеки гледа да те нацака и да топне чушлето ?Просто не им обръщай голямо внимание ходи при тях само когато имаш изгода и ще видиш колко по-добре ще си.Ако не прецакваш ти някой друг ще го направи.Ходиш ли на Лаута ?

filmmaker
07-14-2011, 16:11
I don't need friends, I need fans.

ImJuzChillin
07-14-2011, 16:11
Не

malkasladka
07-14-2011, 16:24
Това, от колко време се познавате, няма никакво значение. Важно е какви са самите хора. Препоръчвам ти да се отпуснеш малко, намери си нови приятели, забавлявайте се заедно. излизайте, просто винаги си имай едно на ум и не се доверявай толкова лесно...в този живот стига да има как, всеки ще те прецака! :o

rome0
07-14-2011, 16:34
Кво само му казвате "излез на вън".. Момчето си казва, че няма приятели, а кво сам да излиза.. ако беше толкова "easy going" нямаше да има проблеми със сприятеляването, иначе и аз съм така - пред чужди хора не мога да се отпусна и докато не станем добри приятели все едно не съм аз 8-)

ImJuzChillin
07-14-2011, 16:43
Кво само му казвате "излез на вън".. Момчето си казва, че няма приятели, а кво сам да излиза.. ако беше толкова "easy going" нямаше да има проблеми със сприятеляването, иначе и аз съм така - пред чужди хора не мога да се отпусна и докато не станем добри приятели все едно не съм аз 8-)

И аз съм така пред чужди хора съм стеснителен и не говора много докато не се опознаем повече . Колкото до приятели аз пак мога да излизам на вън с тези но не е същото като знам че ми говорят зад гърба.

deni979
07-14-2011, 16:44
Кво само му казвате "излез на вън".. Момчето си казва, че няма приятели, а кво сам да излиза.. ако беше толкова "easy going" нямаше да има проблеми със сприятеляването, иначе и аз съм така - пред чужди хора не мога да се отпусна и докато не станем добри приятели все едно не съм аз 8-)
Mоже би си прав донякъде и все пак много трудно се намират приятели в интернет.Със съгурност ще намери хора,с които да си пише ,но едва ли ще може да разчита на тях.Пък и защо да излиза сам?Не трябва да се познаваш с някого едва ли не откакто си се родил и да ти е най-добър приятел,че да отидеш с него някъде... :-o

anJin
07-14-2011, 16:53
I don't need friends, I need fans.
+1

по темата : и аз останах без приятели преди повече от 4 години,не беше в мен вината,а в тях.не можех да им предложа,това което те търсеха,т.е не бях много "популярна" ,но не ми пука,вървя по свой собствен път и нямам нужда от приятели.

ImJuzChillin
07-14-2011, 17:00
I don't need friends, I need fans.
+1

по темата : и аз останах без приятели преди повече от 4 години,не беше в мен вината,а в тях.не можех да им предложа,това което те търсеха,т.е не бях много "популярна" ,но не ми пука,вървя по свой собствен път и нямам нужда от приятели.

Вината не е в мен а в тях.И аз като теб нямаше какво да предложа защото те по цял ден искат да стоят и да играят на компютрите си но аз им отказвах защото не си падам по игрите и обичам да излизам навън и от тогава те започнаха така да говорят.

deni979
07-14-2011, 17:01
А имаш ли някакво хоби, каквото и да е?Може да се запишеш на нещо свързано с него ще намериш много хора, с които имаш общи интереси. :)

Concussion
07-14-2011, 17:05
И к'во го съветвате всъщност, да излиза навън и да пита случайни хора от улицата "Бихте ли желал да ми станете приятел?" :?

slicky
07-14-2011, 17:05
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

SunC
07-14-2011, 17:16
I don't need friends, I need fans.
+1

по темата : и аз останах без приятели преди повече от 4 години,не беше в мен вината,а в тях.не можех да им предложа,това което те търсеха,т.е не бях много "популярна" ,но не ми пука,вървя по свой собствен път и нямам нужда от приятели.
Тва по Хай Скуул Мюзикъл ли го даваха,или друго американско лайно? :lol: 8)

Concussion
07-14-2011, 17:17
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

Съгласна съм с това мнение. :)
А и всъщност приятели няма, просто хора с общи интереси, а тези явно не са такива.

slicky
07-14-2011, 17:20
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

Съгласна съм с това мнение. :)
А и всъщност приятели няма, просто хора с общи интереси, а тези явно не са такива. Mи правилно,ама малко хора го осъзнават.

Chacho
07-14-2011, 17:30
Това са глупости. Вие със всеки със сходни на вашите интереси ли се спогаждате? Докато сексуалния нагон диктува животи и хората се капсулират в егото си ще е така.

"Those who find ugly meanings in beautiful things are corrupt without being charming. This is a fault. Those who find beautiful meanings in beautiful things are the cultivated. For these there is hope. They are the elect to whom beautiful things mean only Beauty."
— Oscar Wilde (The Picture of Dorian Gray)

SunC
07-14-2011, 18:39
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

Съгласна съм с това мнение. :)
А и всъщност приятели няма, просто хора с общи интереси, а тези явно не са такива. Mи правилно,ама малко хора го осъзнават.
малко хора го осъзнават,щото не е вярно :) 8)

slicky
07-14-2011, 18:42
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

Съгласна съм с това мнение. :)
А и всъщност приятели няма, просто хора с общи интереси, а тези явно не са такива. Mи правилно,ама малко хора го осъзнават.
малко хора го осъзнават,щото не е вярно :) 8) Щом казваш.Я дай определение за приятел.

SunC
07-14-2011, 18:47
Дето го учих по психология ли? :lol:

Sarafina
07-14-2011, 19:57
Пич и аз нямам приятели. Поне такива, пред които да съм искрена и да съм си наистина "аз". Жалко. Тази година се скарах с 2 момичета, засега де... Виж, не спирай да ги търсиш. Запиши се на нещо. Аз ходя на плуване и там си намерих други приятели. Но както и да е вече не се доверявам на никого.
Пиши, ако искаш - just_like_me212

Concussion
07-14-2011, 20:11
Като ти кажат излез навън не го прави.Да обикаляш сам ей така за спорта-файда няма.Според мен трябва да се учи доста сериозно до 18 и да влезеш в някой наистина добър университет.Там има сумати клубове за твоите интереси и винаги се откриват приятели за цял живот.Наистина е гадно сега да нямаш,но не е дошъл края на света.След две години ще се махнеш и ще се опиташ да забравиш миналото и ще продължиш напред.

Съгласна съм с това мнение. :)
А и всъщност приятели няма, просто хора с общи интереси, а тези явно не са такива. Mи правилно,ама малко хора го осъзнават.
малко хора го осъзнават,щото не е вярно :) 8)

Намери се кой да ми казва кое е вярно и кое - не. :lol:

SunC
07-14-2011, 20:33
Ако смяташ така,искрено те съжелявам.В такъв случай си духовно умрял,не вярваш в нищо и това те принизява до животните.Тъжно.

ccdesigns
07-14-2011, 21:00
Наскоро разбрах че приятелите ми с които се познаваме от малки говорят зад гърба ми, а иначе пред мен нищо не казват и сега имам само познати с които си казваме здравей-здрасти и това е . По принцип аз трудно се сприятелявам.

Ако някои иска да си пишем нещо по скайп или феисбук да пише :(
Момче съм на 16 от Пловдив




Съжалявам за поредната спам тема но просто исках да споделя с някои.

И при мен беше така. Казаха ми, че приятелят ми, на когото имах най-много доверие е говорил зад гърба ми, а само пред мен се е правил на приятел. Не съм сигурен колко е било вярно, но си имаше причина. И тя беше в мен. Виж дали ти на си направил нещо лошо. :)

tuff
07-14-2011, 22:08
Ххахахах и аз нямам приятели .... в днешно време маи е много трудно да се намерят такива.. които няма да са с теб само на маса или когато иамт нужда от нещо... всички са лицемерни нещастници !!!! ако някой може да ме убеди в обратното скайпа ми е bloodline969

webmast3rche
07-14-2011, 23:01
Общи интереси а? Аз пък имам приятел, с който имаме НАПЪЛНО противоположни интереси и сме НАПЪЛНО противоположни личности .. И все пак мога да твърдя, че сме приятели..

Това с интересите не е точно така..

П.П

Аз правя някакво мн. странно делене (даже ми е отрицателна черта това)
.. деля си хората на:

познати,приятели,най-добри приятели.. : )) .. малко лапешко, но.. така съм си свикнал ...

slicky
07-15-2011, 05:43
Ако смяташ така,искрено те съжелявам.В такъв случай си духовно умрял,не вярваш в нищо и това те принизява до животните.Тъжно. Винаги съм си знаел,че съм кокошка,но сега вече съм 100 процента убеден в това.Мерси за просветлението.Добре, 1 приятел би трябвало да се жертва за тебе,нали така? Колко от твоите фр-та ще скочат пред камион да те спасят или си провалят живота за да успееш ти?

FirkinF
07-15-2011, 08:32
Пич, не си единствен. Аз на връх последния учебен ден се скарах с двама мой съученици, които ги възприемах до тогава за най-добри приятели и знаеха и най-съкровените ми тайни, а сега дори не можем да се погледнем.

Concussion
07-15-2011, 08:55
Абе глист, не ми прави анализи, щото не знаеш с кого говориш дори. Мамка ти мръсна.

Chacho
07-15-2011, 09:41
Ако смяташ така,искрено те съжелявам.В такъв случай си духовно умрял,не вярваш в нищо и това те принизява до животните.Тъжно. Винаги съм си знаел,че съм кокошка,но сега вече съм 100 процента убеден в това.Мерси за просветлението.Добре, 1 приятел би трябвало да се жертва за тебе,нали така? Колко от твоите фр-та ще скочат пред камион да те спасят или си провалят живота за да успееш ти?

Почти всички. Всъщност постоянно се застъпват за мен и гледам да им връщам жестовете.

SmilezZz
07-15-2011, 10:02
Да ти кажа честно и аз съм същата. Пред непознати трудно се отпускам. Рядко проговарям първа. Не знам. Просто характера ми е такъв,че... не мога да се отпусна пред непознати за мен хора.
А и все пак,в днешно време трудно се намира истински приятел. На който да разчиташ винаги. Да се подкрепяте. Да си имате адски много доверие.
Който да не ти говори зад гърба.
Просто бъди себе си.
И да не ти пука какво говорят зад гърба ти.

dream1707
07-15-2011, 11:23
Аз тази година разбрах, че момичето което смятам за най-добра приятелка 4та година говори зад гърба ми... обижда ме и прочие... и вече към половин година нямам никаква връзка с нея... спрях да общувам с нея и прочие... Подобни хора не си заслужават, но за жалост, има ги много... Просто не обръщай внимание, по-добре да си сам от колкото заобиколен от нещастници ;) .. Ще си намериш приятели. Понякога приятел можеш да откриеш в човека, който най-малко очакваш.

slicky
07-15-2011, 15:35
Аз не твърдя,че няма истински приятели,но в нашата възраст доста трудно се намира.Убедил съм се в това.Толкова много лицемери има около мен.

ImJuzChillin
07-15-2011, 16:28
Не са само около теб :( :( :(

3motion
07-15-2011, 18:40
За жалост повечето хора в днешно време са лицемерни . :? Но това не ти е повод да се отчайваш, сигурна съм, че откъдето най - малко очакваш ще ти изскочи възможност за добро приятелство .. Отваряй си очите широко . :)

ImJuzChillin
07-15-2011, 18:41
Попринцип аз не се отчаивам просто исках да споделя с някои.

Demolina
07-15-2011, 21:11
Ако някои иска да си пишем нещо по скайп или феисбук да пише :(

sunshine.smiile 8) :D

nirvancho
07-16-2011, 20:40
forever alone, батка..

http://th1203.photobucket.com/albums/bb381/Robert_busty/th_forever-alone-face.jpg

webmast3rche
07-16-2011, 22:03
forever alone, батка..

http://th1203.photobucket.com/albums/bb381/Robert_busty/th_forever-alone-face.jpg

ти голям англичанин бе :razz:

webmast3rche
07-16-2011, 22:06
ааа, не видях картинката сори :п

slicky
07-17-2011, 07:38
ааа, не видях картинката сори :п :D :D :D :D :D

Concussion
07-17-2011, 10:21
forever alone, батка..

http://th1203.photobucket.com/albums/bb381/Robert_busty/th_forever-alone-face.jpg

8-)

pizzagirl
07-17-2011, 10:25
При мен е по - зле аз при нпознати не говоря въобще а те да кажат нещо аз бягам.Имах две най добри приятелки ама три момичета винаги ще има спор защото двете ще говорят зад гърба на третата. И са станали пълни кифли.Виикат само :Уф аре да ходиме до мола че ме кефи едно потниче и т.н. Щяхме заедно да ходим на море но аз се отказах .Едната дойде у нас и вика : Оная е станала такава кифла (гледа се в огледалото и си слага гланц.И преди като бяхме "приятелки" едната отива с другата и ме оставят сама.Никога не ме канят да излизаме а те заедно си ходят. Преди бях гадна към тях но като наистина се промених те станаха. Нищо, и без това миналото лято се заклели да не са ми приятели когато не са ме поканили на рожден ден и после завираха снимките в носа ми.Реших да се разделя с тях бавно така че да няма пак драми и цупене, от 15 септември няма да ги познавам, без да се усетят

ysmivka
07-17-2011, 21:59
Намирането на истински приятели е дълъг процес и се иска много време, за да разбереш дали даден човек ти е наистина приятел или не. Аз разбрах, че в живота не е нужно да имаш цял куп хора които да ти се наричат "приятели", а е по - важно да имаш дори само един на който да можеш да разчиташ за всичко, да знае всичко за теб и въпреки това да е с теб независи от всичко - както и ти да бъдеш готов за него на всичко! Най - вече обаче трябва да има уважение между приятелите и подкрепата в трудните моменти - тогава се познават истинските.
Не се притеснявай все някога ще намериш истински приятели. Понякога е по - добре да сме сами вместо зле придружени или сред лицемери! Живота е пред теб!

Наистина се надявам да намериш приятели, защото без най - добрите си приятели и без семейството човек е за никаде!